• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Ahoj, je tu někdo kdo je v očekávání z tohoto kraje? Chtěla bych pokecat. :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
Ráda pokecám i s maminkami, které již dětičky mají!!
12. únor 2008 v 08:41  • Odpověz
Ahoj Simope, nejsem za tím ani těhulka ani maminka - zatím snažilka.
Jdu tě jen pozdravit.
Jak si užíváš těhotenství?
13. únor 2008 v 11:23  • Odpověz
ahoj,tak jsem ráda,že je tu někdo z HB.Já jsem rodila 5.12.2007.
Simope,budeš rodit v HB? A Ivkance přeji štěstí při snažení:slight_smile:
13. únor 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
Ahoj děvčata no to jsem ráda, že už tu nejsem sama, těhotenství si užívám, strašně mi to utíká ale na mimi se těšíme, trpím tedy stále nevolnostmi, ale už jsem si za 7 měsíců docela zvykla, jinak porod plánuje v HB teda alespoň doufám děvčata odkud jste, Ivce přeji hodně štěstí ve snažení se.
14. únor 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahoj, tak to je fajn - a ať se brzy zbavíš těch nevolností :slight_smile: I když pro mimčo se to nechá určitě vytrpět :wink: Jo a já jsem z vesničky 7 ks od Chotěboře. Ty jsi přímo z HB?
14. únor 2008 v 11:37  • Odpověz
simope,počkej,až bude imí na světě,to utíká ještě rychleji než těhotenství :slight_smile: nevolnosti jsem měla taky, takže vím, o čem mluvíš...jinak já jsem přímo z HB.
14. únor 2008 ve 13:18  • Odpověz
autor
ivkan: JJ děkuju já si myslim, že už se jich do porodu nezbavím. teda alespoň co mi slibuje doktorka. Říkám si, že třeba když si to vybírám teď mimi bude potom hodné možná pokud nebude po mě ukřičené, jinak píšeš 7 km od Chotěbo já jsem 8 km od Chotěboře z Malče tak mi to nedalo podívala jsem se na tvé fotečky a zjistila jsem že jsi od Šrámků Iva teď už asi jiné přijmení brali jste se o týden dříve nežli mi to si vzpomínám. Jinak neboj ono to mimi brzy vyjde my jsme to teda měli všechno docela šupem, je fakt že jsme si rok plánovali svatbu vše mi vyšlo opravdu jak jsem si přála a po svatbě jsme si řekli, že na mimi necháme volný průběh a podařilo se nám to hned v prvních 14 ti dnech na svatební cestě takže jsme za to docela rádi, ale strašlivě to letí včera 7 měsíců od svatby a já už jsem vlastně taky v sedmém měsíci je to sranda.
15. únor 2008 v 11:28  • Odpověz
autor
marcelahb:no já už se opravdu nemohu dočkat a manžílek taky, ty nevolnosti se dají vydržet te´d už vím co opravdu mohu a nemohu sníst aby mi špatně tolik nebylo, já přímo z HB nejsem jak jsem před chvilkou psala Ivce ale docela ráda bych byla až to na mě přijde v brodě v nemocnici všichni ji chválí určitě s ní máš taky nějaké zkušenosti tak sem s nimi. koukala jsem že máte asi 1 díťátko co určitě to je krásné my čekáme také první, písni jak zvládáš...
15. únor 2008 v 11:33  • Odpověz
jo jo,rodila jsem v brodě.no je to tam opravdu super,jak sestřičky,tak porodní asistentky,tak doktoři...se vším ti pomůžou,kdykoliv poradí.když nebudeš si s něčím jistá,neboj se jít k sestřičkám.já jsem se jich ptala skoro na každou kravinku:slight_smile: vím,že až jednou budu čekat druhé mimí,tak opět porod v brodě!!
jinak s vojtíškem to zvládám v pohodě.ze začátku jsem nevěděla,jak ho vzít,abych mu neublížila a spoustu dalších věcí,ale teď už taky v poho.
