• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kupi: Kubík je supééér...už ti chodí sám?
4. čer 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
Díky :wink: jojo,včera poprvé,dneska už se rozchodil,sice jsou karamboly,ale bere to sportovně :sweat_smile:
A jak ty,ještě máš takový divný pocit?
4. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz
no mám,za chvíli vypnu PC, dám Vojtu spát a asi to padne na mne...tak sednu k telce.
tak to je fajn, že chodí, to bude den ode dne lepší a lepší.... :slight_smile:
4. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
jojo,to doufám :wink: za měsíc jedem na Lipno,tak jsem se bála,že tamještě nebude chodit,ale teď už jsem v klidu :slight_smile: Dneska v telce právě že nic není,teda mě to nebaví,ty seriály či co to je....a co ekzém,je to trochu lepší?
4. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz
no v televizi je fakt kulové...ekzém se zlepšil. nemám už pupínky, jenom mne svědí nohy, ale spíše ta kůže...jenom na rukách a nohách mi zůstaly fleky po strupech, takže paráda!!!Jen večer než usnu, tak právě svědí ty nohy, ale dá se to....
dovolenou ti závidím....já budu letos o prázdninách jenom hekat :slight_smile:
4. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz
Kupi: Kubík je úžasný!!! Jak spí v té postýlce je kouzelný!!!
4. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz
autor
no,to vlastně jo. Ale má nám pršet :frowning2: takže to vidím na dostihy atd... :grinning: :grinning: ale bude tam dobrá parta,tak to nějak dáme-víš jak,děti šup šup spinkat,otevřít vinko a je to :wink:
4. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz
Derm: oprava=obrovská gratulace!!! S mlékem mi odplouvá mozek :sweat_smile: Helenka je kouzelná
4. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz
počasí vyjde ..neboj...tak já se loučím...syn začíná zlobit...jdu ho asi.........
4. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
kozi-díky :wink:
no,on má takové svoje různé polohy,se někdy nestačím divit,i v sedě bobek jednou spal :grinning:
co malá? Je hodná?
4. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
papa Gabi,hezky se vyspi a neboj se,bubáci neexistujou :wink:
4. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz
No nic, zrovna jsme se tady tak pěkně sešly a já už musím jít chystat maso na zítřek... :frowning2:
4. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
Já už taky půjdu dolů,takže papa všechny... :dizzy_face:
4. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
Kozi-to čtu až teď-ségra taky chtěla dát kdysi malého do reklamky,ale chtěli po ní docela dost vysoký poplatek,tak se na to vykašlala...bylo to v řádu tisíců,že se malý dostane do katalogu k výběru,ale není řečeno,že ho vyberou :confounded: ale malá je fakt boží,sem se teď na ni schválně kukala,fakt nádherná :slight_smile:
4. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz
papa!
4. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz
derma: pekne fotecky. JA to mela taky dost rychle...drzela jsme tak dlouho, ze jsme malem porodila doma, jak se vyjadrili moji rodice. No, ted se tomu smeji, ale malem jsme musela volat sveho gynekologa, ktery bydli ve vedlejsim vchode....mnohdy je to neprijemne, kdyz k osobe chodite an gyndu, roztahujete nohy a jindy jej vidite, jit s odpatkovym kosem... :grinning: , ale takovy je zivot.
4. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz
kozi:taky jsem to chtela udelat zde ve Spain, ale jak zjistila, co vs epo me budou potrebovat....co zadaji v CR?
4. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz
Kupi:tam je poplatek 2400,- to se dá.Je to v OV.Jedna holka od nás z Březnovek tam má holčičku.Není to šílená částka a za pokus to stojí.
Terka je teď zlatá.Jen dnes měla nějaký "psí den".Hodně si už sama hraje,takže tak alespoň něco udělám.
Kocu:zatím nevím.Teprve dneska mi ta jedna mamča o té agentuře písla.Zkusím tam napsat,nebo zavolat a uvidíme...
