• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1551948&vReferer=

dala jsem nové fotečky holky :wink: :grinning:

kupi jo já taky uvidím, jak dlouho se v sobotu zdržím, podle malé, jestli bude plakat atd...však to znáš.
25. čer 2008 v 10:38  • Odpověz
ahoj holky,
díky vám za podporu :slight_smile:
derm: malá je úžasná..moc jim to oběma s Ondráškem sluší :slight_smile:
jinak na srazík se už moc těším,i když s tím mým břuchem to bude síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu si za chvilku sednout na písek se sousedkou,vytáhla jsem ji ven na pokec ,ať přijdu na jiné myšlenky :slight_smile:
tak papapa
25. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
Gabi-tak už je líp????????????? To děláš dobře,buď co nejméně sama,když v tom vedru být venku je maso pro každého,né tak pro tebe s břichem....drž se,ju? :wink:
25. čer 2008 v 19:24  • Odpověz
autor
derm-fotečky super,je moc krásná :wink:
25. čer 2008 v 19:30  • Odpověz
Holky,kdy vám začly lézt děti po čtyřech?Terka se mi dnes začala "stavět" na kolínka.Jen ji to ještě nejde dohromady s ručičkama-zvedne se na kolínka,povolí ručičky a lehne na hrudníček a když se opře o ručičky,povolí nožičky-je to prča ji sledovat :grinning:
25. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz
kupi:
ještě mi není dobře, tabletky moc ještě nezabraly,musím vydržet,ale snad se to za chvilku upraví a budu v poho...prozatím pořád na vše myslím,právě ,abych nemyslela, tak něco dělám,ale jakmile lehnu večer nebo se koukám na telku, tak se to vrací.....bušení srdce,třes těla,pocení a samozřejmě panika....ale snad to bude dobré.

kozi:
tak to je Terezka šikovná...bohužel si to u svých dětí nepamatuji, kdy dělaly pokroky. :frowning2: Je to táááááááááák dávno :slight_smile:
25. čer 2008 ve 20:29  • Odpověz
kozimura
Po ctyrech lozit jeste nebude, to si jeste pockas, ale na kolinka, ze se stavi, to pase konicky..... :slight_smile:
26. čer 2008 ve 12:37  • Odpověz
Kocu,vždyť pasení koníčků je přece když leží na bříšku,má natáhlé nožky a zvedlou hlavičku,ne?
26. čer 2008 v 18:33  • Odpověz
kozi:malý začal lozit 1.listopadu a narodilse v dubnu ale to už jako lozil dobře...nemyslímsi že by terezka i když je šikulka se učila lozit ale vstávat na čtyři už klidně může.... :slight_smile:
26. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
jojo,to je ještě fakt strašně brzo,pasení už je asi nuda,tak zkouší něco jiného...mi malý začal po čtyřech až v 9 měsících........
gabi-však ty prášky brzo zaberou a bude zas dobře,uvidíš :wink: :wink: :wink:
26. čer 2008 ve 23:06  • Odpověz
27. čer 2008 v 10:57  • Odpověz
ten graf na nás nesedí.. :grinning:
27. čer 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
jojo,jsou tam určo nějaké odchylky,žádné dítě není podle tabulek,ale je to tak plus minus ...... :wink: :wink: :wink:
a co Lukášek toruš?
27. čer 2008 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holky,
jen si vás čtu.....až mi bude líp, tak se zase rozepíšu,teď nemám sílu. :frowning2:
užívejte si krásného počasí,já si ho užiju až příští léto s dětma :slight_smile:
27. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz
kozimura
deti pasou konicky, ze zvedaji zadecek, hlavicku a snazi se i krcit kolinka....lozit ti bude az daleko pozdeji, je jeste moc malinka.
Dnes jsme bysla na dermatoskopu v Ov, musim si hlidat 2 znaminka. Sla jsme tam s jednim, ktere svdi, roste a je vypukle, zkontrolovali mi kazde znaminko, ale na konec, ty, ktere vypadaji hruzostrasne, ty jsou v oradku a naopak.
Preji hezky vikend, ja jedu na chalupu na par dni, tak se odmlcim... :sweat_smile:
27. čer 2008 ve 14:33  • Odpověz
já vím že je to plus minus dělala jsem si legraci :grinning:
Lukášek je sluníčko,je hodný jen jde do všeho po hlavě tak pořád padá a má odřeninky, a nedávno monokl a pořád něco aale cose dá dělat :slight_smile: a co kubík??chystáte se někam na dovolenou??
27. čer 2008 v 15:07  • Odpověz
autor
Je hodný? tak to se máš-já Kubu fakt nestíhám,je strašný čert,dělá kotouly-je mu jedno,že se bouchne,ze sedačky leze rukama a hlavou napřed-strašná sranda atd....vůbec neposlouchá,když ho seřvu,tak on na mě taky začne křičet,když dostane po ruce,že třeba zapíná sporák,tak mi to vrátí... :confounded: :confounded: no mazec....
ale jako monokl ještě nestihl :sweat_smile: :wink: Jedem příští sobotu na Lipno,bude tam i o půl roku starší kamarád,tak jsem na ně zvědavá,jak si budou prcci rozumět :dizzy_face:

