• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Ale to je asi jen pro jeho pacientky? Myslíš, že bych to našla i na netu? děkuju
12. srp 2008 v 10:57  • Odpověz
Pavli, tuším, že nějaké těhucvičení je i v MC Zvoneček. Ale nevím to stopro. Zkus se tam pozeptat.
12. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz
Jj, děkuju ... a o plavání asi nevíte v Kotlině, že? Koukala jsem na jejich stránky, ale bohužel jsem tam nic nevyčetla, jen plavání miminek ...
13. srp 2008 v 07:26  • Odpověz
p_avlinko, plavat jako těhu můžeš kamkoliv. Kolín, Kutná hora, Jihlava
13. srp 2008 v 08:43  • Odpověz
jo a p_avlinko, v Havlíčkově brodě v porodnici taky pořádají předporodní kursy a cvičení pro těhulky.
13. srp 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vám oznámit, že jsme s manželem zvážili všechna pro a proti a rozhodli jsme se pro stěhování. Manžel zdědil velký barák v Jižních Čechách se zahradou, tak jsme se rozhodli se tam odstěhovat. Budeme to tam mít daleko lepší. Plánujeme ještě jedno mimčo a s tím bychom se sem dost špatně skládali. Navíc na tenhle barák máme hypotéku, tak když ho prodáme, tak se jí zbavíme. Takže to bude lepší. No a teď abych zavítala do diskuze Písecko, Táborsko nebo tak něco. Stěhovat se totiž hodláme už během září. Teď tam jezdíme malovat a tak a časem se tam bude muset udělat nová koupena a kuchyně, ale to zmákneme až tam budeme bydlet. Ale pokud vám to nebude vadit, občas sem zavítám, abych věděla, jak se máte. Hlavně, jak roste Radeček a jak se daří Simope, když už jsme rodili vedle sebe.
14. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
Ahooj, Andy to si děláš srandu, jak občas ty už sem patříš mezi nás tak to ani nezkoušej, první co bude si pořídíš internet a pěkně nás budeš navštěvovat každý den jako do teď. Kde bych já byla bez tvých rad. Jinak my se máme docela fain, dneska na mě vlezla zase nějaká chřipka šíleně mě bolí v krku a to máme jít s Honzou z kapely dneska zkoušet.

Jinak Pavlinku novou členku tu vítám, s kurzem v Jihlavě ti moc neporadim já chodila do Chotěboře jinak holky neplánujete někdo na leden plavání pro děcka v HB?
15. srp 2008 v 06:47  • Odpověz
Ahoj Simope

Internet bude jedna z prvních věcí, které si budeme muset vyběhat, bych bez koně nebyla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže neboj, určitě sem budu chodit a kdyžtak máš na mě ICQ.
15. srp 2008 v 08:56  • Odpověz
Jo jsem zapomněla. Brzy se uzdrav!!!
15. srp 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
Ahoj, Andy díky, v pátek jsme zkoušeli a docela jsem zase v sobotu nemluvila, ale léčím se a už je to lepší, dneska tu máme pouť tak jsem plácala jednohubky a odpo se půjdeme asi podívat, manža je na stavbě chudák i na pouť musí dělat ale jen dopolko. No nic děvčuchy mějte se a já jdu pokračovat v úklidu ahoooj a hezký den
17. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
Simo, užij si pouť. :wink:

Andy, v jižních Čechách je krásně. Určitě tam budete spokojení. :wink: A jestli budete mít větší baráček, tak pro tři dětičky to bude určitě mnohem lepší. :slight_smile: Doufám, že nám tu zůstaneš věrná. :sunglasses:
17. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj všem, už jsem zase zpět v HB, tak musím zkouknout, co je u Vás nového! :sunglasses: Nějak se ve vás stále ještě moc neorientuju, hlavně v těch Vašich dětech?! :sweat_smile:
Chci se zeptat, jak to vypadá na ten čtvrtek 21.8.? Bude se něco dít nebo ne? Kdo by jste měl zájem, do interní pošty Vám klidně napíšu svoje tel.číslo. Jinak mám pro Vás další tip při návštěvě HB, je to pizzerie Fabrika ( kousek od Billy). Kromě fajn jídel nabízí velké prostory i pro zajetí s kočárky a krásný dětský koutek a je to nové!!! :wink:

Samozřejmě zdravím novou členku p_avlinu!

