• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Geocaching

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
teda pro liviky..

tyto gps jsou supr... jsem hledal až jsem našel
anebo pda s pár programama ... zjišťoval jsem to

já to vidím na tento :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: http://www.eternity.cz/produkt/garmin-etrex-venture-cx-czech/
18. črc 2008 v 17:22  • Odpověz
18. črc 2008 v 17:23  • Odpověz
teda nobody pro livi jo no ta se teda má :grinning:
18. črc 2008 v 18:18  • Odpověz
http://www.gps-navigace-mapy.cz/outdoor-gps-navigace/mapove-gps/garmin-gpsmap-60-73.html ...tak tu bych brala všema dvaceti,ale ta cena tý brdo,ale ta by byla fakt mý gusto,holt jsem asi dost ovlivněná vysílačkama,když se nám jich tu tolik válí :sweat_smile:

nensy - nezáviď a přidej se k nám :grinning:

jaber - výzva výzva,ty už jsi zasvěcená,tak nám o tom kecni víc,a kolik už máš kešek na kontě? :slight_smile:
19. črc 2008 v 08:16  • Odpověz
čus lidi, hlásím se mezi hledače... mám teda jen obyč gpsku, kterou kdysi dával mountfield zdarma ke kolu, ale stačí:slight_smile:
19. črc 2008 v 10:23  • Odpověz
jinak pro neznalé by mělo být u založené témata nějaké info, vo co gou....

Geocaching je dobrodružství, hra pro všechny majitele GPS, spojující prostřednictvím internetu tisíce lidí po celém světě. Funguje díky přesnosti dnešních GPS systémů a možnosti výměny informací o nově založených skrýších mezi účastníky hry. Ti pak mohou s délkovými a šířkovými souřadnicemi skrýše vyrazit na lov. Odměna za nalezení se většinou ukrývá uvnitř plastikového kontejneru nebo zavařovací sklenice.

Jinými slovy: Mám gpsku, mám internet. Na netu si najdu nějakou kešku (=poklad, skrýš) a do gpsky si nasázím její souřadnice. Vydám se hledat, najdu, vezmu poklad, dám svůj poklad, doma na netu se nahlásím, že jsem poklad našla, případně napíšu nějaké postřehy. A můžu jít na další...:wink:
19. črc 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
no mně se líbí G. Colorado300
ale zas je to až moc zbytečný

liviky, vám se válí všude vysílačky? :grinning:

katwind ..... šikovně napsaný :wink:
19. črc 2008 v 11:45  • Odpověz
obody,no minimalně jak tak hodím okem po stole,tak tu jsou 3 ručky a jedna stanice YAESU FT - 7800 :grinning:
19. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz
autor
ooo body ..¨
liviky, a špionáž ti nic neříká? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz
ee nebo že by? :grinning:
no prostě jedno jednaze zálib kterou máme a potřebujem to i k další zálibě(padáku) :sweat_smile:
víš nebo nevíš oo body :grinning:
19. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
jo, já jsem zapomněl na ten padák .. jo, to je důležitá věc
já jsem myslel, že nějaký gps tracking a odposlechy je tvoje doména :grinning: :slight_smile:

jéé, teď jsem si vzpomněl s tou špionáží ... ve Vaňjkovce včera dopoledne to mezi lidi naproti jeans napálil revolverem jakýsi debil do ---- a pak sebe .... no fuj, 2 oběti ---- ale to sem nepatří :unamused:

já tu mám akorát plno drátů .... (co lezou z počítače teda) :grinning:
19. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
19. črc 2008 ve 13:34 • liviky
autor
tak asi nej je Garmin GPSMAP 60CSx ..akorát t´mohl být o něco levnější :grinning:
kamionářka? ... ooooolala
20. črc 2008 v 10:54  • Odpověz
tak lepší to než z okna šmírovat sousedy a hlásit to vysílačkou třeba tatovi :sweat_smile:
no já ukázala doma ty tvoje odkazy n gpska a začala žhavá debata a už se uvažovalo,že dostanu jednu na narozky,které mám velmi brzo :grinning:
22. črc 2008 v 10:22  • Odpověz
autor
Na svoje 25.narozky? :grinning:

a nemohl bych taky dostat? :grinning:

no jo, celá rodinka špionů :grinning: :wink:
já ji včera chtěl objednat, ale ještě přemýšlím, mám několik favoritů, dokonce jsem to chtěl z Anglie..ale nevím, jestli by tam nebyl nějaký problém skrz mapy
22. črc 2008 ve 14:33  • Odpověz
no to ti nepovím,ale já rozhodně nebudu potřebovat nákou špičku ani barevnejdisplej,hlavně at to snímá z co nejvíc satelitů,at tam je co nejvíc map a co největší rozlišení :grinning:

..jo a k těm narozkám,25? to už není ani lonský sníh :frowning2: ... :wink: :slight_smile: :grinning:
22. črc 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
liviky, je fakt, když to bude mít SiRF III, tak to bohatě stačí ... aspoň neutratím..tebe nemít :grinning: :slight_smile:
22. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz
no vidíš to :grinning: ,a nelichot ak okatě,nebo se tu povedou řeči :wink: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
22. črc 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
už jsem objednal
22. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz
teda to je rychlost,já vžd kroužím dlouho dlouho a pak většinou objednám blbost,holt mi chybí rozhodnost :sweat_smile:
22. črc 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
:grinning: no já jsem s rozhodováním na štíru :grinning:
ale semtam prostě okamžitě vím..horší v mých osobních rozhodováních
22. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz
tak ti ted možná v těch os.rozh. pomůže tvá nová GPSka :grinning:
22. črc 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
:grinning: podpásovka
22. črc 2008 ve 21:49  • Odpověz
ee,jen krutá a přímá :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 21:58  • Odpověz
Jéé, vy jste založili dokonce téma? :grinning: :wink:
My teď máme gps už přímo v telefonu a máme Tomtoma :slight_smile:
22. črc 2008 ve 22:05  • Odpověz
no hurá,čau tak co máš náké čerstvé ulovky :grinning:
22. črc 2008 ve 22:06  • Odpověz
liviky - nemám, ještě jsme nebyli :confounded: , ty už něco máš? :slight_smile:
22. črc 2008 ve 22:08  • Odpověz
sakra ne,já začnu tak na podzim,dřív to s Lili nevidím :unamused: :wink: ,ale jestli si pamatuješ,tak jsem ti psala,že jsem o tom psala kámošovi!...no tak jeho přítelkyně se toho chytla a začali hned a už mají na kontě během chvilky 15kešek,teda jestli to už není víc! :slight_smile:
23. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
liviky - no tak to se do toho teda fakt pustili :slight_smile:
23. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz
to jo a většinu prý posbírali v Jeseníkách :slight_smile:
23. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
15 kešek, to je slušný ... za den :grinning: :zipper_mouth: :sunglasses:
23. črc 2008 ve 13:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.