• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Furantion - vaginalni globule

(Zamčená)
13. srpna 2008 
Ahoj holky,

brala jste nektera vaginalne (nitro)furantion a byly jste v pohode? Chci rict, ze mam pocit, ze jsem na nej alergicka, nebot jsem cela dost (fakt dost) podrazdena (otekla, jina barva a tak) a nepomaha ani mazani na opruzeniny. Jasne, ze to reknu Dr., ale nechci byt za blba, treba takove problemy nemuze zpusobovat....

Dekuju za informace. A hezky den :slight_smile: :slight_smile: :wink:
13. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
Já měla sice Macmiror, ale když jsem ho začala užívat, tak jsem myslela, že mě to odspodu sežere :slight_smile: Šla jsem hned k dr a říkal, že v těhotenství je občas reakce na léky jiná než normálně adal mi k tomu ještě mastičku na zevní mazání a to byla úúúleva neuvěřitelná. Takže za blba rozhodně nebudeš :wink:
13. srp 2008 ve 12:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
autor
Kru: dekuju :slight_smile: .Macmiror jsem taky mela a ten byl v pohode. Ale tohle (ackoliv vypada ne tak drasticky) je vazne sila. Tak snad mi taky da nejakou chytrou masticku:o))))
13. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
Mě normálně macmiror nevadil, ale teď to bylo peklo :grinning: Dal mi na to canesten, ta jestli máš do kontroly daleko, tak ho zkus, je volně prodejný a je za pár kaček. Nebo fungicidin.
13. srp 2008 ve 12:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
autor
no jo, canesten je ale lecivej na plisne a tak, takze to vypada, ze bych mela jeste krome bakterie nejaky ty kvasinky. Uvidim. Nastesti jdu na kontrolu dneska, mam to od soboty a lekarka tam driv jak dneska nebyla:o( Kazdopadne uz se tesim, protoze se neda ani poradne sedet, natoz treba curat :grinning:
13. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz
Tak snad tě mezitím nesežere :slight_smile:
13. srp 2008 ve 14:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.