• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
autor
Ahoj holky, omlouvám se nějak jsem neměla čas bylo moc práce. Ivy já jsem doma už od září doktorka mi nedoporučila chodit do práce dělala jsem ve školce, ale mám ještě jednu práci doma podnikám a je to fain přivydělám si a nehnu se ani z baráku. Pavlin: Vítám tě mězi námi, věcičky už mám připravené a skoro vše koupené nebo hlavně už zamluvené ale doma ještě nemám kočárek budeme si ho vyzvedávat až po porodu postýlku doma mám v krabici, ale to je manžel pověžen dát do kupy až se to narodí takže ani nevím jak vypadá pohromadě. Jinak ten sraz by nebyl špatný nápad akorát jsem na tom časově trošku hůř snažim se ještě makat co to jde aby se něco vydělalo a dostala bych se nějdál maximálně do Chotěboře.
2. bře 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
Marcel: Jinak jsem koukala že píšeš že je dobré si vzít i oblečky na mimi, je to asi pravda prý mají takové už ošuntělé, a jestli budeme mít 4 kilového drobečka (mám k tomu předpoklady a te=d už máme mimčo o dva týdny větší) tak asi tu velikost 56 co mám doma využiju pouze v porodnici tak ať je to fešák nebo fešanda
2. bře 2008 v 09:41  • Odpověz
simo važili ti mimiska ted v tom třicátým týdnu?Kolik vážilo?Já jsem už v 35 týdnu tak jsem pořád nějaká hotová mohla bych pořád spát! Jsem ráda,že uvařim a uklidim :slight_smile:
2. bře 2008 ve 13:15  • Odpověz
autor
Pavli: no nevážily ale zeptala jsem se mělo 1,65Kg docela macek no a první UZ termín jsem měla 30.4. ve dvacátém týdnu mi to vypočítali na 25.4. a teď ve 30 tt na 20.4. takže je vidět že mimi roste jako z vody kamarádka byla také ve 30tt na UZ mimi měla kolem 1,35 dost rozdíl si myslim, ale my asi budeme mít trochu větší já sama jsem měla 4,15Kg a jsem jak veka, únavu zatím nepociťuju nejhorší to bylo do třetího měsíce, teď pořád dělám a mám dost práce tak na pnavu nemám čas ale bojim se to přijde od kdy jsi tak nejvím unavená, já ani přes den nemám čas ležet a večer když si lehnu tak nevim jak protože mě bolí záda a jakmile si lehnu na bok což je pro mě vyhovující cvrček začne vyvádět že se mu to nelíbí. No sranda a tobě už se to teda hezky blíží co už máš nachystanou taštičku?A čekáte asi taky první viď.
2. bře 2008 v 17:25  • Odpověz
Ahojky,ještě jste celý? :slight_smile: Ze srazu nějak sešlo,že?? :sweat_smile: O mě se zase pokouší chřipazna,mám rým jako p.... :confounded: Jakej byl víkend? :sunglasses:
3. bře 2008 v 10:38  • Odpověz
Nějaks se mi ztratilo j a u :sweat_smile: pardon :sweat_smile:
3. bře 2008 v 10:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky, víkend byl krátký, na to že jsem doma už od září tak se stejně vždycky na ten víkend těším. Ikdyž se snažím doma pracovat je od úterý do čtvrtka tak se na pátek těšim stejně jako kdybych chodila do klasické práce, no musím si zvykat na tempo a né na odpočinek s miminkem si asi jen tak neodpočinu tak ať z toho pak nejsem přepadlá a co ty Pavlin jak se připravuješ na porod.
3. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
Simo:Já jsem se zbláznila a čekáme třetího mimiska!!dětičky jsem tam psala ale jeden den mi to tady vše začalo blbnout a udaje se mi nějak vytratili,tak to tam musím doplnit,ale bud v pohodě i já jako v "zkušená"si připadám jako když čekám první,s manželem se staršně těšíme akorád ten porod bych vynechala :grinning: :grinning: Tak já jsem byla taky asi v 33 týdnu a mimisek měl 1991 tak si myslim,že je dost velikej!!No snad to nebude obr při mojich 160cm a před těhu 52kg to bude nářez jestli to bude macek!! Já jsem unavená pořád,už od začátku těhu!Ve čtvrtek jdu na ko tak jsem zvědavá ještě při posledním uz byl otočený nožičkama dole tak snad se přetočil!Jdeš rodit do Brodu?
3. bře 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
ahoj Pavli, tak to pak ano já jsem se asi zrovinka podívala když tak děti napsané nebyli no tak to už jsi zasloužilá mamina, snad se ti mimi otočí já zatím nevím zda už je hlavičkou nebo také ne za chvilku začne 33 tt strašně to letí, ale nemůžeme se dočkat včera jsme s manželem byli na předporodním kurzu aby mohl být u porodu docela pěkný líbilo se mi to, vedla to jedna porodní asistentka z Havl. B. je fainová my ji máme na cvičení chodim na kurz pro těhotné a je to fain. No my uvidíme, budeme mít asi cvalíčka ale raději bych tak kolem 3Kg to by mi vyhovovalo aby to bylo malý a roztomilý.
4. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky!!Tak to jseš aktivní budoucí mamina!Já na to bohužel nemam moc času,ale tělocvik mám doma :slight_smile: takže uvidíme!!33tt je ještě v pohodě já už si připadám jako buldozér tak už se těšim!!!Ted jsem četla,že mimisek má mít kolem 36tt 2800 pak je akorát tak nevim u nás to určitě bude víc já jdu na ko ve čtvrtek tak uvidim,určitě budou dělat uz kuli tý poloze kp tak už se těšim až ho uvidím!!!
4. bře 2008 ve 12:38  • Odpověz
AHOJKY MAMIMY,k jakýmu doktorovi chodíte?
4. bře 2008 ve 13:15  • Odpověz
autor
No tak držím pěstičky aby jste měli vše v pořádku, no já jsem aktivní až moc, mám dost práce a pořád nevím kdy přestat říkala jsem že budu dělat do března a je březen a říkám do dubna a pak dva měsíce pauzičku a pokračování, ale nebudu to přehánět jenže peníze jsou potřeba a pořád se jen něco platí hrůza.
4. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky!No tak to moc nepřeháněj prý maminy co nemají čas v těhotenství a neodpočívají mají hyperaktivní děti!!!!pavlin:já chodím ještě do Pelhřimova na ambulanci mám tam hodnou doktorku tak rači dojíždim!!!Nechce se mi to měnit,po porodu tam pojedu po šestinedělí a pak jednou za rok takže to zatim neřešim!
4. bře 2008 v 17:16  • Odpověz
autor
No já jsem sice aktovní ale moc se nehýbu mám sedavou práci vedu jen telefonní hovory takže vlastěně jediná námaha je sedět a mluvit třeba dvaklrát denně 2,5 hodiny v kuse, jinak fyzicky se oprabdu nepředřu to už musí být když se zvednu a jdu umýt nádobí
4. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz
Tak to je zase dobrý,i když pohyb je taky potřeba!! Já mám taky problém s tim nádobím,ale naštěstí mám myčku,ale problém je to tam naházet taky se mi nechce,vůbec už si nedovedu představit,že bych jí neměla :grinning: :grinning:
5. bře 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
Tak to ti tu myčku závidim, mě to tak nebaví, ale už se těšim do nového domečku tak tu myčku mít budu, akorát si chvilku ještě počkám ale snad nejdéle rok, na jaře začínáme stavět, když by to šlo podle plánu tak na Vánoce bychom mohli bydlet a nejhůř příští rok na jaře, ale už se těšim jak se jinak cítíš? ten konec těhu musí být asi unavující co?
5. bře 2008 v 09:43  • Odpověz
Já už tu myčku mám asi čtyři roky a za nic na světě bych jí nedala!!!Tak to pak budeš muset napsat,chtěli jsme jít taky do novostavby,ale nakonec jsme se rozhodli pro rekonstrukci,vybrali jsme si domeček,který byl v dobrém stavu,už máme novou kuchyn, a děláme podkroví,takže tady můžeme v pohodě bydlet a nahoře budovat!Kdyby jsme se rozhodli pro to stavět tak by jsme museli platit někde podnájem a čekat na to než se to celé dokončí no a to při třech dětech jaksi nejde tak jsme zvolili tuhle možnost! A udělali jsme dobře! :slight_smile: :slight_smile: No můžu ti říct,že je to už hrůza už se strašně těším!V pondělí vezu kluka k babičce do Prahy má prázdniny tak jsem zvědavá jak tu cestu zvládnu :unamused: To je stejně hrozný člověk pořád musí na něco čekat!!
5. bře 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
My jsme původně měli v plánu taky přestavovat akorát by to bylo podkroví u naší babičky a byli bychom na tom metrově stejně jako máme byteček teď a nakonec se naskytla parcela u nás ve vesnici tak jsme neváhali, budeme stavět trošku rychleji né z cihel ale eko panelů takže kdyby jsme si to nechali postavit na klíč tak do měsíce bydlíme, ale na to bohužel penízky nejsou tak říkáme nejdéle rok se stim budeme plácat ale bude to rychlejší než cihlový to bysme se plácali 3 roky
5. bře 2008 v 11:29  • Odpověz
No jo pořád penízky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jsou potřeba pořád tak to prostě je!!Dneska mi vážili mimiska tak jsme podle uz 36+5 a podle ms 36 a máme 2400 tak je docela malinké!!!Ale asi to odpovídá!!!Dávají mi ještě tak 14 dní tak to budeme mít kolem třech kil to je super,nebudeme žádný cvalíci!!
6. bře 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
Tak to držím pěstičky aby Vám to všechno dobře dopadlo už se taky nemůžeme dočkat.
6. bře 2008 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem na Vás narazila
7. bře 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
Ahoj Andy to jsme rádi a vítáme tě tu, tak hned pár otázeček odkud pak jsi a kde máš v plánu rodit v brodě? Pokud ano je velká pravděpodobnost že bychom se tam mohly potkat.
