• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Ahojky holky!!Vítám všechny nové členky.
V úterý jsem byla na volejbale, nějak špatně vybrala podání a skončila jsem na pohotovosti s vykloubeným palcem:frowning2: je to na prd, skoro nic mi nejde, Vojtíka přebalit je komedie, no hrůze děs.Ale aspoň to už tak nebolí:frowning2: Teď jsem honem řešila, kdo půjde místo mě s malým plavat. Tak jsem uhnala mojí maminu, myslím si, že s ní to zvládne.
Jak jste psali o jihlavský ZOO, taky bych tam ráda se sjela podívat, ale chlap Jihlavu nesnáší...Takže tam se mnou nepojede...chjoo..paličák jeden!!
Jinak Reni, minulý týden jsem tě zahlídla unemocnice, už máš hezké bříško, moc ti to sluší:grinning: jako fakt:grinning: kdyže to máš termín? Už za pár, co?
Petro, předem přeji Radečkovi vše nej k jeho zítřejším 1. narozeninám!!!!
Andy, Anežce taky přeju vše nej k zítřejším 1. narozeninám!!!!
7. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky,

Péťo, Radečkovi přejeme s Anežkou všechno nejlepší k zítřejším narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a pohody. Posíláme uslintanou pusinku :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jé, vy už slavíte narozky? Tak to taky musím poblahopřát. :wink:

A vítám Hanku. :wink:
7. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Hanču mezi námi vítám a jinak díky za přání. Anežce taky vše nej nej k dnešním narozeninám my jsme je slavili už včera, protože dneska bude fofr a já zítra brzy ráno odjíždím na dva dny na školení a naši jsou dneska v práci takže by to bylo o ničem včera jsme ho oslavily a dneska půjde pěkně pod nůžky na to se těším celý rok má vlasy skoro do půl zad no každopádně v neděli jsme byli na výletě v jihlavské zoo koukla jsem jak je to tam předělané a moc hezké a taky jsme byli v aqua parku a super hezký den jinak od pondělka jsme se rozchodily takže tak občas chodíme když se nám chce tak jsme utekly roku aspoň že tak jinak Anežce tu velkou pusinku taky posíláme, musím spěchat za chviolku jedeme plavat do Žabiček tak pa pa
8. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
Čau holky, Anežce a Rádečkovi přejeme všechno nejlepší k prvnímu ročku :slight_smile:
Hezky si užijte oslavu narozenin a pak přilípněte nějaké fotečky, ju?
pa pa
8. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
marcelahb: ať se ti to brzy uzdraví. Já letos začala jezdit na kolečkových bruslích a taky jsem si říkala, že doufám, že se mi nic nestane, protože to by byl asi nářez se např. se zlomenou rukou starat o malýho :unamused:
8. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj,
jééé Andy náhodou jsem narazila na Tvoje albíčko a na nové fotečky z Anežčiných prvních narozenin. Měli jste super dortík a Anežka dostala krásný dárky :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
ivkan: díky, ten dortík jsem dělala sama :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky,andy,ten dortík je fakt krásnej :slight_smile: Už se těším,až budu taky dělat,to si sice ještě chvilku počkám,ale ono to strašně utíká.Možná bych mohla něco udělat teď ke svátku,Anetka to sice ještě nemůže,ale ráda jí to ,,přefiltruju,, :grinning:
ivkan,to se máš,taky bych jezdila na bruslích,ale nemám kde a s kým,takže nemám ani ty brusle :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
díky že se můžu přidat :slight_smile:
holky a chodíte v brodě na plavčo? je to lepší v žabičkách a nebo v kotlině-chtěli bychom totiž chodit oba dva s přítelem tak se chci optat jak to kde chodí. :confused:
jinak jihlavská zoo je pěkná,ale já pocházím z ostravy a v ostravě je zoo obrovská-jen ten venkovní prostor se rychlou chůzí obejde za 4 hodiny :grinning: je to tam úplná paráda jak je krásně veliká a děti tam mají moře prostoru na vyblbnutí- sem těžký patriot :grinning: :grinning: se těším až tam v létě s maru zajedeme,ale asi z toho ještě nebude mít rozum :grinning:
12. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky,měla bych na vás dotaz...kde se v HB dá s dětmi sednout na oběd někam na zahrádku,či do restaurace s koutkem,nebo prostě někam kde obsluha není nervní z dětí??Díky moc
12. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojky holky,
hanka128 a nety o stránku zpátky jsem se ptala já na totéž co Vy.Já bych ráda chodila do žabiček,ale nějak se nemůžu dostat k tomu se tam poptat.Jsem hrozná.
Zatím se mějte musím k Anetce
13. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
já jsem hrozná já zapomněla že už se tu o tom psalo :sweat_smile: a taky se nemůžu donutit abych aspoň někam zavolala...
a chodíte někam do mateřských center? co je tady dobrého? ráda bych poznala nějaké maminky a třeba našla kamarádky :pensive: jsem myslela, že poznám někoho na těhu cvíču a hmmm měla jsem zákaz cvičení-takže zase nic..a na to abych oslovila nějakou holku s kočárkem v parku fakt nemám :pensive:
13. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak jsem zpátky,hani já nikam nechodím,protže nejsem z Brodu,málokdy mám doma auto(i když dneska je možná lepší tam jet autobusem),nevím,jak to v těch centrech chodí.Máš výhodu,že jsi aspoň ve městě,u na vesnici se sice známe,ale zase tu nikdo není s kým někam jít :frowning2:
13. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Luci 81: já dostala brusle před 3 týdny od manžela k narozkám a nikdy před tím jsem na nich nejezdila (jen na ledě). Ale nic to není. Byla jsem už asi 5x a je to super. Nejlíp se jezdí s kočárkem - to je dobrá opora :grinning: Já jsem z vesnice u Ždírce nad Doubravou tak jezdím tam. Je tam dobrá cyklostezka tak jezdím po ní. A odkud jsi ty?

