• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Ahojte ...

Jj, v Koltině je volno až na leden, ale to nám bude už skoro rok a to snad je už plavání ve velkém bazéně ... Do Jihlavy jste asi někdo nejzdil,co? Já bych kdyžtak zkusila ty žabičky. Ivkan, vy jste chodili s manželem? Ikdyž ono to je ve všední den, tak to by stejnak nám moc nevycházelo.
27. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
ahoj holky,díky za grtulace,ale možná jsem se radovala předčasně,od té doby se už neobrátila :frowning2: No nic,ona na to přijde.S bouřkama strašili,ale tady naštěstí nic,já mám bouřky ráda,pokud to není s krupobitím a tak,kvůli škodám.
Přeju hodně zdaru při cvičení,ať to prckům jde brzy dobře samo.
27. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
p_avlina: manžel se tam jede na nás poprvé podívat teď v pondělí. Jinak ale kdybyste chtěli, tak tam může každou hodinu. A nemusí to být jen manžel. Přijít podívat se na Vás může kdokoliv :slight_smile: (rodiče, kamarádi, . . .)
Je tam ale kolem bazénku málo místa, takže né hlavně moc lidí na jednou :wink:
27. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj, jak se máte? Co nového s prckama?
My jsme začali cvičit vojtovu metodu. Ale jen lehce - máme 1 cvik 3x denně. Lukášek má slabý zádíčka a mezilopatkové svaly, proto se mu nedaří stavět na ruce a ani sezení není nic moc. Sice vydrží rovně sedět, ale jen chvilku. Musíme to posílit. Cvičení se mu někdy líbí, někdy ne. Cvičíme týden a nevím, jestli je to už z toho, ale strašně už se snaží na ty ručičky postavit a dokonce i do plazení už zbývá kousíček. Ono to prý ty děti tak nakopne, že se začnou moc snažit.
Hanka 128: jak vy pokračujete s cvičením?
Luci 81, jak Anetka? Už jí to přetáčení pořádně jde :slight_smile:
7. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám co řešíte :wink: . Já sem občas kouknu, ale nic nepíšu, nějak mi nepřijde nic nového a zajímavého u nás. Já teď začínám 38tt, tak už se dost bojím a asi se i dost pozoruju :sunglasses: .Mám to tak nějak všechno připravené, ale jestli bude i přes léto takováhle zima, tak budu muset mini šatník (tím opravdu nemyslím věci pro sebe) trochu dovybavit o nějaké teplejší bundičky..... :frowning2: . Jinak malej se, přestože už je dost dlouho přetočený hlavičkou dolů, záhadně dostal z toho ppečníku, tak jsem zase na počátku rozhodování a váhání, do čeho nakonec jít. Nejspíš počkáme, až jak se vyvine situace a rozhodne se podle průběhu přímo na sále. No, hlavně , že se mu daří, bobíkovi. Před 14 dny měl podle UZ asi cca2700g, tak snad do konce nenabude na 4kg :sweat_smile: . Neustále mi tvrdne břicho (ať už jsem nějak aktivní nebo ležím), to je jedna vlna za druhou, do toho sem tam křeče, pak se tam ten lumpík taky pořád protahuje, ale břicho zatím drží!!!!! Uvidíme, pak zase písnu.
Do Žabiček chodíme s Adámkem zatím každou středu, ale už to asi vzdám, začíná tam pěkně zlobit.
7. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahojky holky,
tak po dloooouhé době jsem zase tady.
Je spousta novinek.....
Malá už je asi 3 týdny úplně bez plínek i v noci, takže to je bomba, protože prašulky jsou ušetřený :grinning: :grinning: :grinning: .
Jo jinak se u nás přehnala minulý týden a před 14-ti dny voda, teklo to přes celou vesnici, ale naštěstí jsme to v bytě něměli, jen dvůr a před barákem bahno, no a ten minulý týden už tekla JEN :sweat_smile: voda, takže místo silnice, byla řeka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . No bylo to děsný.
