• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Andy, moc držím pěsti, ať to malá zvládne co nejlíp. :wink:
7. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
Tak jsem zjistila, že ty naušnice od prababičky nemají takové zapínání, jaké by měli mít, takže dneska na píchnutí nemůžeme. To by jí tam dr nenacpal. Dneska zkusím zavolat do brodu na to nastřelení. Tam by to bylo i s naušnicema, tak by bylo po problému.
8. zář 2008 v 08:46  • Odpověz
Hm, tak mám smůlu. Paní co píchá ty ušnice, tak jede na 14 dní na dovču a mi se pak stěhujeme. Tak musím koupit jiné, už mám vyhlídnutý, krásné z bílého zlata a stojí jen 720,-- Kč, tak je koupím a necháme uši píchnout u nové dr, co se u ní zaregistrujeme po přestěhování.
8. zář 2008 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky,

ve Vilémově se bude otvírat nové Mateřské centrum. První setkání maminek a dětí bude 30.9. 8,30-10,30 v Základní škole v prostorách družiny.

Tak pokud to nemáte moc daleko a bude se vám chtít, tak jste všichni vítaní :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2008 ve 22:00  • Odpověz
Barke, škoda, Vilémov máme trochu z ruky. Ať se vám tam s dětičkama líbí.

Andy, těch pár dní se to už snad nezblázní. Hlavně když to pak malá zvládne bez problémů a nebudou ji ouška hnisat. Už se pomalu balíte, co? Stěhování nezávidím. Já jsem ráda, že už to máme zdárně za sebou.

My jsme včera absolvovali očkování Priorix. Za 6 týdnů si můžem přijít na očkování proti žloutence A. Teď to prý docela řádí (hlavně v Praze), tak abychom byli aspoň v tomhle směru v klidu.
11. zář 2008 v 15:30  • Odpověz
Tak holky,

jdu vás pozdravit. Zítra vyrážíme směr Milevsko, tak se tady mějte. Občas k vám nakuknu a písnu, jak se nám vede. Teď zrovna moc dobře nee. Dneska malá měla 37,8 horečku a zítra se stěhujeme, tak kdyžtak budu muset navštívit pohotovost, kdyby se to nelepšilo. Tak nám držte palečky, ať je z toho brzo venku a stěhování máme rychle za sebou.

Tak ahooooj
11. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
Andrejko nezapomeň na nás patří už k nám ju? Užijte si stěhovaní a malá ať se z toho brzy dostane
11. zář 2008 ve 22:12  • Odpověz
Andy, tak ať to zvládnete co nejlíp. A Anežka ať je fit. :wink:
12. zář 2008 v 07:42  • Odpověz
Tak Vás jdu taky pozdravit!

Andy tak ať je to vše v pořádku!Martínek měl teplotku před dvěma dny a začíná mu kapat z nosíku takže si taky užíváme chudáček v noci chrochtá jak nemůže dýchat, ale spinká takže zatim dobrý!tak se všichni mějte moc hezky! :slight_smile:
14. zář 2008 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky! Tak my taky rýmujeme. K tomu máme teplotu. Noc byla strašná. Malá se budila po 1/2 až 3/4 hodině. Jsem zvědavá na dnešní noc. Předpokládám, že je to reakce po očkování. Aspoň doufám. Snad to není nějaký nachlazení. Včera jsme absolvovali první lekci plavání. Pak jsme byli chvíli v sauně. Ale než jsme vyrazili ven, strávili jsme ještě asi hodinku v herně, takže se musela za tu dobu aklimatizovat.
14. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky všem, tak já stále čekám, kdy něco přijde a stále nic. Bříško mám už dost dole, ale prckovi se vůbec ještě nechce ven. Žádní poslíčci, žádné tvrdnutí břicha, na monitoru kontrakce je dost slabý, zkrátka nic, co by nasvědčovalo porodu. Cítím se celkem fajn (až na to, že už jsem jak "válec") :slight_smile:
Jsem zvědavá, kdy se to znenadání objeví. Máme sice ještě pár dní čas, ale já už to chci mít za s sebou. Začím mít už velký obavy z bolesti a vůbec aby všechno bylo dobrý.
17. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz
Ivko, dočkeš času... Neboj, i ty se dočkáš. Já jsem taky ještě v den termínu nic necítila. Porodila jsem dva dny na to. :wink: Žádné poslíčky jsem neměla. Tvrdnutí břicha jen občas a to spíš při větší námaze. Akorát jsem poslední měsíc těhu cítila, že mimčo už je dole - cítila jsem tlak v pánvi. Já jsem teda taky chtěla rodit co nejdřív, ale stejně jsem chvilinku přenášela.

