• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
jj, mate pravdu na holcicky tolik caci veci, na kluky jen klasika...
kocurku tak prezij tchyni, snad zase nechytnes nerva... :wink:
derm to neni mozne, to uz musi byt co by nevidet...mala se asi jeste upravuje
20. kvě 2008 v 15:01  • Odpověz
Náhodou,na kluky je toho taky dost.Koukněte třeba do Takoo nebo C&A.
Já jdu zítra do poradny a na polykliniku na kyčle.Pak obejdu obchůdky a nakonec Tesco na tu mikču.
20. kvě 2008 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, diky za podporu,tak si predstavte, ze tchyne mela dojit na 15 hod. a ona si kolem jedne zavola, ze ma moc prace, ze dorazi zitra, ani se nezepta, zda mi to vythovuje, automaticky bere, ze nic nemam...Ja si chtela udelat zitra den pro sebe, R je cely den v praci a vydat se po obchudcich s malym a tak zase cekat na tchyni....MAm sto chuti ji zitra zavolat, at dojde ve ct, kdy je R doma a t si jsou spolu a ja si udelma den pro sebe...ale to se asi nestane...

Holky a co sekace??? JA mam jeden, na RUZOVEM PAHORKU- naproti Kauflandu a tam nakoupila dost NOVYCH !!!! veci...nekdy jeste s cedulkou.
20. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz
jo holky, Helenka se asi češe nebo co..... uvidíme, jestli zítra ty bouřky co předpovídají budou a zabere to na nás.....
kocu já kdysi chodila do sluníčka u Nového bytu ve směru ke kruháči, tam dolů po těch schůdcích, hodně jsem tam nakupovala pro Ondru jak byl ještě maličký, teď jsem tam dlouho asi roček nebyla, prý to má někdo jiný - majitel - tak nevím, jak to tam teď vypadá. Tenkrát to byly taky suprové věci, neobnošené, nové, prostě super :grinning: Tak ji zítra zavolej že tě třeba bolí hlava, ať se nezlobí, že ti je zle, aby přišla ve čtvrtek, myslíš že to nezabere? Jinak opět pevné nervy s tchýňkou!!
20. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz
derma: ze mi neni dobre, to rict prave nesmim, to ona by prisla tim tuplem a cely den by zde byla, aby mi pomohla, jak rika...ale me, kdyz je zle-migrena-vsak to znate....nemam naladu na nikoho, natoz poslouchat, jak tchyne krici s E, oni zde asi ani mluvit normalne neumi....
20. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz
Holky, jde nejaka ceska pisnicka na EUROVISION? Zde to prave zacalo, ale do konce nevydzim, bude to dost pozde...chtela jsme videt,zda bude nejaka nase...
20. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz
kocu aha, to mi nedošlo, že by to takhle dopadlo. Tak to nevím,, jak bys ji odradila.....No nezávidím, jedině ji zase nějak přežít. :frowning2:
eurovision, nevyhrála u nás Kerndlová? Nejsem si jistá
20. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz
Derm:jé,tak to vím,kde to je.Minule jsme si toho všimli,jak jsme šli do MAGu.Tak říkáš,že tam byly pěkné věci?Zajdu tam kouknout-jezdíme na druhou stranu kruháku na kuřata.
Holky,takový blbý dotaz.Ta fotografka je někde tam,jak je to malé Tesco?Ať tam pak někde nebloudím...
20. kvě 2008 ve 22:36  • Odpověz
ahoj holky,
kocu: kde na Růžovám pahorku je sekáč??? to nevím, sem tam tam projdu, ale jsem si vůbec nevšimla...asi jsem slepá. Já chodím občas do hypernovy, kupuji tam hodně na sebe fakt super věci a když ještě chytnu 50% slevu, tak to je super... :slight_smile: akorát je to od ruky.I malému jsem tam už koupila jednu věc.Jinak nevím...já si ještě hodně věcí na malého nakoupila pes internet ze sekáče,taky vždy ve slevě a pěkné věci...takže nakoupeno mám...no a potom jedině přes mimibazar,holky si to chválí :slight_smile:
21. kvě 2008 v 09:15  • Odpověz
Já jdu dnes kouknout do toho Tesca-mají tam dnes 20% slevu na všechno oblečení-tam bude důchodců!
21. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz
kozi:
a nejen důchodců...lidí beztak jak sraček, ale je dopoledne, tak to bude snad lepší....tak ať dobře pořídíš s nákupy :slight_smile:
21. kvě 2008 v 11:00  • Odpověz
kocurku tak ja bych tchyni just rekla, ze nemuzu a at prijde jiny den...
kozi no to bude lidi v tom tescu, v Havirove ted maji docela pekne veci, koupila jsem si tam kalhoty a sukni, ale bez slevy :frowning2:
21. kvě 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
já chcu do tesca odpo jít taky,ale se mi tam fakt nechce.... :frowning2: :frowning2: budu mít zas nervy!!!
Kozi,v CaA že je dost věcí na kluky???? Se mi teda nezdá :confounded:
Gabi-já hodně nakupuju na MMA a MMB,hlavně věci NEXT a zatím bez problémů :wink:
Derm-tak už ale jako šup,šup... :slight_smile:
21. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz
kupi souhlasim, ja jsem taky v CaA na kluky nic poradneho nevidela...
21. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz
autor
já tam kupuju hodně bodýčka,protože vím,že nešulkovatí,ale spíš rifle,mikiny atd...kupuju v HaM a mikče někdy i v Tescu...tam se mi prostě nelíbí,jako v CaA....a je tam na výběr někdy jenom jedna :confounded: ale zas jsem si třeba jenom tam kupovala těhu oblečení....
luci-a jak malý,vše v poho?
21. kvě 2008 v 11:36  • Odpověz
no v tescu taky ted kupuju mikinky a v HM mam posledni dobou pocit, ze tez nic neni, na holcicky jo, to bych se vyradila
kupi snad jo, na sonu mu nic nenasli, druhy neurolog rikal, ze obrna to neni, dneska jedeme jeste na ortopedii a na kycle, a snad na cas bude klid od doktoru.
21. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
tak dneska na té ortopedii štěstíčko :wink: my jdem dneska s ekzémem ke kožní,má to po mě a to mě fakt sere,ale co nadělám :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jdu něco robit,papa :wink:
21. kvě 2008 v 11:41  • Odpověz
tak taky stesticko....ja tez jdu domu se najist a pojedem, doma mi nejede pocitac :angry: tak sedim vedle v kanclu...bez pc to bude krize
21. kvě 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
jj,já bych taky měla krizi :pensive:
21. kvě 2008 ve 12:36  • Odpověz
gabu: je to hned u nadchodu, projdes kolem hospody smerek k nemocnici a tam byla kdysi prodejna pro miminka ci jak se to jmenovalo, byly tam kocarky a sekac, ted je tam jen sekac.