Hanka 128: já chodím s malým na plávání od dubna - do Žabiček. V HB jsou Žabičky nebo se plave v Plaváčku v Kotlině. Ale jestli chcete chodit i s taťkou tak to běžte do Kotliny, tam s malou můžete do vody oba. V Žabičkách může do bazénku jen jeden a druhý se jen koukat.

Luci 81: jestli chceš do Žabiček, tak další kurzy začínají až v září (teď jeden probíhá, ten je plný a přes prázdniny se neplave) Přihlášky už ale probíhají teď a radím si tam zavolat nebo dojít co nejdříve, protože je to vždycky dost brzo naplněný :wink: Je to tam moc hezký a fajn a neznám nikoho, kdo tam chodí, že by se mu tam nelíbilo :slight_smile:

Nety: Já nejsem přímo z HB, ale občas tam zajedu. Myslím, že kdekoliv na zahrádce by neměl být problém s dětmi. Vím jen o pizzerii Fabrika, kde je i bowling a docela velký koutek pro děti - bazének s kuličkama, myslim, že stolečky na kreslení atd. (www adresu ti posílám do IP). Jinak nevím. :dizzy_face:

Holky a co se někde sejít? Až bude nějaký hezký den, třeba v červnu, tak bychom mohli udělat nějakou hromadnou prochajdu třeba v HB v parku nebo tak. Co vy na to? :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahojky,ivkan,tak to máš super tu ztezku,vím jak to tam vypadá.Já bydlím kousek od Chtěboře.
Já vím,že bych se měla přihlásit na žabky co nejdřív,jenže nějak se nemůžu dokopat,kdybych tam šla třeba společně s nekým,tak by to bylo jiný.Taky nevím,jestli by nebylo lepší počkat až na jaro,aby jsme nešly z vody do zimy.Kdybych jezdila autem,tak by to snad nevadilo,jenže já mám auto doma málokdy :frowning2:
Srazík klidně beru. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojte, moc se omlouvám, že jsem se strááášně dlouhou dobu neozvala, ani nevím, jestli jsem už psala, že máme holčičku Káťu :astonished: Ale není skoro žádný čas sednout k PC :frowning2: Tak doufám, že se vám daří všem dobře :slight_smile:

Chtěla jsem Vás poprosit, kdo jste z HB ... potřebuju ke kožní, ale nevím kam zavolat :frowning2: Na netu jsem našla jen MUDr. Štefánkovou, znáte? Nebo můžete mi doporučit někoho jinýho? Moc děkuju ...
15. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Čauky holky, tak mi od včerejška bojujeme s teplotama. Z ničeho nic malýmu včera odpoledne vylítla teplota na 38,8 a ještě jsme se toho nezbavili. V noci jsem dokonce naměřila před odečtem 39,7. Doktorka neví, co by to mohlo být, protože jinak je o.k., takže se pokoušíme shazovat čípkama, tak snad budeme úspěšní a brzy to přejde :frowning2:

p-avlina: já s malým chodila na kožní do nemocnice v HB. Je tam MUDr. Petra Škurlová. Jsem s ní spokojená. Malý trpí krapet na exém, takže jsem tam byli už několikrát a vždycky nám pomohla. Teď naštěstí musím zaklepat, že to máme dobrý. Ale doktorka je sympatická, fakt poradí a vždycky nám předepsaná mastička pomohla, takže já si na ní nemůžu stěžovat. :wink:
15. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Pavli, moc gratuluju. Vybrali jste pro holčičku moc krásný jméno. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Tak ať vám hezky roste a máte z ní jen a jen samou radost. :wink:

Ivko, nemáte šestou nemoc? To se objeví najednou vysoký teploty, nic jinýho děcku není a asi po třech dnes teploty zmizí a objeví se na těle vyrážka. My to měli něco po prvním roce.

Pavlí, my jsme teď byli na kožním v JI, v HB žádný kožní neznám. Ale v JI to bylo děsný. Čekali jsme tam asi 1,5 hodiny a pak se na malou doktorka zběžně podívala lupou, akorát se zeptala, jestli někdo v rodině nemá exém nebo alergie. Na to jsem řekla, že já mám sennou rýmu a doktorka to už dál nezkoumala, že to může být od toho (objevily se jí na hrudníčku dvě tmavší skrvnky). Dostali jsme recept na dvě mastičky a k tomu letáček na spešl mýdlo. To jsem koupila v lékárně a jen se mi protočily panenky. Za blbý mýdlo jsem vyplázla 150. :astonished:
15. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
p-avlina: Já jsem taky zapomněla pogratulovat k holčičce. :slight_smile: Přeju Vám i jí jen samou radost a štěstíčko :slight_smile:
Vero: to s těma cenama máš pravdu. Já už mám doma docela taky lékárnu přes mastičky a ty ceny jsou fakt hrůza, ale apoň nám to pomáhá. Nejhorší je, že se musí zkoušet a na každýho zabírá něco jinýho. Nebo to zabírá chvilku a pak si pokožka zvykne a už to nezabírá (taky se nám stalo).
Jinak taky mě napadla šestá nemoc. V okolí už to pár dětí mělo, tak uvidíme. :fearful:
15. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:
sice k vám nechodím, jen občas "šmíruju", protože jsem taky z Vysočiny.
Teď píšu hlavně proto, že jsem vám chtěla nabídnout focení vašich robátek :slight_smile: Jsem z Humpolce a s manželem rozjíždíme focení dětí - v ateliérovém prostředí i v exteriéru. Zatím nemáme webovky, ale ukázky fotek si můžete prohlédnout zde:
http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/
Kdyby vás to některou zaujalo a chtěla jste více informací, stačí mi písnout do IP :slight_smile:
Nezlobte se, že jsem sem tak vpadla. Přeji krásný večer. Míša :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj,
tak holky máme šestou nemoc. Do čtvrtka do soboty do noci velký horečky. Včera ráno už nic a dneska ráno se začal osypávat a teď už má krupičku všude, i na obličeji. Byli jsme u doktorky a ta to potvrdila. Ale na jednu stranu jsem ráda, že ty teploty byli k tomu a nemusíme pátrat proč je měl :pensive:

Mi83: já už asi měsíc sháním někoho, kdo by nám udělal nějaký krásný fotečky, jak malýho, tak celé rodinky. Ale nenašla jsem zatím nikoho, kdo by s tím měl přímo zkušenost - všechno to naaranžovat apod. Takže se ti asi brzy ozvu :wink:
18. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
Ivko, tak to je dobře. Už to máte aspoň odbytý a není to nic strašnýho. :wink:
19. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Ivkan,tak ať je to brzy v poho a moc to malýho nesvědí
19. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
tak já doporučuju jít na kožní taky do nemocnice...na poliklinice na nádražní je teda taky jedna dr. bývalá primářka jenže tu jak sem viděla, že léčí pacienty na psychiatrii ze vzdálenosti 2 metrů..... :angry:
my zase bojujeme, že nepřitáhneme hlavičku při přitahivání do sedu, tak nás čeká od úterý vojtovka :wink:
20. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz
Ahojte, holky, já tu kožní chci pro sebe :grinning: Potřebuju aby se mi mrkli na znamínka, mám to přesně pod kosticí u podprsenky a já si to tím rozedírám :frowning2: V té nemocnici čekáte dlouho? Tady je to právě děs, to je vždycky na celé dopoledne :frowning2:

Hani, my jsme teda o měsíc mladší, ale do sedu za ručičky jsem vůbec nezkoušela, aby přitahovala hlavičku, Včera to zkoumala doktorka a docela mě překvapila, já myslela, že je na to ještě čas :astonished:

O cenách léků nebudu polemizovat, už mám plnou menší igelitku :slight_smile:) Ze všeho kapičku ubylo a po otevření to má snad všechno výdrž půl roku :-/
20. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Jéjej, já si říkala, že tubude novinek a ono nic :astonished:

Nechodíte nebo nechodili jste někdo na plávání s mimi do Kotliny? Já se rozmýšlím mezi Kotlinou a Žabičkami, ale do těch asi nemůžou tatínkové,že? :pensive:
25. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky,tak u nás teda jedna novinka je,Anetka se včera otočila na bříško,ale jen jednou a já to ani neviděla :frowning2:
ivkan,co malej?Už je asi zdávno zdravej jak rybička viď? :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahojky,
p_avlina: do žabiček může do vody jenom jeden z rodičů. Tan druhý muže jen koukat (na suchu :sweat_smile:

luci81: Anetka je šikula. A nic si z toho nedělej, protože já to naše první přetočení taky neviděla. Lukášek si dal ale načas (přetočil se poprvé až skoro v sedmi měsících). Jinak už jsme zdraví. Včera už jsme byli plavčit. Jsem zvědavá na to počasí, co to přinese. Všude straší s velkýma bouřkama a deštěm. Já bouřku fáááákt nerada. Dneska je teda ale pařák neuvěřitelný. Byli jsme venku jen chvilku dopoledne a malý byl uplně rozhicovaný, takže jsme odpo byli doma v chládečku. To bude něco v létě. Musíme pořádit nějaký bazének na schlazení. Teď se tady válí na zemi na puclíkách bez plíny, jen v tričku a je navýsost spokojený :slight_smile:
Jinak jsme dneska byli na osmiměsíční prohlídce a paní doktorka nás poslala na schlídnutí na rehabiliťák, protože Lukášek se vůbec nechce držet na ručičkách. Pořád je jen na loktech a vůbec se nezvedá. Myslíme si, že má asi málo vycvičený cvalíky, tak nám snad poradí co a jak.
26. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
luc gratulka k přetočení :dizzy_face: ,i tak nám se maruška točí na bříško už přes 2 týdny-trošku predčasně :sweat_smile: a hlavičku při přitahování neudrží-což je zase opožděné-mimča to mají zvládnout do 3 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes: -jo ale doma to nedělejte to je jen zkouška pro dr. a fyzioterapeuty ke zjištění jak na tom mimi je :sweat_smile:
takže jsme dneska vyrazili na rehabilitaci-bohužel tady v brodě skončila paní plodíková jediná co tady vojtovku uměla :pensive: ,tak jsme jeli do brna-můj ex je fyzioterapeut a vojtovku cvičí tak budem jezdit k němu :slight_smile:
a nemáme ani jednu dávku hexy píchlou-očko po tbc furt nezhojené, takže zítra jdem k dr. ať na to jukne esli to není třeba zase propíchnout-už to měla propíchlé 2x :pensive: a já se taky včera snažila z toho něco vymáčknout,ale moc to teda nešlo.
jo a v kotlině přijímají až na kurzy plavání na leden :astonished:
26. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.