K dotazu o těhotenském cvičení: jak už tady bylo napsáno, Dr. Přibyl resp. jedo PA p. Petrů pořádá těhotenská cvičení+ plavání v bazénu ( v Kotlině) + předporodí kurzy+ jednorázovou přípravu tatínků k porodu. Za mě brali i maminky neregistrované u nich v ordinaci. Ale jak je to teď , to nevím, vždyť kdo dnes kočárek už neveze, tak brzy bude, co je zase těch pupíkatých!! :sweat_smile:
Já osobně jsem tam chodila na to cvičení-překvapilo mě , co si k sobě může člověk dovolit, v jeho stavu. Plavání jsem vynechala, nechtěla jsem si na konci těhotenství přivodit ještě nějaké záněty. A le bylo to fajn, přestože bylo parné léto přes 30°C!
S plaváním dětí mám také zkušenost, už více než rok chodíme do aqua klubu Žabičky (u nemocnice v HB), teď v září začínáme 5. kurz ale dělají tam i vaničkování pro mimnka snad už od 3. měsíce. Je tam úžasné domácké prostředí a přístup od lektorek. Mají i své stránky www.zabicky.cz
Tak kdybych Vám mohla pomoct, ráda se ozvu!!! :slight_smile:
17. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz
autor
ahooj, já jsem nějak na ten sraz přestala myslet nic se nedělo a přestali jsme to řešit, každopádně tenhle týden mám zabitej nebudu mít auto a příští toi netušim, poněvač žiju ze dne na den.
18. srp 2008 v 08:25  • Odpověz
Ahojky, andy, blahopreji k baracku, v jiznich cechach je krasnem, urcite se bude libit :slight_smile:

renrob, tak to je fajn info, ja bych plavat jeste chodila strasne rada, zacinam 4.mesic ... maji prosim nejake stranky, nebo kde bych se dozvedela vic?
18. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
Ahoj, tak po delsi odmlce Vás musím zase pozdravit. Na koníka chodím jen mrknout a to víte, jak je člověk doma, tak nemá na nic čas :wink:
Jsem ráda, že se máte všechny, tak dle možností dobře.
Já už jsem se pěkně zakulatila a břiško jen roste a roste. Ještě by mělo vydržet 4-5 týdnů, ale nezlobila bych se , kdyby to bylo o něco dříve :slight_smile: Jinak kromě obvilklých těhotenstkých potíží (bolení zad, pálení žáhy, atd.) je všechno v pořádku. Doufám, že porod bude rychlý a bez komplikací. Bojim, bojim . . .
18. srp 2008 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit.

Včera jsme se vrátili z Milevska, tam je práce. Jde nám to pomalu, ale budeme to tam mít hezký. Jiřík už má vymalovaný pokoj s kobercem, teď jsme vystěhovávali ložnici a vrhneme se na vymalování, pak nás čeká obývák. Časem přijde na řadu nová koupelna a kuchyně. Už aby to bylo hotové.

Ivkan: tý jo, se ti to blíží. Moc, moc ti přeju abys měla porod aspoň takový jako já. Sice to dost bolelo, ale šlo to rychle. Malá byla venku cca za 2,5 hodiny :dizzy_face:
18. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky, taky Vás po delší době zdravím.S tím srazíkem-co kdybychom to nechali až na září? My 30. odjíždíme k móóóři a na sraz chcu jít, chcu Vás poznat a Vaše mimísky:slight_smile:

Reni, já v září začínám taky kurz v žabičkách, ale docela se bojím, jako např. potopit malýho pod vodu, to neudělám, se zblázním strachy, že ho utopím....!!!!!Který den a v kolik budeš chodit?

