• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
čaute holky,tady mám nahraný Kubův záchvat smíchu.....

http://www.uloz.cz/show/file/66993-P6100299.MOV
11. čer 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
Kozi-malá je fakt nádherná!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
11. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz
Babky, neodfouklo vas? Prave ctu na netu, co je tam za pohroma....v utery letime do CR, huraaaa :sweat_smile: , jen snad bude let ok a hlavne mame v nedeli rodinny obed u tchyne, to zase bude...uz se nemohu dockat :angry:
11. čer 2008 ve 22:00  • Odpověz
Kupi:kujém :grinning:
kocu:včera to tady byl děs.V Kozlovicích rubnul blesk do baráku a ten vyhořel.Nemám ráda bouřku a už vůbec ne,když jsem doma sama.
12. čer 2008 v 06:53  • Odpověz
ahoj holky,
jask se všechny máte s dětičkama, doufám,že jste v pohodě.....

gabuse jak ty mamčo, je líp? Jak to zvládáš??Co mimčo v pořádku všechno dobré??
kupi to je boží video, Kubajs nemá chybu :grinning: :grinning:
kocu tak to je fajn, odlet se ti už blíží, tak snad to poslední setkání s tchýňkou zvládnete s Eričkem a huráá a už budete brzičko doma.
lucikpetik, jak s Domčou,všechno dobré? Nebyli jste teď náhodou znovu u toho neurologa nebo si to pletu? Už chodíš s malým na ty rehabilitace?
kuliskaaa jo babo nakukneš a nic z toho jako?? :wink: :grinning:
12. čer 2008 v 07:04  • Odpověz
Jinak Helenka je spokojené mimčo, je moc hodná,zato se Ondra začíná trošku vztekat. I když se to tak trochu čekalo, mrzí mě to. K mimču je hodný, to dává maličké pusinky, hladí ji. Ale co se týče poslouchání, hlavně mě, tak mě má na háku. Byl zlobivý ještě před tím,než se malá narodila, ale teď se to stupňovalo, je to nezbeda. A moje nervy přetékají, křičím na něho, až mi to je potom líto. Taťka je pryč tak jsem na ně sama, tak možná i tím, prostě mi nervy trošku povolily.... Nechce chodit totiž po obědě spát a večer už vůbec ne. Natahuje to tím,že chce lulat, kakat, číst a různé jiné aktivity. ach jo..........Možná dneska manža dorazí, tak se už moc těším, potřebovala bych se rozdvojit ale spíše kvůli Ondrovi. Helču nakojím a nevím o ni i 4hodiny,takže paráda.

Za chvilku musím do obchodu, naše první delší a větší prochajda. Ondra musí pěšky,tak doufám,že to zvládne bez odmlouvání. Už jsem ho zkoušela dát na kočár, takže přinejhorším ho potom povezu, snad kočár vydrží :confounded:
12. čer 2008 v 07:09  • Odpověz
Téda holky, já i když mám doma dva prcky, tak mám internetový absťák a vy nikde nikdo.... co se děje?
Doufám,že jste všechny v pořádkua dětičky taky, že prostě jen nestíháte.
Dneska sluníčko, snad bude dobře a teplo. Včera dorazil taťka tak už je nám s Ondrou hned líp ,ještě že to maličká ještě nevnímá.
Doufám,že bude výplata na účtě, potřebujeme nakoupit, doma totálně nic a hlad mám jak vlk,takže musíme nakoupit. Manža končí dneska v 10, takže hurááá prodloužený víkend. Mamka zase někde na smykách,takže malou nepohlídá,takže asi budu muset vzít malou do obchodu sebou, což se mi moc nechce jako :angry: z důvodu že jí je 14 dní a tahat mezi tolik lidí, nevím,jestli to je zrovna ideální............No uvidíme, jak to vyřešíme, ale nakoupit a jíst musíme,že :grinning:

Tak se mějte hezky, přeji všem hezký den a víkend, pokud tu někdo tedy dorazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pa
13. čer 2008 v 07:42  • Odpověz
ahoj holky,
konečně mám zaplacený internet...to byl absťák..nuda jako hrom!!!!
Derm: docela to jde,vedra už nejsou, tak můžu konečně dýchat, jinak jsem ležela, protože se mi furt motalo v hlavě....stav na vybulení.
tak jdu omrknout, co je tady nového..... :slight_smile:
13. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
autor
Derm-nechceš ji dát ke mě? Ti ji klidně pohlídám!!!!!

