• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahoj,
tak vcera u neurologa dobry...byl prijemny, maleho celeho proklepl...a rikal, ze obrna to neni...tak snad ma pravdu, ted se bude cvicit a kontrola ve trech mesicich a pak se uvidi, co dal...
tora ahoj, tak jak, uz je lip?
jinka kocurku ja na ty veci hodne verim, mame v rodine pani, ktera vyklada karty,nikdy jsem to nechtela, pak jsem se jednou nechala ukecat a nestacila jsem se divit vlatnim ocim, kdyz vykladala veci, co vim jen ja...a od te doby tomu verim maximalne....
tak hezky vikend, snad nebude prset, my chcem na Ostravici nebo na Celadnou na pout...
16. kvě 2008 v 16:27  • Odpověz
Lucik:tak to je dobře,že to tak dopadlo.Držím pěstičky,ať rehabky zaberou.
16. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak my mame divne pocasi, chvili vykukne slunicko a je nadherne a pak zase sajde, prizenou se cerne mraky a je zima, jako......
Hezky sobotni vikend vsem.

luci: to me tesi, ze to neni obrna
16. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se 2v1 stále.....Jsem nějaká unavená, tak nedočítám, jdu hajat, zítra to napravím a písnu jak jsem dopadla na kontrole. Jen aby jste věděly, že ještě nic se neděje, nerodím, prostě jsem v celku :angry:
16. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz
Chtela jsme se opytat, ockovali jste proti klistatum?????? Uvazuji o tom, z emaleho i sebe necham naockovat nez pojedeme na chalupu, at tam neco nechytne.
16. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz
16. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky,
stále držím 2v1. Po včerejší kontrole jsem myslela, že mě odvezou. Jak se na mě lepilo to "štěstí" že furt něco, ať už vysoký tlak nebo ty bílkoviny, prostě hrozila ta preklapsie, včera všechno úplně v normě, ba naopak, nic nevypadá, že by moje tělo se rozhodovalo rodit. Tak jsem odcházela z ordinace docela nasraná a zklamaná zároveň. Už chci mít pokoj a šíleně se to opravdu táhne. Takže jsem zdravá jako rybička, hrdlo zavřené, nic nevypadá na to, že bych měla rodit. Takže do termínu tu určitě prý budu, ne-li ještě přenášet!! Loučitl se se mnou doktror (včera tam nebyl ten můj, ale Pešat) s tím, že za týden na kontrolu :angry: a po termínu dvakrát týdně, takže mě to zdrblo ale totálně.............to jsem opravdu nečekala, ani si to nepřipouštěla, že by to takhle mohlo být. Holky mě to tak štve!..........ach jo..........
Tak zítra jedeme na Pražmo na pouť, takže doufám, že po vyčerpávajícím dni mě to třeba chytne, i když marně o tom pochybuji.....jen jsem tajně doufala no :frowning2:

toruš tak jak mamčo, jak to zvládáš všechno, už je líp? Psychicky i fyzicky??
kocu moc kvalitních foteček toho odrážedla jsem nenašla. Ale v albíčku tam mám Ondru jak je venku na tom víceúčelovém odrážedle, jestli z toho něco půjde vidět, tak to omrkni. No a ten co má na doma, jak jsem psala OFRAt, je takové široké to sedátko a nizoučké, že si myslím, že na to učení je skvělé. Skoro pokaždé ho vidím někde v letáku ty typy ofratu, však uvidíš, pro co se Eričkovi rozhodneš.
lucikpetik tak to je moc fajn, že neurolog nic nenašel, učitě se to zpraví, musíte s manžou věřit!!

No chlapi mi odjeli na ty tuningy aut, tak bych měla uklidit......tak se do toho po lehounku pustím, ať něco aspoň stihnu, polívku už vařím, akorát nevím, co vařit dál....vytáhla jsem masíčko ale nic mě nenaadá, jak ho dneska připravit. Co vaříte holky??
17. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz
derma: diky za tipy :sweat_smile:

Dnes jsme byli u tchyne na obed, prijeli a u ni netekla voda, tak si dovedete vse predstavit, R po obede 3h neco opravoval a ja byla s malym a R mamka neco R pomahala, pak si chvili hrali a my jeli dom, ja utahana, jelikoz E chtel poraad jen a jen po schodech, zada boli, nohy, jak bych slazla Lysou...a v ut prijde ona zase, jsem v soku, byla zde v ut ,my u ni v dnes a ted v ut zase ona. Dnes se dovedela, kdy jedu do CR a moc nadsena nebyla, pry proc na tak dlouho...jo a davala E jogurt a pak byl cely spinavy od hlavicky az po papuce, nechapu, necha jej strkat ruce vsude a misto toho, aby je hned utrela, tak az ma pomatlanou hlavicku.proste no coment....
17. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz
Otazka: JAk ucite deti davat pusu, lepe receno, kam ji davaji-na licko nebo na rty?
Tchyne chtela, aby ji E dal pusu a R rekl, ze to neumi, ale on to umi, kdyz mu reknes, dej pusu, da ti pusu na rty, ale zde je to pry nehygienicke....a libat kazdeho na tvar, ani jej neznas je hygienicke???? Ta se divila. Ja E span. mravum ucit nebudu a domnivam se, ze je to normalni, mozna se mylim...
17. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz
Derm:téda,věř nebo ne,ale vím jak se cítíš.Držím Ti pěstičky,ať nepřenášíš.K Pešatovi chodím taky.Chodila jsem k Nesitovi.
Kocu:téda,tak takovou tchýni Ti nezávidím.Ju a Terinku učím a budu učit pusinku na pusu.
17. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky,tak me kamosky vsechny rekly, ze neblaznim, ze fakt deti davaji pusunku na pusinku. E dava me pusu na pusu, tak pokud to zde nechteji prijmout...i otec ma namitky, tak at si trhnou, zde totiz vsichni, kdyz se zdravi, davaji si pusu-licko na licko. Teda rodina i znami na ulici, proste vsichni , u nas podavame ruku a maly pusu na pusu prece nebude davat kazdemu, jen rodine, ne???!!! Oni z toho sili....
18. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
JAj casto menite siditka? Pouzivate dle mesicu???
18. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz
Kocurek:mě už Terka šidítko definitivně vyplivla před měsícem a vůbec jí ho nejde dát,jen ji tím naštvu.
Ty používáš silikonové nebo gumové?
18. kvě 2008 ve 22:39  • Odpověz
kozi: ja pouzivam zasadne silikonovea ke vsemu, aby se ji neznicily dasna, od narozeni specialni typ, aby zoubky neroztly krive. stejny tvar, jako savicky.
19. kvě 2008 v 18:38  • Odpověz
Kocurek:ju,tak ty mám taky,ale Terďa je už nechce.Byla bych i ráda,ale začla si do pusinky strkat ručičky.
Tak teď fičíme z Avionu a Terezka má nakoupené hadříky na léto za 1.000,- Byli jsme v C&A a Coccodrilu.Máme šatičky,kraťásky,kalhoty,trička,bodýčka,čepičku...Jen jsem nesehnala mikinku na takového drobečka s kapucí.
19. kvě 2008 v 19:03  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem si dnes ráno uvařila kafčo a sedla k PC, že se mrknu na koníka a ony ty stránky nejely...jsem myslela, že mne trefí....celý den!!!!

kocurek: já používala ty žluté u syna,ani teď nevím ,jak se jim říká,ale na láhvích měl silikonové, to mu nevadilo,ale dudlík nee - to byl problém....nechtěl jiné, ale teď jsem si nakoupila silikonové, tak snad to bude dobrý :slight_smile:
Já jsem měla děti závisláky na dudle - stačil jim cumel a plínečka do ruky, s kterou aji usínali a byl klid.... :slight_smile:

kozi: já byla v Avionu včera,fůra lidí...nakoupila jsem jenom na syna..vzala jsem je hlavně do McDonalda, tak byli rádi :slight_smile:
tak to bude Terka princezna a už máš nějaké nové fotečky?
19. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz
Gabus:dnes tam moc lidí nebylo.Foteček mám mraky,jen noťas ještě nedorazil :unamused: Už jsem na něj nažhavená.Pak vám tady hodím i módní přehlídku :wink: Bude to kočka-od příštího měsíce ještě náušničky...Je to naše panenka :grinning:
19. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz
gabu: maly mi bez cumliku a plinecky neusne. NA plince je tak zavisly, ze jej musim nosit vsude, asi tim, ze si zvykl na kojeni a ted, kdyz chce mlicko nebo ma hlad, bud rekne pa nebo prinese plinecku. A usinat, to ji musi mit mezi rucickama a kdyz se probudi, musim mi ji opet dat i v noci...neosidim jej :sweat_smile: . V letadlese plinkou zklidni, vzdy
19. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky,
tak mi Vojta nikdy dudel nechtěl.Mám jich asi pět různých,ale vždy chtěl jen ten svůj"živý cumel.

Odrážedlo máme klasickou motorku,Vojt'as na ní řádí už asi měsíc.

