• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fusak?

(Zamčená)
10. října 2010 
ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli uz davate fusak,popr.jak oblekate.......diky
28. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
Na fusak je ještě brzy, ne? Já bych dobře oblékla, dala buď do zavinky nebo použila nějakou flees deku a na to vrch kočárku, aby nefoukalo a zkoušela bych, nosánek a za krčkem jsou rozhodující, jak jsou studené, přidala bych vrstvu :slight_smile: Pokud máš takovou tu flees vložku do autosedačky, tak případně použít ji. Fusak bych dávala až bude kolem 5°-7°C
28. zář 2010 v 18:01  • Odpověz
U nás je 7-9 st. už několik dní, takže já jsem prcka už do fusaku dala a v něm je jen v tepláčkách a mikině - je to i pro mě jednodušší, že ho nemusím tak moc balit. :wink:
28. zář 2010 v 18:05  • Odpověz
když jsem měla prcka asi 4měs, tak si pamatuju, že jsem taky dala jednou v září fusak a nebylo to ani takhle na konci měsíce :grinning: , mám na videu natočeno z 6.6. 2007 jak leje a bylo venku 6st a doma jsme topili, prckovi byl měsíc, takže se nedivím, kdyby někdo už i klidně dal :grinning: , pak v zimě se do fusaku ustrojí ještě do zimního oblečení :sunglasses:
28. zář 2010 v 18:15  • Odpověz
ja mam maleho v emitex zavinovacce-je fleecova a je prikryty jeste dekou....
28. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
já mám emitex zavinku na přechodné období.a na to ten vrch kočárku. miminku dám dupačky body s dlouhým rukávkem,mikinu čepičku a ponožky. na fusak mi připadá brzy, co budete dělat v zimě?
28. zář 2010 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
já jsem vloni dávala emitex zimní zavinovačku do autosedačky, na to případně deku a nánožník od kočárku.... do fusaku šel až fakt v zimě.
28. zář 2010 ve 22:42  • Odpověz
Tricko, mikyna, tenka fukerka, bavln.capka, teplaky, ponozky. Fusak mame od emitexu (zvenku sustak, uvnitr bavlna). Davam ho spis kvuli vlhku nez kvuli zime. Patri do nej fleecova vlozka, ale tu dam az bude pod 0'C :wink:
28. zář 2010 ve 23:18  • Odpověz
Takhle male mimi, dej klidně do fusaku. Zatim máme jen teplé oblečeníčko ale přemýšlím že ho brzy vytáhnu, neboť mě už je taky pěkná zima :slight_smile:)) a už sem jich spoustu viděla. :slight_smile:
28. zář 2010 ve 23:37  •  1 dítě  • Odpověz
já už bych klidně do fusaku dala ,už jsem ho obědnala a zítra přijde.malej má pořád studený ručky.tak už budem jezdit s fusakem pokud bude taková zima jako ted
28. zář 2010 ve 23:39  • Odpověz
Já myslim, že stačí jen zavinka a mrně víc přistrojit... My jsme tak s malým jezdili loni (je narozenej v září)... Fusak jsme vytahovali až někdy v prosinci. Měli jsme zavinovačku s ovčí vlnou, ve které malýmu bylo vždycky dost teplo... Mně na fusak taky přijde ještě docela brzo...
28. zář 2010 ve 23:52  • Odpověz
Body s dlouhým rukávem, punčochy, tepláčky, čepici, teplou mikinu, zabalím do zavinovačky Emitex jarní verze, přikryju, dekou, nánožník a je mu krásně teploučko.
29. zář 2010 v 16:39  • Odpověz
Včera jsem poprvé vytáhla taky už fusak..když bude taková sibérie budem jezdit asi už jen s ním :wink: :slight_smile:
29. zář 2010 v 16:43  • Odpověz
Já fusakuju od narození - máme termoregulační :wink: Kdyby nebyl, též bych ale už vytáhla..
