• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Simope, my jsme přikrmovali stříkačkou. Ve třech měsících jsem koupila lahvičku od Aventu a v té době jsme se rozkojili. Od té doby jsem ji dávala z lahvičky jen před spaním a z prsu bumbala pěkně.
25. čer 2008 v 08:15  • Odpověz
Símo, já mám lahvičku Farlin a u ní byl dudlík, který je vhodný ke kombinaci s kojením:

http://www.rajmaminek.cz/lahvicky/farlin-lahev-se-sirokym-hrdlem-300-ml/
25. čer 2008 v 08:56  • Odpověz
25. čer 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
Ahoj, díky za rady, my dáváme z flašky už jak jsme se vrátily z nemocnice a problém skojením se mi zlepšoval, mám dvě flašky avent a ještě z dm drogerie MAM obě jsou speciální s úzkým průtokem, aby se děti neodnaučily sát z flašky dávám čaj protože v těhlech hycech bych asi kojila celej den to naše nenajedený miminko, uvidíme jak to bude dneska a kdyžtak zítra na noc dám zase sunarek, včera jsem mu dala od sebe pak 150ml sunaku a ještě od sebe a pořad neměl dost je hrozně nenajedenej, je fakt že dost roste už jsem vyrostli 8 cm to jsme měli v šestinedělí 59 cm a 4600kg macík náš.
25. čer 2008 v 16:55  • Odpověz
Simope, třeba je to růstový sprut. To mají občas nenažraný období. Hodně rostou, tak hodně baští. Třeba se to za pár dní změní.
25. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
Díko Vero za podporu, včera mi celý den z ničeho nic skoro nespal, jen si vždycky tak na hoďku pochrupnul a večer usnul o půl dvanácté a vzbul se až ve čtvrt na 8 ale večer teda dostal trošku sunarku a bylo to dobrý tak jsem zvědavá jak to bude dneska.
26. čer 2008 v 15:48  • Odpověz
autor
Ahoj, tady to nějak vázne. Není čas co, já ho taky moc nemám. O víkendu jsem viděla ivkan těhotenství ji svědčí a sluší jí to, je už pěkná, byla na oslavě+ narozenin kde jsme s kapelou hráli tak jsme chvilku pokecali, no jo a jak vy jak se máte? my ten režim máme stále rozházený, ale neřešim to nemá to cenu tak se mějte super a ahoj hezký víkend
4. črc 2008 v 10:04  • Odpověz
Simope, Radeček je ještě maličký. Srovná se to v dalších měsících. Kolem půl roku už má mimčo pravidelné návyky. Vydrž a taky se to u vás ustálí. :wink:
Ty hraje v kapele? Jak to zvládáš s malým?
4. črc 2008 v 11:15  • Odpověz
Ahojky. No, moc času není a hlavně je pořád vedro, tak lítáme někde po venku. Anežka je mooooc hodná. Už asi 14 dní mi spí 20:30 -22:00 (nají se a hned usne) - 06:00. Usne ještě v 7:00 a spí a spí a spí. Spí ještě teď. Mám fakt štěstí na takový děti. Jiřík mi taky spinkal celou noc od malička. No, ono mi to to třetí miminko vynahradí.

