• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Tiny

(Zamčená)
20. května 2010 
Jsou to tyhle : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10658694 Máte je někdo a jak ste s nimi spokojení? :slight_smile:
12. dub 2008 ve 14:25  • Odpověz
ve24 • 3. červen 2009 v 11:43
Máte s tímto kočárkem někdo zkušenosti? :slight_smile: Hlavně bych chtěla vědět, jestli jsou opravdu lehké na zvedání do autobusu a jestli jsou pohodlné? :slight_smile: :slight_smile:

luciek9 • 3. červen 2009 ve 12:30
Ahoj, kočárek nemám, ale asi bych do něj nešla. Kamarádka prodala podobný - Chipolino ultra - měla ho párkrát a nezdál se jí. Nějak ji nevyhovoval. Hlavně se jí dálo, že kolečka se nějak moc rychle ničí. Druhá prodala golfy Babypoint astral. Měla stejný problém. Oba kočárky byly docela levný. U těhle dvou hrála roli hlavně poměr cena a trvanlivost. Já bych šla asi do něčeho bytelnějšího. Na sportovní kočárek pro děti do 20kg se mi zdá tak trochu forovej. Je to ale můj názor.
Snad se ti někdo ozve, kdo ho má.

roza • 2d • 3. červen 2009 ve 12:34
Mně se kočárek líbí, a já bych do dražšího nešla :slight_smile: Teda, záleží, na co vše bude potřeba. Já měla golfáč za podobnou cenu a vydržel několik let... Ale měli jsme i sporťák a ten byl bytelný. Golfáč je tak do města a na nějaký dojíždění, do torénu bych ho asi nebrala, jinak OK. Ale zkušenosti přímo s tímto nemám :sweat_smile:

schnek • 2d • 3. červen 2009 v 17:57
je to malej lehkej golfáček, materiál tedy odpovídá ceně, žádná extra kvalita - s tím souvisí, že se kousek trhnul na boudě ve švu, ale jinak jsem s ním spokojená, sama ho unesu a jinej problém krom toho švu jsem s ním neměla :wink: a hlavně má polohování nožiček, to bylo moje kriterium při výběru golfek
11. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
gabiku • 1d • 24. červen 2009 v 15:18
Maminky, ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s tímto golfáčem. Jak jste s nima spokojené. Rozhoduji se právě, jaké golfky koupím. Chtěla bych nějaké lehké, se spojenou rukojetí, s prostorným košíkem, polohovací. Jde s těmito golfkami jezdit, když je potřeba jednou rukou - myslím i s dítkem? Děkuji za Vaše postřehy.

gabiku • 1d • 29. červen 2009 ve 14:36
Nikdo tu není co má tyto golfky?

petipacka • 1d • Dnes v 10:55
Právě jsme je koupili. Vypadají dobře, uvidíme v terénu :slight_smile: .
11. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
miranda04-podívej se na
www.babydesign.eu
mají tam novou kolekci 2010, super hezké barvičky, vypadá celkově líp :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
a máte s těmito golfkami někdo zkušenosti z terénu?
20. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.