Derma,jak je?Jaká byla pout'?My jsme na ni nešli,protože byl v televizi baník :angry:
19. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz
ahoj, tak kozi ja taky shanela mikinku jak blazen po celem shoppingu a nakonec ji sehnala v tescu...a je tam ruzova zaplava, tak na holcicku urcite najdes
co jinak, co derm?
19. kvě 2008 ve 22:13  • Odpověz
kocurek: přesně tak, já to měla stejné..děti závisláky...furt myslet na cumel a plinku :slight_smile: ale zase pěkně s tím usínali.
kozi: tak na fotky už se těším :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 22:21  • Odpověz
Luci,zkusím tam mrknout,děkují :grinning:
Gabu:já se těším na ten noťas :grinning:
19. kvě 2008 ve 22:23  • Odpověz
kozi: no to je fakt...bez noťase to nepůjde :grinning:
19. kvě 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
Čaute holky,Derm,jsem jako myslela,že už budu blahopřát a ono nic... :frowning2:
Já jsem koupila mikču s kapucí před 3 týdnama v HaM,ale pak jsem koupila i v Tescu..ale na holky je toho všude tolik a na kluky jenom pár věcí :angry: to je nespravedlivé...

Dneska jsme byli očkovat na klíšťata,zas řval jak tur :confounded: jedem na Lipno,je to postižená oblast,tak ať jsem klidná....
Jinak u nás vše při starém,vůbec nemám na net čas,jsou tu skoro denně návštěvy a večer pouklízím,požehlím a jsem k.o.....

Prďolkům posílám hubana,papa
19. kvě 2008 ve 23:05  • Odpověz
ahoj holky,
moc vás zdravím, hlásím se jak jinak stále 2v1 :angry: Už mě to sere jako......
No v neděli bylo skvěle na pouti, prcek i já jsme byli skvěle utahaní. Ondrovi se líbily kolotoče, hlavně autodrom, pak chtěl na centrifugu :grinning: :grinning: blázínek.....Utracené až až ale aspoň byly zážitky. No večer jsme dorazili domů a mě začla bolet hlava, mám si doma měřit tlak aspoň 3x denně, no tak jsem ho měla 150/90 tak jsem si říkala, uvidíme, co z toho bude. I včera mě bylo nějak divně, hlava už tolik nebolela,ale tlak jsem vysoký měla. Tak jsem si říkala, uvidíme co večer a dneska ráno a jinak bych šla do špitálu do poradny. Nakonec dobré, i večer i dneska, tak nikam teda nejdu. Ba naopak dneska prďolka spinkal asi po 4měsících až do 7.45 což je zázrak, takže jsem vyspinkaná úplně parádně, cítím se dobře. no takže očividně se malé ne a ne a nechce ven......tak uvidíme, kdy ji to jako přestane v bříšku bavit.... Jinak v pátek na kontrolu, tak budu prosit, aby si mě tam jako už nechali!!!!
20. kvě 2008 v 09:08  • Odpověz
Derm:bobišu!Moc Ti přeju,ať už to máš za sebou.
20. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, preji hezky den.
derm: at uz mas brzy po vsem.
Holky, na holcicky je toho tolik, na kliky jen porad klasika...
dnes opet dorazi tchyne, to se tesim :unamused:
20. kvě 2008 v 09:26  • Odpověz
holky díky za podporu, no je to síla, co vám mám povídat....ale však to všechny dobře znáte, jaké ty poslední dny jsou muka!!! Už bych nejradši byla zpátky doma u svých chlapů, jak i se bude po nichc stýskat.
S tím oblečením máte holky pravdu, taky pro Ondru scháním všude možně, je to síla, ten výběr opravdu není, tak uvidíme, teď se na maličkou opravdu vyřádím :grinning:
20. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky,
derm: poslední dny ti nezávidím, snad se už tento týden dočkáš miminka :slight_smile: teď se to táhne, pak to poletí....a budem jenom vzpomínat.
kocurek: pevné nervy s tchyní..a hlavně klid :slight_smile:
kupi: se máš....takový blázinec ti závidím..a Kubík ti už sám chodí?
dneska začali zase topit...kónečně...byla tu pořádná zima :slight_smile:
20. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz
Ahojky,nemáte někdo zkušenost s dětskou prsní mastí Koalka?Vojta mi zas kašle a připadá mi,že Mukosolvan a Fenistil kapky moc nezabírají.Mám taky potíž to do něj dostat,musím ho nejprv svázat plínkou a pak jednou rukou otvírám pusu a druhou mu dávám sirup.

A nemáte někdo náhodou tip na pračku,která dobře pere,nekazí se a je za dobrou cenu?Ta naše už pere z posledního.
20. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.