Jinak jak jsem to tady v rychlosti přečetla :slight_smile: :slight_smile: ,
tak se někdo ptal kam jít s dětma, tak jsme byli taky v té Fabrice a je to tam dobrý,
jen některý maminky na dětičky prdí a nechávají je dělat si co chtějí a sami si pijou kafíčko....
takže se ty děti musí hooodně hlídat. No jsou i takové.... že tam dají dítě a hlavně že mají klídek,
ale že jejich děcko ubližuje ostatním je nezajímá..... tohle mě vždycky hrozně vytočí.

Tak já vložim nějaké fotečky ze záplavičky ať vidíte co jsme tady měli :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se mějte a doufám že sem teď nakouknu zase častěji.
Pa
7. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz
Ahojky,holky,
moooc držím palečky se cvičením a renrob,Tobě taky!
zdeni.Terezka je šikula
no u nás nic moc,je to náš malej lenoch :frowning2: Otočila se asi 3xa nicotočí se na bok a to jí stačí :cry: ,ale doktorka na to v pondělí nic neříkala,tak snad zatím v poho.teď má zánět spojivek,tak bojujem,nechce si nechat dát mastičku :angry:
Holky,už jsem se konečně rozhoupala a poslala přihlášku do Žabiček.Posílala jsem ji mailem,ale nikdo se mi zpět neozval,nevíte jak toto chodí?
Ve čtvrtek máme ve Fabrice sraz s holkama ze střední,tak jsem zvědavá,jak to bude vypadat,některý už mají dětičky větší....
Zítra mám cestu do Brodu,je tam prej nová prodejna s kočárkama atd,tak tam mrknu,vyhlížím golfky
Holky,tak zatím,a ať jste všichni zdraví!!!
7. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
ivkan no s cvičením bojujeme....maru se moc nechce cvičit.....teď ještě sháníme neurologa..chjo jsou to starosti :pensive: ale snad to nějak dopadne a s maruškou to bude dobré...
a vy chodíte ke stejskalové?
a do žabiček už jsme taky přihlášené :dizzy_face: já tam nejdříve brnkla,paní řekla ať jí obratem pošlu přihlášku a počítá s náma a na mail taky odpověděla,takže od září plavčíme :dizzy_face: snad budeme mít aspoň už jedno očko..bo na rehabce moc nechtějí ještě očkování,že by to maruška mohla mít horší :cry:
jo a žabičky se budou stěhovat,ale prý jen kousek :slight_smile:

a fabrika dobrý,ale děsně drahé a některé maminy si svých dětiček teda fakt moc nevšímají :unamused:
8. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
hanka128:držím palečky,abys měla co nejdřív po starostech a Maruška byla v pořádku
já jsem dneska do těch žabiček volala,když jsi psala,že Ti odpověděli.No já to asi blbě poslala,ale už
jsme taky přihlášené,takže se minimálně na seznamovací schůzce nejspíš potkáme :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Renrob držíme ti pěstičky ať jde všechno hladce.
Hanka128, my chodíme na cvičení do Chotěboře na rehabiliťák k paní Saifertový - moc hodná paní. Dneska jsme zrovna byli. Dostali jsme nový cvik a Lukáškovi se teda vůbec ale vůbec nelíbí. Strašně brečí a já ho přitom ještě musím tak pevně držet. Pro mě je to taky psychicky náročný, ale musíme vydržet. Musíme posílit jen zádíčka, jiný dětičky na tom jsou mnohem hůř a taky to zvládají. :slight_smile:
Jinak jsme se taky přihlásily na pokračovací kurz Žabiček od září. Lukášek už se umí potopit pod vodu. Pilně to trénujeme doma ve vaně. :slight_smile:
Luci, kde je ta nová prodejna kočárků? Taky přemýšlíme o golfkách, ale jak malej ještě nesedí, tak nevím nevím. Nejspíš je budeme kupovat až na podzim.
10. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
ivkan,ta prodejna je kousíček pod poliklinikou.No moc tam toho nemají,ale třeba ještě sortiment rozšíří.Pár kočárků(tak do 10)myslím přebalovák,nějakou vaničku,pár oblečků a hraček.Až na počet kočárků tam toho mají asi tolik,kolik toho máme každá doma :grinning: Prodává tam ale moc poříjemnej pán.