Jinak rosteme jak z vody, na 8měsíční kontrole 9kg,75cm. Prostě máme doma malýho obříka:grinning: nu co, hlavně, že je zdravej, nee?

Andy, taky doufám, že nám zůstaneš věrná a toto téma neopustíš, už sem patříš.A ty Pavlí01 taky... :sunglasses: :sunglasses:

Ivko, hodně štěstí!!Ať porod jde tak, jak má a vše je v pohodě!!!!Pak nám dej co nejdříve vědít.
18. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz
p_vli, vítám Tě v našem témátku:grinning:
18. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz
Přidala jsem nějaké foto, tak když budete chtít, koukněte.... Dobrou noc:slight_smile:
18. srp 2008 ve 22:45  • Odpověz
Ahojky!!
Tak se hlásím zpět!!

Koukám, že se všichni máte fajn,krásné dětičky Marcel moc hezké fotečky!!
Jinak mi začínáme pomalinku s příkrmama a je to docela sranda!!Jinak Martínek už váží 8.100a měří 68cm!!Taky už se 14dní přetáčí na bříško a máme jeden zoubek!! :slight_smile: :slight_smile:
Andy tak doufám,že na nás nezanevřeš,když už nebudeš patřit do HB!!!

Zdravím P-avlinu!!!

Tak se mějte moc krásně!!Ťehulkám ať si to užívají a maminkám hodně trpělivosti!! :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2008 v 07:30  • Odpověz
Pavlí, neboj nezanevřu. Koukej taky někdy zavítat do dubna pochlubit se zoubkem a příkrmama, dyk holky to ani nevědí, to musím honem vykecat. Je to první dubňátkovej zoubek.
20. srp 2008 v 10:12  • Odpověz
autor
Ahoj, Pavli gratulujeme k prvnímu zoubečku jejda co nás to čeká, takhle brzy? no jo máme se na co těšit...
20. srp 2008 v 10:52  • Odpověz
Pavli, taky gratuluju k prvnímu zoubku. Teeeda, Martínek si s ním pěkně pospíšil. Doufám, že to snášel dobře a neměli jste probdělé noci. Nám se první zoubek prořezal až v 8 měsících. No, při kojení není o co stát. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak Martínek baští? Chutná mu zeleninka?
20. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
Děkujeme!!!

Naštěstí to zvládl dobře v noci normálně spinká je to šikulka a dnes jsem koukala,že se mu prořezává i ten druhý,ale moje obě děti měli zoubky takhle brzo takže mě to ani nepřijde!

Vero dáváme jen jednou za den zeleninku a moc mu chutná!!On měl totiž nazelenalou stolici asi už 14 dní a i když jsme dávali víc mlíčka tak to nepomáhalo tak dr.rozhodla podle váhy,že bude nejlepší začít s příkrmem a když neni kojenej tak se mu snad nic nestane!!!Kaši se ještě bojim ta je moc těžká tu začneme dávat až tak v šestým měsíci!!Ale pomalinku tu zeleninku a pak i s masíčkem dáváme tu ve skleničce to je snad šetrný když je to pro takle malinký děti tak snad mu to neublíží!!
20. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
Pavli, já jsem kupovala skleničky asi do 10 měsíců. Pak jsem začala víc vařit sama. Určitě to je šetrný. Tyhle výživy jsou dost hlídaný (jako jedna z mála potravin :confounded: ). Z čeho měl nazelenalou stolici. To jsem ještě neslyšela, že by se to mohlo spravit příkrmama. :confused:
20. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz
Holky, já jsem u Jiříka teda kupovala dost málo. Většinou jsem vařila všechno sama. Pavlí, Jiřík měl zoubek když mu byli 4 měsíce a 2 týdny, takže taky brzo, tak mi to taky nepřijde. Ale kamarádky malé vyrostl první zub přesně v den prvních narozenin, pak jí jích rostlo strašně moc najednou a byla to dost síla. Dost trpěla. Proto je asi lepší, když to roste už takhle brzo a postupně.
20. srp 2008 v 19:58  • Odpověz
Taky znám kluka, co mu vyrostl první zub až snad v roce a půl. To už bych pomalu měla strach, jestli nějaký zuby vůbec vyrostou. :sunglasses:

No, mně to přišlo s kupovanýma příkrmama jednodušší, protože jsem už tou dobou chodila do práce, takže časově bych to s vařením pro malou nezvládala. Takhle jsem popadla skleničku a ohřála. Navíc jsem si říkala, že ze začátku stejně malá sní jenom trošinku a nemá cenu se s tím vyvářet. Ale kdybych byla s malou doma furt, tak bych asi taky víc vařila. :slight_smile:
20. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz
Vero, taky jsem chodila do práce. Začala jsem chodit do práce, když byli malému 3 měsíce, ale tak nějak mi přišlo vhodnější mu vařit domácí stravu. Navařila jsem si toho víc a dala do krabiček do mrazáku. Navíc mi ty skleničky přijdou dost drahé. Táta mi je vozil z Makra, vždycky koupil kartonek a měla jsem to na jak dlouho. Nechávala jsem si to jen když jsme někam jeli, tak mi to vždycky v restauraci ohřáli nebo když jsme byli v Motole, to bylo na celý den, tak jsem to vozila ohřáté v termoboxu, v té skleničce to vydrželo. Mě to v těch skleničkách přijde takový ble, ble a chuďátka malý to musí papat. Já když jsem vařila doma, tak jsme to ochucovala čerstvýma bylinkama. Koupila jsem v květináčku bazalku, oregáno, petrželovou nať a meduňku a tím jsem ty domácí pokrmy ochucovala a bylo to moc dobrý. Ale je to asi na každém. Oni ty skleničky mají taky něco do sebe, je to rozhodně jednodušší. Možná, že teď je taky využiju víc, protože, teď musím vařit pro nás a ještě se patlat s něčím pro malou. No uvidím, třeba to budu zvládat.
20. srp 2008 ve 23:24  • Odpověz
Ahojky!!

Vero nedostatek mlíčka tak jsme přidali mlíčko a bylo to pořád stejný a dr nám řekla, že už mu to mlíko prostě nestačí, že mu jinak vůbec nic nen!!

A příkrm ve skleničce jsem nikdy nedávala vždy jsem vařila, ale teď je to jednodušší!!
Vařím ještě pro dvě děti a manžela takže vařit ještě pro Martínka zvlášť bych nestíhala!!
Andy máš pravdu je to pěkně hnusný!!!!!!Ale jemu to chutná!A zase tak drahý to neni,aspoň mě to tak nepřipadá!!!!většinou na cenu vůbec nekoukám prostě to koupim a hotovo!!Kdybych měla koukat u všeho na cenu to bych za chvilku nekoupila ani rohlik,jelikož by byl drahý!! :grinning: :grinning:
21. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahoj Marcelohb, plavat budeme vždy v PO od 12.30. ale bydlím kousek odtud, tak se po Vašem plavání můžeme někdy sejít, když se ten sraz zatím odkládá na neurčito. :sunglasses:
Z plavání neměj strach, nikdo ti mimi topit nebude,ani ty sama ne. Děti se nejprve učí vůbec v té vodě vydržet po dobu 3/4 hod. pomocí hraní na říkanky... Potápět, resp.protáhnout pod vodou musí ono samo chtít a dovolit Vám to, je to nácvik, který není hned. Třeba až v dalším kurzu. Uvidíš, bude se Vám tam líbit, pokud to malý v poho přijme a nebode mezi dětma plakat. :wink:
21. srp 2008 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.