• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
toruš-jj,znám znám :wink: a je to boží,takový malý rozumný človíček...
derm-to je fajn,že nožky jsou o.k. :wink: druhé až později,ještě asi mezi tím půjdu do práce....mě to sice někdy chytne,že chcu,ale rozum a manža mě od toho odradí :frowning2: ale ne,jsme se tak domluvili,že počkáme na později,tak už to nebudem měnit....ale kdyby NÁHODOU :wink: tak by nevadilo................
19. čer 2008 v 18:47  • Odpověz
Toruš,to už snad není ani normální... :frowning2: Přeji Ti,ať už je tomu konec a už Tě potkává jen to pěkné :slight_smile:
Kupi,koukala jsem na to video - Kubajs je úžasný :grinning:
Derm:téda,takto nás už brzy doženete.My jsme měli na 3.měsíční kontrole 4.800g
Včera jsem přidala nové fotečky :wink:
19. čer 2008 v 19:35  • Odpověz
kozi:jj taky si říkám jestli nepřináším nějakou smůlu nějak na mě padla depka už si fakt říkám že jsem nějaká zakletá a kdo se ke mě přiblíží tak je na tom špatně...:frowning2:terezka je krásná....
kupi:jj přesně tak kolik se toho za ten roček naučí to je normálí mazec...dneska jsem byla s malým venku a vzal jedné holčičce kočárek s panenkou a nechtěl ho pustit z ruky jen tak s tím jezdil takže už vím co mu koupím žádné autíčka.... :grinning:
19. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
toruš-tak nesmíš uvažovat!!!!!!!!!!!!!! Každý má asi svůj čas tady....mi teď volala mamka,že mi zemřela vzdálená teta,měla rakovinu,ale teprve před měsícem ji to zjistili a už tu božatko není :frowning2: :frowning2: ale snad jí tam bude líp......

ještě kup Lukymu nějaké růžové věcičky a bude to :wink: :wink: :wink:

kozi-kuju,kuju :slight_smile: jdu mrknout na tu princezničku tvoji :wink:
20. čer 2008 v 11:02  • Odpověz
autor
no ona je fakt ale boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Máš už pro ní ženicha??? :confused: :confused: bych věděla o jednom čertovi ušatém plešatém zubatém :wink:
20. čer 2008 v 11:06  • Odpověz
Ahojky,
Toruš,Vojtula taky krade holčičkám kočárky :grinning: U mamky má kočárek ještě po mě,tak s ním vždycky řádí.

Kozi,malá je moc hezká,necháma ji teda Kubíkovi,protože my už nevěstu ,máme :slight_smile:
20. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim z CR. Nemam cas vas docitat...je zde nadherne, zaciname si u babiicky a dedecka uzivat. V po jdu na klistovku a ut na ockovani a preventivku...co ten nas srazik??? :grinning:
20. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz
Děkuji,holky. :slight_smile:
Toruš,neboj,to už musí být dobré.Za to Tě snad už čeká jen a jen to pěkné a veselé :wink:
Kupi:Kubíka berem-je s ním prča :grinning:
Ještě měsíc a budeme mít fotečky od Brigity,jak já se těšííím!!!
Kocu:příští měsíc,ale kdy,to nechám na vás.Já už se nějak přizpůsobím.Horší bude,kde-asi se srazíme u toho vagónu,co?
20. čer 2008 v 15:22  • Odpověz
holky děkuju včera to byla nějaká depka dneska už je to mnohem lepší... :grinning:
malý už taky nevěstu má :grinning:
nytri:jo???tak to jsem ráda že nejsme sami :grinning: dneska mi známá vykládala že její známá byla v polsku a že její syn stropil takovou scénu u kočárků že mu museli jeden koupit a nic jiného nechce a ven si bere výhradně jen ten kočárek, tak takhle na tom zatím nejsme... :grinning:
kocu:vítej v ČR :slight_smile:
kozii:no snad máš pravdu musím se na to dívat pozitivně.. :slight_smile:
kupi:ta rakovina to je takové svinstvo ty jo ani pomyslet raději....šichni v mé rodině umřeli na rakovinu kromě jednho dědečka je to mazec, už aby na to něco našli.... :frowning2: od známé dostal klučina rakovinu ve třech letech no mazec.... :slight_smile:
derm:ahoj :slight_smile: tak co sluníte se na zahrádce?? :slight_smile: u čeho vlastně bydlíte v tom lískovci?? :slight_smile:
20. čer 2008 v 15:55  • Odpověz
Holky, dnes mi kamoska rekla, ze je nova kavarna BABY CAFE u Frydeckeho namesti, pry se tam da super posedet, je tam male hriste pro deti, piskoviste....vevnitr je to taky zarizene pro deti..znate to nekdo??? :sweat_smile:
21. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz
tady už nikdo nepíše :frowning2:
23. čer 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
jojo,taky si všímám :angry: :angry:
to Baby Cafe mi nic neříká,ale mohly by jsme to tam zkusit.....
23. čer 2008 v 10:44  • Odpověz
ahoj holky,
já jen nestíhám.....
to je horko jakko prase,co? Jsem z toho horka víc grogy než z těch mých dvou dítek :grinning:
No o něčem takovém jsem slyšela že na fryd.naměstí je, nebo po dnáměstím, ale nemám představu kde tam.
kocurku tak to od kamarádky zjisti a pak dej vědět,jo? Slyšela jsem že to je rozhodně větší než ta Fregata café,tak by to tam i šlo.
Měly by jsme se holky domluvit na kdy. Teda pro mě červen určitě ne, spíše v červenci,ale to je za chviličku stejně. Tak se jen domluvit holky :wink:
23. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky, dnes se tam jdu kouknout, tak dam vsem vedet.

