• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
autor
Renrob hele my jsme přihlášeni na plavání do Brodu taky, ale nevím zda to jsou ty žabičky. je jich tam víc?
21. srp 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
Tak my jsme přihlášeni do Plaváčku
21. srp 2008 v 19:18  • Odpověz
Reni,ahoj,Díky za vysvětlení. Vojta se dětí vůbec nebojí, je to malej nebojsa, s každým chce hned komunikovat. KDybych mu na celý den zmizela z očí, asi by mu to vůbec nevadilo.
Já mám plavání čtvrtky v 8.30. Ráda se sejdu, tak si dáme nějak vědít, hm?
Pá a dobrou :pensive:
21. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
Ahoj Holky mám k vám prosbu, už dva roky mám práci z domu, dělám poradenství v oblasti zdravého hubnutí a do teď jsem se tak nějak flákala a dělala jsem jen s pár klientama měsíčně, ale chci se rozjet abych se už pak nemusela vrátit do práce, teď nám udělali novinku a to analýzu stavb y těla, nemáte nějaké kamarádky které jsou trošku při těle a potřebovali by shodit, že bych jim tu analýzku udělala a potom i poradila, já už začínám hubnout znovu protože v těhu 28 kilo a ještě 10 minimálně potřebuju shodit maximálně 20. Jinak už jdu konečně chrupat dneska jsem měla celý den klienty a mám toho dost. Tak dbrou
21. srp 2008 ve 23:09  • Odpověz
Ahoj Simope1, tak to plavání pak můžeme zhodnotit a porovnat. :wink:

P-avlino, tak už si se kontaktovala na to cvičení u Dr. Přibyla? :sunglasses:
23. srp 2008 v 16:32  • Odpověz
autor
uRenrob: určitě, jsem na to zvědavá, stránky těch žabiček s emi líbí o dost víc.
23. srp 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
Reny prosim tě kolik stojí ten kurz těch žabiček? kolik je za lekci a jak dlouho ta lekce trvá, mě se ty jejich strí¨ánkly fakt dost líbí, myslim si že to asi není jen plavání ale i říkanky že jo, to si myslim že plaváček má fakt jen plavání
23. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj Simope1, cena kurzu je asi 2060,- 12 lekcí a "honina" trvá cca 45 min., teplota vody 30°C - což je paráda, nikdo tě nehoní ven z baráku, prostě až se s mimi zaklimatizujete a napapkáte, tak odcházíte. Jak jsem říkala rodinné přijetí i prostředí, moc se mamkám i dětem věnují! Chodili jsme i přes zimu a ani jednou jsme nemarodili z důvodu nachlazení se z vody nebo pak následně venku. Na plavání přispívají i pojišťovny a já jsem u min. vnitra (poradila bych). Tak zatím!!!!! :wink:
24. srp 2008 v 16:39  • Odpověz
Na ty jejich stránky jsem taky koukala. Vypadá to tam moc pěkně. My se teda chystáme teď od září do klubu Orca v Jihlavě. Je to asi podobně zařízený jako v Žabičkách (podle fotek možná i o něco líp), ale taky je to o dost dražší - kurz vychází tuším na 250 korun. No, ale už jsem to domlouvala před prázdninami, takže to zkusíme tam. A pak možná s dalším dítětem bych to zkusila v těch Žabičkách. Ale to je otázka alespoň dvou let. :sunglasses:
24. srp 2008 ve 20:01  • Odpověz
autor
Tak jsme přihlášeni do žabiček bud začneme v září nebo v řijnu a zatím vaničky moc se těšíme
25. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz
HA ha holky, tak to se možná sejdeme dříve tam na plavání, než na nějakém tom srazíku :grinning:
25. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz
Reni, :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a napsat jak se máme. Máme se super, malá roste jako z vody, už jsem vyřadila oooobr pytel malého oblečení. Anežka nejradši teď tráví čas na dece na zemi, protože zjistila, že tam má spoustu možností k pohybu, tak válí sudy, přetáčí se na bříško a plazí se. 4.9. jdeme k doktorovi na kontrolu a druhou hexa, jsem moc zvědavá, kolik bude vážit, protože už jíme jen 4x denně ještě 2x to nedopije, takže roste jen do délky a přijde mi, že moc nepřibírá. Už to není takový naplácaný miminko. No uvidíme, co nám dr poví. Po očkování nás čekají náušničky, auví, auví, toho se bojím. Už delší dobu máme pravidelný režim, v půl osmý večer koupeme, v osm papáme a hned usneme, spíme do půl osmý, až osmy do rána, papáme, hrajeme si, ve dvanáct v poledne se napapáme, spíme do čtyř, napapáme se, hrajeme, vykoupeme a spíme. A takhle pořád dokola. Přes den mi spí většinou jen jednou po "obědě", ale za to 4 hodiny v kuse. Občas si zdřímne během hraní na dece pod hrazdičkou, ale to na max. 20 minut.
