• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
gabu a jak se celkově cítíš, všechno dobré?? Jak jsem tu dočítala, něco ti bylo na dušičce, asi to na tebe doléhá, že jsi sama s dětma,viď?
6. čer 2008 v 08:12  • Odpověz
derm: doléhá....psychika jde nějak ke dnu :frowning2:
teď jsem se vrátila od doktora...tak mimi má 1,4 - 1,5 kg...ale neotočilo se, tak jsem v hrůze. Prý je koncem pánevním, ale může se ještě otočit a když ne, tak mi můj skvělý doktor řekl, že se normálně dělá císař, ale že prý už budu rodit třetí dítě, tak že to dám, bude to prý těžšší porod, ale to prý zvládnu. tak jsem mu řekla, že to nezvládnu, že jsem si říkala, rřetí porod = rychlý porod....mne dneska fakt potěšil...takže psychika bude úplně v hajzlu!!!!achjo :frowning2:
6. čer 2008 v 10:13  • Odpověz
gabus neboj, určitě se mimi ještě umoudří, na květňátkách byly dva takové případy a mimčo se otočilo skoro až v 37tt, což se říká,že už se neotočí a přece jenom jo... takže neboj,určitě se maličký ještě umoudří a půjde hlavičkou dolů.
Já vím, je to teď asi těžké zvlášť teď ke konci těch posledních týdnů a celkově to musí na tebe doma doléhat. Hlavně nebuď moc dlouho sama, mamča ti třeba nepomáhá? Nemáš nikoho nějakou kamarádku která tě "drží nad vodou?" bobku ráda bych ti pomohla, ale nevím jak..... Musíš být silná, už kvůli dětem jak těm starším i maličkému v bříšku, oni tě potřebujou a ty je taky.
A nějaký nový kamarád ve tvém životě ve výhledu není?
6. čer 2008 v 11:59  • Odpověz
já si taky říkám, že se mimi umoudří, musí...budu dělat kočičí hřbety,prý to pomáhá.
no, já budu u maminy bydlet tak počítám od začátku prázdnin, než se nastěhuji do nového,ale nevím,nevím,mamka je sama a je zvyklá na samotu...myslím si ,že po pár dnech bude z dětí na nervy a to u ní třeba budem až do září... :frowning2: kamarádky mám, ale všechny pracují, když jsem já pracovala ,ony rodily a teď když já jsem doma ,ony pracují.Takže na prd!! Snad se v novém bydlišti pak nějaká najde, tady u nás nikdo není.A na chlapy nemám ani pomyšlení,jsem ráda, že to tat tak zvládám a ještě do toho chlap... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Snad se nějaký najde pak, ale kdo by si chtěl uvázat na krk 3 děti.... :grinning: ,to bude síla.Derm,ale seš hodná,díky... :slight_smile:
To období přejde a bude líp :slight_smile:
6. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz
derm:
já jsem před otěhotněním chodila k psychiatrovi, měla jsem nějaký problémy, které se u mne nakupily a musela jsem být 2 roky na antidepresivech...hodně mi pomohla...a ty prášky jsem ze dne na den v těhu vysadila.No a minulý týden jsem u ní byla znova, jsem ji psala, že se špatně cítím a že se mi příznaky vracejí, takže nanovo návštěvy,ale ukklidnila mne, prý to je tím těhu ,když už jsem skoro na konci, prý začínám myslet na to, co bude...jo, podvědomí, snažíš se nemyslet, ale je to silnější... :frowning2: ono to začlo asi těma elzémama, když jsem nespala a hodně brečela, tak se mi to asi vrátilo....prostě se začínám bát. ale říkám si, ještě 2 měsíce a bude klid...pak se k léčbě vrátím, neboť jsem se nedoléčila,protože jsem otěhotněla.A nebo taky ne, a narozením mimi se všechno změní...no uvidíme.
6. čer 2008 ve 12:59  • Odpověz
ekzémama..tam má být :slight_smile:
6. čer 2008 ve 13:03  • Odpověz
Holky,ještě k tomu našemu srazíku.Včera jsme projížděli po Slezské a bylo tam nějaké posezení "U Gustlíka" i s houpačkama-jaké to tam je?Dá se to?Jinak dnes jdu s kolegama z práce posedět k tomu minigolfu,tak jsem na to zvědavá.
6. čer 2008 v 15:05  • Odpověz
kozi: na golfu je fajn, ráda si tam chodím sednout...a na té Slezské, vím kde to je, ale nikdy jsem tam nebyla...spíš tam bude narváno,když je to na Slezské.
6. čer 2008 v 15:09  • Odpověz
Gabu:tak si myslím,že ten golf by byl fakt nejlepší.Děti tam mají pískoviště,jsou na očích a s kočárkama se to taky dá.Navíc není problém s parkováním,což je super.Jen ta parta dnes stála za ho... :unamused: Byli jsme tam půlhoďky i s cestou.
6. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz
http://frydeckomistecky.denik.cz/miminka/miminka_23t_fm20080315.html#mm