Anetka taky ještě nesedí,proto chci nějaké s polohováním zad,aby tam mohla ležet.Nemám to na běžný ježdění,spíš do auta.Máme dlouhou Fabii,ale stejně,když do kufru dám kočár,tak už se tam nic nevejde.My se pojedem podívat příští týden do Lysé nad Labem,tam je výstava kočárků,sedaček,hraček.....Tak doufám,že tam něco vyberem.
To je Luky šikula,že se umí potápět.Z toho já mám největší strach.Co když se budu bát jí potopit,musím?Já vím,že se to postupně učej,ale nějak si to zatím nedovedu představit. :fearful:
10. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Zdravím všechny :slight_smile: jak se máte?
luci, když jí nebudeš chtít potopit, tak nemusíš, ale je to součást plavání a neboj, Anetka to určitě zvládne jako každé dítko. Já se nejdřív taky bála, jak to bude, ale teď už to dělám automaticky. Pořád jí přitom držíš, tak ti nikam neuplave, neboj :grinning: Byli jste na té výstavě v Lysé? Načerpali jste nějakou inspiraci?

Renrob: Já mám takový dojem, že jsme se ve středu potkali na žabičkách. Byli jsme na náhradní lekci v 13:45 a vy jste šli po nás. Poznala jsem tě podle bříška, ale došlo mi to až když už jste odešli do bazénku. Jestli si vzpomeneš, tak Adámek si tam hrál s dveřma od té převlíkací místnosti a já s Lukáškem zrovna šla dovnitř ze sprch. :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás nic novýho.Anetka je poslední dobou nějaká ukňouraná,nechce bejt vůbec sama ani na dece,ani v postýlce,tak nevím jestli zoubky,nebo už se mi jí podařilo tak rozmazlit :frowning2: :cry:
ivkan,ani mi nemluv o Lysý.Jeli jsme skoro sto kiláků a na ....kočárek ani jeden,stánky s hračkami asi čtyři,nějaké oblečky,ale nic moc.koupili jsme dřevěnou tahací housenkua jeli domů :frowning2: :angry: :unamused:
Já vím,že s tím plaváním mám zbytečný obavy.Už se na to těším.
Chtělo by to trochu lepší počásko,co?
mějte se :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Luci, tak to tak to naštve ta výstava, viď? :unamused: Ale máte aspoň housenku :wink:
To nejste sami, kdo si nechce moc hrát sám. Lukášek měl přesně tohle období taky kolem půl roku, pak ho to na chvilku přestalo, že si vystačil sám a teď už to máme zase na zpátek. Ale já si myslím, že je to tím, že ještě nemá kvůli tomu cvičení tolika dovedností (nemůže sedět sám a lezení). Myslím tím to, že mozek chce už dělat více věcí, ale tělíčko mu nestíhá (kvůli těm slabým zádíčkům). No a proto potřebuje se vším pomáhat. Říkali nám to tak i na rehabilitaci. Takže mi si pořád hrajeme spolu. Musím mu pořád asistovat. Ale už jsem si zvykla. Hold domácnost, vaření, uklízení atd. musí jít stranou. To musim stihnout večer :unamused:
Jinak to počasí je opravdu letos nějaký divoký. Opravdové léto má přijít až v druhé polovině července.
22. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahojky holky...no tady to teda vázne:frowning2:
Co Renrob, ještě si neporodila? My jsme si dneska v noci užili parádní jízdu, Vojtí se ve 3 vzbudil a plakal až skoro do 4, vůbec nebyl k utišení, jsem se teda bála, co se mu stalo...ale večer jsem si všimla, že se mu klube horní špičák a teď ráno už ho má pěkně vylezlej...tak to asi bylo k tomu..chuděra malej:frowning2:
Holky, co hcodíte na Žabičky, s kterou plavací tetou plavete? Přes léto to bude takový ochuzený, že Žabičky nebudou
V neděli se chystáme do Přibyslavi na pouť, tak chceme zkusit dát Vojtího na nějakou dětskou atrakci, tak jsem zvědavá, co na to bude říkat.Ale stopro půjde na autíčka, to už mu tatínek slíbil:grinning:
26. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj,
marcel,tak to jste si užili.My na tom nebyli o nic líp,Anetka má od včerejška horečku,38.5tak jsme sráželi,ve před půlnocí pak asi ve 3 zábaly a nic :frowning2: Tak jsme museli k mudře.Nic na ní ale jinak není znát,směje se,,,povídá,,...jen je strašně rozpálená.Prej má nějakou dětskou chřipku.Na pouti si to hezky užijte :slight_smile: My měli jet v neděli na pouťovej oběd k Anetčinný prababí,ale nic z toho zřejmě nebude :frowning2: No i když ono na jednu stranu dobře,po obědě kafíčko,zákusečky, :slight_smile: Takže když budu bez toho,jedině mi to prospěje :slight_smile:
holky,mějte se,ať jste všichni zdraví :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj,
Marcel, my plaveme s Jitkou Miřátskou. Je uplně úžasná. Jednou jsem na náhradní lekci plavala s jinou tetou a to se nedá fakt srovnat. Hlavně nám ta naše zpívá (ta náhradní to jen odříkávala), hodinu vede opravdu zábavně a má vztah k těm dětičkám a všechno na sebe hezky navazuje. Je to ale asi o zvyku. Já jsem ale max. spokojená. :slight_smile:
Luci, jak Anetka? Doufám, že už vám horečky ustoupili :pensive:
29. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky
Ivkan,díky za optání,jo od soboty už je bez horeček,doktorka říkala,že se pak osype,ale to se nekonalo.Nakonec i na ten oběd jsem jeli,takž zase nějaký to deko navíc :wink:
Doufám,že taky natrefíme na plavání na nějakou hodnou tetu :slight_smile:
Jo a už máme i kočárek,po všech cestách doKolína,Lysý a Pelhřimova jsme nakonec vybrali v Brodě,pak přes net objednali.Ušetřila jsem asi700Kč :slight_smile: Není to teda úplně to,co jsem chtěla,ale snad bude dobrej.
29. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Jé Luci, koukala jsem do albíčka na ten tvůj kočík a já bych chtěla strašně podobný. Ten můj vyhlídnutý je Babypoint Mark 3. Je fakt dost podobný. Jenže manželovi se moc nelíbí. Tak uvidíme jak to dopadne. Musím ho dovést někam, kde ho uvidí naživo a myslím, že se mu líbit bude :grinning:
Jinak jsem ráda, že už teplotky nemáte. Vím, jak je to hrozný, když ten drobek je tak rozpálený. Tak to třeba byla šestá nemoc. Někdy to osypání prý proběhne tak rychle a jenom někde na tělíčku, že sis toho třeba nemusela ani stačit všimnout. :wink:
29. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky ivkan,
no jsou stejný,ještě Moon,a taky třeba Espiro.Já byla zamilovaná do Britax Verve,jenže ten je poněkud dražší,a má jen malilinko polohovací záda.Není součástí ani nánožník,ani pláštěnka,tak jsem nakonec ustoupila praktičnosti a ceně.Mark se mi líbí takovej myslím,zeleno oranžovej,aspoň na netu se ty barvy tak zdály,naživo jsem ho neviděla.Tenhle mají třeba v Aleji a v tý nový prodej ně v Brodě.Espiro mají v Kolíně-kočárky Daniela.
29. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky a dětičky!!! Ještě držím pohromadě, ale přenáším, tak si jdu zítra lehnout do nemocnice.

Ivkan- to víš, že jsme to na plavání byli my :sweat_smile: Já jsem si Tě taky všimla, ale vzhledem k tomu, že to máme vždy tak tak, jsem se nepouštěla do rozhovoru :sunglasses:

Až to bude všechno za námi, ozvu se. Zatím přeju všem krásný začátek prázdnin!
29. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
renorb,držím palce :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Renrob: tak příště :wink: Držíme Vám s Lukáškem pěstičky, ať je prcek rychle venku :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Čauky, tady nikde nikdo. To vypadá, že asi všichni někde dovolenkujete, co? :wink:
To počasí je na nic. Každý den prší. My už kolikrát za poslední dny vyrazili odpoledne na kolo a nikdy jsme se nevrátili za sucha :fearful: Ještě jsem ani nenapustila Lukáškovi bazének. Snad ale příští týden už se zadaří.