29. zář 2010 v 16:44  • Odpověz
já mám listopaďátko, a v loni jsme vytahovali fusak až když bylo kolem nuly, jinak jsem ho měla v termoregulační tašce od gessleinu a v zavince, osobně bych ho vytáhla až v zimě, ale dej na svůj pocit
29. zář 2010 v 19:07  • Odpověz
Malý je narozený na zač. října. Loni jsem začala dávat fusak až v zimě. Máme ten od Emitexu, to pak stačilo dávat jen třeba dupačky, ponožky, body, mikču, čepici, je dost hřejivý. Na podzim jsem balila do podzimní zavinovačky do autosedačky od Emitexu (uvnitř bavlna, zvenčí flís). Navrch deku. Letos jsem koupila od Emitexu podzimní/jarní fusak: http://www.babymax.cz/fusak-2v1-emitex-jarni-letni-podzimni-verze-oranzlosos-detske-zbozi-6001.html. Malý má na sobě body, zateplené kalhoty (nebo slabé + punčošky, nebo jen slabé kalhoty, když je třeba nad 15 st.), body s dlouhým r., slabší mikču a šusťákovou bundičku, čepici, ponožky, boty (když je tepleji, tak jen svetřík nebo jen mikču)
29. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
ja teda neviem, ale na fusak sa mi zda fakt este skoro. Cca pred dvoma tyzdnami sme boli v ZOO v Prahe, nas krpec mal na sebe normal oblecenie + taka jarna bundicka ale videla som hafo kocikov, kde deti sedeli vo fusakoch a pritom este svietilo slnko. Rozmyslala som, do coho potom tie mamicky daju dieta v zime. My sme 3 dni dozadu vytiahli Emitex zimni zavinovacku do autosedaky a aj do kocika je fakt suprova a maly tam ma krasne teplucko...myslim, ze to na toto pocasie zatial staci.
6. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz
v zavinovačce to má skoro jak ve fusaku, můžeš ještě přehodit dekou
7. říj 2010 v 18:12  • Odpověz
Já už ve fusaku vozím když jdeme ráno tak bývá i jen kolem 5 stupnu a to mi na měsíční miminko přijde málo bez fusaku.Obléknu ho jen do katat a bundičky a je mu dobře.Opocený není takže tak...v zimě přidám kombinézku a třeba ještě deku.
7. říj 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahoj. nasa krpana ma terza 9 mesiacov, no pomaly sa pusta chodit.. minulu zimu sme maly este fusak pozicany a bola v hlbokom kociku... teraz uz mame ale kocik golfovy ten co sa da dat do uplne lahu a ma zimny nanoznik, tak neviem ci mam k upovat na zimu tiez fusak ??? alebo bude stacit ten nanoznik,, (popripade + deka) a teromoblecenie? obavam sa.. ze v zime uz mala velmi v kociku neobsedi , lebo uz teraz mame problem ju v nom drzat... tak neisom si ista ci by kupit este fusak alebo uz nie??? takisto ako pozeram tak fusaky maju dlzku takych 100-110 cm.. a zda mi to by malo..kedze karinak je velmi dlha a uz teraz ma okolo 90cm. baby poradte
8. říj 2010 v 08:43  • Odpověz
nikush4-malému bude 15měsíců a fusak jsem si pořídila nový-ten prodlužovací,ale v kočárku jezdíme zatím bez problémů,a hlavně v něm přes poledne spí venku,ale teď ho mám ještě schovaný,spinká ve flízovém overálku,pod ním punčošky a ještě bundičku,no a přikrytý je jen dekou-kterou velice rád vykope,zatím to stačí,je pěkně teplunký když ho pak převlékám,ale taky si hlídám teploměr a jak bude těch 5 stupňů,tak zatím vytáhneme fusakovou tašku-co byla jako taška hlubokého kočárku,to je taky takový tenčí fusak a od nuly pak vytáhneme ten nový,
10. říj 2010 v 17:44  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.