• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
gabus tak jak půjdeš na kontrolu takji to radši řekni,
21. kvě 2008 v 17:03  • Odpověz
Holky,dnes jsem byla na kyčlích-co znamená pozn.u ledvin-dilatace do 1 cm?Nevíte to některá?
21. kvě 2008 v 17:05  • Odpověz
kozi Brigita si fakt vyhraje, je to s ní super zážitek to focení. :grinning:
21. kvě 2008 v 17:07  • Odpověz
Derm:ty budeš mít frajerku-nakonec to bude taky vlasatice jako Terka :wink:
Ju,už se těším.Její ségra je taky číslo!
21. kvě 2008 v 17:09  • Odpověz
kozi tak to netuším, to s těma ledvinama,ale neříkal ti mudr, jestli je všechno v pořádku? Zkus najít něco na netu.
21. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz
Holky, tak s tchyni to bylo horsi, jak bez ni sama, chtela jsme si udelat plno veci, ale maly jen plakal, kdyz byl s ni a ja jej schvalnenechala 15 min, at se tchyne snazi a uklidni jej, ale nic, kdyz uz to usi nemohly vydrzet, natoz srdce,vesla jsme do pokoje a musela byt s E,nepustil me,jen na mych rukou a nosit se,jsme utahana,3h nosit skoro 10kg...to je fakt sila.
21. kvě 2008 v 19:15  • Odpověz
kocu tak to je síla jako.....tak jste nakonec s Eričkem trpěli oba dva. No doufám,že vás teď alespoň týden nechá na pokoji, ať si konečně odpočinete!
21. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky, u mě stav nezměněn........... ach jo :frowning2:
22. kvě 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
Derm-ji napiš,já jsem s ní ale byla domluvená předem na datumu,ale musíš se upomínat,že už to chceš!!!!
Gabu-to dělá jenom vysoký TK,mi to tak taky dělalo,však jsem kvůli tomu taky ležela v nemocnici v 35tt.No,teda bylo to vlastně podezření na preeklampsii,ale ten tlak mi todle přesně dělal,tak val do doktora!

No,u mudry říkala,že to ekzém nemá,tak jsem ráda...pak jsme jeli do toho Tesca,ale jeli jsme do rabové,za Makro,je tam mnohem víc oblečení a málo lidí,tak jsme Kubovi pár věcí koupili,pak v obuvi sandálky,Žirafu za 550,- :frowning2: :frowning2: ale kašlu na prachy,na botech šetřit nechcu.....
Večer jsem byla se ségrou na Haberu v ČEZ aréně,bylo to super,úplně jsem se odreagovala,on na to,že je mu přes 40 to tam fakt dost rozjel :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Ještě bude ELÁN,tak asi taky půjdem....
22. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
Dětské názory na lásku :slight_smile: :slight_smile:

Od té doby, co moje babička onemocněla artrózou, nemůže se už
ohnout a namalovat nehty na nohou. Tak to za ní teď pokaždé dělá můj
dědeček, i když sám má artrózu v rukách. To je podle mě láska.
Rebecca, 8 let

Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak.
A tak prostě víte, že vaše jméno je v jejich ústech v bezpečí.
Billy, 4 roky

Láska je, když si na sebe dívka nastříká parfém a kluk použije
vodu po holení a pak si spolu vyrazí ven a jeden druhého
očuchávají.
Karl, 5 let

Láska je, když jdete na jídlo do restaurace a dáte někomu většinu
svých hranolků a nechcete na oplátku žádné z jeho porce.
Chrissy, 6 let

Láska je to, co vás nutí se smát i když jste unavení.
Terri, 4 roky

Láska je, když maminka udělá kávu pro tatínka a usrkne, aby se
přesvědčila, že dobře chutná.
Danny, 7 let

Láska je, když se s někým stále pusinkujete. A až pusinkování
přestane bavit, tak pořád chcete být spolu a víc spolu mluvit.
Moje maminka s tatínkem jsou takoví.
Billy , 7 let

Láska je to, co je s tebou v pokoji na tvé narozeniny, když
přestaneš otvírat dárky a zaposloucháš se.
Bobby, 7 let (Neuvěřitelné!)

Když se chcete naučit někoho lépe milovat, měli byste začít
u kamaráda, kterého nenávidíte.
Nikka, 6 let
(potřebovali bychom o pár milionů více Nikk na této planetě).

Láska je, když řeknete klukovi, že se vám líbí jeho tričko
a on ho pak nosí každý den.
Noelle, 7 let

Láska je, jako když jsou malá stará paní a malý starý pán
stále přátelé, i přes to, že se už tak dobře znají.
Tommy, 6 let

Když jsem hrála na koncertě na piáno, byla jsem na pódiu a hrozně
jsem se bála.
Podívala jsem se na všechny ty lidi, co mě pozorovali a zahlédla
jsem mého tatínka, jak na mě mává a usmívá se. Byl jediný, kdo to
dělal. Pak už jsem se vůbec nebála.
Cindy, 8 let