Gabi-božatko,to je to tak hrozné???? Ach bože,kéž bych Ti mhla nějak pomoct..... :confounded:
27. čer 2008 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím vás dneska s úplným bolehlavem hlavy, já se z toho mého Ondry picnu..... neposlouchá, začal dost žárlit, až mě to potom mjrzí, když na něho zařvu tak začne taky a pak malá,takže super kolotoč doma..... totálně to nezvládám,ale co jsem chtěla, to mám že :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kupi tak to máš taky radost koukám....... to je Kubajs dobrý kaskadér jako..... a pokušitel tvých nervů, co?

gabus moc na tebe myslím, ať už ta depka je pryč, už se potřebuješ připravovat na miminka, na porod, potřebuješ nabrat sílu, ale bohužel tu my ti přes pc nemůžeme dát,takže posílám aspoň pozotivní energii, ať je jen a jen líp!!!! :wink:

kocu tak jak to píšeš, takže jsi ty znamenka neměla v pořádku??? :confused: Byla jsi v tom baby cafe? Kde to nakonec je, jak to tam vypadá???

kozi to je maličká šikulka, ale jak říkají holky, do lezení daleko...
27. čer 2008 v 19:08  • Odpověz
Tak my jsme podle té tabulky tak měsíc napřed :sweat_smile:
Kupi:já jsem v 9.měsíci už chodila-po dvou :sweat_smile:
Gabu,to mě mrzí... Drž se!
27. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
kupi:jjj malý je úplně stejný teď jsem byli na skluzavce a on tam skákal po hlavě bylo mu to jedno ze sedačky to samé, ten monokl to byla smůla přepadl přes nafukovací balén na stolek to fakt byla smůla.. :frowning2: ale už je to dobré...ale jinak je hodný je to moje sluníčko....
kozi:malý taky začal chodit v devíci měsících a lozil jako dobře lozil o měsíc dříve a v tabulkách jsme byli taky vždy minimálně o měsíc napřed...je to potom sranda jak se směješ když čteš ty tabulky. :slight_smile:
27. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky holky,
pěknou sluneční sobotu přeji......
Co máte dneska v plánu?? Já budu uklízet, něco vyperu a odpo půjdemna zvěřinové hody, už se těším :grinning: Dneska nevařím-jenom polívku, najíme se totiž tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam.....
Jo kupi pry tam budou koně, tak malí bubou mít zážitky :wink: :grinning:

Jinak jsem se dneska vůbec nevyspala, malá co hodinu vzhůru, do toho Ondra přišel v 1 v noci, takže na posteli místo volné žádné......Ondra mi ze spaní převálcoval malou, já kojila, s trošk pochrupovala a on se mi přes ní převalil :unamused: :confounded: Tak jsem ho odhodila, snad malou tolik nepřibral, ale plakala a on taky, že jsem ho odstřčila, ale se zavřenýma očičkama, takže asi spal, si to vůbec neuvědomil.

jo holky, my s Ondrou jsme taky podle těcj tabulek napřed......přece jenom je to orientační :grinning: :grinning: :wink:
28. čer 2008 v 07:25  • Odpověz
??????????????????????????