Jinak doufám, že jste všichni zdraví a všechno je o.k.
Mějte se papa
9. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahojky ivkan,
no,máš pravdu,že nikde nikdo,když tak koukám zpátky,máme skoro soukromou diskusi :grinning: :grinning: :grinning:
s tím počasím,je to teda něco,dneska jsem třikrát vynášela prádlo na sušáku na balkon.My už jsme bazének jednou zkoušeli. :slight_smile: Jak vám jde cvičení?Určitě už jsou znát pokroky.
Včera jsme poprvé zkoušeli mrkvičku a vypadá,že jí chutnala.Jinak u nás nic novýho,na dovču se letos nechystáme.
Co vy?Razíte někam s prckama?
9. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj,
no jo Luci, brebentíme tady skoro jen my dvě. :sweat_smile:
Jinak cvičení nám jakž takž jde, ale je u toho hrozný řev. Ale pokroky jsou pozvolna vidět a to je to hlavní. :slight_smile:
A jak pokračujete s příkrmama? Chutná Anetce všechno, co jí dáš? U nás to první cca dva měsíce byl fakt boj, ale teď už papká všechno, co připravím. Většinou vařím doma, jen někdy koupím skleničku.
Minulou neděli jsme byli v Jihlavě v City parku a v Pompu jsme si zkoušeli ten kočárek, co máš. Vypadá moc hezky, jen ta stabilita se nám moc nelíbila, ale to bylo u všech tříkoleg golfek stejný. Zatím ale pořád jezdíme ve sporťáku z trojkobinace, protože sice Lukášek už sedí, ale nemáme ho zatím moc posazovat, protože ty zádíčka nejsou ještě nijak moc pevný, takže golfky fakt necháme asi až na podzim.
Koukala jsem ti do albíčka a to promoval tvůj manžel?
13. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky Ivkan,
Jak píšeš,hlavně,že jsou vidět pokroky,to je skvělý :slight_smile:
S těma příkrmama teprve začínám,takže mrkvička dobrý,pak jsme zkoušeli brokoličku,tak ta teda moc nejela,ale zdlábla jí.Mezi námi,já bych to asi taky moc nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska dostane bramborovou kašičku,ale zatím spí.Já dneska poprvé vařím,předtím jsem dávala koupené.Taky asi budu většinou vařit,nebo kombinovat.
Nemají v City parku už nějaké letní slevy?Taky tam občas zajedem.
Já jsem taky měla strach z tý stability,ale u nás má jedna holčina Moon,to je v podstatě to samý.Má holčičku skoro dvouletou,takže to už je čertík a říkala,že zatím neměli problém.
Jinak taky jezdíme peřád v hlubokým,ty golfky jen na cesty,zatím jsme je měli jen v Praze na tý promoci.Promoval švagr.
14. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Jo, jo Luci, slevy tam měli už skoru všude. Já si chtěla koupit kraťasy, ale jela jsem domů s prázdnou. Buď mi nebyli, nebo neměli velikost barvu apod. Znáš to. :angry: Takže si jen manžel koupil kraťasy, Lukáškovi jsme vybrali v CaA nějaká bodýčka a letní overálek na spaní s krátkými rukávy a krátkými nohavičkami, prošli se tam a jeli dom.
Luci, myslíš, že by mohli prckové už na veřejnym koupališti do vody? Zítra se chystáme do venkovních bazénů do Havl. Brodu. Po dvou letech si chci už zase taky zaplavat :slight_smile: No a nevím, jestli Lukáška vykoupat taky nebo ne. Víš, kvůli infekci? Někdo mi říká, že to neva. Někdo zase ať ho tam nedáváme. No a já právě nevím. :confused:
15. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky ivkan,
asi píšu už pozdě,včera jsem tu zrovna nebyla :frowning2:
No,já nevím,s tím koupáním.Myslím,že voda by měla bejt čištěná,ne?Přiznám se,že jsem nikdy na takovým koupálku nebyla :sweat_smile: Jestli na něj ta voda nebude třeba taky studená.Tak uvidíš,jestli tam budou děti.Hezky si to užijte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,my se dneska taky asi půjdem vyžulit,k tchýni.
16. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.