Nemám moč času, tak jen vkládám, jsme s Helenkou za hvězdy :grinning:
7. čer 2008 v 08:32  • Odpověz
ahoj holky,
kozi: tak to ses asi moc nepobavila...já myslela ,že máte nějakou pořádnou akci.
derm: no krásná fotečka....vůbec nevím,že tady něco takového existuje....jé,to se možná taky dočkám :slight_smile:
7. čer 2008 v 08:42  • Odpověz
gabu, ne. Litovala jsem, že jsem tam vůbec lezla... :unamused:
7. čer 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
Čaute holky,
derm-super ta fotka :wink:

Golf je vždycky strašně moc plný a Gustlíček je putyka ala nádražka,chodí tam bezďáci atd...ale mě samotnou nic nenapadá :frowning2:
7. čer 2008 v 10:53  • Odpověz
holky,
mne taky už nic nenapadá...snad ještě ten vagon, kde je to taky hezké,je to kousek od golfu,pěkné posezení a pro děcka taky něco na vyblbnutí. jinak už nevím....bůhví kde se nakonec slezem :grinning:
holky, je krásně, to sedíte všechny určitě na zahrádce,co?....VELKÁ ZÁVIST :slight_smile:
7. čer 2008 v 11:13  • Odpověz
Gabu:ne,tady se zatáhlo a vypadá to na luchec :unamused:
A u toho vagonu je posezení i venku?To jsem nevěděla.
7. čer 2008 ve 13:30  • Odpověz
kozi: i posezení venku, aji se tam venku griluje...no je to tam taky hezké
jinak u nás už taky luchalo, a to jsem byla domluvená, že pojedem na zahradu k známým grilovat...nakonec se ozvala dobrá duše, aby mne vytáhla ven a ono se to tak pokazilo to počasí....achjo :frowning2: jak na sviňu
7. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz
a teď se koukám z okna a ono tam furt prší!!!!!!
7. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz
Tak tady jen buřilo od Místku, ale neruchlo, jen poprchávalo a vypadá to, že nás to zas obešlo. Ale je tu zataženo a zima...
7. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz
derma: gratulujeme....

Vcera zde byla tchyne, celkem ok, R ani ona nemluvili skoro hodku, jen ja jsem vedla monolog, ptala se, aby rec nestala, co R svigra, mala atd...je mi blbe nemluvit. E samozrejme jako vzdy, pokud jsem odesla z obyvaku nebo me nevidel, plakal, i kdyz R byl v pokoji. 2.hodku se rozvykladala. Mala od R svigry mela antibiotika,chodila do skoly(pry nemela teplotu)-vsak jsme ti psala....,divila jsem se a predstav si, ze s ni sla R svigra na bazen a ted je doma a lezi, nemocna, fakt tu rodinnou mentalitu nechapu, to i R priznal... :rolling_eyes:

