• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Pavlí, malá pije 180ml + 6 odměrek, takže nějak kolem 200ml hotovéh a na noc 210ml + 7 odměrek a v klidu to vypije. Ale máme Nutrilon Extra víc sytící. Normálně už mi třetí noc spí 10 hodin a přes den jíme tak po 5 hodinách. Ještě před týdnem jedla po 4 přes den, ale už asi nemá takovou potřebu papat. Jo a jinak tady taky nikoho neznám. Ale ve čtvrtek jsem byla na kafi s jednou holčinou z koníka, tak aspoň něco.

Renrob, když se kukneš, tak já a Pavlína máme taky doma už větší dětičky.

jj holky loučím se, týden tu nebudu Pavlí jedu do PRAHY hurááá

Tak se mějte páčko
19. črc 2008 v 07:06  • Odpověz
Andy já zítra,ale jenom k babičce pro Kristýnku!

Tak se měj hezky pa!

Renrob ano já mám dětičky tři takže druhý rok máme za sebou dvakrát,jinak tebe i Adámka vítáme!
19. črc 2008 ve 14:33  • Odpověz
Jsem Renata,kdyby to někoho zajímalo. Omlouvám se, že jsem psala dřív, než jsem si o Vás cokoliv přečetla (ani Vaše vizitky ne).Prostě to bylo spontální. Já jen viděla ty diskuse o malých mimi, tak jsem si myslela, že jsme nejstarší. Nechtěla jsem Vám rozhodně nějak vtrhnout do Vašich rozhovorů......... jen pozdravit. Jinak bych byla časem určitě ráda za početnější rodinu!
19. črc 2008 ve 21:53  • Odpověz
Reni, proč se omlouváš? My tě tady vítáme a jsme rádi, že ses k nám přidala. :wink: Jinak v pase máš nádhernou fotečku. Moc ti to sluší. :slight_smile:
20. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak zase přispívám do diskuse. Každopádně tu vítám další maminu, jsme rádi že se nám to tady rozrůstá. Máme se jinak fain stále nestíhačka, o víkendu jsme byli na svatbe v Lipnici nad Sázavou (hezké) pak jsme si s manžílkem došli na ten náš výroční oběd, prohlédli hrádek a byli jsme na pl třetí zváni na hostinu tak jsme se hezky popovídalli a i zatančili a bylo to moc fain, člověk se konečně dostal mezi jiné lidi, a né sedfět jen doma (já teda občas vypadnu, ale sama, protože když jedeme hrát tak manža se mnou nejezdí a proto to bylo fain) A co vy jak užíváte sluníčka? My jedeme za týden na dovču, asi poslední na několik pár let protože od srpona začneme splácet hypotéku a už jsem začala uvažovat že bych šla do práce, ale asi holt budu muset víc zapracovat na tom co dělám doma, jinak asi budeme jíst jen brambory a chleba (ikdyž ten je už taky dost drahej) :grinning: , jj děvčata, teď už bych brala nějaký ten srazík co vy na to? Ráda bych vás poznala osobně, když se nám to tady tak hezky rozrostlo.!!!!
20. črc 2008 v 15:23  • Odpověz
Ahoj maminy!Já taky nestíhám, Vojťas je pěkný číslo, furt někde šmejdí a nevydrží chvilku v klidu poležet. Dnes jsme byli s mýma rodičema ne Veselým kopci, byl tam jarmark a bylo to moooc fajn, ale těch lidí...
už si pár dní říkám, že budu muset nějaký nový fotečky sem dát, pořád to oddaluju, ale už se k tomu budu muset dokopat:grinning:
Simope, nějak jsem brouzdala v beremese a našla jsem tam tvé album!!!byla si hezká nevěsta!Kočka:grinning:
Pro srazík jsem taky, taky bych vás ráda poznala osobně a vaše mimísky taky:slight_smile:
Reni, taky nevím, proč se omlouváš? Jsme rádi za novou členku!!!!!!
20. črc 2008 v 16:55  • Odpověz
Ahoj holky!
Koukám, že si užíváte víkendu plnými doušky. My jsme dneska byli na oslavě druhých narozenin kamarádčiny dcerky. Bylo to bezva. I počasí vyšlo. Kačenka byla pěkně utahaná, že padla do postýlky a vytuhla během vteřiny. :sunglasses:
20. črc 2008 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj, díky za vlídné přivítání!!! :sunglasses: Vy už tady o sobě dost víte, jste taková netová rodina. My jsme přímo z HB. Třeba už jsme se i někdy potkaly?! :wink: S Ádou stále "couráme" někde po parku a hřištích. Jinak se narodil 7.7.06 a je to také dítko císařské!!! Kdyby jste pořádaly nějaký ten srazík v HB, tak se za Vámi rádi přijdeme podívat.
20. črc 2008 ve 21:43  • Odpověz
jo, to je pravda, že jsme se třeba už někde potkaly...taky s Vojťasem furt lítáme venku, zvlášť, když je hezky, to je škoda sedět doma.
No a teď naplánovat ten srazík...jsme tu přímo z hb jen dvě, tak jestli ostatní maminy by byly pro, aby dojely do hb? :sweat_smile:
A Veru, Kačka vytuhla hned, ale zato Vojtík řádil až do půl 11!! Mě se otvírala pusa, chtělo se mi spát a ten malej ne a ne spát. A když konečně usnul, tak hurá do pelechu následovat ho do říše snů:slight_smile: Naivně jsem si myslela, že když šel spát tak dlouho, že bude i dýl spát ráno...prdlačky...v 7 budíčééék:grinning:
21. črc 2008 v 09:56  • Odpověz
autor
Ahoj, Marcel díky, svatbu jsme si užívali a hned bych si to zopákla, srazík by byl asi nejreálnější v HB protože jsme maminy před i za Brodem a to je zlatý střed, jen by teda chtělo vybrat nějaké místečko, nejlépe nějaká cukrárnička nebo restauračka, kde se dá sedět venku a skočárkama a aby se tam dalo někde zaparkovat autíčkem , dávejte tipy, v srpnu by to bylo reálné.
21. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz
jj,taky to vidím na srpen.já vím o jedné kavárničce, je u kauflandu. tam je i dětský koutek na hraní, takže větší dětičky by si i pohrály... :grinning:
21. črc 2008 ve 14:22  • Odpověz
Já jsem pro srazík. Jen v HB se až tak moc nevyznám. Ale podle mapy to snad najdem. :slight_smile:

Marci, to mě mrzí, že ses nevyspala. My jsme měli minulý týden takový rozháraný. malá nejspíš prodělala šestou nemoc, takže měla v noci strašný horečky a přes den byla ukňouraná. Ale dneska spala skoro do půl devátý a v poledne taky usnula hned a zatím ještě spinká. U nás teda platí, že když usneme dlouho, brzy vstáváme. A když usnem brzy, spíme hodně dlouho - to máme vždycky spací den. :slight_smile:
21. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz
Ahojky maminky a dětičky!!

Renčo vůbec se neomlouvej já to samozřejmě namyslela špatně jinak se přidávám a fakt ti to moc sluší!!!

Jinak pro srazík jsem taky ráda Vás poznám ale v Brodě se moc nevyznám tak musíte něco vymyslet,hlavně aby se tam dalo parkovat jak autem tak kočárkem!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz
Zdravím :wink: !!!Přicházím s dalším tipem na srazík! Jak jsem psala, že jezdím často do parku, není vůbec špatné posezení přímo u zimního stadionu - Hurikán. Je tam velké parkoviště, zahrádka venku, dětské pískoviště a kouteček, s kočárkama se tam setkává spousta maminek. A když je venku hodně teplo (což teď už asi nehrozí) :frowning2: je tam pod stromama hodně příjemně. Hledat by se to mělo v pohodě, protože směrovky na stadion jsou po celém HB! Ale to je jen tip! Jinak ten srpen je dobrý čas, z dovči se ale vracíme až 18.8. Pokud by se Vám to samozřejmě hodilo dříve, nedá se nic dělat, tak by se nás týkal až další srazík!!!! Jinak pokud se dohodneme, ráda to tam zabookuju. :sunglasses:
Tak zatim!!!!
22. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
jj Reni,tam by to taky šlo...a asi je to lepší, nežli v té kavárně u Kauflandu. Je tam klidněji.

