• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
derma:zítra!! :grinning: Já vím že nezklameš... :grinning:
25. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz
toruš tak ti to možná vyjde...uvidíme no :wink:
25. kvě 2008 ve 14:47  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1453087&vReferer=

nové fotečky prďolky...... No doufám,že co další budu vkládat, už bude Helenka :grinning:
25. kvě 2008 v 15:53  • Odpověz
Derm:už se nemůžu Helenky dočkat,tak šup šup!Ať už je mezi námi :wink:
Já jdu v úterý k holičce,ať se mě Terezka za pár let na těch fotkách nelekne :grinning: Jdeme se fotit v pátek.
25. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz
kozi sklamu tě, dneska to nebude, cítím se dobře, až moc dobře!! Mě z toho švihne, já mám spíše energie na rozdávání.....malá se asi furt upravuje nebo co....
Jsem odpo hrála s chlapama fotbal, běhala, bolí mě spíše bříšní svaly od zapojení částí na těle, která léta nevěděla, co to je :slight_smile: Jinak nic, ještě jsem něco poryla v záhoně, prostě energie na rozdávání. Prala, takže jdu třídit a asi žehlit, fakt nevím, co s roupama.

Babuchy kde jste všechny dneska? Kocurek jak ti je, migréna že by dneska zase?
kozi tak to jo, já taky si nechala před focením dělat melírek, už se moc těším na fotečky. To potom už tady vložím snad společně s Helenkou :slight_smile:
25. kvě 2008 ve 21:14  • Odpověz
derma:ajejej tak dneska ještě sexík a už bude venku zítra máš na to 24 hodin jinak budu smutná :grinning: :grinning: :grinning: No za to já poslední dny jsem úplně vyřízená spím co se dá a nějak mi to nestači chtělo by to nějaku dovolenou... :unamused: no na jednu stranu je to dobře že se tak cítíš!!!
25. kvě 2008 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Takže zase jedno ránko stále 2v1 Toruš zatím to vypadá že nic :pensive: Jinak všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hodně zdravíčka, osobní i rodinné pohodičky!!!! :wink: :slight_smile:
26. kvě 2008 v 07:32  • Odpověz
kuliskaa jj, byla jsem nedavno, ale jak rikas, s pupkem, ted uz jdeme s prdolou... :wink:
26. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz
derm co tu zase delas? 43tt ???? :slight_smile: :grinning:
26. kvě 2008 v 10:02  • Odpověz
kozi a ty jdes v patek k Brigite?
a derm jestli se k ni chces jit fotit s mimi, tak se objednej co nejdriv, my cekali na termin skoro dva mesice
26. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz
ahoj holky,
tak vás po víkendu zdravím.... :slight_smile:
Derm: ty jsi ale držák....už je hezky, počasí se umoudřilo, tak by to chtělo šupky ven na ten svět.... :slight_smile: Obdivuji tvoji energii...
Toruš: všechno nejlepší k Tvým krásným narozeninám ( tiše ti ten věk závidím) :slight_smile:
Dneska jsem si udělala výlet do Místku, zdrbla jsem s kamarádkou v obchodě a pak jsem navštívila ve frýdku Textil Halle ( dlouho jsem tam nebyla) , tak cosi nakoupila a mají 30% slevu, takže suuuper... :slight_smile:Hned jsem si tam koupila sportovní kalhotym samozřejmě do gumy,do ničeho se už nevlezu.... :frowning2:
tak holky, mějte se....je krásně :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 12:42  • Odpověz
holky,
jdu se taky ostříhat,jsem objednaná ve středu,pak si koupím barvu a poprosím maminu,ať mi ji dá na hlavu.nachala jsem si dělat vždycky melír, teď půjdu do mahagonu,chce to změnu...vypadám jako pipina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
derm: Ondrášek je super,přesně takhle vypadal syn, když jsme ho ostříhali...je fajn, že máte zahradu, aspoň se má kde vyřádit,a s druhým mimčem to budeš mít super na zahradě, a tak... :slight_smile: Si budu muset najít nějakého chlapa s barákem...chjo :grinning:
26. kvě 2008 ve 13:45  • Odpověz
Toruš asi tě zklamu, nic se neděje a vypadá to,že do půlnoci to opravdu nestihnu :frowning2:
lucikpetik no vlastně 41tt...........takže ještě chvilku vydržet teoreticky můžu :frowning2: bohužel :cry:
gabuse nezáviď, po porodu už nebude s těma dvěma.... Dneska jsem zase ryla v zemi, dovyplevala jsem zbytek záhonu...... Energie ještě neubývá............
Jo Ondra vypadá jako zbuj a začíná holky šíleně zlobit........to se mám na co těšit, s příchodem maličké to bude asi síla...... Neposlouchá mě, neslyší co mu říkám, má mě prostě na háku.... hlavně při odpoledníém spaní, prodlužuje to svýma řečičkama, řve na mě "NE" "já nechcci" apod...... když mě plácne ve vzteku, plácnu já jeho a on začne ubližovat sám sobě, řve, dupe nožkama.........nooooo krása holky :angry:
26. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz
Toruš,vše nej!
Lucik:ju,k Brigitě.Zítra jdu kvůli tomu k holiči.Jdu ostříhat páčo,melír a barvu.
Derm:tak to už Ti teď přeji pevné nervičky...A koukej nám už Helču ukázat! :wink:
Ju a už máme noťas,tak zítra přidám pár foteček :wink:
26. kvě 2008 ve 22:42  • Odpověz
ahoj holky,
derm: to znám...to trucování... :slight_smile:já když byl syn už hodně zlobivý, tak jsem ho odvedla do pokojíku,zavřela dveře,on se vytrucoval a pak přišel jako kdyby se nic nestalo...neboj,z toho vyroste :slight_smile:
kozi: už se móóóc těším na fotečky :slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:44  • Odpověz
ahojky holky moooooc vám děkuji za gratulace...
gabi:no vidíš ty mi závidíš můj věk a já se cítím stará.. :slight_smile:
derma:ach jo....no co se dá dělat... :grinning: hlavně že jste obě v pořádku :wink: tak ale alespoň blíženec to bude :grinning: no ale když to posuzuji podle sebe tak nic moc znamení na výchovu :grinning: držím palečky ať už to máš brzy za sebou a můžeš se helenkou kochat!! :wink:
27. kvě 2008 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky!!
hlásím se jak jinak 2v1.... Tak na kontrole všechno dobré, i ozvy srdíčka..... zavřená už teda nejsem, tak aspoň 1centrimeček tam je, ale na žádnou slávu to prý nevypadá. Nic nenaznačuje k porodu. Ach jo, už jsem si fakt myslela, že si mě tam nechají a nic. Takže v pátek jdu znovu a uvidí se. Říkal že i zváží a změří malou,tak podle toho se uvidí. Asi tím myslel,že si mě tam buď nechají nebo ne... jestli jsem to dobře pochopila.