Vcera bylo nadherne,byli 2x venku, dnes zatazeno, jen 13st, fukec a zasema prset.....brrrr :angry:
8. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz
ahojky holky,
tak se hlásím zatím v pohodě, maličká je sluníčko šikovné, celkem se to zatím zvládnou dalo, dneska mi manža odjel na služebku :confounded: takže do pátku jsme sami,tak to bude síla jako........
Ještě jsme nebyli venku,takže dneska se chystáme, tak doufám,že mi Ondra nezdrhne a já ho nebudu s kočárkem nahánět po vesnici :grinning:
Dneska to vypadá na sluníčko konečně, takže užívejte teplíčka, pa
9. čer 2008 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky,
derm: tak si tu první procházku užij.....už abych taky vozila.Snad to počasí vydrží.Tak to máš tedy hodňoučké miminko...no já se hrozím toho, jaký bude malý, až se narodí,protože jako klidné těhotenství teda nemám :frowning2:
9. čer 2008 v 08:24  • Odpověz
Ahojky,jak jste si uzily slunicka?Zde prsi uz od vcerejska....hezky vecer,jdu pracovat,musim udelat nejaky preklad a zitra po uradech, to zas ebude neco na nervy...ale tchyne to neni... :confused:
9. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz
ahoj holky,
sluníčko skvělé, akorát až moc dusno mi připadalo. Večra mi přišla kamarádka - moje zlatíčko, vzala si Ondru na prochajdu, ať si odpočinu nebo udělám, co potřebuji, dorazili zpátky za 3hodinky a já si teda uklidila, vyžehlila plíny i dokonce něco početla.... Ještě že takovou kamarádku mám :sweat_smile:
No asi jsem Helenku zakřikla, že je hodné dítko, včera a dneska v noci byla vzhůru snad co 1,5hodiny, takže spánek nic moc, max ty 4hodiny , dneska trošku víc...... možná je to tím horkem, nehne se to tu doma pod 27,takže síla..... Přes den spinká nádherně, to si stěžovat neůžu, tak fakt nevím. Doufám,že se to změní nazpátek.....
Dneska jsem vyslala mamku po úřadech, kvůliporodného na sociálku, přídavků na děti a na pojišťovnu zdravotní přihlásit malou, tak snad mamka za mě pochodí. Měli jsme to v plánu smanžou,ale tím,že odjel, nemám na výběr.
Tak snad kocu dobře pořídíš a hlavně v klídečku!! :wink:
10. čer 2008 v 08:46  • Odpověz
Ahoj,
tak to máš dobře ošéfované.Mi Vojtu nechce hlídat nikdo kvůli jeho afektovým záchvatům.No v pondělí jdem k neurologovi,tak snad dostane něco na uklidnění.

Psala mi před chvíli známá,co bydlí u nemocnice a má stejně starou holčičku,že malá byla nemocná,zvracela,měla průjem,nejedla...a měla to z bakterií co jsou ze psích výkalů.A chytla to na pískovišti.No to mám radost.Na písek chodíme pořád.
10. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme sedela do brzkych rannich hodina na pocitaci a delala preklad. Na uradech nebyla, bylo desne pocasi, bourky, prutrze mracen, ani psa by nikdo nevyhnal,takze zitra ci pozitri....hezky vecer vsem...

nytri : jak s eprojevuje ty zachvaty? Od moji kamosky syn ma taky zachvaty, neco na to uziva, ale nevim co, on tluce hlavou do vseho-zed, stul atd...zacina se nekdy cely chvet, zrudne..atd.
10. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz
Kocurku,Vojtíšek se začne vztekat,brečet(když mu třeba něco nedovolím),přestane dýchat,zůstane s pusou otevřenou dokořán a já na něj zakřičím ,fouknu,postříkám studenou vodou apd.,prostě se musí leknout a nadechnout a začne plakat.Tak takhle probíhá lehčí stav,trvá to pár sekund,ale pro mě je to nekonečné.
Horší záchvat probíhá tak,že se vztekne,přestane dýchat,oči v sloup,mi připadá,že jdou jakoby od sebe,zmodrá,je bezvládný.Já na něj zas křičím apd . a po nadechnutí je bledý,oči vykulené a ani nebrečí .Tento stav trvá dýl,řekla bych 2o sekund,ale pro mě je to opět nekonečné.
Mudra mi řekla,že je to nevyvinutým nervovým systémem,že je to normální a že se to časem spraví.pro mě je to ale fakt o nervy.Po záchvatu se celá klepu.
pro jistotu,aby se vyloučila epilepsie apd jdem k neurologovi.Ten by mi měl poradit,co dělat a dát něco na uklidnění.
10. čer 2008 ve 22:00  • Odpověz
nytri: to ti nezavidim. E se taky vzteka a kdyz to udelal po prve, silene jsem se vylekala....zatne ruce v pest, oci v sloup a par sekund se snazi o neco, co nedokaze....ale pry je to normalni...
10. čer 2008 ve 22:59  • Odpověz
ahoj, tak vas zase po nejake dobe zdravim...na docitani nemam cas, tak doufam, ze se mate vsechny fajn
11. čer 2008 v 11:25  • Odpověz
Ahojky,Dermi tak jsem tu a děkuji že na nás vzpomeneš :dizzy_face: :dizzy_face:

Lucíííík čáááááááááááááááááu!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Nytri:tak to je síla.Terďa mi někdy při vztekání brečí do posledního dechu a pak chvilinku trvá,než se nadechne,ale pak je to dobré.Je to vzteklina.
Kulis,čusky!Tak už máme focení u Brigity za sebou čekáme na fotečky-Terka jí to tam pěkně počůrala a poblinkala :grinning:
11. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.