• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kozi / derm: fotecky naaadherne.... :sweat_smile:

Diky za podporu, prave volal R,jak s tchyni...on odesel driv do prace...nic mu nerekla, ale zitra si dupnu. Vse jsme vzala do svych rukou a chci se stehovat UZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz
kozi fotečky úžasné, už odpoledne jsem se jukala na Terezičku a uvažovala po kom je a už je mi to jasné, v manželových fotkách z dětství jí je úplně vidět!!! Jo a účes máš supr, teda upřímně se mi líbí víc to, co sis doma doupravila než jak jsi přišla od kadeřníce sama. Sluší ti to, už se těším, až budeš mít fotečky od Brigity, budete prima rodinka :wink:
27. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz
kocu se ti nedivím, takové napjetí a dusno není dobré a ty nervy.... :frowning2:
27. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz
Derm:už nejsem na noťasu,tak na Tvé fotečky kouknu zítra.Musím se podívat na vás všechny,ať vás poznám.Ju,Terďa je celý manža.Je to až neuvěřitelné.

Kocu:ani se Ti nedivím.Držím pěstičky,ať to vyjde.
27. kvě 2008 ve 23:24  • Odpověz
Dobré ráničko :slight_smile:
stav nezměněn, ještě jsem tady :grinning:
kozi jo jo, však v pohodě mamčo :slight_smile: No ta fotečka manži, fakt celelj kopírák :slight_smile: ale to se spraví, s přibývajícími měsíci bude jen a jen po tobě :grinning:
28. kvě 2008 v 07:57  • Odpověz
Derm, ty máš teda držáka :grinning:

Založila jsem album na Modré střeše: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=151174 ¨

A doplnila jsem do fotoalba ''Další výbavička pro Terezičku'' ty oblečky na léto
28. kvě 2008 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak to odnesla moje hlava tu vcerejsi navstevu tchyne...od 3 rana jsem zvracela a R ke vsemu nocni...ale E byl tak hodnoucky, rano jsme mu dala hracky k postylce a on si hral a sem tam na me prisel podivat do doby, kdy jsem byla schopna vstat, fakt uz ji mam plne zuby a kdyz vse R rekla, tak rekl, proc jsme ji nerekla, at s evyzuje, kdyz ma papuce, proc si boty obouva v obyvaku. atd...Ted se pred chvili vzchopila. r chtel, ze zavola matince nebo segre, at prijde hlidat, tak jsme rekla prrrr...kdyz jsem to zvladla v situaci zvraceni, zvladnu i ted, no ne???to bych se jeste musela vysilovat bavenim a kdyby E zase plakal..ke vsemu nosenim. Jsme oblbla po prascich, E uklizi, tak papa babky..
28. kvě 2008 v 17:56  • Odpověz
kozi: fotecky jsou uzasne
28. kvě 2008 v 18:01  • Odpověz
autor
Čaute holky,zdravím vás všechny a to moc :slight_smile:
Čekám návštěvu,tak nemám čas dočítat,doufám,že se máte všechny fajn...
Já pořád něco kutím,tak není čas být na pc :frowning2: :frowning2:

My jsme živí,zdraví :wink: nic nového,Kuba sám pořád nechodí :frowning2: ale jinak dělá denně nějaké pokroky,je to síla to mrně pozorovat a sledovat,co zas umí nového....