26. srp 2008 v 09:43  • Odpověz
To je Anežka šikula, že už se takhle pěkně plazí. :wink: Je to čipera. To zírám, že spinká jen jednou denně. Ale aspoň máš pak trochu delší oddych, když spinká 4 hodiny. :slight_smile: A v noci se ti nebudí? Jestli ne, tak to máte parádní spaní. :dizzy_face: Co se týká náušniček, jednou mi to stačilo. Příště (pokud teda budem mít zase holku) bych šla na nastřelení. Co jsem slyšela od kámošek, je to šetrnější. Sice miminko zabrečí, ale jen trošinku, když ji do ouška vstřelí náušničku. Pak už je prý v pohodě. My jsme si to píchání prořvali teda dost. Malá je velká bojovnice a už ve 4 měsících měla pořádnou sílu, takže i doktorka se sestřičkou měly co dělat, aby ji vůbec při tom píchání udržely. Navíc nám pak až do večera z jednoho ouška tekla krev, a to bylo docela drsný. Do rána se to naštěstí srovnalo a krev přestala týct. Nechci tě strašit, my jsme se to asi vybrali se vším všudy (včetně měsíčního hnisání dírek - ale to už není tak drastický). Jsem moc ráda, že má malá náušničky, akorát mám neblahý vzpomínky na píchání oušek. :frowning2: Moc držím pěsti, ať to Anežce dopadne co nejlíp a bolí to co nejmíň. :wink: Hold pro krásu se musí trpět. Máme to těžký, co ženský? :grinning:
26. srp 2008 ve 14:29  • Odpověz
Vero malá se v noci nebudí, je to moje zlatíčko :sunglasses:
26. srp 2008 v 18:48  • Odpověz
Andy, tak to je opravdu šikula. My se budíme pravidelně ještě teď - naštěstí maximálně dvakrát. Ale poslední dobou aspoň spinká ráno celkem dlouho - tak do půl osmý, do osmi, někdy i do půl devátý. Dřív už burcovala brzy ráno. Když se nevzbudila před šestou, byla jsem fakt ráda.
26. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky, jak se vede? Ouška se píchají takhle brzy? Já přemýšlela, že jestli to bude holčička, že bych ouška zatím nepropichovala :frowning2:
andy, tak to máš moc hodnou holčičku, kéž by spinkali všechny celou noc :grinning:
renrob, ještě jsem se na to cvíčo neinformovala, ale jdu najít tel. číslo na netu a zkusím zjistit víc, děkuju :slight_smile:
27. srp 2008 v 07:43  • Odpověz
p_avlin, podle mě je to na ouška už dost pozdě. V některých porodnicích píchají ouška hned třetí den po narození, někde říkají po šestinedělí a Provazník holt řekl, že až po druhé hexa vaxíně. To už se mi zdá pozdě. Čím dřív necháš ty ouška propíchnout, tím líp pro mimčo.
27. srp 2008 v 18:55  • Odpověz
Podle mne to mimčo bolí pořád stejně. Akorát na bolest asi v prvních týdnech života rychleji zapomene. Naše doktorka píchá ouška až po první hexavakcíně, kterou dává ve 4 měsících.
27. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz
Vero první hexa až ve 4 měsících :confused: to je dost pozdě. U obou dětí jsem měla první hexa ve třech měsících. A s Anežkou jdu na druhou hexa 4.9. a 8.9. jí budou 4 měsíce, takže mi budeme ve 4 měsících už druhou. A u Jiříka to bylo taky tak. A hlavně u těch naušniček je lepší, když je mimčo menší, protože většinu dne prospí a moc se ještě neškube za uši, za to teď si malá žudlí uši pořád, tak se bojím, aby si pak ušnice nevytrhla.
28. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
Andy, naše doktorka to tak dává běžně. A i její kolegyně, co ji v době nepřítomnosti zaskakuje, začíná hexu až ve 4 měsících. Někteří doktoři to tak prostě dělají normálně. Kačka si teda ouška v té době nemnula, takže to bylo v tomhle ohledu u nás v pohodě.
28. srp 2008 v 16:10  • Odpověz
Ahojky, jdu vás pozdravit. Tak už je rozhodnuto, 14. září se stěhujeme. Chjo, mám co dělat. Balení a tak. Ještě příští týden jedeme dodělat obývák. Už ho máme vystěhovaný a vymalovaný, teď položíme koberec, rozestavíme nábytek a týden na to se stěhujeme. Na jednu stranu se těším, ale na druhou stranu představa toho bordelu, krabic, balení, vybalování. Chjo. No, musíme to přežít. Simo, tak co Redeček? Jak roste, co papání, už v pohodě?
