• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Peti,gratuluju Alouškovi k dnešním desetiměsíčninám:slight_smile:
5. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz
autor
Ahoj Peti, moc tě tu vítám a jsem ráda že máme další členku, jsme rádi. Jinak dneska jsme byli na pětiměsíční a máme 6770g a 69 cm takže tak nějak v normě, jinak se máme dobře. Marcelko a Reni, ve čtvrtek zase netušim jak to bude protože na desátou jsem objednaná zase do nemocnice, takže zřejmě zase se mnou pojede nějaký doprovod, takže netušim kdy mi to vyjde a vy jste se spolu sešli??
6. říj 2008 v 15:32  • Odpověz
Jé Marcel, taky gratuluju Vojtíkovi, jsem to jaksi prošvihla :sweat_smile: Zdravím ostatní, máte hezký dětičky :sunglasses:
6. říj 2008 v 16:27  • Odpověz
Ahoj Simope. Tak Anežka v pěti měsících 8200g a 72cm :astonished: . Dneska jsme byli na poslední hexa a celou dobu se na doktorku smála i když jí píchala injekci. Jsem čekala, kdy jí jako dojde, že jí píchla a ono jí to nějak nedošlo. A co příkrmy?
6. říj 2008 v 18:08  • Odpověz
Ahojky, tak my se s Marcelkou ve čtvrtek sešly, semlely všechno dohromady :grinning: a určitě zase budeme pokračovat!! :wink: Tak kdo se k nám připojí? :sunglasses:
Jinak zdravím novou členku!!
6. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz
Já bych se přidala taky, akorát teď chodím do práce a dopředu plánovat nemůžu. Tak třeba se někdy taky domluvíme a srazíme se. :grinning:

Marci, koukám, že Vojtíšek má nádherně modrý kukadla. Nebo aspoň na tý poslední fotce to tak vypadá. :slight_smile:
7. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahoj,já musím přemluvit Péťu,aby vyrazila někdy s náma,viď Reni:slight_smile:
Verčo,Vojtas je velký modroočko,na ty jeho oči bude balit holky :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsme byli na kontrole v 10 měsících, 9500g,75 cm. :sunglasses:
Jdu se švagrovou na volejbal, se těším, aspoň se vyřádím :grinning: Pááá
7. říj 2008 v 19:18  • Odpověz
Ahojky maminy :sunglasses: Já se teda taky pochlubím mírama malýho/velkýho po kontrole v deseti měsících :sunglasses: Jsme byli dnes s Marcel a klukama, viď? :wink: Takže váha 11700g a výška 78,5 Jinak s váma ráda vyrazím. Jen se musíme domluvit nějak více dopředu, hm? Tak se mějte zatím hezky a ať dětičky pěkně rostou :grinning:
7. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz
Teda Péťo, ty máš pořádnýho obříka. Podle fotek vůbec nevipadá na takovou váhu.
7. říj 2008 ve 20:46  • Odpověz
Jéminkote - to je hrubice - samozřejmě "nevypadá". :pensive: :grinning:
7. říj 2008 ve 20:46  • Odpověz
Obříka jo, on má široký záda, těžký a mohutný klouby. Váhou to vypadá na cvalýka, ale je poměrně hubenej, ale prostě robusní po tátovi a mámě taky :sweat_smile: Na fotkách je to i někde docela poznat, však až se uvidíme, tak zkoukneme ty naše dětičky. Bude to prostě velkej chlap a já budu asi hrozná stíhačka máma :grinning: Ale to je ještě daleko. Tak pa :sunglasses:
7. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz
Halo, holky, kde jste kdo? Malá teď spinká (ale asi se už za chvíli vzbudí), já mám uklizeno, manžel je momentálně pryč (pomáhá bráchovi na stavbě) a tak mám chvíli pro sebe. Venku se udělalo nádherně. Dopoledne u nás byla děsná mlha a takový vlezlo, že jsem s malou radši ani nešla ven. Kačenka občas pšíkne, tak snad se to nezhorší. Tchánovci jsou taky nějaký nachcípaný, tak doufám, že to nechytla od nich. Odpoledne jdeme ke známým na kolaudaci, tak jsem moc ráda, že se udělalo hezky. Je tam fakt krásně. :sweat_smile:
11. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz
Ahojky všem. Dnes bylo v Jihlavě taky mlhavo a vlezlo. Sluníčko vykouklo až v půl dvanáctý, ale zato svítilo a hřálo krásně až do podvečera. S Alexem jsme to využili a courali(zatím s kočárem :o) dlouho po venku. Tak snad ho to trochu omámilo a nebude mi dnes pro změnu místo spaní bourat postýlku :sweat_smile: Tak pa a užívejte babí léto :sunglasses:
11. říj 2008 v 18:46  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás opět pozdravit.

