• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
derm, to je ta kamarádka o které jsi psala včera,že? Neboj...já si myslím, že to bude dobrý,když se brzo otvíráš,tak to se zašívá, ne?Když bude hlídaná a v klidu....Hlavně, ať ty nejedeš dneska náhodou....
22. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
Četly jste?Včera jsem kvůli tomu objížděla přes Staříč - http://www.akcni.net/hasici-vyprostovali-2-zranene-u-nehody-5-vozidel-u-hukvald
Ještěže to tak dopadlo.
22. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz
Derm:drž se a nemysli na špatné věci.S tou kámoškou je to hrozné,ale naštěstí na to doktoři přišli-neboj,oni si ji pohlídají.
Kupi:NEPROVOKUJ!Já na koncert Habery čekám několik let a nakonec mám v tu dobu prďolku:cry: Už jsem to několikrát obulela :cry:
22. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz
gabus jo jo to je ta samá.....ach jo .-(

Tak holky, možná jsem tu naposledy, uvidíme. Zítra na 9hodin jdu do porodky na kontrolu,tak mi držte palečky, ať to dopadne tak jako tak, ať už mám aspoň nějaký nález nebo mě švihne, nebo si mě tam nechají......No uvidíme, jak dopadnu, jak se zítra celý den neozvu, jsem v porodnici.
Tak kdyby náhodou, tak se tu holky mějte moc hezky,. opatrujte bobišky, papapa snad už ve stavu 1+1
22. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz
Derm:držím pěstičky,ať už je nález a ať už tady máme další mimi :wink:
22. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz
Derm : taky držím palečky.....doufám, že se tu zítra dozvíme, že už máš Helenku :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
Derm-budu na Tebe zítra taky myslet :slight_smile:
s tou kamarádkou je mi to moc líto,ale snad to dopadne dobře...jak píšou holky,doktoři o tom ví,tak ji budou sledovat...
22. kvě 2008 ve 23:16  • Odpověz
autor
kozi-víš o tom,že Tomis zemřel? Nic víc k tomu nevím... :frowning2:
22. kvě 2008 ve 23:18  • Odpověz
Kupi,cože? Tak to fakt nevím?Odkuď to víš?Já jsem ho naposledy potkala ještě těhotná.Telefonovala jsem,tak na mě jen kývl a usmál se...
23. kvě 2008 v 07:24  • Odpověz
baf :grinning:
ahoj babuchy moje milované,
tak se hlásím z domu jako.....na kontrolu až v úterý, tož mě picne z toho jako.....zavřená, hlavička sice naléhá,ale nic se neděje, to už mi říkal minule...mě asi švihne. Ale začínám se s tím smiřovat :frowning2: Všechno i tlak v pohodě, jako bych ani nebyla těhu.
No nic, zítra jedeme k tchýní do Raškovic, je den dětí u nich ve firmě, tak si to s prďolkou alespoň užiju jo :grinning: Je tam docela dost schodů jak v té firmě, tak k mamce do 4patra pěšky, tak není možné,že by to nezabralo.... :pensive:
23. kvě 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
Derm-tak zkuste sexovat,to by mohlo taky zabrat :wink: nebo mi můžeš přijít umýt okna :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2008 ve 12:26  • Odpověz
kupi přiznám se že u nás je to docela často, pokud je chuť tak i co druhý den... a nepomáhá...tak jako u Ondry nepomáhalo. Ale ty okna už jsem uvažovala,že se na ně vrhnu v neděli :grinning: ale jestli to pomůže to nevím nevím :grinning:
23. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz
derma:v pondělí musíš porodit..prosím.. :grinning:
23. kvě 2008 ve 13:07  • Odpověz
toruš na ty tvoje narozeniny viď :grinning: Uvidíme, co se s tím dá udělat :wink:

Prďolka mi usnul,asi se půjdu taky natáhnout, a něco přečíst, možná si zdřímnu :wink:
23. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz
Derm:já už jsem na to přišla!Ty jsi lakomá a chceš si svou holčičku nechat jen pro sebe a nechceš nám ji ukázat.Tak šup,šup s ní ven!Možná čeká právě na den dětí :wink:
23. kvě 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
Jojo,ona beztak chrtí :grinning: :grinning: chrtka je to........ :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 13:29  • Odpověz
holky nestrašte mě, já nechci, aby se narodila na den dětí, to je móooc pozdě, to doufám,že nee!!!
kupi dneska se mi konečně ozvala, že budou až příští týden, ach jo, ale už se na ty fotečky těším!!!
23. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz
Uf,díky holky,že tady řešíte ty fotečky...Jsem málem zapomněla potvrdit termín focení.Už je to napraveno. :grinning:
23. kvě 2008 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky, derm co tu zase delas :wink:
ja odvezla pc na reklamaci a pry to muze trvat i tri mesice, tak to nevim, co budu delat bez kona...
sem tam zkusim kouknout z kanclu ale nebudu stihat asi docitat, to bude casu najednou...
jinak kdybyste delaly srazik, zkuste na me myslet a dejte vedet, poslu cislo do ip treba kupince, neva?
23. kvě 2008 v 17:49  • Odpověz
lucikpetik kukuč, to jsi mě ještě nečekala, že tady budu,co? :wink: :grinning:
23. kvě 2008 v 19:13  • Odpověz
Ahojky babky, jak ctu, jsme zde stale vsechny. Ja jsme po tezke migrene, myslim, ze z vycerpani, nespani nekolik noci a pres den si ani nesednu v poslednich dnech. dnes v noci E nespal, dnes porad plakal a ja nebyla schopna si jej vzit ani na ruce, vsak znate, co je to migrena....R byl nastesti doma a predstavte si, uz se vam to nekdy stalo????? Jak jsme si sla lehnout rano, E porad plakal, chtel byt u me, kdyz R zavrel dvere, at mam klid a tmu...ale E plakal a plakal a nebyla zastaveni, tak jsm enechali otevrene dvere, ale to jsme si rikala, ze me to tak rychle neprejde a on si dal hlavicku na postel a byl u me, pak odesel z loznice a pak chodil me kontrolovat a kdyz jsme mela zavrene oci, zatahal za perinu a sedl si ke me k posteli a sedel az jsme po nekolika hodinach vstala. Sem tam odesel, ale zase se vratil a kontroloval. JAk mi bylo lip, vstala jsme, ale neodtrhnul se ode me...a kdyz jej R vzal, plakal a drhnul se ke me....zvlastni, vidte..bal se o me???? :confused:
Dobrou vsem...
23. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
Holky, uzivejte si slunicka, zde lije, jako z konve cely den a do pondelka ma taky...
23. kvě 2008 ve 20:45  • Odpověz
derma:ano ano pondělí do té doby to vydržíš viď?? :grinning:
kocu:to je opravdu zvláštní jakoby věděl že tě něco trápí, to je opravdu zajímavé. :confused: my tady taky sluníčko nemáme, je dost škaredě:frowning2:
23. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz
Kocu:to je krásné!!!Určitě vycítil,že Ti není dobře.
23. kvě 2008 ve 23:22  • Odpověz
Dermi bojím se že to bude CS........
23. kvě 2008 ve 23:32  • Odpověz
Po tydennim trapeni a nespani se E vyklubal dalsi spicak, uz ma vsechny, mame 16 zoubku, zbyvaji jen posledni 4 stolicky, huraaaaaaa :grinning: Snad uz bude lip.

Citát dne:

Smích je branou a úsměv dveřmi, kterými může do člověka vklouznout mnoho dobrého.

[Morgenstern Christian]

Preji vsem prijemny, klidny a pohodovy vikend a tehulkam co nejmin bolesti.
24. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz
Kdo byl už ted nově u Špačkové??
24. kvě 2008 v 11:41  • Odpověz
kulis ja jdu v nedeli...
24. kvě 2008 ve 14:25  • Odpověz
joo....se těším,jsi byla nedávno né.... :grinning: :grinning: ještě s pupíkem....dík za mobil určo dám vědět :wink:
24. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se stále 2v1....
Včera prďolka na den dětí jenom zářil, byla to paráda, měl zážitek, svezl se na hasičském autě na tom rameni asi do 30m s tatínkem, prostě frajer no a já šílela strachy :confounded:
lucikpetik ty jdeš zase se fotit, to je super, uvažuju že se už taky objednám s prďolkou, když budeme 4 bude to zase něco jiného. Musím se domluvit s manžou.
kuliskaa a co to je to CS? To nevím co to je :sweat_smile:
25. kvě 2008 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.