• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fusak z berana nemá prostřižení na pásy

(Zamčená)
21. září 2008 
máte některá zkušenost s prostřižením otvorů na pásy do fusaku z beránka? dostali jsme ho darem a je super, ale jaksi se nedá nainstalovat do sporťáku... Ráda bych ho používala, ale bez těch prostřižení to nejde a zase se necítím na to to sama střihat, abych ho nezničila. Dá se to nechat udělat třeba někde u kožešníka? díky :wink:
21. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz
jestli máš šikovou švadlenu tak ti obšije okraje na prostřižení
21. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz
Normalne v kozusnictve to urobia,treba na to specialne noznice aj ihly,doma by som s tym neexperimentovala,ja som si skusila raz skracovat slovensky kozuch a nedopadlo to najlpesie :grinning: musela som s tym ku kozusnikovi,skus sa popytat,zvacsa to robia sukromne taky stary dedovci,tazko ich najst na nete... :wink:
21. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
jo, to je dobrej nápad, to mě nenapadlo, díky :wink:
21. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
kožešníka zkusím, jen musím v Plzni někoho objevit. Co tě vyšel ten kožich? jako ta oprava
21. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz
Uz neviem presne,nebolo to vela a prakticky ty chces len vystihnut a obsit dierky,tak to nebude vela...urcite som neplatila viac nez dve tri stovky,ale spytaj sa predom,aby ta nezaskocili...
21. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
no jasně, jdu něco pohledat, díky :wink:
21. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
tak jsem sehnala paní tady kousíček od Plzně, psala mi, že to není problém, zvládne to do druhého dne a za jednu dirku si účtuje 70,- , což by celkem šlo :wink:
21. zář 2008 ve 23:51  • Odpověz
tiež to pravdepodobne robia v oprave obuvy, aj keď pre teba neskoro, možno to niekoho zaújma :slight_smile:
21. zář 2008 ve 23:55  • Odpověz
autor
kili, vzhledem k tomu, jak v Plzni obuvníci opravujou boty, radši skočím vedle do města ke kožešnici, která dělá kde co všechno :wink: projela jsem si na jejích stránkách její práce a vypadalo to velice dobře :wink:
21. zář 2008 ve 23:57  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.