Tak co je u nás nového? Anežka se snaží lézt po čtyřech. Normálně se staví na čtyři a pohupuje se a je vidět, jak přemýšlí, jak dát tu ručičku a nožičku dopředu, aby se tělíčko rozhýbalo. Tak myslím, že to nebude dlouho trvat a poleze. Stačí, že se plazí. Na dece mi nevydrží ani 5 minut, přeplazí skoro na druhý konec obýváku. Taky si ta moje akční kočenda sedá. V lehátku nebo v kočárku se chytne za okraje a přitáhne se do sedu. Chvilku už vydrží sedět i bez opory. Jsem z ní pěkně vykulená. Jiřík začal sedět a lézt až v 7 měsících a jí je 5. Je trošku živější. Jo a taky už máme nastřelené náušnice. Nebylo to tak hrozný, jak jsem čekala. První ouško vůbec neplakala, ale to druhé už jí asi rozčílilo, tak začla řvát. No pořvala si hezkých 10 minut, ale večer už o ničem nevěděla. Máme zatím jen nastřelené pecičky s červeným kamínkem a za šest týdnů je můžeme vyměnit za naše koupené náušničky. No, Jiřík začal chodit do školky. Docela se mu tam líbí, jen si ještě nemůže ráno zvyknout, že jdu pryč a nechávám ho tam. To vždycky tak smutně kouká, ale říkala paní učitelka, že pak už je v pohodě. Manžel mi dneska nastoupil do práce, takže já jsem teď celé dopoledne s malou sama. Vždycky tak jako poklidím a pak se trošku nudím, protože ani nevařím. Jiřík má obědy ve školce, manžel v práci a co já bych si pro sebe patlala. Tak se vždycky odbudu zeleninovým salátem nebo čínskou polévkou, takže snad se podaří i něco shodit. Sháním si nějakou práci, která by se dala dělat doma, nebo třeba jen roznášet letáky, ale musím něco vymyslet nebo se doma zblázním. Anežka je tak strašně hodná, že mi ani ona od nudy nepomůže. Ale zase dopoledne rychle uteče a pak se mi o zábavu stará Jiřík. Třeba si zvyknu.

Jo, jo, tak se holky mějte krásně a já se zas někdy přijdu ukázat.
15. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
Andy, Anežka je fakt čupr holka. :slight_smile: S takovou ti za chvíli začne i stát. :wink: A ty prozatímní náušničky vypadají taky moc hezky. S Jiříkem to máš v pohodě. Jedna kámoška dala teď do školky dcerku, která na ní byla dost závislá. Celý týden byl krizový. První den malá ve školce prořvala snad celý, další dny byly podobný a až v pátek se to zlomilo a malé se tam začlo líbit.
15. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz
Jé, tak to je mi líto. Já měla štěstí, že na mě Jiřík fakt závislej není. Byl zvyklej odmalička s našima. Chodila jsem od jeho 4 měsíců občas do práce, takže hlídala máma. Když mu byl rok, nastoupila jsem zpátky do práce úplně a doma jsme se s mámou střídali. Takže v tomhle v pohodě. Spíš se bojím u Anežky, ta už brečí teď, když mě nevidí. Jsem s ní pořád. To taky není dobrý. Nj, ale co můžu dělat. Babi s dědou daleko.
15. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz
Naše malá je taky zvyklá, že se u ní střídáme s prarodičema. Po mateřský (když jí bylo pět měsíců) jsem začla chodit do práce na plný úvazek, ten jsem si pak zkrátila, takže jsem s malou 14 dní doma a pak 14 dní ji hlídají prarodiče. Vůbec jí to nevadí. Aspoň má změnu. Nedokážu si to bez hlídání představit. To musí být hrozný. I kdybych nechodila do práce, tak člověk občas musí něco vyřídit a někam zajet a s dítětem to občas není možný. A pokud je manžel pracovně vytížený, tak je to pak chudák mamina.
15. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak zase po delší době nějak nestíhám práce mám nad hlavu, neszvkádám ani obvolávat klienty, je toho moc, práce, stavba, malej domácnost skupina, ale co nejsou peníze tak se smekat musim. Jinak Andy teda Anežka je teda pěkný živlík, náš má snahu si sedat, ještě teda neleze ale strká kolínky a otáčí se na bříško pořád dokola takže je to taky sranda. Zítra jedeme zase plůavčit, vůbec nevím jak na tom budeme s časem ale zkusím napsat Marcelce a Rence, když zbude čas abychom pokecaly. No nic malej mi tu křičí pořád chodíme spát déle, už nevim jak ho přeučit, jdu ho uspat a ještě dělat reklamu. Takže se mějte super čuper maminky a já zase zavítám, snad někdy něco napíšu i víc, ale mám toho dost, chtěla bych být jen na mateřský a mít miliony abych nemusela nic dělat. tak pa a dobrou a přidejte nějaké fotečky ať se s Rádíkem můžeme kochat já se taky chystám někdy, něco přidat tak ahooooooj
15. říj 2008 ve 21:47  • Odpověz
Símo, penízky jsou potřeba, hlavně když se staví barák. U nás to je podobný.
Přidala jsem pár foteček do alba. Už jsem ho dlouho neaktualizovala.
17. říj 2008 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky! Kde jste kdo?

My jsme dneska byli poprvý v bazéně v HB. Bylo to bezva. Moc se nám tam líbilo. Je tam příjemný prostředí. Akorát mi vadilo, že jsem neměla kam malou položit, abych ji přebalila. Potkala jsem tam maminku s holčičkou asi o měsíc starší než Kačenka. Říkala, že už s malou chodí na třetí kurz Žabiček a strašně si je chválila. Stejně jako vy.
27. říj 2008 v 15:53  • Odpověz
autor
Ahoj, Vero já si taky opravdui nemůžu žabičky vynachválit je to tam super a hlavně pohodička nikdo mě nikam nežene, vždycky když skončíme vaničky, uděláme si kafíčko malého si nakrmim pak ještě posedim pokecám a odcházím v klidu tak po hodině aby mi pak malej venku nenastydl je to tam fakt super teď už budemem mít poslední vaničku a pak od ledna bazének.
28. říj 2008 v 10:28  • Odpověz
Nazdárek maminy!Jak píše Simope, Žabičky jsou fakt super. Aj ty plavací tety jsou bezva:slight_smile: My kurz končíme koncem listopadu, a od ledna jdem ještě na jeden. Simope, který den budeš chodit? My zase čtvrtky, od 9:30.Je paráda, že se nám to o hodinku posunulo, neboť od půl 9 to bylo docela brzy...Malýho jsem občas musela budit,abychom stíhali.Už jsme začali miminka potápět, nejsřív jsem měla strach, ale teď je to spíš legrace.
Tak se mějte, pište a přežijte bez špatný nálady tohle ošklivý počasí:frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
29. říj 2008 v 11:11  • Odpověz
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, jak se daří? :slight_smile: Holky od kdy chodíte do těch žabiček? Ale to mám asi ještě čas :grinning:
Chtěla jsem se vás zeptat, nekupovali jste někdo kočárek v Jihlavě v obchodě Veronika? Nemáte zkušenost? Chtěla bych tam kočárek objednat ...