Símo, Anežka mi občas prospí celý den, se pak bojím, že v noci nebude spát, ale spí a někdy (zrovna předevčírem) mi celý den nespala. Spala dopoledne asi 20 minut a odpoledne asi 10 minut v kočárku jinak byla pořád vzhůru. Ale ona je moooc hodná. Hraje si s hrazdičkou, něcou si brouká a pořád se žulí. Brečí jen když jí něco je nebo má hlad.
6. črc 2008 v 09:27  • Odpověz
Andy, plánuješ ještě třetí dítě? Já bych taky docela brala tři, ale uvidíme, jak to budem zvládat časově a finančně. Sice čím víc dětí, tím víc starostí, ale zase je to doma mnohem veselejší. :slight_smile:
6. črc 2008 v 11:24  • Odpověz
jj vero plánujeme ještě jedno. Chtěli bysme zase tak za 2-3 roky. Já myslím, že finančně už je jedno, jestli máš 2 nebo 3. Já bych brala klidně i 4, ale možná to už je moc. Uvidíme, jak se bude všechno vyvíjet. Ale 3 budou na 99,99% to chceme s manžílkem oba.
6. črc 2008 v 15:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak vás zase zdravím, jen na chvilečku přišli jsme z venku a malej ještě chrupe tak musim stihnout pověsit prádlo naobědvat se pozdně dneska jsem to nějak nestihla a půjdeme koupat, dneska zkusim zase vyčvachtat trošku dýl, jak koupu o půl sedmý tak dřív jak o půl dvanáctý mi neusne. Včera jsme začali řezat dřevo na stavbu takže je to docela amsakr denno denně jedou 15 hodin v tahu a já musim dělat svačiny a obědy a docela síla, do toho vozim kočárkem plakáty na zábavu kterou tady máme v pátek, obvolávám klienty a doma to vypadá jak po výbuchu. Jj vero zpívám v kapele, teď jsem byla po 4 měsících bála jsem se toho ale zpívat jsem se neodnaučila, nebudu teď jezdit pravidelně ale ráda bych alespoň jednou do měsíce, za prvé mě to baví, člověk na chvilku vypadne z toho dnního stereotypu a taky si vydělá nějakou tu kačku, peníze jsou dost potřeba protože teď to jenom lítá, základovou desku muž máme hotovou a za chvilku nám to začne. jinak Radulín je fain, ale mám pocit že mu moje mlíčko asi nestačí začíná mi pobrekávat i ve dne, vždcky si cucne a usíná mi u prsu a jak ho zvednu je zle a vůbec se mi špatně přisává a je línej tahat (i z flašky je to lenoch) no jo ale je to zlatíčko je to medvídeček náš krásnej já bych ho vždycky sežrala a muckala (!!a někdy hlavně v noci ve tři ráno když se na mě řechtá a já bych spala) no nic jdu dělat nebo se vzbudí a nic neudělám tak se mějte pa pa :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2008 v 19:20  • Odpověz
Andy, ty si divoch. :grinning: Do čtyř dětí bych se už asi nepouštěla. :confused: To už musí být v dnešní době odvaha.

Simope, nestačím zírat, jak jsi šikovná. Tohle všechno zvládat chvíli po porodu:fearful: No, a s těma penízkama se připrav. To teprve začne lítat. Hlavně při konečných úpravách. To jsou drobnosti, ale stojí celkově snad nejvíc. A pak to vybavení. :unamused: To by člověk potřeboval "oslíku, otřes se". :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz
ahojky holky,dlouho jsem se tady neukázala.teď v sobotu jsme přijeli z první rodinné dovolené.byli jsme na šumavě a bylo moooc fajn..ale doma je doma :slight_smile: dneska jsem vybalovala, prala,žehlila...ale ještě plnej bakon prádlana mě čeká :angry: :angry: ale to už senezblázní...
simope,jí taky nestečím zírat,jak to svěle zvládáš!fakt dobrý!!!
jo a vero, jaký bylo znakování?co malá,jak jí to jde?
jo a kdyby se vám někdy chtělo,můžeme dát nějaký ten srazík....tak pááá
6. črc 2008 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky maminy!!!
Tak jsem zpět!!Operace s Kristýnkou dopadla dobře,tzed se dáváme dohromady :slight_smile:
Jinak trhali jí sedm zoubků pod celkovou narkozou byl to docela masakr,ale bylo to potřeba,když byla malinkatá tak byla hodně nemocná na kapačkách a hodně atb tak se jí to podepsalo na zoubkách no v Motole jsou profíci krásně jí to všechno zašili tak už to má zahojený a normálně kouše!!! :wink:

Jinak já mám taky hodnoučký dítě Martínek vytuhne už kolem půl desátý a pak až ráno kolem šestý ale to zase hned vytuhne po jídle a spinká do devíti takže v noci se fakt vyspíme dokonale!!!