Myslím, že se dohodneme tak, aby jsme se sešly všechny...takže můžem naplánovat srazík až po 18.8.6. Že jo, maminy? :grinning:
22. črc 2008 v 11:04  • Odpověz
No, já ještě nevím, kdy přesně bude mít manža dovču. A taky chodím koncem měsíce a začátkem (cca vždy do 12. v měsíci) do práce. Takže zatím přesný termín uvádět nebudu. Ale spíš se mi to hodí taky až po tom 18. srpnu.
22. črc 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
Ahoj mě je to zhruba taky nějak jedno, já zase dělám každou středu takže kromě středy, ale není problém si to prohodit reálné by to bylo třeba kolem toho 20-25 srpna, tak zkuste navrhnout ten nějaký termnín to místečko asi to v tom parčíku a hlavně mapu já tot am taky totiž neznám akorát pár místeček (letní vim kde je, ale zimní asi ne)
22. črc 2008 v 16:08  • Odpověz
Ahojky, tak ja se znovu hlasim (asi po dvou mesicich :frowning2: Bohužel jsem dřive opravdu nemohla. V praci jsem končila koncem června, takže fofr se zaučováním atd, takže na itnernet nezbyl čas a domu mi ho připojili až včera. No ale jinak koukam, že se mate všichni fajn. Miminka rostou jak z vody a spokojenost a štěstíčko z Vás jenom září :slight_smile:
Je fakt, že to strasně všechno utika. Ja už jsem v 31 týdnu a letí to neskutečným způsobem. Mam se taky fajn. Uživam dovoleny a pak jdu rovnou na mateřskou.
Simope držím palečky, ať se stavbou všechno probíhá jak má. Kdy máte mít postaveno?
24. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
Ivko, tak to ti opravdu uteče. Už jen 10 tt. To je za chvíli. Už máš kompletní výbavičku?
24. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
Jestě nemáme úplně všechno, ale ty zakladni věci jako kočárek, postýlka, vanička atd. již máme. Musím ještě pokoupit nějaké oblečení, kosmetiku, ještě jedno povlečení a tak. Jinak snad je to připraveno. Pak se ještě já musím vybavit potřebnými věcmi do porodnice. No nezdá se to, ale je toho dohromady opravdu hodně :slight_smile:
24. črc 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahoj všem, tak já zase začnu o tom setkání. Co tedy předběžně Čt. 21.8. ? :wink:
Jinak těm nastávajícím mamkám moc závidím, protože to bylo úžasné období a zvědavost, co člověka čeká!!!!
24. črc 2008 ve 14:52  • Odpověz
autor
Ahoj, Ivko jo jo letí to užívej si to volno, určitě už jsi hezoučkej tlouštíček co :grinning: když jsem tě viděla na těch narozkách slušelo ti to, jinak výdaje jsou velký a když se to narodí tak penízky už jen tečou, se stavbou pokračujeme asi tak že máme hotovou základovou desku a pořezané dřevo teď jedeme na týden na dovču apak se začne stavět.

Jinak ten termín je pro mě vyhovující. (akorát pak by chtělo nějakou mapičku)
24. črc 2008 v 15:37  • Odpověz
No, já ještě nevím, jak bude mít manžel dovolenou. Uvidím až za pár dní, jak mu to vyjde. Takže zatím nic neslibuju.