30. říj 2008 v 11:57  • Odpověz
Pavlí, psala jsem ti něco v diskuzi Jihlava. Koukám, že už za 3 měsíce rodíš. Než se naděješ, budeš na mateřský. Jak se vede?
30. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz
Teď nevím, jestli jsem se zmiňovala v diskuzi Jihlava, ale ten pán mi prostě třeba nechce poslat ceny do mejlu a nejdřív mi řekl zálohu 500, pak 1000-2000 a teď 30-50% z ceny, tak opravdu nevím :frowning2: To by dělalo 4500-7000, což s emi zdá dost, ale ceny které má, jsou nejnižší ....
Vede se jak na horské dráze :grinning: Jednou je super a jindy hůř :grinning: Tři měsíce utečou,co? :slight_smile:¨Se toho začínám děsit :astonished:
30. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz
To je docela blbý jednání, ne? Včera jsem se byla mrknout v City Parku. V Pompu mají taky docela široký výběr kočárků. Třeba by se dalo domluvit i tam. Nevím ale, jaký tam je jednání. A nezkoušelas třeba dětský obchod v Benešce na rohu u bývalý tržnice? Nemají tam žádný závratný ceny zboží a v prvním patře jsou celkem ochotný chlapíci. :slight_smile:
Pavlí, užívej si ty poslední týdny. Teď už ti to fakt strašně uteče a pak už budeš mít kolotoč jenom kolem miminka. :wink: A co pohlaví, necháte si říct? Nebo už to víte?
31. říj 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
Ahoj, Pavlí to už uteče máš se na co těšit, my máme kočár z HB z dětského obchodu ale nemůžu si vzpomenou na název je to takový malý obchldek zazstrčený když se jede z náměstí dolů pak do leva směr k hypernově a tam po nás chtěli zálohu 1000Kč na kočár což není tak drastické. jiank Marcel jak jsem psala že by to mohlo vyjít tak nevyšlo, protože jsme na plavčo nejeli byli jsme nemocní a už jsme skončily a zase od ledna budeme tentokrát chodit úterky myslim si že od 10:30 hod
1. lis 2008 v 19:14  • Odpověz
autor
Tak jsem konečně přidala nějaké nové fotečky, ale je to hrozné málo místa a moc moc fotek
1. lis 2008 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj
vero, no snažila jsem se něco vymámit z pana doktora na UZ v 20tt, ale prý jen tipuje holčičku, já osobně jsem tam nic neviděla :grinning: Kdy bude další UZ vůbec netuším :frowning2:
Do toho nového cityparku jsem se ještě nedostala, myslím, že tam je teď nával a hodně lidí mi to potvrzuje, tak snad někdy před Vánoci vytáhnu manžílka :grinning:
simope, krásný fotečky :slight_smile: Ten obchod v HB je asi ten Balli, je to kousek od Hypernovi a je takový zašitý kousek nad tou hlavní silnicí, viď? :wink: Zkoušela jsem tam volat a pani mi říkala, že zálohu chtějí 1000Kč, akorát se liší o 2litry od té Jihlavy, což myslím, že je dost ....
Ještě mě tak napadá, jak máte těžký kočárek? Já co jsem koukala tak jsem snad pod 15kg neviděla (teda takové ty drahé s otočnými kolečky asi bývají lehčí) ...
2. lis 2008 v 17:43  • Odpověz
Simo, pěkný fotečky. Rostete jak z vody. :slight_smile: A máte krásně dlouhý vlásky. :sunglasses:

Pavlí, my jsme byli v City Parku ve čtvrtek odpoledne a dalo se to. Pokud tam nevyrazíš o víkendu, tak si myslím, že tam takový hrozný nával nebude. Pavlí, jaký máte vyhlídnutý kočárek? My máme polský Breaker od Babyactive a váží přes 15 kilo taky.
2. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.