Jinak my nic nového,vše při starém..............
13. čer 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
jo,mrkněte na to,docela mazec!!!!!

http://n-joy.cz/video/moment-pravdy/rjfu30wip0csfyj8/
13. čer 2008 v 10:59  • Odpověz
Ahojky,preji hezky patek 13. :cry: Zde se po dlouhe dobe vyjasnilo,slunicko,ale hyc 32st :rolling_eyes: ,vcera jen 21 st. Snad bude klidny vikend, hlavne nedele a pokud s euz neozvu, tak az po priletu z CR....v ut na me myslete, at letim promi a ne na Drazdany, jako minule, snad nebude zase nejaky hurikan......
Vcera jsem byla na vystave.....super, aspon trosku kultury, sla do obchodniho centra a tam byla vystava obrazu....
13. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz
kocurek: tak v úterý už budeš doma,jo? Ty jo....super...a na jak dlouho?
derm: s tím Ondráškem se to zklidní,uvidíš....já byla taky na dvě děti sama, když se syn narodil,nikdo mi nepomohl a dcera děsně žárlila a to jí bylo 6 let.....ale časem se to spravilo.
kupi: kubík super...má fajnou mezírku mezi zoubkama.... :slight_smile:
13. čer 2008 v 15:59  • Odpověz
gabu: letim na 2 mesice.

Holky, co ten srazik, kdy asi...kde asi , nelip kouknout na pocasi vidte????
13. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz
No,ale vážně to tady vázne,tak já se už na dva týdny odmlčím,po dvou létech konečně pořádna dovolená a bez mimi noo mimi :sweat_smile: :sweat_smile: tak se opatrujte sousedky mojéé :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
14. čer 2008 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky, prejihezkou nedeli. Zde vcera 33st a dnes jen 18, zatazeno a ma zitra prset, dnes mozna vyjde slunicko, uvidime. Mavame...

kuli:hezkou dovolenou :wink:
15. čer 2008 v 10:38  • Odpověz
ahojly holky tak co jak se vám daří nějak se tady přestalo psát :frowning2:
15. čer 2008 v 19:37  • Odpověz
ahoj holky,
no VÁZNE TO TADY...... :frowning2:
tora: ahoj,...taky tu moc nechodíš,ale to bude nejspíš tím lepším počasím,všechny jste s prckama venku,co?
no já jen poléhávám...a sem tam něco balím...a furt tak dokola...a ODPOČÍTÁVÁM DNY!!! jsem malinko psychicky mimo, doktor mne vystrašil tou polohou miminka KP a tím ,jak mi řekl s úsměvem na rtech, že to zvládnu normálně porodit,že na to furt myslím,i když nechci ,tak furt......dokáže mne teď všechno rozhodit.
kocurek: za chvilku jsi doma.... :slight_smile:
derm: co ty a Helenka a Ondra? zase jste samy?
16. čer 2008 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky holky,
no fakt....co se tady děje :grinning: Je vidět,že když je venku hezky, jsme všechny venku na procházce s dětma, co doma,že :grinning: :grinning:
gabu ne ne, manža byl minulý týden, teď naštěstí bude doma. Zatím ve výhledunic není, že by měl zase odcestovat,tak jsem moc ráda,že ho budeme mít doma. Docela to bylo minulý týden hektické.
Já nevím, co se děje, ale už dva dny mi Ondra po obědě nespal, tak si dokážete představit, jak to u nás doma asi vypadá.......Dneska spí, ale usnul asi před 5minutama,takže snad mi půjde dobře spát večer,když usnul takhle pozdě. Jinak žárlivost se trošku projevila, nikam nechce jít sám, všude se mnou, s maminkou, babička ho chtěla vzít na prochajdu, šli ráno do obchodu a on křičel, že chce s mamkou. Asi se přece jenom cítí odstrčený, když já furt mám to mimčo u sebe, u prsu, prostě to tak asi vidí. Snažím se mu věnovat jakmile to jde, když nemám malou u sebe, tak se mazlíme, hrajeme si......ale víte holky jaké to je.Jako každá ženská, stejně po očku dělá něco jiného, uklízí, vaří, asi fakt jsem ho trošku odsunula na durhou kolej, aniž bych chtěla. Snažím se to napravit :confounded: Manža to je něco jiného, ten nemusí kojit, dělat vlastně nic, takže na obě děti má stejný prostor času........No snad to nějak zvládneme.....
gabus neboj se, určitě se maličký ještě otočí, já v to věřím, všechno bude dobré!!!!!A co děláš celé dny, když dítka jsou ve škole, doufám,že nesedíš doma a neutápíš se v tom porodu, kdyby co kdyby......a tak...víš jak to myslím.....Určitě někam vyraž ven, na procházku nebo po obchodech, i když si nic nekoupíš, tak aspoň se nějak zabav a nwemysli na to :wink:
16. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz
jinak kupi díky za nabídku, jsi zlatá!!! :wink: :grinning:
kocu určitě už máš sbaleno a tradáááá směr ČR, to bude paráda :wink:
toruš jak ty a maličký, všechno dobré???
kozi,copak ty se asi neozveš s Terezičkou, jak se máte....
nytri???? halóooo kde jsi?