Šupnu tu nějaké fotečky a valím vytírat,takže papa,posílám mimískům pusinky :slight_smile:
29. kvě 2008 v 11:26  • Odpověz
baf :grinning:
jdu taky pozdravit stále 2v1 (malá čeká až na zítřek asi....) Od rána jsme venku,tak taky netíhám.....jdeme papat, ještě nakouknu :slight_smile:
kozi nová fotka včera z kočárku n abříšku :slight_smile: malé se tak líbí, co? Já jsem Ondru taky tak dávala, ale spinkat jsem měla strach kvůli syndromu náhlého úmrtí - to jedině doma v postýlce, kde jsme měli nanny
29. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz
Derm:já jsem ji tak dala včera poprvé.Líbilo se ji tak jen chvilku a spinkat bych měla taky strach ji takto dát.Nechtěla spinkat a chtěla se dívat okolo,tak se jí to líbilo :grinning:
No já to vidím na ten den dětí,co? :wink: Hlavně nám pak dej vědět a dávej na sebe pozor :wink:
Kocu:kujém za pochvalu :grinning:
29. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz
kozi Ondrovi se taky tak líbilo, ty naše dětičky jsou ale zvědavé, co??
Jo jo, manža má za úkol vám sem napsat, tak snad tozvládne, když bude mít za zadkem Ondráška :slight_smile:

kocu tak jak dneska, už je lépe??
29. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz
Derm: to jsou, no, musí to tady začít prozkoumávat, aby věděly co je na tom světě čeká... :slight_smile:
29. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak stale me boli hlava,ale uz to neni migrena. Chvili vykouklo slunicko, tak jsme sli ven, ale uz zase prsi. O vikednu me zase ceka navsteva tchyne, ale jdeme k ni na obed... :unamused: .tam bude aspon R,takze ji bude krotit on. Uz jen par dnu a frciiiim do CR, jako na vojne, pocitam dny....
MAly mi dnes vyklidil cely suplik, utrel vsechno v nem a nadherne zase vse dal a divte se, na stejna mista...
29. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz
derm: taky to vidim na den deti a jak je videt, jsi cila, jako ja, ja se nezastavila az do porodu, v den porodu jsme toho jeste nalitala....pesky
29. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz
autor
Tak,jsem vás konečně dočetla!!!!!!!!!

Kocu-víš,asi jsi se měla ozvat už dřív,by sis to všechno možná ušetřila-kdo ví.ale držím pěsti,ať to vyřešíš!!!!
Kozi-malá je nádherná,v těch šatičkách vyloženě boží!!!však počkej,až bude větší,bude parádnice-ikdyž se svým zjevem ani nemusí,mohla by mít na sobě i pytel a byla by kočka :wink:
Derm-sem Ti psala bobišu,takže....drž se,ju??
Gabi-jak ty? v pohodě?
Luci-co domišek,nezlobí?
toruš-jak je holka? dej nějaké fotky Lukyho!!!!!
nytri-co je s váma?

Jsem se před chvilkou vrátila z venku,miluju léto!!!!!!!!!!!!!!! Sice ještě není úplné,ale nevadí! mi to celou zimu chybělo,sedět s martinem venku,popíjet vinko a vykládat.Dřív,před Kubou jsme chodili do hospůdky,ale teď to jaksi nejde,no :frowning2: šel bobek spát až teď,se mu bude do práce blbě vstávat...teď tak sedíme každý den,kecáme,hladíme ty naše dvě krasotinky-kočku a psa-a chlamem se jim,hlavně teď Kikina,už je beztak zas nabuchaná,bo tu jsou furt kocuři,dva najednou a tak---tak asi dávají trojku :grinning: :grinning: :grinning: Besa se může z těch kocourů zbláznit,no prdel s něma...
Jinak teď o víkendu začínáme dělat pergolu,teda já ne jako... :wink: tak jsem zvědavá....
Mě teď drží nějaký uklízecí syndrom nebo nevím,co se mnou je....už mě to ale drží tak měsíc :angry: :angry: denně vysávám,vytírám,žehlím,od pondělka mám vypraných 12 praček,všecko vyžehlené,celý barák vydrhnutý,už mi jenom chybí okna,to nechám až na příští týden,ale se mi do toho nechce,dvanáct dvojoken :angry: :angry: bléééé...
Jinak piškotek je úplně úžasný,celou noc spinká-ale to přejde,má zatím venku jenom jednu stoličku,tak ještě tři :frowning2: ,pořád mele,ale jako fakt furt,všecko opakuje,musím s ním furt venku stát u plotu a pozorujem auta,tak jsem z toho nadšená :confounded: :confounded: :confounded: no a prostě se mám fajn,depka není,což se divím,ale to beztak přijde :wink:
Takže vás všecky mooc zdravím a přeju krásné sny.............
29. kvě 2008 ve 23:02  • Odpověz
ahoj holky,
kupi:
no já se mám celkem fajn,ekzém se pomaloučku ztrácí,chodím pořád na opalování,asi to pomáhá...horší je to z těhu...už aby byl malý na světě...nějak blbě to těhotenství snáším..asi tím vším, čím jsem si prošla,takže si ho vůbec nevychutnávám :frowning2: A tobě teda závidím,tu domácí idylku a zahrádku a pohodičku.... :slight_smile: Já mám tady depky, už se pomalu začínám balit, musím poshánět krabice a začít něco dělat a pomaloučku převážet.