1. zář 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak vás zase po dlouhé době zdravím, vždycky sem jen nakouknu nemám vůbec čas přes dvakrát týdně dělám doma, tři dny uklízím ten bordel za ty dva dny a věnuju se malýmu a o víkendu jezdim hrát teď mi to zase začalo každý víkend akce, teď jsme hráli na svatbě 70 lidí docela mazec, ale bylo to fain přijela jse ve 4 ráno, 13. jedeme do Pradubic to bude horší to přijedem tak k šestý a v říjnu do Prahy a to raději ani nechci vědět v koli ráno se dostanu do postele. Jinak Raďulíček nám taky roste jako z vody, je to zlatíčko, my koupeme tak kolem té sdedmé o půl osmé papkáme a pak ho do půl desáté ukecávám na spaní a hned ho dokrmim a do deseti mi spí, už je to lepší, ale potřebovala bych aby chodil spát v osm (no zlatě v deset né o půlnoci, jako do nedávna) no a pak spinkáme celou noc, občas zakňučí ak mu šoupnu dudlíka a spíme dál a vstáváme jak se nám chce o půl osmý v osm někdy i o půl deváté jíme už taky 4 krát denně, když nepočítám večer že ho 60ml dokrmim, pijeme tak na to jídlo 150ml někdy to ani nedopije a někdy ještě dodělávám je to různé, dopolko mi pak ještě chrupe, ale jen v kočárku pak jsme vzhůru a povídáme si a odpolko spí jak kdy a když spí tak zabere většinou každé dvě hoďky tak na 20 minut, ale trápí nás prdíčky, do těch 6ti neděl co jsem plně kojila tak nic a od té doby co máme příkrm tak máme problémy, ale zase není to každý den. Tak se mějte a já jdu uklízet a dělat papíry na barák.
1. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz
Andy, to je teda rychlý rozhodnutí. Stěhování nezávidím. Ať to zvládnete co nejlíp. :wink: A co Jiřík, jak se těší do novýho baráčku? Já doufám, že už se nikdy nebudu muset stěhovat. To balení a vybalování je strašný. Po pravdě - do dneška ještě nemáme skříně (jen jednu menší), takže skoro všechno oblečení máme v pytlích a furt se v tom nějak přehrabujem. Už se těším, až budem mít kompletní ložnici a tam si konečně uspořádáme oblečení.

Simo, Radeček je šikulka, že v noci tak krásně spinká. Koukám, že máš pěkně nabitý program. Jsi fakt akční žena. :slight_smile:
2. zář 2008 v 09:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky já už se taky těšim až se budeme stěhovat a i se na ten bordel při stěhování těšim, ale myslim si že bych pak potrřebovala tak měsíc hlídání pro prcka abych to všechno zvládla a přitom mim spěchu nevim nevim, ale těšim se, tak se mějte a hezký den
2. zář 2008 v 11:44  • Odpověz
Simope, přesně jak říká vera, klidně nechat v pytlích a postupně uklízet. Taky se honit nebudu. No, já myslím, že tohle stěhování je naše poslední. Jířk se moc těší, bude tam mít větší pokoj, velkou zahradu, tady si nikdy nezvykl. On to i říká, že se mu líbí v Praze u babičky, v Milevsku, ale tady vůbec ne. To já kdybych tady měla domek se zahrádkou, tak by mě odtud nedostali. Přeci jenom už tady znám nějaké maminy a občas zajdeme na kafčo, do Prahy je to ani ne hoďka cesty. Tam zas nebudu nikoho znát a k našim to bude taky dál, takže tam nebudeme jezdit tak často jako teď. Ale co, musím si zvyknout.
2. zář 2008 v 17:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jedeme poprvé do Žabiček 24.9 jinak budeme chodit čtvrtky v 11.hod je tam taky některá přihlášená? Ztaím jen vaničky
2. zář 2008 v 17:51  • Odpověz
Simo, my budem chodit do JI do Orcy. První lekce máme 13. září. Jsem na to zvědavá. Doufám, že z toho nebude mít Kačka šok. S vodou jsme válčili skoro rok. Teď ji má ráda, ale jen když se v ní může cachtat ve vaně. A to tam jen sedí a lehnout si do vody odmítá. No uvidíme, první dvě lekce jsou zkušební.
4. zář 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
Ahojky tak se hlásím ve skoro čtyřech měsících máme 6240g a 66cm nevyrostly jsme do výšky. Jinak se máme fain...a co vy Andy? Jak jste na tom? Jsem zvědavá na večer jak budeme zvládat hexa vakcínu
4. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky, ve čtvrtek jsme byli u peddr. Máme za sebou druhou hexu a všechno v pohodě. Máme 7750g a 69cm a zítra jdeme na naušničky. Pak písnu, jak to vypadalo.
7. zář 2008 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.