No tééééééda holky, že se nestydíte...................kde jste??? :sunglasses:
30. čer 2008 v 10:09  • Odpověz
Úúúž jsem tu.V neděli jsem byla v Zoo s holkama z"Březnovek",tak jsem musela vše stihnout v sobotu :unamused: Bylo parádně!Sešlo se nás tam 5 :grinning: Terku to pěkně unavilo,tak mě konečně nechala i vyspat :sweat_smile: Už se těším na ten náš srazík :slight_smile:
30. čer 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
čaute babulky,je tu fakt nějak mrtvo :frowning2: :frowning2:

Derm-v kolik jste šli? Jsem za Tebou přišla a tam už byli nějací jiní lidi,se na mě dívali jak na blázna :grinning: Kuba mi tam furt zdrhal,tak ho furt někdo honil...přežrala jsem se jak prase,ale bylo to opět výborné jako vždy :slight_smile: Malá je nádherná,sice na mě kašlala a zrovna spinkala :confounded: ale co nadělám....
Tak ten srazík teda bude na tom FR náměstí? Tak tu dejte nějaké datum,zátra už je červenec a my nejsme domluvené vůbec na ničem :frowning2: :frowning2:

V sobotu jedem na to lipno,tak už pomalu balím,píšu seznam atd....akorát nevím,kde to všecko dáme,asi si pořídíme mikrobus nebo karavan :grinning: :grinning: :grinning: Kuba toho potebuje spoustu a radši beru víc než míň,ikdyž jsme v ČR,tak se kdyby něco může cokoliv koupit....a jak vy?????
30. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
Holky,co je s váma???????????
30. čer 2008 ve 20:21  • Odpověz
ajoj zdravím vás??jakpak se máte??jak užíváte léta??doufám že zdravíčko všem slouží :slight_smile:
30. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz
Já mám teď toho hodně...Terďa je děsně aktivní a když tady jsem já,nejste tu vy :unamused:
1. črc 2008 v 00:08  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak to je fajn holky že žijete jako......už jsem si říkala jestli jste v pořádku :wink:

kupi my šli okolo 18hod, Ondra odpo nespal tak už byl protivný, po cestě usnul....bpohužel na hodinu a pak mi ještě bantoval do 22.30!! Šli jse i dřív, manža jel na sraz ze školy po 10ti letech, víš. Malá to všechno prospala, vzbudila se až v 19.30,takže paráda (doma jedla v 13.30) takže je šikulka :grinning:

-jinak od včerejška mají naši návštěvu z německa tak dům naruby, Ondru v tom horku nemůžu pořádně dostat ven, řve když se má oblíknout, nechce ven, prostě síla........ pak ho naopak nemůžu dostat domů jako. Je to lump.Dneska přijede kamarádka,tak u druhé kámošky - sousedky dáme kafíčko doppoledne už se těším jak pokecáme (to je ta těhule s tou cukrovkou a problémy...)

Já se ještě ozvu, hezký den holky :wink: :grinning:
1. črc 2008 v 07:47  • Odpověz
Tak já jsem dnes měla pohodový den-ráno nám zkolaudovali ze staveb.úřadu přestavbu,takže super :grinning: Pak jsme byli vyřizovat v bance,nakoupit a Terka byla celý den veselá,hodná,usměvavá a ukecaná.Ve 3 odpoledne usla v kočárku a v 6 se vzbudila se skvělou náladou.Teď je okupkaná a bumbá :slight_smile:
1. črc 2008 v 18:54  • Odpověz
krásný den holky a dětičky .-)
Já asi zešedivím z Ondry, jeho neposlouchání je šílené, neslyší, dělá že nechce slyšetz, zacpe uši, utíká přede mnou.......teda už aby bylo po tomhle období, protože mě odvezou :confounded: :confounded:

Doufám,že se máte všechny dobře, dítka nezlobí a máte klidné noci.

kozi tak včera se vám ten den vyvedl, co? Co to je super!!!

Holky tak co se domluvit na tom srazu? Tak že by jsme šli do toho baby cafe ale kdy?? Hoďte nějaký termín jako!!!! :sweat_smile:
2. črc 2008 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.