Láska je, když maminka dá tatínkovi nejlepší kousek kuřete.
Elaine, 5 let
22. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz
kupi už mě to taky napadlo a ještě včera jsem ji napsala. Sice sama říkala, že tak měsíc,ale už mi to nedalo a pisla jsem ji maila
22. kvě 2008 ve 12:14  • Odpověz
autor
a odepsala ti?
22. kvě 2008 ve 12:25  • Odpověz
ještě nee
22. kvě 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
Prostě na ni tlač,že na to spěcháš a že to chceš stihnout ještě před porodem :wink:
22. kvě 2008 ve 12:42  • Odpověz
kupi asi budu muset. Dokud mám i odložené peníze na to, jinak po nich šáhnu a nebudu mít na fotky. Zkusím do večera počkat, jestli napíše, jinak ji budu uhánět telefonem. Už se na ty fotky i těším jak malá holka!!
22. kvě 2008 ve 12:51  • Odpověz
autor
Však já jsem se na ně taky moc těšila :wink: a budou určitě nádherné... a jak vaši? v pohodě?
22. kvě 2008 ve 13:02  • Odpověz
kupi: ale já mám normálně nízký tlak,tak se mi nechce otravovat doktora, co když to je jenom psychického původu...už posledně mi řekl doktor, že by měl kvůli kontrole napsat mi do karty ,že se u mne jedná o patologické těhotenství, že jako často navštěvuji ordinaci...to kvůli tomu ekzému, jsem tam byla párkrát....no DEBIL jeden....nevím, co by řekl teď..se nechám přeložit k doktorce...on je nějaký nový :frowning2: Zatím to bylo jenom párkrát v noci...uvidíme
22. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
tlak Ti změří každý doktor,nemusíš ani k němu,ti ho změří doktorka...ale Gabi,ten vysoký tlak je fakt nebezpečný!!!!! Každá sestra Ti ho změří,když ji poprosíš,zvlášť když uvidí,že jsi těhu...
22. kvě 2008 ve 13:19  • Odpověz
ale mě když měří, tak mám tak 116/87 - to je myslím poslední tlak zhruba 14 dnů starý....to je normální, aby se tak rychle změnil?jako abych měla vysoký?
22. kvě 2008 ve 13:24  • Odpověz
to radši zajdu zítra k obvoďačce, stejně mám mít v průkazce potvrzenou návštěvu u praktického lékaře
22. kvě 2008 ve 13:26  • Odpověz
autor
Tak si tam zítra určitě skoč!!! Ty,já mám tlak normálně 90/60 a pak mi zničeho nic vyskočil na 155/105...jsi těhotná,to je možné všecko................. :pensive:
22. kvě 2008 ve 13:47  • Odpověz
kupi: a to jsi šla hned nebo až po nějaké době?
22. kvě 2008 ve 13:48  • Odpověz
autor
Ty,mi to zjistili náhodou na kontrole a rovnou jsem valila do nemocnice-ale do toho jsem měla i bílkovinu v moči a byla jsem celá nateklá :frowning2: :frowning2:
22. kvě 2008 ve 13:59  • Odpověz
aha..tak to je jasný...já už 2x po sobě se ani u doktora nevyčůrala - proostě mazec...se to zarazilo..ale sestřička říkala, že to nevadí,že moč je důležitá v pozdějším těhu...tak uvidíme zítra - ale i tak díky za informace. pomažu tam!!!!
22. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
nemáš zač :slight_smile: :wink:
22. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz
gabus kupinka má určitě pravdu, s tím si není sranda zahrávat. vysoký tlak a potom i ta bílkovina = preklapsie, to jsem měla u Ondry a teď jsem taky na to hlídaná. Takže žádná sranda jako.
22. kvě 2008 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky, preji krasny den, ja jsme jak pytlem prastena, boli me uplne vse....z vcerejsiho cviceni...
Byli jsme se dnes divat na odstrkavadla a vsechny bud velke nebo malinke....tak na to kaslu a v CR mu nejake koupim ....bud mel kolinka na zemi nebo nedosahnul ani na zem, ani na spicky....

Hlavne se drzte vsechny...a nespasujte s ezdravim... :confused:
22. kvě 2008 ve 14:28  • Odpověz
Pristi tyden mam nabidku tlumocit v kabine z aj do cj, tak uvidim, zda nekoho sezenu na hlidani.....a v srpnu tlumocim svatbu cj-spanela.....tak musim nacvicovat...aspon se odreaguji...
22. kvě 2008 ve 14:43  • Odpověz
kocu tak to je fajn, že alespoň na chviličku vybočíš ze svého "stereotypu" a zabrousíš někam jinam. Jo já jsem dneska taky taková, ale spíše se mi nic nechce, jak jsem rpaštěná, včera jsem byla plná elánu a uklízela skoro jako vánoční úklid, jak se to tu leskne...Dneska vyloženě lenoším,, jen si hraju s prckem a upekla jsem bábovku.
22. kvě 2008 v 15:48  • Odpověz
jo holky, před půlhodinkou jsem si psala s kamarádkou na icq......zatím mi díky tomu vodu neprdla, ale rozhozená a ubrečená jsem pořádně Ona je v 27-28tt a dneska ji zjistili cukrovku, do toho ji bolí v podbřišku tak ji zjistili,že má placentu moc nízko a je otevřená na 48mm!!! Takže jsme bulely spolu, je mi příšerně, já si tu stěžuju, že budu přenášet, že už toho mám dost a ona chuděrka moje malá může dopadnout úplně jinak jako Mám z toho takovou blbou depku jako :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
22. kvě 2008 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.