a už si ani nedovedu představit,že by tady vojtík s námi nebyl.je to zlatíčko:slight_smile:
15. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz
simope: tak jsi byla rychlejší než já, abych ti oznámila, kdo jsem :slight_smile:
Já zjistila, kdo jsi, až nyní, když jsi dala fotečky do Alba :slight_smile: A kde bydlíte v Malči? A co bříško, roste? Nemáš fotečku? :slight_smile:
15. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
marcelahb: to věřim každý si to v Brodě chválí, to já se určitě taky budu ptát, protože je lepší se desetkrát zeptat nežli pak udělat nějakou hloupost, tak sem dej nějaké fotečky toho vašeho broučka ať se pokocháme.
15. únor 2008 v 18:16  • Odpověz
autor
ivkan: no já kdybych se nepodívala do alba tak na to nepřijdu, v Malči bydlíme už tři roky teda společně s nynějším manželem já bydlela v bytovkách a teď teda jak píšu třetí rok bydlíme ve starém kině takže nad hospodou, ale na jaře začínáme stavět taky v Malči koupily jsme zahradu jestli víš na konci Malče mezi bývalou školkou a Pradáčovýma poslední baráček, bříško roste jako z vody jsem taky už v sedmym měsíci fotky někde mám ale musim je v pc najít teď jsem tu jen tak na skok ale až bude čas něco zase přihodim. co ty co jinak děláš a bydlíte stále ve Vísce?
15. únor 2008 v 18:19  • Odpověz
Ahojky holky,
Simope: bydlíme spolu už přes 21 roky v Jitkově - manžel tam odtud pochází (si víš, kde to je) - 8 km od Chotěboře, ale opačným směrem než Maleč. Máme pronajatý byt v bytovce (jsou tam vystavěné úplně nové). Nechtěla bych tam ale bydlet natrvalo. Přemýšlíme buď o bytu v Chotěboři nebo stavět v Chotěboři. Zatím jsme o tom vážně neuvažovali.
18. únor 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
ivkan: aha tak to jo, no já jsem z Malče moc nechtěla a byla jsem ráda že se tu Radkovi od začátku líbilo takže teď už tu jsme spolu tři roky a super, být váma určitě spíš raději přemýšlím o domečku je to sice větší investice ale do svého a hlavně většího a soukromnějšího
18. únor 2008 v 17:51  • Odpověz
autor
tak že bych tu opět zůstala sama??
25. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz
simope:Ne,ne neboj.Někdo se vždycky najde :slight_smile: Já bydlim 6km od Golčova Jeníkova.Já rodila taky v brodě,dvakrát a taky si nemůžu stěžovat.S domečkem souhlasim,je lepší mít svoje.My stavíme už 3rok jde to pomalejc než jsme si mysleli.Hlavně nejspou penízky.

ivkan:dočkáš se mimi neboj,jen se z toho nestresuj,že to nejde. :wink:
26. únor 2008 v 08:57  • Odpověz
Halóóóó,je tu někdóóó? :grinning:
26. únor 2008 v 09:13  • Odpověz
ahojky,dlouho jsem se sem nedostala,nesel nam internet :angry: vojtík už začal broukat,vyžaduje pozornost a furt se směje.a simope,už máš vše připraveno pro mimí?já jsem s tím pěkně otálela a pak jsem všechno sháněla na poslední chvíli. a ještě když jsem byla v porodnici,tak přítel dokupoval:slight_smile:
a vítám novou členku!!:slight_smile:
26. únor 2008 v 16:23  • Odpověz
Děkuju za přivítání :slight_smile: Moc nás tu z HB a okolí neni,co? :unamused:
26. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
ahoj děvčata, vítám tě pavlin, jsem ráda že zase někdo zavítal, jsem ráda že píšeš že porodnice v Brodě je opravdu dobrá slýchám to pořád což je fain, jinak Marcelko pro mimčo už máme skoro všechno a když né doma tak určitě zamluveno
27. únor 2008 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky,já dneska nemám čas tu sedět,malej dneska nešel do školky,má rýmu a trochu chraptí,tak jsm ho nechala doma a nevim kam dřív.Je to malej lotr.Malou včera doktor očkoval,tak má trochu teplotu a je mrzutá.Tak jsem se sem šla uklidnit.Ale nějak to nefunguje. :unamused: :frowning2: :rolling_eyes: :sweat_smile: Jak se vám daří?Určitě líp :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj kočky, vítám tu nové přihlášené. Delší čas jsem tu nebyla. Mám moc práce, ale kouknout jsem se přišla každý den :slight_smile:
Pavlin : já se z mimíse nestresuju. Vždyť jsem teprve v polovině prosince vysadila antikoncepci, takže času fůra :slight_smile: A třeba už se zadařilo, ale ještě o tom nevím. Mám takový zvláštní tušení :wink:
Simope: tobě už se to blíží, viď. Už jen 2 měsíce (i když kdo ví, jestli celý) a budeš vozit kočárek. Jsi na rizikovce? Nebe kde teď pracuješ?