Za chvilku budeš v ČR-už se moc těšíš,co? :wink:
4. čer 2008 ve 23:25  • Odpověz
Dobré ránko holky,
tak jsme se celkem pěkně vyspinkali...malá se vzbudila k prsu v 22, v 1 a v 5, což se celkem dá......Zatím ťuk ťuk je to docela dobré. No Ondra samozřejmě vyžaduje svoji pozornost,ale zatím je to v mezích, čekala jsem ty první dny doma horší. Ale co není může být :frowning2: Zatím jenom miminko..... a krade mu dudlík, chce taky.... Helča ho moc nechce, ale mám ho po ruce a on ho hledá...... Dneska už manža jel do práce, tak uvidíme, jak to ten první den zvládneme. Mamka mi ty dva dny vařila oběd tak to byla pomoc, dneska už musím sama.... :sweat_smile:
5. čer 2008 v 06:36  • Odpověz
kupi jinak se cítím moc dobře, čůrat jsem ještě včera šla do sprchy, nějak mě pořád řezlo v močáku, nemohla jsem si sednout na prkýnko,ale už je to dobrý....
Dneska by měla dorazit mudra tak uvidím, co nám řekne, doufám,že se žloutenka zlepšila - mě se zdá že jo - a budeme moct ven.
5. čer 2008 v 06:38  • Odpověz
tak jsem objednala naší čtyřčlennou rodinku na foto ke Brigitě- ty bláho až na 15.září :astonished: :grinning:
5. čer 2008 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak mimo jine cinnosti jsem si zasla do kadernika, ostrihat vlasy, uz jsem je mela dlouhe, teda nic mi nedrzelo, i kdyz s mimcem vetsinou je to tak, ze vlasy stahnu do copku a mam klid, nikde nepadaji.... :grinning: . je zatazeno a jen 19st...hezky den vsem
5. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz
petra123:vítej mezi námi :wink:
5. čer 2008 v 17:35  • Odpověz
kozi: uz jsme tam psala, ale neodpovedeli mi cenu....pry mam zaslat foto, pokud mam zajem tam dat male...coz se mi zda diven, uvidime ...

Holky, ja si zavazrila, odpoledne jsem pripalila maso, kastrol na vyhozeni, kuchyn, chodba smrdi jeste ted, porad vetram byt, vse vymyla, vycistila...des a hruza....pak sla s E ven, vysvitlo slunicko a najednou se zatahne a takovy lijak...E prikryla, ale ja do niti mokra :angry:
5. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:
Tak včera mudra dobré, můžeme ode dneška ven, hurááá............akorát jsem s hrůzou zjistila,že nevím, jak malou oblíknout...... Onďa se narodil v zimě a já teď nevím jak na malou :sweat_smile: ale to určitě vychytáme :wink:
taky vítám petru123 klidně se mezi nás přidej :wink: :grinning:

Jinak kocu a kozi vy by jste daly dítka do reklam.agentůry? Já teda mám na to jiný úhled pohledu,ale každá máma si musí zvážit svoje pro a proti.
6. čer 2008 v 06:33  • Odpověz
Kocu:já jsem tam ještě nepsala,tak uvidím.
Petra123:vítej! :slight_smile:
Derm:ju,nechci z ní mít modelku,ale je nádherná a klidně jedno,dvě focení přežije a dětství jí tím nevezmu a vždy můžu říct na cokoliv ne.
6. čer 2008 v 06:57  • Odpověz
kozi tak to jo...já myslela že bys ji trápila jinak
6. čer 2008 v 07:16  • Odpověz
ahoj holky,
derm: to je super, že můžete ven...a s tím oblečením to časem vychytáš... :slight_smile: A co porodnice,byla jsi spokojená s pobytem?
Dneska mne čeká návštěva u doktora, tak jsem zvědavá..posledně jsem chtěla vědět, kolik mimi váží a on mi řekl, že se mu to nechce počítat,že je to složité...blbec jeden...se zeptám dneska znovu.
tak se holky mějte a užívejte si sluníčka :slight_smile:
6. čer 2008 v 07:56  • Odpověz
gabus jo v porodnici dobré, i sestřičky strašně příjemné.... pořád mě jenom chválily, že mi není špatně, že se mi hlava netočí (teda ten první den) a že jsem byla ve sprše sama atak, až mi to připadalo blbé..... Jinak jsem ten pobyt prokojila a prospala :grinning: Až na to jídlo to bylo dobré a uteklo to
6. čer 2008 v 08:01  • Odpověz
tak to je fajn...to se budu aji těšit :slight_smile: taky bude záležet, na jakého doktora zrovna natrefím....no s tím jídlem, to byla vždycky hrůza, tak budu spoléhat, že mi někdo cosi přinese. :slight_smile: Ale času mám ještě dost.
6. čer 2008 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.