:grinning: :grinning: kuliskaa je omluvena, ta je na dovolené :grinning: a lucikpetik tož to nevím :wink: :grinning:
16. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky,vse nabaleno....za chvili koupat a spinkat a ve 4:00 rano vzhuru a zacina nase cesta..papa a pak se vam ozvu, az bude cas a klid
16. čer 2008 v 17:14  • Odpověz
kocu tak se dobře vyspinkejte a příjemnou cestu,hlavně bez vichrů a jiných spoždění......Pa pa tady ve FM :wink: :grinning:
16. čer 2008 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky!Terka mi dává zabrat a když je chvilku hodná,tak vařím,uklízím,nakupuju,peru...V 19.hod.koupu,pak kojím a uspávám a pak si konečně spočnu u kávičky s manžou.
Na srazík se už moc těším.29.6.máme sraz s "Březňačkama" v OV Zoo.
Kocu:příjemnou cestu!
16. čer 2008 v 19:37  • Odpověz
gabi:ani tak nejsem venku jako u našich a tam moc času na net nemám, tak vždy sem tam kouknu přečtu a jdu... :frowning2:
derm:jo malý je dobrý, až na to že kaká více jak 4xdenně a už se mi to nějak nelíbí...nevím jestli je to normální :frowning2: No a mi ve čtvrtek ruply záda, takže celý víkend jsem zapřáhla dědečka s babičkou a já se snažila ležet a chodím teď na injekce proti bolesti, ale už to celkem zabralo tak snad se to už bude jen lepšit...no a tento týden další pohřeb, nevím kdy to u nás skončí ta smůla... :frowning2: s tím ondráškem je mi líto že se cítí špatně, jenžeono se to vážně dalo čekat, to se spraví vždy to tak bývá, stačí se mu věnovat co to jde a ani se nenadáš a bude to ok....jen se mu opravdu snažit věnovat co nejvíce to jde i když vím že i to je těžké...je super že je helenka zdravá a že jste spokojeni všichni....
16. čer 2008 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky,
toruš tak čekala jsem to, že to takové s Ondrou bude, myslela jsem,ž ei horší, na druhou stranu jsem ráda, že to není tak špatné. A to víš, že se mu věnuju, krkavčí máma nejsem :confounded:

jinak hlásím, dneska jsme byli poprvé v poradně a ta naše princezna přibrala 760g za 14 dní :grinning: a porostla o 2cm,takže máme 4220g a 52 cm :grinning: jestli to tak půjde dál, tak bude maličký otesánek :slight_smile:
17. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz
No vy tady teda nejste moc ukecané... :wink:
17. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
Ahojky holky moje
jsem si říkala,že to bude hrůza vás dočíst-a ono prd :unamused: co je s váma?????????????

U nás vše při starém,Kubajs už se strašně rozchodil,tak je to super :slight_smile:
Moje nejlepší kamarádka čeká miminko,tak jsem z toho nadšená!!!!! Úplně to s ní prožívám a strašně se na toho prďolka v únoru těším....
derm-to chce všechno čas,si Ondra zvykne,je to asi těžké tak spadnout z lopatky,ale bude to pak v pohodě :wink:
toruš-zas pohřeb?????????????? To je hrůza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Se drž....a co Lukášek???

Jinak všecky zdravím a prckům posílám pusinky

Gabi-kdy se to vlastně stěhuješ?
18. čer 2008 v 10:56  • Odpověz
kupi:jj zase je to hrůza co se kolem nás děje.... :frowning2: kubík je zlatíčko dělá vám jen radost, viď??
18. čer 2008 v 19:58  • Odpověz
autor
toruš-to víš že jo :wink: bych ho někdy sežrala :slight_smile: co Lukynek?
18. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsme dneska byli na kyčlíkách - ťuk ťuk, máme všechno dobré,tak zase o starost míň aspoň na chvíli.

kuliskaa babo jedna, nemáš být na dovolené???
kupi tak mě napadlo, malému roček uběhl jako voda, nebavili jste se s manžou, že by teda jsi šla do toho druhého?? :wink: :grinning:
toruš už aby bylo po všem,viď?
18. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz
kupi:jj luki je zlobidlo ale nevyměnila bych ho za nic na světě...teď se nestačím divit co všechno už umí, kolilk se toho už stačil naučit jak všemu rozumí co po něm chci je to neuvěřitelné ale to víš taky.. :grinning:
derma.přesně tak snad už bude přicházet jen to dobré, ale dneska přišel manžel s tím že chce jít do jiné práce tak uvidíme co z toho bude...to je dobře že nožičky máte v pořádku :wink:
18. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.