29. únor 2008 ve 12:17  • Odpověz
Čauky,ivkan,to ti moc přeju,aby se vám to podařilo.Je to krásný čekat mimi :slight_smile:
29. únor 2008 v 15:35  • Odpověz
Ahojky holky,můžu se přidat?Já tedy nejsem z havlíčkobrodska,ale do HB jdu rodit a bydlím kousek od Humpolce takže jsme sousedi!!!!ivka:přeji hodně štěstí při snažení!!simo:ty máš už všechno připraveno? Já vůbec no teda něco jo ale třeba postýlku mám ještě v krabici jak jsme jí koupila tak tam je tak doufám,že tam níic nebude chybět!! :grinning: A holky prosím pěkně co je všechno potřeba do porodky v HB?Ono je to všude jinačí tak prosím o radu!! :slight_smile:
29. únor 2008 v 16:11  • Odpověz
Ahoj pavlina01:brodskou nem.doporučuju.budeš tam potřebovat 3 porod.kalhotky,3bal.porod.vložek(budeš dokupovat),2mat.podprdy,župan,ale ten jsem ani nepotřebovala,hygienický potřeby,osušku,ručník,věcičky na mimi,nemají tam moc pěkný a hlavně jsou skoro všechny moc velký.Plíny,dostávali jsme tam 3 na den.No snad to je všechno.A jestli můžu radit,tak na zadeček(a všechno co je pod plínou samozdřejmě) používej namočenou hadrovou plínu,pak osuš a promaž olejíčkem,já používám Aviril,mimi se neoprudí.Když bude mimi hodně pokaděný,tak ho utři nejdřív v.ubrouskama a pak plínou,nebudeš jí mít hned špinavou.Tak hladký průběh porodu a ať jste oba v pořádku. :slight_smile:
29. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj pavlin!Díky moc za rady!!Pak dám vědět,ale určitě ještě nakouknu!!Hezký víkend!! :slight_smile:
29. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz
jo,tak ja taky doporucuju vzít si oblečky na mimčo,opravdu tam nejsou nic moc a vlastní je vlastní :wink: a plenky jsem dostala jen 4 kusy při příchodu na oddělení,pak už žádný.A dostali jsme jen nějaký obyčejný,co stejně nedžely,takže byly stejně na prd:slight_smile: já jsem si ještě brala polštářek na sezení,první dny bych se bez něj neobešla.Ale to je asi individuální.
Víte holky,teď mě napadlo,že by nemuselo být špatný se sejít,ať víme,s kým si píšem a určo bychom si dobře popovídali,co myslíte? :sweat_smile:
29. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz
To je dobrej nápad. :sweat_smile: a kdy by to bylo?
29. únor 2008 ve 22:01  • Odpověz
No jasně to by nebyl špatnej nápad!!!! :slight_smile:
1. bře 2008 v 11:15  • Odpověz
Ahojky,taky je u vás takovej fučák? :frowning2: :confounded: .Tak kdy se sejdem?A kde?
1. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 32
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.