• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
autor
Ahoj, díky, jj BALI nemohla jsem si vzpomenou, no jak je těžký tak to opravdu netušim, poněvač ho kupoval manžela kde jsou od něj papíry, ale zkusim se po tom podívat nevim, ale je obyčejný takže bude asi těžší
2. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz
no máme vyhlédnutý bebécar stylo at a ten dle popisků na netu má podvozek 11,5kg a korbička snad něco kolem 6kg ... budu muset začít posilovat :astonished:
3. lis 2008 v 10:06  • Odpověz
Pavlí, ale jestli se to do auta rozkládá, tak to máš v pohodě. Korbičku vezmeš zvlášť a podvozek taky. Takže posilovat moc nemusíš. Já jsem musela tahat do auta kočár v celku.
4. lis 2008 v 09:19  • Odpověz
Ten Bebecar Stylo at je krásný. Jakou barvu máte vyhlídnutou?
4. lis 2008 v 09:20  • Odpověz
Jj, do auta se to rozkládá, miminko se může přepravovat i v korbičce, ale nepřijde mi to moc bezpečné, takže autosedačka je jasná ... a vcelku se nám kočárek do kufru asi nevejde :angry: Tak by to bylo takhle fajn :slight_smile:
Barvičku máme vybranou hnědou s takovými modrými pruhy, myslím, že to mám v albu :grinning:
4. lis 2008 v 17:11  • Odpověz
vero, ještě koukám, že máte takový ten šátek na nošení a lehátko, využívali jste je hodně?
4. lis 2008 v 17:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem zase po dlouhé době koukla a ejhle debata o kočárcích!?!? :sweat_smile: Já osobně jsem toho názoru, že na kočárku se nemá šetřit, protože ho bude člověk používat denodenně alespoň 2,5 roku, tak to musí něco vydržet. Osobně nejsem příznivcem golfek, takže jsem si vybrala kočárek, o kterém jsem byla přesvědčená, že mi vydrží od 0-do těch 3 let. Koupili jsme taky BEBECAR, má jednoznačně nejprostornější hlubokou korbičku oproti X landeru, Jané, Quinny, Casualplay....... do tvaru vajíčka, takže ačkoliv bylo malému 8 měsíců měl fusak a byl březen, vešel se tam!!!Pak ho samozřejmě začalo zajímat okolí víc a víc, tak jsem ho dala do sporťáku..... Já mám teda ještě tu 3 kolku Racer 2006, ale neměnila bych. Jsem s ním opravdu spokojená. Mám tam totiž i celkem prostorný nákupní košík, tak to fakt nemá chybu. Ty čtyřkolky mají menší, no :unamused: Mám to i s autosedačkou (včetně nánožníku na autosedačku), prostě fajn sestava. Když se pak jelo někde po nákupech, stačilo sbalit podvozek do kufru auta a jelo se. Mám ho taky z Balli, ale na netu se dají sehnat i levněji, třeba www.detskyraj.cz Neměla jsem krom píchlého kola zatím žádný problém, tak bych se případné reklamace v rámci úspor nebála! :sunglasses: Mějte se fajn. :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz
Pavlí, ten kočárek vypadá fakt dobře. Tak ať se vám osvědčí. :wink: Koupila jsme si babyvak, ale malou jsem do něj dala jen párkrát a to na chvilinku spíš na zkoušku (jen doma). Nevydržela v něm. Takže jsme všude chodili s kočárkem. Strašně jsem se těšila, že malou budu v babyvaku nosit, ale nějak nám to nevyšlo. Zato lehátko se nám osvědčilo. Používali jsme ho hodně často. Hlavně po 3. měsíci, kdy se malá začla otáčet a potřebovala jsme ji udržet nějakou dobu v klidu.
4. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz
renrob, tak to jsem ráda, že jsi s kočárkem spokojená ... ten podvozek Racer už nedělají, taky jsem o podobném uvažovala, je lehčí, modernější :grinning:, ale nehoupe :frowning2: Tak půjdem nejspíš do toho težšího, dneska jsem se byla optat ještě v Pelhřimově a asi ho objednám, v kamenných obchodech se ta cena moc nelišila, až na tu Veroniku v Jihlavě tedy ...
vero, mě ten vak přijde fajn, když potřebuju mít volné ruce, ale vyčkám :wink:
6. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky. Hlásím se po delší době. Mám hafo až dvě věcí po Alexovi, některý ani nepoužitý nebo jen malinko. Všechno možný. Budu to dávat do bazaru, nemám to kde uskladnit. Jestli některá něco potřebujete...cokoli...napište a třeba to budu mít a Vám se to bude líbit. Tak zatím pa všem :sunglasses:
7. lis 2008 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak kde jste kdo?!?!?!?!?!?!? :sunglasses: Vy určitě kvůli tomu vánočnímu šílenství a shánění nemáte ani čas napsat, jak se Vám všem vede, že? :wink:
12. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
Ahoj, no já Vánoce letos neřeším, nějak na ně nezbývá Radeček z tohjo ještě nebude mít tolik rozum a myslim si, že mu letos stromeček a nšjaká ta hračka stačí, ale rok od roku bude náročnější. Jetš nemám ani jeden dárek a letos jak píšu se to nebude asi moc přehánět, nejsou financ, já jsem si od manžílka poručila k vánocům hrnce do nového a on dostane zřejmě nerezovou konvici nebo fakt nevi, každopádně to bude do domečku, jiank rosteme jako z vody, vážímě v 6 měsících 7340g. A jinak se máme pracovně
12. lis 2008 ve 23:40  • Odpověz
Simo, není nad praktický dárky. :wink: Radeček z toho sice nebude mít ještě rozum, ale bude super, až uvidíš ty rozzářený očička u vánočního stromečku. Nebude vědět, kam se podívat dřív. :wink: Nám bylo loni o vánocích přesně půl roku a Radeček bude mít o měsíc víc, tak to budete mít hodně podobný. :slight_smile: Nezapomeňte na prskavky. Ty u miminek vedou. :wink:
13. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
No tak jako stromeček a Vánoční výzdoba to být musí, to bych nepřežila, akorát těch dárků letos moc nebude. Už se tsrašně těšim zae bude starší a bude to veselejší...
13. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
Simo, to určitě bude veselý. Já jsem zvědavá na ty naše letošní vánoce. Malá už trochu rozumu má, tak se těším, jak bude reagovat. :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na vás po dlouhé době kuknout, pozdravit a říct jak se máme.