Ivko, věciček je opravdu hodně. Manžel když viděl seznam, co musíme všechno pro prcka nakoupit, šel do kolen. Myslel, že koupíme jen kočárek a postýlku a tím to hasne. :grinning: :grinning: :grinning: Jojo, chlapi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A přesně jak říká Renrob - těhulkování je krásný v tom očekávání a těšení se. Já už se taky těším, až budu znovu těhu. Sice se pořád strachuješ, aby bylo vše OK, ale ten pocit, že nosíš pod srdíčkem maličký, je fakt nenahraditelný. :slight_smile:

Simo, to nejhorší máte teprve před sebou. Moc držím pěsti, ať to všechno zvládnete. Je to i zkouška vztahu. Ale pak když se přestěhujete do novýho baráčku, je to super. Už abyste se mohli stěhovat. :wink:
24. črc 2008 v 15:59  • Odpověz
autor
Veru, my už právě teď máme to nejhorší za sebou, protože nejhůrší bylo to řezání dřeva, do toho vaření a nestíhačka hrůza, jelikož máme stavbu z desek sami si to dělat nebudeme nastoupí nám tři chlapy a ti to udělají dělají na živnost takže v srpnu bude klid nám to zase začne až v říjnu sehnat někoho na omítky, pka bude dlažba obklady, voda topení plyn je zamluveno, elektriku si manža udělá sám takže pak už to bude v klidu, nejhorší to bylo ted lítání a zařizování i hypotéky, ale zvládli jsme to uvidíme jak to půjde dál
24. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz
Simo, my jsme to taky dělali svépomocí. Většinu práce taky udělali řemeslníci, ale těch drobností okolo... Manžel tam strávil dva roky každou volnou chvíli. Jsem ráda, že už to máme za sebou. Ještě nás tu spousta práce čeká. A teď zas pro změnu jezdí každou sobotu pomáhat bráchovi, který přestavuje barák. :unamused:
25. črc 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahojky maminky a dětičky!

Termín nám je jedno na dovču se letos ani nachystáme,takže se podřídíme Vám!

Jinak známe to Simi hodně pevné nervíky!

Nám už v podkroví stačí udělat podlahu v chodbě a máme hotovo a konečně se stěhujeme ze dva jedna do pět jedna PARÁDA!!!!!!!!!!!

Jo jinak Martínek byl na očkování a řeknu vám že to byl sakra mazec dva dny měl 40 horečky dvě noci jsme nespali!!!Chudinka měl ošklivou reakci skoro všechno ublinkával no děs :frowning2: :frowning2: !!Bylo mi ho tak líto jak ležel a vůbec se nesmál to bylo hrozný!!

Ale ted už je v pohodě tak doufám,že dlouho žádný očkování nebude jinak mě fakt trefí!!
25. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
Pavli a na jakém jste byli očkování?
25. črc 2008 v 17:05  • Odpověz
Pavlí, to byla hexavakcína? Ta se očkuje třikrát po měsíci. My jsme teda dostali první dávku až ve 4 měsících (naše doktorka s očkováním nechvátá). Chudák Martínek si to pěkně protrpěl. Snad ty další injekce bude snášet líp. Vy taky stavíte? Tak to už je fakt za pár - to už máte fakt hotovo. Už se jen pobalit a hurá do novýho. :slight_smile:
25. črc 2008 ve 20:24  • Odpověz
Simi já sama nevim co to bylo,ale trvalo to dva dny a už je zase v pohodě!!Ale chudinka když vidíš jakou má horečku a pořád pobrekával no hrůza!! :frowning2:

Vero Jj děláme podkroví a až to doděláme tak nás ještě čeká dole šatna a koupelna pořád je co dělat!!!
A už se fakt těšim,protože ted jsme ve dva jedna a to je fakt nářez!!!Ale nachalo se to vydržet,když vidíte jak se to přibližuje do finále!
26. črc 2008 ve 22:10  • Odpověz
Ahojky, díky za povzbuzení. Už jsem zjistila co je všechno potřeba a zaskočilo mě to ještě víc jak manžela :slight_smile: Díky bohu nakupuje se mnou a je fajn. Tento týden jsem zase něco pokoupila, tak už alespoň se necítím tak, že není nic připraveno. Ale díky bohu to narození není ještě tak blízko. Pár týdnů máme ještě čásek.
No jinak Simope přeju pevné nervíky se stavbou a ať to pěkně roste pod rukama (tak jako Radeček :slight_smile:
27. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.