• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Tý jo,tak to je Anežka šikulka!!
To je fajn, že už tam máš kamarádku, občas je potřeba popovídat si s někým jiným než doma s chlapem:slight_smile:
3. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz
Vero a P-avlino odkud přesně jste?
5. pro 2008 v 11:55  • Odpověz
Marcel, Vojtíškovi všechno nej, nej, nej k prvním narozeninám :dizzy_face: . Hlavně, ať je zdraví, to je asi to nejdůležitější.
5. pro 2008 v 15:12  • Odpověz
Marci, taky se přidávám ke gratulantům. Krásně to oslavte a ať Vojtíšek krásně roste a máte z něj pořád samou radost. :wink:
5. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz
Ahojky všem!!
Tak se taky hlásíme po hodně dlouhé době!! :wink: Nějak není moc času!
Koukám jak se nám to tady rozrůstá to je nádhera!!!
Jinak u nás je to dobrý kolotoč, Martínek je opravdu čertík všude chodí všechno tahá!!
je to sranda, papáme už vše co mu samozřejmě chutná jinak to na mě pilive :grinning: :grinning: říká tá ta, ble ble je to super!! Jinak já jsem dost zhubla vážím 52kg takže jsem už na své váze před těhu!!! Paráda vejdu se do všeho oblečení a dám Vám všem recept- 3děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já se určitě zase ukážu a dodám fotečky!!
Mějte se moc a moc krásně!! jestli chcete srazík dejte vědět jsem pro!!
13. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
A Marcel vše néééééééééééj Vojtíškovi k narozkám!!!!! :slight_smile:
13. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
Pavlí, to už je Martínkovi osm měsíců? Si děláš srandu, ne? :confused: Tak asi budu muset jít taky do tří dětí, abych se dostala do oblečení před těhu. Teda nějak se do něj vejdu, akorát to mám trochu obtaženější než předtím. :confounded:
14. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz
Ano osm měsííců strašně to letí :wink: za chvilku půjde do školy :grinning: :grinning:
A z toho si nic nedělej já mám strašnej kolotoč, manžel doma moc neni tak jsem na vše sama, tak bych taky rači měla vše trochu těsnější než tohle :grinning: :grinning:
15. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz
Hmmm, tak se to snad zlepší a manžel si bude moct doma užívat rodiny víc. :wink: Ale o 52 kilech si fakt můžu nechat jen zdát. :confused: Já jsem vděčná za těch svých 65. Dvě kila mám od těhu pořád nahoře. Snad se to u druhýho opět nevyhoupne výš.
15. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak také zdravím po dlouhé době. trošku není času vždycky jen nakouknu počtu a zase letím, koukala jsem na fotečky Anežka to už je kočka a Martínek jejda Pavlí vzpomeneš si jak jsi přenášela a pořád jsme na tebe čekali a ono už je mu 8 měsíců, nám je 7 měs. a týden, jinak Radík je pěkný živel a číslo strašně se pořád směje to má asi po mě je veselej, umí se krásně vztekat a mračit, jinak řikáme mamama tatata bababa dede nenene ble taky už přišel na to, že se může taky otočit z bříška zpět na záda a tak z ničeho nic začal válet sudy, ale takovou rychlostí že někdy nestíháma to to umí pár dnů točíme se maximálně dokola, zatím jsme ještě nepřišli na to že má kolínka, talže nelezeme, ale za to moc dobře ví na co má nožičky, kope mi do zdi do špruslí u postýlky a už nechce sedět ale stát, takže to máme taky veselý, ale jinak je to mazlík máme konečně jeden zoubeček vykouknul před 14 ti dny. No a vlasů máme jak tři havrani asi budeme dělat culíky. No a já samozřejmě nestíhačka jako vždy o víkendu ježdění s kapelou přes týden malej a práce. JInak můžete juknout na stránky naší kapelky www.hope.kx.cz a domeček teď stojí čekáme na vrata a pak pokračujeme....takže s emějte super a já zase písnu v lednu začínáme bazének v žabičkách tak se těšíme...
16. pro 2008 v 00:26  • Odpověz
simo: jj není to tak dlouho strašně to letí! jinak stránky kapelky jsou super číhala jsem a musím moc pochválit!!

Jinak všechny moc zdravíme!! A přejeme krásnééééééééé a pohodové vánoce!!!
16. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
autor
Ahoj všem krásné svátky, bohatého ježucha a do Nového roku jen to nej nej. Odpočívejte.... :slight_smile:
21. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
Ahoj všem!!!!!!
Vánoce už jsou opravdu za dveřmi, tak Vám přeji, aby byly co nejpohodověji a v klidu strávené stejně jako celý zbytek roku. A do toho nového 2009 přeji hlavně hodně zdravíčka!!!!!!!
Jinak já mám nejspíš o zábavu postaráno, jsem totiž 13.tt :wink: - plánovaně. :grinning:
21. pro 2008 ve 22:49  • Odpověz
autor
Reni velká gratulace!!!
21. pro 2008 ve 23:20  • Odpověz
Reni, taky moc gratuluji. Pokud se nemýlím, tak to už bude čtvrté dítě, ne? To tě fakt obdivuju. Do tři bych šla, ale do čtyř už asi nee. :confused:

Všem taky přeju krásné svátky, hodně pohody v rodinném kruhu a bohatého Ježíška. :slight_smile:
22. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz
No Renčo, gratuluju!!!Z jedné mateřské přejdeš rovnou do druhé,že? Co Adámek, jak se těší na Ježíška?
Já dneska s Petrou dokupovala poslední dárky a teď je ještě zabalit:frowning2: to mě moc neba...
Všem přeju krááásnééé vánoce!!!!
22. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj, taky Vám všem přeju veselé Vánoce a hodně zdraví, pohody a štěstí v novém roce
Renrob, gratuluju ...... :sweat_smile:
23. pro 2008 ve 14:42  • Odpověz
Krásné a klidné prožití vánočních svátků přeje Andy s rodinou.

Renrob: krásný dárek gratuluju
23. pro 2008 v 15:59  • Odpověz
Ahoj, tak abych nevypadala, jako zasloužilá matka, na takový pluk 4 dětí bych se asi necítila!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem těhotná podruhé a nejspíš naposledy!!! :sweat_smile: Nějak jsem pozapomněla, jaké jsou ty první měsíce, ale snad už je to za mnou, možná to takové ani při Ádovi nebylo. :frowning2:
25. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz
Jé, Reni, to se omlouvám. To jsem si s někým spletla. :pensive: Tak jestli jsi těhu teprv podruhý, tak to naprosto chápu. :grinning:
25. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky všichni!!
Tak doufám, že vánoční svátky jsou v klidu za náma :slight_smile: :slight_smile: a doufám, že jste všichni dostali krásné dárečky!
Jinak moooooooooc veliká gratulace k těhu!!! hlavně at je vše v pořádku!
Tak se tady všichni mějte moc krásně a pohodově a krásný nový rok!!
26. pro 2008 v 16:27  • Odpověz
Ahoj, tak jak jste prožili první Vánoce s prckama? U nás to bylo moc fajn. Sice z toho Luky ještě neměl rozum, ale byly to první s ním a byl moc hodný :slight_smile:
29. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz
Přeju vám i vašim rodinám, ať vše špatné skončí se starým rokem a do roku 2009 přeju hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody. Andy s rodinou
31. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
Holky, hezky toho Silvestra oslavte a vstupte do nového roku tou správnou nohou. :wink:
31. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj maminky a dětičky!! :slight_smile:
Tak jak se všichni máte? U nás vše při starém kolotoč jedna báseň, jinak prodáváme domeček a stěhujeme se zpět ku Praze, nikdy jsem si tady bohužel nezvykla tak se těším, že zase budu doma :slight_smile: :slight_smile:
A konečně budeme snad pohromadě celá rodina, manžel je stejně pořád pryč tak alspoň bude víc s náma, když nebude muset dojíždět.
Tak se mějte co nejlépe to jde a nezmrzněte :grinning: :grinning:
6. led 2009 v 08:44  • Odpověz
Pavlí, tak hlavně, že budeš spokojená, když sis tady nezvykla. :wink: A že budete víc s taťkou je taky super. Ale doufám, že nám zůstaneš věrná a dáš o sobě vždycky vědět. :slight_smile:
6. led 2009 v 09:21  • Odpověz
jéé Pavlí, tak přece jdeš zpátky do Prahy. Taky bych šla, ale tady na jihu je taky fajn. Už si tady pomalu začínám zvykat, mám tady i kámošku, tak mám s kým dojít na kafčo a pokecat. Její starší syn chodí s Jiříkem do školky a pak má o ještě jednoho syna o 14 dní staršího než Anežka, tak máme o čem krafat. Ale Prahu stejně závidím.
6. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Ahoj děvčata zdravím Vás v letu a hlsáím dneškěm 8 měsíců, strašně to letí hrůza byli jsme na prohlídce a máme 72cm a 8000g přesně jinak se máme fain akorát trošku nestíhačka...Tak se mějte super a Andy Anežce vše nej k 8mi měsíčtinám...
8. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
simope: taky přejeme Radečkovi všechno nej k včerejším osmiměsíčninám. Pravda letí to až hrůza. Za chvíli budeme vymýšlet dárky k prvním narozkám.
10. led 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky,tak kde jste kdooo?
Jak se máte?
U nás pohoda,Vojtík je pěkný číslo, jen nás trápí usínání, nechce usínat s nikým jiným než se mnou...takže skoro každý večer trápení s uspávním.Když vidím, že už je ospalý, dám mu mlíko a on najednou ožije a spánek je v trapu...ach jo...
Jinak nám včera začalo plavání,byla to paráda. Vojtík se krásně potápěl:grinning: Šikula:grinning:
Teď si Vojťase vzala babička, tak mám klídek na vaření.
Mějte se krááásněěě a písněte. :angry:
17. led 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.