Zitra jdeme na ockovani a jeste behem tydne na kontrolu s ocickem, stale nam utika maloucko, asi dostaneme okluzor, to nevim, jak to prezije jej mit na ocickach. Ja jdu jeste na klistovku do OV a v so jedu na tyden na chalupu..
Dopol jsem byla po uradech i s malym a to vam byla rychlovka, nikde jsme necekala, politala cely F i M a vse vyrizeno...pesky...to jsem si rikala, ze pri pondelku to bude jine... :grinning:

TAk hezky den, jdeme s e koupat na zahradu...... :sweat_smile:
23. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
Holky,co je s váma všema???????????????

Já můžu až v druhé půlce července....nebo srpen...
kocu-co to je ten okluzor??
23. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz
holky mi to je zatím jedno, i když podle dětí se může stát cokoliv že.............ale asi taky by bylo lepší v půlce července, nebo po, však se nějak domluvíme :wink:
Tak mě napadlo, gabuse se dlouho neozvla, snad je těhule vpořádku, :sweat_smile:
23. čer 2008 ve 22:16  • Odpověz
autor
No,taky jsem na Gabuš myslela,co s ní je........... :pensive:
23. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz
Kupi:není to,co dostane dítě na zdravé očičko,aby to slabší víc používalo?
Já jsem tady tak ráno a pak večer.Přes den je Terka z toho horka protivná a už týden se přetáčí na bříško,tak sotva,co ji položím,otočí se na bříško,za chvilku ji to nebaví,tak začne plakat,tak ji zas musím otočit na zádička a tak pořád dokola.Mezitím vařím,peru,uklízím.
Ten srazík bych klidně nechala na druhou půlku
23. čer 2008 ve 23:03  • Odpověz
července.Šlo by to o víkendu?Že by mě tam hodil manža,ať nemusím řešit parkování?
23. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
ty bláho, ty noci jsou strašné, taky se tak budíte horkem jako já? My všichni teda trpíme.....i Ondra i malá, pořád se všichni budíme žízní a dusnem, ani v noci se ten vzduch nehne doma......musím zase hodit peřiny do okna vysušit. I když pod nima nespíme, ale i tak je postel mokrá :pensive: dítka se nastěhujou vždycky v noci mezi nás, takže paráda.......

kupi už mám takové divné myšlenky ohledně gabi......teď nevím, kdy se měla stěhovat, ale stejně o tom ještě tady nemluvila......Mám spíše divný pocit z toho, jakou měla depku, jak to na ni padalo......snad je holka v pořádku, a mimčo taky......

Cšak se na ten srazík nějak domluvíme, mě by víc vyhovovalo přes týden,ale nějak se určitě domluvíme, já se podřídím většině :grinning:
24. čer 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
No,taky mě napadlo,jestli se ta Gabuš nestěhuje...snad jo a není ji něco :frowning2:

Kozi-tak to se holka nenudíš :wink: to je Terka šikovná :slight_smile: a víš jak,z bříška na záda je to ještě fuška :wink:
Derm-a jak Helenka???? Je určitě zlatíčko :slight_smile: jdeš v sobotu na výlet?