Takže máme se super, už jsme se pořádně zabydleli, Jiřík chodí do školky a mooooc se mu tam líbí a Anežka roste jako z vody. Ve středu jsme byli na šestiměsíční kontrole a máme: 9000g a 71,5cm. Říkala dr, že vypadá na 10 měsíců :astonished:
Jinak v pohodě, papáme všechnu zeleninku s masíčkem, všechno ovoce a teď jsme začali dávat i jogurty a ty jí taky moc chutnají. Ono vlastně ani není nic, co jí nechutná :grinning:. Pořád mi spí celou noc. Ukládám jí v 19:15, většinou do 19:30 spí a ráno vstává v 7:00, takže pohoda. Vstává akorát, že jí nakrmím, oblíknu a mastíme s Jiříkem do školky. Jinak Jiřík si s ní už docela vyhraje, takže jsme pořád v dětském pokoji a všichni si hrajeme. Jo a když nám bylo 5 měsíců a 3 týdny, tak začala Anežka lézt po čtyřech. Je to malý ďáblík. Mám co hlídat. Už mi všechno stahuje, vyndavá čičurky z poličky.... atd. Takže budu muset uspořádat věci, aby na dosah byli jen ty nerozbitný. Taky jsem jí přesně v den šestiměsíčnin předělala kočárek na sporťák. Ona by se do ní ještě chvíli vešla, ale jak chodíme ráno s Jiříkem do školky, tak jí dávám fusak a s fusakem teda nee. Ale ten sporťák jde úplně do lehu, takže zatím ležíme. Sama ještě nesedí, vydrží jen chvilku, tak jí ještě moc posazovat nechci. Max. jí to zvednu o jednu polohu, ať vidí z kočárku ven a to je spokojenost.

Simope: u nás budou dárky jen pro děti, mi se ošidíme pusou pod stromečkem. Taky nás to stěhování vyždímalo a teď budeme muset dát dohromady auto, protože koncem listopadu mi končí technická, tak abysme prošli. No babičkám, dědečkům a prababičkám jsme nechali udělat kalendář s fotkama dětí a tím taky končíme. Prostě na žádné dárky není.
14. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
Ahoj Andy, to mě těší že se máte dobře, ty jo pod ten stromeček jsme dostali stejný nápad taky jsem nechala babičkám udělat kalendář Radečka vypadá moc hezky a myslím si že je to i potěší. Jinak my jsme měli v 6 měsících 7340g a 69 cm jinak taky papká v celku všechno, akorát se mi teda začla mazlíček v noci dost budit usíná mi stále pozdě teda i dlouho ráno vstává, ale v noci jsme i 5x vzhůru, jinak je to pěkný šídlo, zatím neleze ale až začne tak mě už asi budou muset zastřelit, protože teď je to fakt zvíře všechno bere, všeho se chytá se vším hází na přebalováku se mi pořád úpřetáčí na bříško, já jsem nemocná, takže tatínek převzal péči a včera už jsem se musela smát když po koupání ho oblíkal a asi 5x mu řekl, že to teda ta máma s tebou nemá jednoduchý, dneska k němu i v noci vstával má paragraf, ale z 5 vstáváních jsem musela vstávat já, protože on byl vyřízenej, jenže mě bylo včera fakt zle jako už dlouho ne. No a jinak zatím nesedíme, jen s pomocí, ale začíná se mi dost zvedat, spíš si myslim že ani líst nebudeme, myslim že dřív budeme chodit. No nic běžím zase ležet mějte se super
19. lis 2008 v 09:04  • Odpověz
Andy, Anežka je fakt šikulka. :slight_smile: Je to zlatý dítě, co? :wink:

Simo, taky jsem nějaká nachcípaná. V neděli mi bylo dost blbě, ale v noci jsem se vypotila a dost se mi ulevilo. Ještě pořád cítím krk a vlezlo mi to na hlasivky, ale jinak to jde.
Aspoň tvůj manžel ocení, co to je, starat se o mimčo. O přetáčení na přebalováku mi ani nemluv. Toho jsem si užila vrchovatě. Už od tří měsíců, kdy se začla malá otáčet, jsem měla co dělat, abych ji vždycky přebalila. Oblíkat jsem se ji naučila na bříšku. :grinning:

Kalendáře mám objednaný taky. :grinning: Pro prarodiče je to ideální dárek. :slight_smile:
19. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahoooj, jsem strašná ostuda. Už jsem tu nebyla tak strašně dlouho. S tím mrňouskem to strašně utíká. V sobotu už nám budou 2 měsíce. Je to pěkný šídlo. Začíná ho už všechno zajímat, tak jen chodíme, ukazujeme, povídáme a na nic jinýho pořádně nezbývá čas. :slight_smile:
Taky máme pořád rýmičku. Malej i já. Už druhý týden. Ale není se co divit. Tenhle přelom zimy je vždycky nejhorší.

Jinak si nemůžu stěžovat.Je to hodný zlatíčko. Pořád se v noci budí jen jednou. Kojíme o půl desátý večer, pak se vzbudí o půl třetí a pak až ráno v šest až půl sedmý. Vyspinkaný teda jsem do růžovat. Trápí nás teď koliky, tak bereme kapičky a je to lepší. Vážíme už 6 kg a 60 cm.
Tak se mějte krásně . . .
20. lis 2008 v 09:54  • Odpověz
Inko, s tím časem se budeš muset smířit. V následujcícíh několika měsících (letech? :grinning: ) to nebude jiný. S rýmičkou jsme taky první zimu bojovali skoro pořád. Za zimu měla rýmu snad sedmkrát. Letos máme už jednu za sebou (dostala ji v půlce října). Dneska má zase asi zvýšenou teplotu. Se není co divit, když všichni kolem ní hucáme a smrkáme. :frowning2: Jinak krásně rostete. :wink:
20. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak Anežka už se předevčírem poprvé sama posadila a dneska už si sedla mockrát, viděl to i MM. Ona je fakt nějaká akční. Jiřík mi začal lézt po 4 až v 8 měsících a hned na to si sám poprvé sedl. Jsem to u malé tak brzo nečekala, ale co můžu dělat.

Simope, jakto, že ti Radeček začal v noci takhle vyvádět? Nerostou mu zoubky? Já musím teda zaťukat, ale naštěstí pořád spíme celou noc. I když jí teď rostou zuby, tak je krapet protivná přes den, ale v noci spinká.

Vero, máš pravdu, je to zlatý dítě. Ale takhle zlatý byl i Jiřík a vybírá si to teď. Má asi dětskou pubertu nebo co a někdy je to o nervy. Ale stejně je to moje zlatíčko :dizzy_face:

Ivkan, tý jo, Lukášek je taky kus chlapa. A taky je moc hodný.
22. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj, no jo, to teda je kus chlapíka :slight_smile: Jsem z něj už krapet ztahaná :slight_smile: Koupili jsme teď na nošení klokanku, tak snad to kapku ulehčí mejm zádům a osvědčí se :wink: Ale doufejme, že už ta váha nepůjde tak rychle nahoru jako doposud.
23. lis 2008 v 08:30  • Odpověz
Ivkan: s klokankou bych počkala. Já jí teda koupila taky, ale malou jsem do ní dávala až v cca 5ti měsících. Ona prý není pro mimi moc dobrá. Lepší je nějaké nosítko, vak nebo šátek. To nosítko je asi nej Ergo. Holky si ho moc chválí. Je sice krapet dražší, ale je pro děti zdravé. V té klokance mají mimča nepřirozenou polohou, křivý se jim páteř... atd.