Jinak suprovy sekac, ale dost malinky je u frydeckeho namesti, kousek od ERBU, tam vzdy neco koupim, at na sebe ci maleho.

JAke byly nakupy holky? Za chvili dorazi tchyne.
21. kvě 2008 ve 13:47  • Odpověz
baf :grinning: hele jako neprovokujte mě holky, malá se ještě češe nebo co....stále 2v1 :wink:
Jooo tak vy po nákupech všechny? Ty brďo...no my včera si přivezli kolébku, nakonec mě manža na ni přesvědčil, tak už je smontovaná v obýváku, Ondra už do ni chtěl dělat nini......ale to mu neprošlo jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem maličké domlouvala, že už má nachystanou další parádku, že by jako už mohla ven.....ale odpověď žádná :wink:

Už jsem vám psala, že jsme Ondru ostříhali? No brečela jsem, když ty kudrlinky šly dolů,málem jsem se s manžou pohádali, já ho chtěla vzít jen nůžkama, manžel strojkem, jsme se pohádali kvůli tomu, nakonec samozřejmě zvítězila jeho verze.....takže malý vypadá jako šaolin... :angry:
Jinak prďolku musím pochválit, už třetí noc spinkal dýl jak do 7hodin, jednou dokonce až 7.50 vstával, to byla paráda, vypadá to že se mu to nějak otočilo, anebo na něj působí to počasí......uvidíme, co z toho bude.Snad se mu to nevrátí a nebude vstávat zase 6 apod..... :pensive:
21. kvě 2008 v 15:31  • Odpověz
kocu pevné nervy s tchýňkou!!!
lucik tobě taky, ať všechno dobře dopadne na té ortopedii, snad už budete mít pokoj od těch doktroů, to už není možné....
kozi :

http://www.mapy.cz/#x=142147744@y=134669184@z=15@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=id:premise%20675417@sss=1@ssp=124900261_126371713_146199461_145639297

