• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
autor
Ahojky Luci vítám tě mezi námi. tak my třeba chodíme do Žabiček tam je to naprosto úžasný jsem strašně spokojená a chodí to tak že v bazénku jsme 4 maminky s dětma a instruktorma máme na to tak hoDku v klidu se svléknemem převlékneme v úžasné šatničce kde jsou podložky teplíčko a příjemno pak umyjemem mimčům zadečky a instruktorka čeká v bazénku a postupně jí každá dáme díťátko a osprchujeme se jednotlivě v plavkám jen omyjeme a pak jdeme do bazénku tak jsem cca 30 minut a pak zase zpět děcka osušíme jdeme do šatničky tak se v klidu oblékneme a jdeme se najíst do herničky tam vždycky ještě tak 45 minut jsme mezi tím děcka nakrmíme jezdíme o půl jedenácté takže nám to vychází na oběd většinou si tam jídlo ohřeju no a s holkama si dáme kafčo pokecáme a pomalu se oblékneme a jedeme domů tatínkové i babičky tam můžou ale jen se koukat u bazénku do bazénu chodí je jeden z rodičů. Jinak na plaváčku to je jinak ale to mi nevyhovovalo tohle jsou žabičky www.zabicky.cz
1. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj Luci. Tak tě vítám. :slight_smile: Já osobně žabičky neznám, ale u druhého dítěte bych to vyzkušela asi tam. S Kačenkou jsme byli dvakrát v JI v Orce, ale malá to tam prořvala, tak jsme to nakonec vzdali. Dala jsem přednost Orce před Žabičkama, protože do Orcy můžou chodit oba rodiče. Ale jak jsem četla v diskuzích, tak přece jen asi v Žabičkách je to příjemnější prostředí a rodinnější.
1. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj Lucko! Hlásí se a vítá tě tu tvoje spolužačka :grinning: Taky chodíme na Žáby, od dubna už třetí kurz. Je to super a v podstatě jak popisovala simope. Kdyby jsi se tam chtěla nejdřív osobně podívat, tak stačí na půl až hodku zařídit si hlídání Anetky a já tě tam s Alíkem vezmeme na čumendu :sunglasses: Fakt to stojí za to! Tak dej vědět sem nebo na spolužáky. Pa, i všem ostatním :slight_smile:
2. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
čau Péťo,koukala jsem,že tu seš.Asi bych se tam šla juknout,díky za nabídku,nějak se Ti ozvu.zatím pa,jdu ven,na sluníčko. :slight_smile:
simope a vero,Vám samozřejmě taky moc děkuju za zájem a radu.Díky,mějte se hezky
4. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky!!Vítám Lucku.
Jo jo, žabičky jsou fakt super..chodíme s Petrou a Alexem..
Jinak my se dneska vrátili z nemocnice, byli jsme tam od čtvrtka, Vojtu potrápily rotaviry:frowning2: Doufám, že už se nám vyhnou, protože je to pro dítě fakt nepříjemný...
když je takhle hezky, nechcete se všicí sejít?
Pááá
6. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Marci, to mě mrzí, že jste měli takový problémy. Ještěže už je to za váma. Teď už si snad budete užívat krásnýho jarního počasí bez potíží. :slight_smile:
6. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
To jo Veru, snad už si budem užívat krásnýho počasí...když za náma do nemocnice přišla návštěva, tak jejich první věta byla - tam je tak krásně...
akorát na naštvání!grr:frowning2:
teď jsme přišli z venku a vojťas lítal jak blázen, ho musí bolet nohy.furt úsměv na tváři :grinning: si to taky užíval, ani domů se mu nechtělo :frowning2:
6. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
Marci, to mi povídej. My musíme Kačenku domů tahat téměř násilím. Je venku teďka vyloženě šťastná. Jak se oteplilo, tak nechce jít domů. Ani na večerníček ji nenalákáme.
7. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj všem, tak mi jde zase po dlouhé době něco napsat, nevím co se nám s tím PC dělo. :frowning2:
Ale některé z Vás jsem potkala jak na žabičkách, tak v obchodě a situaci jsme letmo probraly.
Jinak také zdravím nové "přispivatelky"!!!! :wink:

Moje zkušenost s HB ortopedií je dobrá, ani by mě nenapadlo jezdit jinam.Možná i proto, že je vyhlášenou ortop. v kraji, ale určitý vliv má i to, že personál dobře znám, pak také že bydlím 5 min od nemocnice a za další, že jsem zarytá havlbroďačka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pokud by Vás zajímaly novinky ohledně mého těhu stavu, tak se nám vede dobře. :wink: Jsem teď 29tt, mám přibráno už asi 10kg, což je pro mě děs, ale hlavně , že je vše o.k. Byla jsem na tom 3D UZ u Dr. Štěpánka, potvrdil chlapečka a taky jsem z něho dostala, že má malý opět pupečník kolem krku. Takže se psychi i fyzicky připravuju na opětovného císaře. Doufám, že mě od něho personál nebude zrazovat, já nehodlám něco riskovat, to už tu jednou bylo(tehdy z mé strany). Také jsem začala chodit do Zvonečku na těhu cvičení, parádně jsme se tam s holkama protáhly a potkaly staré známé. Řeknu Vám, my se snad o ty pokoje na porodnici budeme prát, co nás zase je!!!
:grinning: Tak papa, zase někdy.
Jo a ohledně srazíku, my se zatím oficiálně sešli jen jednou s Marcelkou a klukama, ale ráda Vás uvidím, teď je to počasí opravdu o něčem jiném. Tak doďte do placu termín a místo!!!!!!!
7. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj holky,díky za uvítání,mám další otázku,kam se dá jít v Brodě s kočárem třeba na kafe.Holky tady zmiňovaly Fabriku,máte ještě jiný místečka?Já nejsem z přímo Brodu,ale jezdím tam.
Mějte se,užívejte sluníčka.
8. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky,
jo luci81 je tady fabrika a je super, jen tam nesmí být takové ty maminky, které svoje dětičky nechají dělat všechno jak se jim líbí, to je pak na provaz a malou bych tam nenechala, protože jeden chlapeček jí tam přivřel ručku do vláčku :rolling_eyes: a maminka si v klidu seděla a nic neřekla, to do mě vjel takovej vztek. Jinak bych se taky ráda sešla a poznakla nové mamči.

Renrob, tak hlavně ať všechno dobře dopadne a jste oba zdraví,

Ještě jednou a už naposled :grinning: se zeptám jestli neznáte některá Radku Culkovou z Chotěboře, má tři děti z toho nejmladší je Martínek a je mu 20 měsíců.

A marceloHB, tak hlavně ať se brzy uzdravíte a můžete taky ven.

Tak se mějte krásně, užívejte sluníčka a zdravíme dětička

Pa :slight_smile:
8. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky,

Simope, Radečkovi všechno nejlepší k včerejším jedenáctiměsíčninkám. Tak se nám to blíží viď? Vzpomínám, jak jsme si před rokem psali a já už si touhle dobou užívala parádní poslíčky a každý den jsem počítala minuty. Ten poslední měsíc byl pro mě šílený. A teď už mám doma takovou rošťandu.
9. dub 2009 ve 23:11  • Odpověz
autor
Ahoj

Andy díky, Anežce také vše nej. Jak se máte? My capkáme zatím za ručky jinak žádfné změny. Jinak na Tu Radku jsem se ptala holek mamin z Chotěboře a bohužel nikdo ji nezná, kolik jí tak zhruba je? Ještě třeba podle věku.
10. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky,

díky simope1, je to ročník 1974, no já jí snad nenajdu. Ale moc díky za snahu, opravdu moc.

To je super počasíčko, co?? A jak se chystáte na Velikonoce???
Dneska obarvím 6 :grinning: vajíček, a končím, zítra si uděláme na chuť chlebíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude.
Zítra jedeme na návštěvu k manželový babičce, tak se docela těším,
budou všichni lítat okolo Terezky a já si hezky odpočinu :grinning: :grinning: :grinning: .

Tak se mějte hezky přejeme krásný Velikonoce a ať nemáte modrý zadečky :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
11. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky,taky přeju krásný Velikonoce :slight_smile:
12. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po delší odmlce. Jak se máte? To počasí je nádhera,co? Hned to zvedne náladu. Včera jsme byli poprvé plavčit v Žabičkách. Bála jsem se, jak to malý vezme, ale nebyl z toho ani překvapený a myslím, že se mu tam moc líbilo. Cákal a smál se o sto šest :slight_smile: Já jsem si to taky užila. Je to fajn i pro mě. Jinak jsme kapku lenůšci. Nelezeme, neplazíme se, sami nesedíme, jen pěkně brebentíme, jsme pěkně zvědavý a pořád bysme jen zkoumali něco novýho :slight_smile: Ale ono asi líp, že? Až na to všechno přijde, tak budu mít co dělat. Takhle ho zatím najdu "skoro" tam, kam ho dám. Píšu skoro, protože válí sudy :slight_smile:
Mějte se . . .
21. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky! Počasí je krásný a proto se na Vás obracím s dotazem. Nevíte o nějakým pěkným místě na výlet pro 16timěsíční dítě? Pokud možno né moc daleko. Dík moc za tipy. Mějte se fajn. Petra :sunglasses:
21. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj,
peetra, napadá mě Zoo v Jihlavi. To by ho už mohlo bavit. Pak Žleby, tam ukazují výcvik dravých ptáků, tak nevím, jestli by ho to zajímalo. Pak Polnička - to je u Žďáru nad Sázavou. Jezdí tam po kolejích vláček s vagónky, který Vás sveze, jezdí do tunelu, houká a je to pro děti. Do vláčku můžeš s ním. Je tam i veliké dětské hřiště, občerstvení, na ukázku i pár zvířátek (myslím, želvičky, malý kozičky, nějaký ptactvo) a je to tam moc hezký. Nevím, ale jestli to tam je už letos otevřený.
22. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
ahojky,
jj, souhlašíms Ivkan s tou Jihlavou, tam je to opravdu super.
byli jsme tam loni s Teerezkou to jí bylo13 měsíců a zvířátka jí zajímali :confused: a
hlavně, každý rok je tam něco nového, nejsem si jistá ale letos jsou snad na
řadě žirafy, ale to opravdu nevím jistě, vím že se na ně dělala vloni sbírka, takže
ZOO Jihlava všem doporučuju z vlastní zkušenosti, jinak fakt taky nevím.
Tak se mějte krásně, jo a hlavně holky, našla jsem tu Radku jak jsem Vám psala o pomoc,
tak jsem hrozně moc ráda, takže vám všem díky za pomoc ale už ruším pátrání :grinning: :grinning:

Ještě v sobotu se chystáme na Zahradu do Brodu takže se taky moc těším

Tak ahoj a užívejte jara bez nemocí a alergií :slight_smile: :wink:
22. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
Zdeni, tuším, že žirafy letos ještě nee. V sobotu tam otvírali medvědinec. Každopádně jihlavská ZOO je fakt nádherná a pro roční dítě určitě dobré místo na výlet. :slight_smile: My jsme tam byli loni v srpnu, kdy Kačence bylo 14 měsíců a bezva. A letos taky super. Zašli jsme tam v půlce dubna. A strašně se jí líbilo dětský hřiště, co je na konci zoologický. A taky ty kozičky, že si je mohla pohladit. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojky můžu se přidat :wink: ? přistěhovala jsem se do hb za přítelem a zatím tady kamarádky nemám :pensive: máme 3 měsíční holčičku marušku :dizzy_face: v zoo v jihlavě jsme byli vloni a je krásně malinká :slight_smile:
30. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj Hanko,vítám Tě,ale tady to moc nežije :wink:
2. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj Hanko, vítej tady. Je fakt, že tady to moc nefrčí :slight_smile: Doufám, že se ti v HB bude líbit. Hoď si do albíčka nějaké fotečky, ať se můžeme pokochat dalším mimčem :wink:
3. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Luci, ty fotečky jak je Anetka v těch mišičkovejch ouškách jsou krásný :slight_smile: Ty holčičky jsou tak roztomilý v těch růžovejch věcičkách :slight_smile:
3. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky,holky
ivkan:díky za pochvalu,to byla Anetky první karnevalová maska.Jo,holčičkám růžová fakt sluší,ale myslím,že kluci nejsou o nic míň k sežrání :wink:
4. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj,
to víš, že nejsou Luci. Všichni prckové jsou roztomilý :wink: Našemu mrňousovi nejvíc sluší světle modrá, tmavší zelená a pak ještě červená.
Peetra, ještě k těm výletům: včera jsme byli na výletě v těch Žlebech. Je tam nádherná procházka v zámeckym parku a shlídli jsme bílý jeleny a ukázku výcviku dravých ptáků. Já byla uplně v úžasu, protože náš prcek na ty ptáky při té ukázce normálně čučel, bez dudlíku, bez muknutí s otevřenou pusou asi čtvrt hodiny. Asi pořídim nějakýho domů, aby mi dal občas chvilku klidu. :grinning: Už by totiž potřeboval být sám mobilní neb teď jen chováme, protože jak nemůže na všechno co chce došáhnout, tak sloužim jako takový "přemisťovadlo" :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás pozdravit. Simope, tak co, jak se připravuješ na narozeninky? Už se nám to blíží co? Chjo, je to jako včera, jak jsme si tady psali, že se asi v porodce nepotkáme a nakonec jsme rodili vedle sebe skoro ve stejnou dobu :grinning:
4. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Jo,ve Žlebech je hezky,myjsme se tam fotili o svatbě :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky holky,

vítám hanku128.

Jo ve Žlebech jsem byla na víletě se ZŠ, takže si toho opravdu moc nepamatuju :grinning: :grinning: :grinning:

S tou růžovou máte pravdu, já mám naní trošku úchylku :grinning: :grinning: , takže Terezka má pomalu všechno růžovoučký, ale když ono je to tak roztomilý :confused: :confused: :confused:
No a když jsem jí dala vybrat botičky na písek mezi růžovou a žlutou tak šáhla po růžové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , to jsem se musela smát.

Jinak mám výbornou zprávu už jsme celý den bez plínky :astonished: :astonished: :astonished: ,
a sama si říká že "čuat" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. A už se budí i někdy v noci suchá takže třikrát hurá, hurá, hurá, že nám to ale trvalo.

Joooo, a ještě musím oznámit, že jsem tu Radku už našla. Byli jsme na kafíčku a moc jsme si to užili.
Takže všem děkuji za snahu a práci při hledání.
Díííííky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Tak se mějte krásně, zatím pa
5. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
ahojky díky že se můžu přidat, i když tady moc asi nepíšete :sweat_smile: nějaké fotky jsem dala do alba :wink:
6. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.