http://www.baby-eshop.cz/ergo/nositko-ergo-baby-carrier&mb_cmp=zbozi
23. lis 2008 v 08:56  • Odpověz
No, já v tom doma stejně budu nosit jen občas. Hlavně když budeme doma oba z manžou, protože samotná tam malýho nejsem schopná dát, abych ho celýho ukšírovala. Jinak je tam psáno, že poloha je zdravotně O.K. Je tam do klubíčka a drží to hlavičku, což je pro děti do 3 měsíců nejideálnější poloha, ale spíš mám strach o nožičky a o kyčle, protože z toho volně vysí dolů a to prý není nejideálnější.
Taky ho v tom budeme mít více až bude větší a bude držet hlavičku. To se pak nechá posadít tak, že ho máš k hrudi zádičkama a může si vesele koukat okolo :slight_smile:
Je těžký dneska něco kupovat, protože každý radí něco jiného. To co vyhovuje jednomu je pro druhýho špatný a tak. No uvidíme :wink:
23. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ivko, Andy má pravdu. Klokanka by se měla začít používat až později, když dítě už víc udrží zádíčka. Pro vyloženě ležící děti to není. Ničí se jim páteř. Já jsem měla koupený babyvak, moc jsem se těšila, že v něm budu malou často nosit, ale ona v něm nechtěla být. Takže jsme pořád jezdili s kočárkem. Viděla jsem v diskuzích ale dobrý ohlasy na dětskou klokanku CYBEX i.GO (http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13383427). Ta má oproti obyčejné klokance výhodu, že se dá použít i pro novorozeně, které se v této klokance dá nosit ve vodorovné poloze. :wink:
23. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz
Na babyvak je už teď pozdě. Na chvilku ho nemá cenu kupovat. Ale zkoušela jsem ho v tom nosit u kamarádky a taky se mu tam nějak nelíbilo. Těžko říct, jestli by si zvyknul.
Jak říkám, nebude v té klokance denně a za 1-2 měsíce už to pro něj bude dobrý.
24. lis 2008 v 10:20  • Odpověz
Ivkan, právě na ty kyčle to není dobrý, jak z toho visí ty nohy. A máš pravdu některým dětem se v baby vaku nebo šátku nelíbí. Jinak já tu klokanku venku využila je jednou, když jsem musela s malou vlakem k doktorovi a nechtěl se mi tahahat kočár. Jinak jí mám hozenou v autě a mám jí tam připravenou, když někam jedeme a nemůžeme tam s kočárem. Třeba muzeum, hrad, zámek... atd.
25. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky, tady to nějak vázne :unamused: i když já jsem taky lajdák, vždycky jsem jen nakoukla a nic nenapsala :sweat_smile:
Jakpak se všichni máte? Jsem dneska byla s přítelem v kině, na Kozím příběhu a docela dobrý.
Andy, už jste se zabydleli?
V pátek je na náměstí slet čertů a mikulášů a vlastně i andělů, nejdete se některá podívat s prckama? My jdeme, tak jsem zvědavá, jestli Vojťase budou čertiska zajímat:slight_smile:

Tak mě napadlo, co kdybychom naplánovali nějakej srazík?
S Peeetrou chodíme do Fabriky, je tam i dětský koutek pro děti, tak tam by to bylo myslím si docela dobrý.Hmm,co říkáte?

Mějte se krááásně a dobou noc :pensive: :pensive:
2. pro 2008 ve 22:59  • Odpověz
Marcelko, to by nebylo špatný. Jen nevím, jestli se dostanu. Mám do vánoc docela nabitý program. :unamused: Tak pokud by mi to nevyšlo teď, tak snad vás uvidím naživo někdy v novém roce. :slight_smile:
3. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky,

marcel, jj už jsme se zabydleli. A dokonce už tady mám kamarádku, co má chlapečka, který chodí s Jiříkem do školky a pak druhýho chlapečka a ten je o 14 dní starší než Anežka. Takže už je to pohoda. Mám s kým pokecat, dojít na kafčo, na procházku a tak.

Jo, novina, Anežka si dneska poprvé sama stoupla. Pak zjistila, že to jde, tak si stoupá u všeho až z toho byl karambol, přepadla na záda, ale naštěstí se nic nestalo i když to zadunělo pěkně.
3. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.