přes kruháč směrem k divadlu čtyřlístek....já myslím,že to najdete. Kdy jdete, dneska,?
21. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz
derma:ona počká do 26:slight_smile:to jsem se narodila já super den :grinning: no my jsme malého taky nechávali stříhat už podruhé ale sluší mu to teď více takže nelituju..až na to že vypadá starší... :unamused: no malý taky spinká celé noci ale vstává kolem té šesté což je teda jako nic moc...:slight_smile:a jak se jinak cítíš jde to??ty počkáš až na další změnu zase na krásné počasí... :slight_smile:
21. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz
toruš asi to vypadá, že budeme vyčkávat, no uvidíme, tajně doufám, že v pátek kdy jdu na kontrolu si mě tam nechají. I když mě to trhá srdce, že bych chlapy o to dýl nechala doma samotné. Ale vzheledem k tomu, že mi v neděli a pondělí nebylo dobře, bolela hlava a vysoký tlak, do toho otoky, atk myslolím,že k té hospitalizaci na 100% spěju, uvidíme.
Máš pravdu, my Ondru stříhali vlastně poprvé, a teď už nevypadá takový andílek, spíše takový raubíř, je starší, prostě jiný. Nemůžu si ale zvyknout na ty jeho "vlásky". Až manža stáhne fotky z foťáku, tak to sem hodím, jak vypadá. Najednou tím ostřídáním vyrostl z "miminka" velký kluk..... a to mi nějak nejde do "hlavy" :grinning: :grinning: Ale je to jen o zvyku no.
No uvidíme, jaký bude mít režim, až budu s malou doma, jak to bude u nás vypadat :wink:
Jinak mi je celkem dobře, unavená,ale dá se říct že dobré, v rámcí možností :wink: Jeden den tak, druhý jinak víš...
21. kvě 2008 v 15:51  • Odpověz
holky,
má bušení srdce něco společného s tlakem? jako vysokým? to bušení mne vzbudí v noci, jsem celá spocená,klepu se....derm - ty máš vysoký tlak,ne?
21. kvě 2008 v 15:59  • Odpověz
derm, možná to už s tím buzením bude lepší,Ondra už je větší, tak si to možná posune...
jinak já taky od mala strojkem stříhala syna, měl takové kudrlinky na konci a hust páčo, jako andílek a jak jsme ho sjeli strojkem, okamžitě vypadal jako takový grázlík.... :slight_smile:
kocurek: už vím, kde...zkusím to tam omrknout...je třeba vychytat,kdy mají zboží
kupi: já si na MMB koupila jen těhu kalhoty...riskla jsem to...a jsou mi dobré :slight_smile:
jinak v tescu se dá dobře nakoupit ohledně oblečení, kupuji tam na dceru i syna,a hlavně, když jsou slevy...v Takoo moc ne,tam jenom na syna,na mne se mi tam moc věci nelíbí,hlavně ta kvalita a ta cena stojí za prd :frowning2:
21. kvě 2008 v 16:06  • Odpověz
gabuse tohle mi v noci nedělá,ale moje mamka se léčí na vysoký TK a má tohle, takže si nehraj a jdi k doktorovi, jakdlouho už to máš??
Dneska mě dorazila kamarádka, je v 27tt prostě jako ty gabuš, týden jí bolelo v podbřišku, byla dneska u mudr a t aji řekla, že hrozí,že se začne dříve otvírat, má prostě placentu moc nízko, takže se musí hodně šetřit, kdyby začly potíže nebo krvácet,je zle. No nezávidím ji, kdyby musela ležet v nemocnici až do konce, horzí jí i předčasný porod. Doma má 2,5letého kluka, tak by to nebylo moc příjemné....
21. kvě 2008 v 16:28  • Odpověz
kupinko za jak dlouho ti dala Brigita vědět,že máš ty fotečky, my byli před měsícem a ještě nic :frowning2:
21. kvě 2008 v 16:29  • Odpověz
derm, zatím se to stalo jenom párkrát, snažím se to rozdýchat,uklidnit se,...ale já normálně trpím na nízký tlak...odjakživa...tak fakt nevím :frowning2: je to možná jenom následek toho ekzému,od té doby,co ho mám, požádně nespím,jsem náladová a vzteklá,možná že to s tím souvisí...musím se fakt zeptat...připadám si jako magor.Nejhorší je, že když mne to v noci chytne,myslím na ty nejhorší věci..... :frowning2:
21. kvě 2008 v 16:33  • Odpověz
Kupi:jak už jste tady psaly,asi je to tím,že mám holčičku,tak mi příjde,že je více věcí na kluky.
Tak v Tescu jsem koupila oboustrannu mikču a papučky,takže úspěch a lidí tam moc nebylo.
Derm,díky.Jdeme 30.5.Už se těším! :slight_smile:
21. kvě 2008 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.