Malá už druhý den odmítá spát po obědě. Doufám, že to je jen reakce na očkování. Uvádějí nespavost jako možnou nežádoucí reakci. Lítá to jak pometlo a vůbec nevypadá ospale. Snad se to za pár dní spraví a opět najedeme na náš pravidelný režim.
17. zář 2008 ve 14:57  • Odpověz
Ahojík,

tak jsme přestěhovaný. Jinak nemoc jsme zvládli. Tři dni jsme měli horečku, pak se malá opupínkovala a bylo po nemoci. Prý to byla "šestá nemoc". Holky, písnu, až mi zapojí net, zatím píšu jen od švagra z noťase.
Tak se mějte a zatím páčko

Ivkan: držím palečky, ať to máš co nejdřív za sebou a porod ti přeju co nejmíň bolestnej.
20. zář 2008 ve 22:10  • Odpověz
Andy, to je dobře, že jste stěhování takhle zvládli. Ještěže to nebylo nic horšího. :wink: My jsme měli šestou nemoc v červenci. Ty tři dny se daly přežít. My jsme ještě pořád zahleněný a máme problém s usínáním. Ale snad se to už brzy srovná.
22. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky zdravím zase po delší době, vžycky sem jen nakouknu a většinou nestíhám ani napsat máme se v celku fain už se asi týden převracíme ze zad na příško otočí se mi pak o 90 stupňů a zjistily jsme že máme kolínka, jinak jezdíme ve čtvrtek do Žabiček do Brodu a super jsme spokojeni už bych neměnila, jezdíme zatím na vaničky jak bude čas dám sem fotečky, tak jo mějte se supr a ahojky
26. zář 2008 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky, taky sem vůbec nestíhám psát...
Taky chodíme do žabiček, taky čtvrtky. Je to naprosto bájo, Vojtík bazének přijal naprosto v pohodě. Akorát teď ve čtvrtek jsme nebyli, neboť nás trápí rýma a kašel.
Andy, už jste zabydlený?
Reni, jak si psala, že bychom se po našem plavání mohly někdy sejít, tak to by bylo moc fajn.A když ve čtvrtek do Brodu jezdí i Simope, tak kdyby se ti simope chtělo, můžeme se sejít my 3...a když se k nám některá přidá, bude to jedině lepší, hm? Co myslíte?
Koukám, že dneska má termín Ivka.Tak co, už je Lukášek na světě? Pak na nás nezapomeň s fotkama, jo?
Dorbou noc :pensive:
26. zář 2008 ve 22:39  • Odpověz
Ahojky, no tak my už jsme s Lukáškem od čtvrtka z porodnice doma. Narodil se 22.9. v 0,25 min po půlnoci. Vážil 3900 g a měřil 51 cm. Porod teda fakt bolí, ale za toho krásnýho drobečka to stojí. Jinak všechno O.K. Kapičku nám teda nejde stále kojení. Malej je šikovnej, ale já ho někdy špatně přiložim a pak mě bolí bradavky. Mám totiž docela velký prsa a nějak nám to stále moc nejde. Nemáte zkušenost s kojícím polštářem, jestli to nějak pomůže a je to dobrý?
27. zář 2008 v 18:09  • Odpověz
Ahoj všem! :sweat_smile: Ivce mooooc gratuluju k té velké životní změně! V pondělí si najdu Lukáška napsaného v Cestě vrchovinou!! :wink:
Jasně, že se ve čtvrtek můžeme sejít s plaváčkama. Napište v kolik hodin končíte a já si na Vás počkám před budovou. Bydlím kousek odtud, tak to není problém. Ádu si kdyžtak se spaním taky přizpůsobím. Budu se těšit už klidně tento čtvrtek, pokud tedy budeme všichni zdraví,Renča :wink:
27. zář 2008 ve 21:09  • Odpověz
autor
Ahoj Ivy moc moc velikánksá gratulace a vítej mezi námi, Lukášek je kouzelnej a krásňoučkej vidíš taky jsi se dočkala tak užívej. Jinak s kojícím polštářem ti moc neporadím sama jsem ho měla celé těhotenství na spaní, ale kojit mi na něm moc nešlo, od začátku jsme měli taky problémy, špatně se mi mazlíček přisával, jelikož ještě te%d nemá dovinutou chrupavku tak se mu asi špatně u toho dýchalo a spinkal, ale já jsem si vždycky sedla na křeslo vzala polštář a kojila, ale bojovaly jsme jsme pořád takže radit moc nebudu, mám taky strašně velká prsa a děs. Jinak my chodíme do žabiček ve čtvrtek na 11 hod, snad by t nějak šlo vymyslet akorát mám teď problém takový, že musím teď každý čtvrtek do nemocnice teď jdu na Ultrazvuk a potom k doktorvovi ale zkusim to vymyslet tak abych tam šla sama s malym bude to švanda, ale snad to nějak zvládneme
Marcel a kdy vy začínáte a končíte chodíte na baztének? My zatím jen na vaničky.
28. zář 2008 v 09:48  • Odpověz
Ahoj!!Ivi,moc velká gratulace!!Lukášek je krásnej!!!!!Tak ať to všechno dobře zvládáš!!
My chodíme na plavání od 8:30-9:30. Tak jestli chcete, můžem se sejít už tento čtvrtek. Reni, ráda se sejdu...Aspoň poznám nějakou novou mamku. Simope, jestli chceš, myslím, že nebude problém, že na tebe někde s Renčou počkáme...Hmm?
28. zář 2008 v 16:48  • Odpověz
autor
ahojky, já vůbec netuším jak to v ten čtvrtek bude je to dlouhá doba, jelikož jsem na ten UZ objednaná na půl druhou tak to budu mít tak akorát v klidu přejet, končíme plavčo ve dvanáct ale vždycky se tam ještě najíme a tak bych měla zhruba jen 45 minut času mezi plavčem a UZ protože potom zase nemůžu musim manžela vyzvednout v práci a čtvrtek je na mě strašně daleko, já většinou plánuju věci tak hodinu předem, spíš bysme se domluvili tak že mi na sebe holky pošlete kontakty mobily a domluvíme se třeba po smskách taky záleží na tom jaké bude počasí apod. teď opravdu nemůžu nic slíbit jelikož máme jen jedno auto tak je to problém
28. zář 2008 ve 21:35  • Odpověz
Ahojky, tak jsem Vám Simope a Marcelo do interní pošty na sebe napsala mobil. :wink:
28. zář 2008 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj, díky moc za gratulace. Já jsem z něj taky unešená. Pořád bych ho jen muchlovala :slight_smile:
Užívejte si plavání. My taky pak chceme začít chodit.
29. zář 2008 v 16:25  • Odpověz
Ivko, posílám moooooooooooooooooc velikánskou gratulaci. Lukášek je fakt slaďoučkej. :sweat_smile: Moc vám to spolu sluší. :wink:

My jsme byli taky dvakrát na plavání, ale v Jihlavě. První lekce celkem v pohodě, ale ta druhá byla děs. Malá to prořvala od začátku do konce. Voda jako taková ji nevadí. Dokud se jí nedostanu do oušek a očiček. Takže jsme se rozhodli, že plavání zrušíme a budem občas s manželem chodit do bazénu - tam mají i brouzdaliště a budem to zkoušet s malou postupně. Nemusíme ji učit zrovná potápět, hlavně když si oblíbí vodu a nebude se jí bát.
30. zář 2008 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky,

tak konečně máme net, tak se jdeme ukázat. V pondělí jsme byli na pětiměsíční prohlídce, tak už máme 8200g, ale říkala nová dr, že není tlustá, že je velká celkově. Prý si myslela, že nám je tak 9 měsíců. Chjo, kde je to maličký miminečko. Jinak se máme fajn, jsme zdraví a příští týden budeme konečně i krásní, protože se konečně dočkáme naušniček. Nakonec pojedeme do Písku na nastřelení, protože tady je nepíchají.

Ivko, oooooooooooooooooooobr gratulace. Tak si se konečně dočkala. A co porod, jaký to bylo, až budeš mít čas, písni.

Tak zatím páčko
1. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
Andy, to jste teda fakt pěkně velký. :slight_smile: A s tím nastřelením - určo to bude pro Anežku lepší. Bude to v cuku letu a ani nebude moc plakat, uvidíš. :wink:
1. říj 2008 ve 21:48  • Odpověz
Zdravím všechny! Jsem Petra z Havl. Brodu, momentálně bydlící teda v Jihlavě a jako bych se vám sem ráda vnutila :sunglasses: Je mi 27 let, mám skoro 10ti měsíčního syna Alexe a jsem svobodná mamina. Dostala jsem na vás tip od marcelahb. Se trochu známe. Rodily jsme spolu(každá zvlášť teda) v brodský nemocnici a chodíme s klukama plavat, viď Marcel :grinning: Tak jako můžu mezi vás? :confused:
2. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz
Tak ahoj Peti, no jako můžeš mezi nás... :grinning: Jak dlouho ti Alík po plavání dneska chrupal? Mě Vojťas skoro 2 hodiny!!! :slight_smile:
2. říj 2008 v 15:46  • Odpověz
Ahojky Marcel. No Alík mi spal asi hodinu. Ale pak po obědě něco přes dvě hodiny. Teď jedeme domů do Jihlavy
2. říj 2008 v 17:14  • Odpověz
Peti, vítám tě taky. :wink: A kde máš album? Honem ho vytvoř, ať můžem omrknout to tvý zlatíčko. :slight_smile:
3. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.