• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Geocaching

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
ee,aleza měsíc asi tak a to je dost slušný :slight_smile:
23. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
liviky, to je krásný
23. črc 2008 v 17:25  • Odpověz
nobody - a ty do toho jdeš kdy? :slight_smile:
23. črc 2008 v 18:48  • Odpověz
Jé, já se taky přidám ju? My máme Garmina etrexe, nevím přesně označení modelu, ale je to ten s magnetickým kompasem :wink: Akorát teď si hledání moc neužíváme, bo jsme v Mexiku a tady se navigace teprve nedávno začala pořádně prodávat, tudíž ani kešek moc není - tak jedna na 100 km a to ještě nemáte jistotu, že ji někdo nestopí :angry: Ale za půl roku se vracíme do ČR, tak se už těšíme, jak si to vynahradíme :slight_smile:
6. zář 2008 ve 20:31  • Odpověz
Tak co, nobody, máš? :grinning:
6. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz
autor
dneska byly tréninky a závody budou zítra ... takže asi zítra odpoledne :grinning:
mám už vybraný poklad ... snad ho nikdo nevybere
7. zář 2008 v 00:13  • Odpověz
čaute :slight_smile:
jaber tak ten můj známý mi hlásil že už mají 35kešek a jednu už založili i sami :grinning:
12. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz
liviky - to jsou draci :slight_smile: :sunglasses:
12. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz
to teda jo,až mě štve že já to ted s cácorama nedám,ale už se těším :grinning:
13. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz
a my dneska ulovili dvě :slight_smile: u jedné nám šotek spletl souřadnice v gps, tak jsme hledali někde v poli :grinning:
zítra je ve Frýdku-Místku geosraz...tak snad přibudou i kešky a možná i nějaké TB :slight_smile:
13. zář 2008 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj, taky se přidávám ke kačerům. Už jsem přemýšlela, že tohle téma založím :slight_smile:. Začali jsme s manželem v červnu a máme už 92 kešek, svojí ještě nemáme, ale už jí připravujeme. Kolik máte vy ostatní? Jak dlouho hledáte a jak jste se k tomu dostali? Jo a jako navigaci používáme PDA, nějakého Asuse.
16. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
a já jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. zář 2008 v 15:33  • Odpověz
ardila: my máme jen 51 a to jsme zalogovaní počítám tak přes dva roky, ale v těhu jsem musela ležet, první měsíce po porodu byly na houby, takže začínáme skoro od znova :slight_smile: ale už se těším na víkend, zase někam vyjedem :slight_smile:
16. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
nikdo žádná nová keška? my dneska byli v muzeu v Kopřivnici a vyzvedli jsme pár keší... pršelo, jen se lilo, aspon bylo málo mudlů :slight_smile:
20. zář 2008 v 17:50  • Odpověz
parybka :grinning: :wink: , co máme malou jsme nehledali nic :confounded:

Ve Futuroskopu bylo teď o GPS a geocachingu, viděli jste? :slight_smile:
20. zář 2008 v 18:10  • Odpověz
jaber: a proč ne? myslím, že malou by to bavilo... se těším, až bude Ondra hledat, bo mi to vůbec nejde :grinning:
futuroskop neznám, ale zrovna jsem to našla na netu a koukám...
20. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz
pěkně, stručně o tom mluvila.. :slight_smile:
20. zář 2008 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj, tak mi se tenhle víkend chystáme na stou kešku, při té přítežitosti jsme si pořídili geocoin a razítko. A taky jsme konečně založili první vlastní kešku. Koukám, že nás tu je dost málo, asi geocaching ještě moc rozšířený není..
26. zář 2008 ve 23:17  • Odpověz
jabber - tak si představ ti mý známí mají už 1OO kešek a Dvě svoje vlastní,sakra to sou draci! :grinning:
17. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
já 3 :grinning:
není na to čas
17. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
liviky :confused: to je to teda fakt chytlo :slight_smile:

ardila - no ono je to dobře, že zas tak rozšířený není - představa, že hledám kešku a už z dálky vidím, jak u ní zrovna někdo je :sweat_smile: .....- se mi teda nelíbí :grinning:
17. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz
my s manzelem taky kešky hledame, mame jich na konte cca 15, moc se nam libilo jejich hledani letos na svatebni ceste na Mallorce :slight_smile: ale je fakt, ze vetsinu jsme tam bohuzel nenasli a to jsme se fakt snazili :wink:
17. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz
Jabber, někdy jsou to docela zábavná setkání u keší. Ale kdyby se museli čekat fronty, tak by to teda nebylo ono :slight_smile: My chceme ještě letos stihnout dvoustovku, už nám do ní chybí jen 8 kešek
25. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz
Teda to jsem netušila, že už je geo i tady :slight_smile: . Parybko to jste museli potkat na srazu mého muže, jel tam taky :grinning: :grinning:

MM chtěl mít na konci roku 1000 kešek, ale musí se učit, tak to nedá :slight_smile: . U nás doma se s GPS snad i spí...
25. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz
Jé, horty, tak to jsem ráda, že to tak není jen u nás doma :slight_smile: My máme zatím něco málo přes 200, začli jsme nedávno, ale jinak ta tvoje poslední věta sedí :slight_smile:
18. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj maminy a spol., jsem na mateřské, manžel věčně v čudu, a tak s prckem lovíme kešky. Bydlíme v Libišanech, kousek od Hradce Králové. Není tu blízko podobná nadšenkyně bo nadšenec?
27. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz
ahojky taky lovíme:slight_smile:)sme začátečíci, 50kešek :unamused: a teĎ už sme hoooodně dlouho na lovu nebyli :frowning2: asi až zas na jaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doporučuju výlet do českého ráje, do vesničky Tatobity-je jich tam mraky a je to nádherný výlet, vesnička je přímo pod KOzákovem, kde je rozhledna a výborná restaurace:slight_smile: Měli sme tam 10 let chalupu, sem tam vyrůstala vlastně:slight_smile: krása krása :slight_smile:

jinak navigaci máme taky garmin etrex a sem s ní moc spokojená :slight_smile: beru sebou i autonavigaci, že má mapu :slight_smile:
28. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojky, tak my taky lovime, mame jich 80 a je to super rodinna zabava :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.