7. bře 2008 v 09:19  • Odpověz
ahojky holky!juu,tak opět nová členka-vítám tě Andy.Já vám tak závidím,že si stavíte baráček holky,,,taky bych chtěla,ale bohužel se musím spířit s bydlením v bytovce.Ale je nás tu jen 6 rodin,takže aspoň malinkatý soukromí a ne jak v nějakém osmipatráku,to nikomu nezávidím.
Dneska si jedu trošku odpočinout,jedu na ples. Domluvily jsme se se spolužačkama ze střední a jdem na ples naší školy. Ale nějak se mi od Vojtíka nechce...Ale přítel mě dá se říct vyhazuje:slight_smile:
A těhulky,co vaše miminka?Vše v poho doufám!
Jo a k tém oblečkům na mimi do porodnice-jsem se včera dozvěděla,že vám tam nedovolí si je vzít.Tak nevím,nám to dovolili...jestli nějak změnili názor? :confounded:
7. bře 2008 v 10:22  • Odpověz
autor
Ahoj Marcel, u nás je mimi snad vše v pořádku, docela ti ples závidim, za poslední dva roky jsem si jich jako host moc neužila, protože když už nějaký byl tak byla akce s kapelou (jezdíme hrát po plesech zábavách narozkách apod. teď teda já mám pauzu) a nebo jsem byla u nás za výčepem (naši mají hospodu) takže nic moc jinak s těmi oblečky nevim ale zjistim si to, protože já už se strašně těšim až to malé navleču do těch roztomilých věciček co jsem si koupila a hlavně abychom je užily, každopádně chodim na kurzy cvičené, které vede porodní asistentka z Havl. Brodu tak se jí na to optám, v pondělí jdeme s kurzem na exkurzy do porodnice tak se docela těšim. Tak užívej plesu. pa
7. bře 2008 v 11:14  • Odpověz
Ahoj simope1, ano chci rodit v Havlíčkově Brodě a myslím a jestli je pravděpodobnost se tam potkat, tak nevím. Mám sice termín 29.4. a ty 30.4. ale před 14ti dny jsem byla v brodě na UTZ a tam mi řekli, že miminko je tak o 3 týdny větší. Prý to může být i tím, že jsem měla i první mimčo větší, každopádně si mě teď budou hlídat a kdyby mimčo pořád tak moc rostlo, tak mě nenechají donosit. Jo, jinak bydlím Golčův Jeníkov.
7. bře 2008 v 18:55  • Odpověz
Holky, tak můj mimísek v 30tt měl 2160g, takže nemáte žádný velký mimča, to já mám obříka :sweat_smile:
7. bře 2008 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky!Ahoj Andy potkáváme se na dubnátkach občas tam zabrousim,ale samozřejmě tě tady vítám!Holky chodíte pořád ke svému dr a nebo už do Brodu na kontrolu,já jsem tam volala,ale moc moudrá jsem z toho nebyla tak prosím napište co tam řekli Vám!!Od kdy se tam máme hlásit! Nebo jestli až k porodu?Fakt nevim! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2008 v 09:04  • Odpověz
autor
ANDY: No teda tak to je asi cvalíček a já se stresuju já mám sice 1. UZ termín na 30.4. ale 2. UZ termín na 25.4. a třetí UZ termín na 20.4. tak uvidíme, každopádně ti přeju aby vše proběhlo v pořádku, ale ty už jsi zasloužilá mamina takže to určitě bude lepší, to já budu stresovat z porodu mám strach, ale strašně se na cvrčka těšíme.
8. bře 2008 v 16:39  • Odpověz
autor
Pavli: Já teda nevím jak by to s těma prohlídkama mělo být stále chodím ke své gynekoložce a co vím tak kamarádka a holky co znám chodily na kontroly ke konci těhu každý týden a stále ke své doktorce a do Brodu pouze na měření pokud byl nějaký problém asi je to u každé individuální. V pondělí jdeme na exkurzy do porodnice tak jsem zvědavá z fotek vím že je to asi příjemné prostředí jak přivést nového človíčka na svět než ty ošklivé staré prostory co jsou ve většině nemocnic tady u nás.
8. bře 2008 v 16:41  • Odpověz
Ahojky simo!Já tam asi dopoledne zavolám a zeptam se taky bych to tam ráda viděla!Taky jsem koukala na netu na fotky!Vypadá to slušně taky jsem zvědavá,škoda,že mě to nenapadlo dřív mohli jsme se tam potkat!Ale manžílek bude muset do práce a já vezu kluka k babičce takže to tak trochu nestíhám jinak já taky chodím pořád ke své doktorce,a jelikož chodím na ambulanci do nemocnice v Pehřimově tak tam mají i monitor takže do Brodu půjdu asi až rodit!Porodu se neboj je to sice bolest ale stojí to za to a dá se to vydržet!Brod si všichni strašně chválí tak jsem taky zvědavá!Všude se najdou blbci to se nesmí řešit! :slight_smile: :slight_smile: I když po porodu ten stav je to hodně stresující a já jsem byla strašně přecitlivělá normálně bych nad tim mávla rukou a takhle jsem řvala jako želva stačilo aby se na mě někdo blbě podíval a už bylo zle :grinning:
8. bře 2008 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.