gabuse taky to tak dělám, ale když ho uspávám tak je to jiné, teď jsem ale dvakrát po sobě se taky naštvala a odešla z pokojíčku a zamkla ho, chvíli řval, pak si šel hrát..... :angry:
27. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz
Tora: ty si připadáš stará??????? no to nemyslíš vážně......vždyť jsi mlaďounká...to já si mám připadat stará ( taky si tak připadám),třicítku jsem už překročila... :frowning2: .Strašně to letí a děti rostou jako z vody,právě na dětech je vidět, jak člověk stárne.
27. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
holky nerozebírejte věk jako....každý má tolik,n akolik se cítí momentálně :slight_smile: U mě je to momentálně nejisté jako :grinning: :grinning: :grinning:

jinak tu nenakukovala ani kupinka ani kocurek a o nytri ani nemluvím....kuliskaaa taky na nás kašle... :rolling_eyes:
27. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz
derm: Ondra z toho vyroste..možná bude jiný, až bude mít sestřičku doma...uvidíš :slight_smile:
no jo...děti...co jsme chtěli to máme...to mi vždycky říká mamka, když si stěžuji,jak děti zlobí a pak nezapomene dodat: a to čekáš ještě třetí... :grinning: Ale co....co by jsme bez nich dělali,že?
takže tento týden Helenka už bude,ne? To už je jasné :slight_smile:
27. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz
derm: ono to nebude nakonec to květňátko, ale možná červňátko...to by bylo hezké na den dětí :slight_smile:
27. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz
gabuse já doufám,že tento týden už ano!!! Jinak mě fakt šlehne, jsem si nemyslela, že jako druhorodička budu přenášet. Mám pocit,že ten poslední týden těhotenství trvá měsíc!!! :frowning2: No uvidíme, jestli to stihne v květnu nebo červnu
27. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
derm: stihne..neboj :slight_smile: bude to ještě květňátko.Já vždycky porodila v termínu,uvidíme, co mne bude čekat teď...
27. kvě 2008 v 11:58  • Odpověz
kozi: koukám na fotečky Terezky...ta je slaďoučká a vlasatá..a okatá :slight_smile: ..taková princeznička :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz
Gabus: děkuji :slight_smile: Je to zlatíčko - brzy budeme pořizovat flintu :grinning:
27. kvě 2008 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky,po odmlce se hlasim a musim vypovidat. Byla zde tchyne...predstavte si, vzdy se sezouva, tak tomu bylo i dnes a asi 30 min nez odchazela, prinesla si boty do obyvaku na koberec, obula je, pochodila mi po svetlem koberci a sla domu....ja mysela, ze me omyje....a to dobre vi, ze s eu nas vyzouva...
Kdyz prisla, jak zazvonil zvonek, E se vylekal, zacal plakat a chytil se me, jak kliste a uz nepustil, pak, jak prestal plakat, tchyne si s nim zcala hrat a at si jdu delat sve veci, tak jsme rekla, ze pujdu varit na zitra a on zase zacal plakat a byl tam i R, tak jsme si rekla, at jej uklidni, po 40 min E place jsem vseho nechala a sla k nemu...a ona, ze kdyby jej vzala ven, neplakal by a R pry, ze priste mam mit vse nachystane...tak si myslim svoe, ja vyuzivam cas, kdyz mi E nekdo hlida...a ze si s nim neporadi, to neni moje vec...ne?

RAda, co davate na veceri nebo co jste davali okolo toku? Ona mi vycita, ze stael kojim, ze uz mu mam davat jidlo na veceri a ne kase....
27. kvě 2008 v 17:28  • Odpověz
Holky, jedne moji kamosce, jeji dceri-3 roky diagnostikovali AUTISMUS! :frowning2: DOted byla malicka normalni.....to je hruza, vidte'
27. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dneska celé odpoledne prožila venku s prďolkou,bylo nádherně, až parno,taqkže Ondra byl v kraťáscích, mu to nějak nedošlo nebo co, pořád si nohavičky stahoval dolů,zase si musí zvyknout,že to jsou prostě krátké nohavice, chudáček to pořád stahoval dolů a rozčiloval se. :slight_smile:
Jsem ještě navečer ryla v hlíně zase, dosadila poslední papriky, okopala rajčata, jsem plně spokojená se svým výkonem. Aspo|ň ta zahrádka mi poroste před očima, když už se nemůžu dočkat porodu!!! Spíše se snažím nějak zahnat chmuru :frowning2:
Pak jsme ještě opékali klobásky,tak byla sranda, Ondra bude asi pyroman :grinning:

kocurku už jsem na tebe myslela,že jsi tady dlouho nebyla, co je s tebou. Takže zase tchýňka perlila. Já to chápu,že to mají v nátuře to obouvání - nezezouvání, ale když ví a dělala to předtím,že se vyzouvala u tebe a najednou tohle, už mi to připadá jako naschvál. Máš s ní teda obtíže ti povím. Nic dobrého :frowning2: Takže Eriček moc babičku nemá rád,když u ní pořád pláče.
S tou holčičkou to je síla, to jsou rány pro rodinu, pro rodiče. Když jsem teď na tom přelomu roku dělala ten kurz, byla tam mamina 40letá a měla 17letého Vojtíška,u kterého se to zjistilo v 7letech. Já jsem jenom koukala, že je tohle i možný, raduješ se, že se ti narodí zdravé dítko,ale osud nadělí stejně překážky a je všechno jinak. Dosud se s tím nesmířila a bojuje s ním, s autismem, jezdí na semináře, dělá víc než samotní doktoři a nevzdává to ani po tolika letech. Asi to chce hodně síly vnitří energie a věřit, i když je to rána :pensive:
27. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz
Holky, tak jsem konečně vložila fotečky, tak když tak koukněte :wink:

Derm: ne,že bych Tě vyháněla, ale co tu zase děláš?! :sweat_smile:

Kocurek: tak takovou tchýni zabít málo - pevné nervičky - mysli na to, že už budeš brzy v ČR a budeš mít od ní na chvilku pokoj - a kdy se budete stěhovat natrvalo?
27. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=83455

Taky jsem zrovna vložila fotečky, už mi psala Brigita, ve čtvrtek si můžu vyzvednout fotečky, huráááá :grinning: Tak koukněte na ukázku :grinning:

Tak já se jdu juknout kozi na ty tvoje a maličkou
27. kvě 2008 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.