A s tim režimem to je fakt u nás to funguje večerníček a spát! Martinka to čeká až bude papat kašičky na noc,po večerníčku napapat vykoupat a spinkat do postýlky!!

Jinak já mám tři dětičky a u Martínka jsem kdykoliv si řekne ani jedno dítě jsem nenechala brečet když mu nic neni tak prostě nepláče ale u každého to je jinak a já to stíhám všechno protože on fakt pláče jenom když ho něco trápí jinak je zlatej!!!

Tak se tady mějte moc hezky at vás ani miminka a dětičky nic netrápí pa! :slight_smile:
7. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
Símo, tý jo, tak to si machr, tohle všechno zvládat.

Pavlí, jj tak to máš taky hodný dětičky. Já naštěstí taky.

Marcel, tak to zvládni. Návraty z dovolené jsou nejhorší. Praní, žehlení, praní, žehlení.....

Vero, neboj, já myslím, že u toho třetího už budu tvrdit, že už žádný nechci. Ono i ty dvě daj zabrat i když jsou mooooc hodní.
7. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz
Jo ještě nakukuju a ted to dočítám simi to klobouk dolů :slight_smile: :slight_smile:

Jj Andy ty tři dají taky zabrat,ale rozhodně už další děti nechci!!!! :slight_smile: :grinning:
7. črc 2008 v 16:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem měla zase chvilku čas přidat nějaké fotečky, vždycky vybírám jen ty nejhezčí a stejně se mi to sem za chvilku nevejde budu muset mazat. Dneska nám jsou dva měsíce, Andy Anežce že přeju ke dvou měsícům taky všechno nejlepší. Jinak Pavlí to je fain že už máš malou v pořádku. No jo musim letět už se mi ozývá brouček, nestíhačka jako každý den, nasnídat jet udělat svačiny na stavbu vařit pro dělníky, pak letim na poštu s balíkem pro klienta a odpolko mi přijede prababička tak je vyšlu a jdu pracovat to je mateřská, tohle vědět tak celé těhotenství jenom ležim tak pa pa pa berušky a hezký den :sunglasses:
8. črc 2008 v 07:48  • Odpověz
Simo, chválím fotečky. :wink: Koukám, že jste vzali křtiny a vítání občánků jedním vrzem. :grinning: Docela náročný den, co? :sunglasses:

Máte hodný dětičky. Přeju vám, ať jim to vydrží.

Pavlí, ještě že je malá v pořádku. Hlavně že to v Praze dobře porobili. :slight_smile: Asi si vytrpěla dost, ale aspoň bude mít zravý zoubky.