Jinak to vedro mě ničí!!!!!!!!!!!!!!!!!!V noci máme nahoře v ložnici 30 stupňů,spíme všichni nahatí a i tak z nás leje,no hnus jako!!!! Asi umru... :pensive: :pensive:
24. čer 2008 v 11:46  • Odpověz
kupi my taky máme doma 27-28 st.je to síla ani se to nehne......taky jsme tak uřícení :frowning2:
Jo v sobotu půjdem na hody,nevím,jak dlouho tam s malou vydržím, uvidíme, jak se jí tam bude líbit. Jinak manža s Ondrou asi zůstane,vždycky jdeme s jeho rodiči,takže tam asi zůstanou do tomboly a já s Helčou půjdu domů. Už se těším na žranec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 ve 12:26  • Odpověz
já jsem několik dní hledala dětský bazének, aby se malý mohl čvachtat, nakonec ho našel manža na místě, kde jsem se já dvakrát dívala :pensive: To si dokážete představit manžu, jak mi nadával, že jsem slepá jak patrona......
Tak se včera konečně čvachtal, aspoň malý, když už my ne :grinning: :wink:
My vždycky vyjdeme ven až odpoledne po 16hodině, to se fakt nedá venku jako......

Malá je zlatá, najedla se v 9, od půl 10spí a ještě spí a spí a spí......skoro o ni nevím. :grinning:
24. čer 2008 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky bybky....my bylli rano na ockovani, klistovku mi nenaockuji, jelikoz stale kojim, ,v patek si jdu nechat vysetrit do Ov znaminka,snad bude vse ok.

közi: mohla bys zaparkovat u nas pred barakem nebo primo na bezplatnem parkovisti u KAuflandu nebo blizko Frydeckeho namesti, pokud by byl sraz ve Frydku..pa babky...
24. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz
ahoj holky,
byla jsem od minulého týdne v nemocnici...byla jsem už na tom tak špatně, že mi doktorka nasadila antidepresiva, ty které jsem jedla před otěhotněním,jenže mi nedělaly dobře, tak jsem musela do nemocnice,účinkujou totiž až po 14 dnech a já mám teď teprve 8 tabl.,ale beru to v malých dávkách, tak snad neublížím miminku...už se to nedalo...asi jsem si toho všeho nabrala moc....přítel,ekzémy,stěhování... :frowning2:
je to síla!!!!nezvládám nic :frowning2:
jinak se stěhuji až koncem července,ale možná půjdu dříve k mamce, nevím, jak to tady budu snášet.No uvidíme.
Takže se holky o mne nebojte :slight_smile:
24. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
kocu a tady to vyšetření znamének ve fM nedělají?? že musíš tak daleko?
gabus, už jsem na tebe myslela, holka zlatá, co je s tebou......Bobku,tak to mi je líto, že jsi na tom až tak a musela do špitálu. Doufám,že už je trošičku líp. Mamino musíš se držet, všechno bude zase dobré, už kvůli dětem. Sluníčko svítí, určitě bude zase líp i na tvoji dušičce. Odpočívej, věnuj se sama sobě a miminku, dětičky to chvilku zvládnou . Opatruj se a zase bude líp!!!!
24. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz
derm...díky...právě, odpočívat nemůžu..to pořád na něco myslím,musím něco pořád dělat. Ale věřím, že zas bude vše OK.Trošičku je to lepší, ale zatím jsem na začátku.Musím prostě vydržet.
Holky, já vám to, že se radujete tak závidím,já to teď vůbec neumím,nejde to.
tak si užívejte sluníčka.... :slight_smile:
24. čer 2008 v 15:31  • Odpověz
kocurek: vítej doma... :slight_smile:
24. čer 2008 v 15:39  • Odpověz
autor
Gabi-to je mi strašně mooc líto,kdyby Ti člověk mohl nějak pomoct......... :pensive: :pensive: :pensive: Drž se!!!!!!!!!!!!

Derm-ani nemluv,se papkání nemůžu dočkat :wink: tam budem možná kratší dobu jak Ty s malou,bo Kubajs teď má období,že když je moc lidí,tak řve jak tur :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Loni mi Kuba prospal celé odpo v kočáru,však víš,tak možná tam budete i do večera holky....
24. čer 2008 v 19:10  • Odpověz
Kocu:vidíš to,ten Kaufland mě vůbec nenapadl.Jestli se ale "srazíme" přes týden,pojedu busem.
Gabi,drž se!Za chvilinku budeš mít prďolku na světě :wink:
24. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.