kocurek: teda ty trpíš hodně na ty bolesti hlavy,to musí být příšerné! No to je super, že se vám to krátí a budete už tady...uteklo to.Uvidíš,tady ti bude líp :slight_smile:

kozi: fotky super...jak Terezka tak prohlídka domečku. Jak jsem už psala kupince, holky závidím vám..... :slight_smile:
derm: jak ty....ještě jsi doma?
holky ty vaše fotky z ateliéru jsou všechny moc pěkné...asi se taky nechám zlákat a až bude malý na světě, tak půjdu...matka a její 3 děti :grinning:
tak hezký den, užívejte si sluníčka :slight_smile:
30. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz
Toruš: teď jsem omrkla fotečky....Lukášek má super vlásky...hezký klučina :slight_smile: jsem se dívala na tvou fotku, jestli se mi něco nevybaví, když jsi tady bydlela, ale nic...
30. kvě 2008 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím, ale z domova

Jakto že si mě tam nenechali?? Porodní cesty nejsou připravené, otevřená na jeden prst,takže to nejprv vypadalo otakto: že mi začnou vyvolávat až v úterý, tzn.10den po termínu porodu, pak se teprve jedná o přenášení!!!! jsem jako zírala..... pak mě mudr poslal na zátěžový test oxitocin, že uvidíme, jak bude děloha a mimčo reagovat a podle toho se rozhodne. Celou tu dobu (asi 45minut) jsem se modlila, ať se tam něco ukáže, cítila jsem tvrdnutí bříška, tak jsem si říkala ANo, určitě si mě tady už nechají. No když jsem s tím papírem z porodního sálu přišla zpátky do ordinace, tak mudr řekl,že se tam něco děje, což je fajn,takže mě do toho úterka nenechá,ale na hospitalizaci to taky ještě není,jelikož jsme oba v pořádku.
Takže zítra na 9 ráno zase návštěva, kontrola, nevím, jestli znovu ten oxitocinový test..... no a v neděli bych měla nastoupit s tím,že večer mi zavedou tabletu na přípravu porodních cest a v pondělí ráno tabletu na vyvolávání.
Takže takhle jsem jako dopadla. Z květňátka bude červňátko a já zešílím........ holky to je síla, já už čekala na 100% podle toho mudra v úterý co mi řekl,že si mě tam dneska nechají!!!! a ono nic. Tahala jsem busem tašku, tam a zpět a zbytečně..... ach jo..
30. kvě 2008 ve 12:26  • Odpověz
derm: aspoň víš, že už za chvilku to budeš mít za sebou...těch pár dní...a třeba se to nakonec samo rozjede...květen končí až zítra :slight_smile: ale nezávidím ti tu cestu do porodnice furt....jsem ani nevěděla, že i o víkendu se tam musí maminy ukazovat.
30. kvě 2008 ve 14:35  • Odpověz
gabus jo jo víkend nevíkend, tak já už jsem za finišem tak spíše proto, jinak by mě asi na víkend nezvali, aby měli pokoj doktoři :slight_smile: Tak já doufám,že teda jak říkal že v neděli nastoupím,tak že to už bude fakt.....
To horko mě ubíjí a spíše to na mě jde psychicky než fyzicky, energie bych měla na rozdávání. Včera jsme byli u Brigity vyzvednout fotečky a ajá ještě šla do Krhuta si koupit nějaké rostlinky na sázení,takže jsem ještě večer ryla v hlíně :slight_smile: Co dva dny plevu, nevím co s roupama, ta zahrada je výstavní.....No ale potom bude vypadat pěkně hnusně :angry:
30. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz
nebude neboj...zahrádke bude pěkná...Ondra ti bude běhat na zahradě, malá spinkat v kočárku a ty budeš zahradničit :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 14:52  • Odpověz
gabus víš jak jestli bude energie po porodu a šestinedělí, to nevím teda :confounded:
30. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz
derma:tak víš že teď už to bude za pár no..třeba to opravdu příjde samo a když ne, tak snad alespoň ta neděle výjde no...nevadí že potom bude zahrádka nevyplevaná, budeš mít úplně jiné startosti a taky samozřejmě radosti než zahrádku... :slight_smile: teď už to jen psychicky vydržet a bude to snad všechno ok. :wink: ještě že my druhé mimčo nechceme protože přenášet tak dlouho a všechny ty věci okolo, to by se mi asi opravdu nechtělo... :grinning: No a když už jsme u té zahrádky, tak taky teď každý den chodíme k našim pomáhat aby to tam bylo v létě všechno hotové pro malého a dalo se sedět grilovat a všechny takové ty věci co k tomu patří...jen škoda že tu zahrádku nemáme před barákem jako vy... :frowning2:
gabi:jo děkuji moc, no vypadám tam na té fotce trošku jinak než kdysi měla jsem asi o 15 kilo méně... :grinning:
kupi:fotečky jsem vložila zrovna jak jsi to psala....:slight_smile:jsou asi měsíc staré a malý už je ostříhaný ale trošku to odpovídá.. :grinning: hlavně že jste zdraví a že teď spinkáte, nesmíš myslet na to že příjdou ještě další zoubky... :grinning:
30. kvě 2008 v 17:57  • Odpověz
Ahojky holky,tak zrovna jedem od Brigity.Terďa se jí tam 3x počůrala,poblinkala...Jen vykakat se nezvládla :grinning: Pak nám to stopla-začla křičet a nebyla k utišení...Ale i tak,fotečky budou parádní,už se moc těším.
30. kvě 2008 v 18:18  • Odpověz
Kupi,Gabi:kujém za pochvalu :grinning: Jsme se snažili,aby byla hezká :wink:
Teď si vás všechny na noťasu prohlídnu,ať vás na srazíku poznám :wink:
30. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz
HAoj holky, tak ja stale hlavobol, aleuz to neni migrena. Preji vsem nadhernou sobotu a nedeli. Zde porad lije, aspon vy si uzijte slunicka a opalte se, ale nepripalte. :grinning: . Ja prijedu sice ze Spain, ale bila....no, ja jsme snede pleti, ale zadne slunicko jsme letos nenachytala...jen kapky deste...
30. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz
ahoj holky, tak derm už má Helenku...jsem to teď četla v květnovkách...3550kg a 50 cm...tuším, že se narodila minutu po půlnoci..jestli jsem si to dobře zapamatovala. Takže obrovská gratulace!!!!!!!!!!!
31. kvě 2008 v 09:26  • Odpověz
patří tam 3550g.....velká OPRAVA!!!!
31. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz
derm: Gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Napřed kluka, potom děvče, k tomu dvakrát tolik ještě, k tomu sladké milování, ať je štěstí mezi Vámi. :sweat_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2008 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.