A Anežce přeju taky vše nej k druhým měsíčním narozkám. :wink:
8. črc 2008 v 09:32  • Odpověz
Simop, zrovna jsem jdu, abych popřála Radečkovi ke dvoum měsícům. Tak hlavně, ať jste zdraví.
8. črc 2008 v 09:32  • Odpověz
Jéje, Radeček má taky 2 měsíce. Tak přání letí i k němu. :slight_smile:
8. črc 2008 v 10:23  • Odpověz
Vero jj, mi jsme se simope rodili ve stejnou dobu. Měli jsme porodní pokoje vedle sebe. Radeček je jen o pár minutek starší než Anežka.
8. črc 2008 v 11:41  • Odpověz
Tak se znáte osobně? :slight_smile: To je bezva. To jste o sobě věděli už z MK, co? :grinning:
8. črc 2008 v 11:42  • Odpověz
jj právě na MK jsme se seznámili a vzali si na sebe telefony, kdyby náhodou. Já nastoupila v úterý do porodnice na vyvolání porodu. Ve středu ráno jsem šla na sál a přišla mi sms, že simope jede za mnou, že jí rupla voda. Po porodu nás dali dokonce na stejný pokoj, ale mě pak přestěhovali, protože tohle byl pooperační pokoj a uvolnilo se místo na normálním, tak nás rozdělili.
8. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz
autor
JJ tak to bylo, byla to docela sranda každá jsme hekali na jinym pokoji a pak měli mimi pár minutek od sebe a celý den jsme si psali smsky z pokoje na pokoj a stále se osobně neznali bylo to srandovní viď Andy až tak konečná fáze nebyla moc k smíchu :grinning:
8. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz
holky,to je v prčicích...my pořád žádný vítání neměli...ptala jsem se na radnici a prý je hodně dětí.a to jsem jim tam řekla,že nechci,aby malej v kolíbce seděl a oni na to,že prej některý děti už přijou po svých!!no není to k rozčílení??? :angry: :angry: a během července a srpna žádný vítání není.no takže nám fakt bude rok až tam půjdem!
taky vše nej anežce a radečkovi ke 2 měsícům.utíká to hrozně,co?jako kdyby to bylo před pár dny,kdy jsme sem psali, jetsli už náhodou nerodíte:grinning:
konečně už mám ve vybalené z dovči,ale dalo to fušku.
dneska jsem byla u našich a měla sraz s kamarádkou,která má dvouměsíční holčičku a už váží 6,2kg.je to pěknej cvalíček.ale co,hlavně že je zdravá. :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2008 ve 21:25  • Odpověz
Marcelo, my měli naštěstí vítání v JI ve 4 měsících. Ale v roce - to je fakt masakr. :confused:

Simo, tak to bylo opravdu zajímavý. Jste měly jít na stejnou hekárnu a ušetřily byste za SMS. :grinning:
8. črc 2008 ve 21:59  • Odpověz
veru,je to masakr.ani nevíš,jak jsem na....štvaná!!vždyť to není normální.no a právě kamarádka mi říkala,že už taky měli vítání a divila se,že my nee!!a jihlava je ještě větší město nežli brod a jak tak koukám,zvládají to...a určo se tam rodí více dětí nežli v hb
8. črc 2008 ve 22:10  • Odpověz
Marcel, u nás taky vítání nebylo. Normálně tady bývá červen a listopad. Teď bylo ale vítání už v dubnu, tak nevím, kdy bude další.

Simop, tak já konečnou fázi měla celkem v pohodě. To ty sis užila daleko víc. Já měla ty praví bolesti jen 3 hodiny. To přes den nestálo ani za řeč. Za to tebe mi bylo líto, jak si vedle naříkala. Nechápu, že tě nechali trpět takhle dlouho. Ale co, je to za námi a hlavně, že jsou děti zdraví a v pořádku.
9. črc 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
Marcel s tim vítáním to je teda děs, možná proto je vhoda vesnic dělají většinou na jaře a na podzim a minimálně dvě děcka a tak jsme měli s kamarádkou co jsme spolu chodily na kurz, bylo nám šest neděl takže docela zase brzy

Andy: druhý den už jsem o těch bolestech neměla ani šajnu, jelikož jsem byla po císaři byli to pak bolesti místo nastřihnutí a klasickýho porodu, ale do druhého jdu znova, protože stejně nevim skoro do čeho jdu, já jsem ceůlé těhotenství ani neměla strach z těch porodních bolestí jako z toho porodu samotného no a to nevim jaké je a netěšim se na to, ale ty bolesti u mě teda fakt druhý den jsem řikala že bych šla rodit znova, ale když tak přemýšlím jak už jsem tam pak ječela na doktora ať mi to vezmou řezem že to nevydržim tak to "ASI" bolelo, ale zubaře se bojim víc, řikala jsem raději budu zase 20 hodin hekat než si jít nechat vyvrtak na 15 minut zub au au

Vero no je fakt, že bysme možná za smsky ušetřily, ale takhle se člověk aspoň nenudil psala jsem smsku vždycky skoro deset minut měla jsem 20 hodin stahy po dvou minutách takže dvě minuty jsem psala, pak prodýchávala a pak pokračovala, byla to docela švanda teď když na to vzpomínám
9. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.