• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Ahoj Lucko. Určitě si můžeš říct, kdy by ti to vyhovovalo a paní Tvrdíková se bude snažit to nějak vymyslet. My neměli nikdy problém v ničem, vždy nám vyhověla. Chtěli jsme od září chodit k ní do kurzu(minule jsme chodili k Radce a nic moc) a nebyl problém. Jednou Alex marodil zrovna, když se natáčelo a nemohli jsme plavat a ona sama přišla s tím, že nám to příště extra natočí. Takže paráda, je to moc hodná a příjemná paní. Kurzy ještě nejsou uzavřený, tak jí třeba zkus co nejdříve zavolat a domluvit se s ní. Myslím, že by to mohlo jít, navíc nejsi brodačka, tak to máš s dojížděním trochu složitější. Držím palce
12. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že se řeší plavání. Taky budeme od září znovu chodit. Moc nás to tam baví - mě i Lukáška. My jsme plavali s Jitkou Miřáckou a ta byla opravdu perfektní. Od září ale už tam nebude - jde dělat do mateřské školky. Jsem zvědavá koho dostaneme, protože né každá "plavací teta" je dobrá, zábavná atd.

Luci, když si paní Tvrdíkové zavoláš, tak si myslím, že ti vyhoví ve dni i v hodině, kdy chceš chodit plavat. :wink:

Hanka128: my taky chodíme v pondělí ve 13:00 - všimla jsem si, že ty s Maruškou budete chodit hned po nás :slight_smile:
13. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
No jinak stále pokračujeme ve cvičení a Lukášek je šikula. Už krásně rovně sedí, dostane už se na čtyři (ale ještě neleze) a taky už se přitahuje na kolínka. Když ho postavím na nožičky, tak už s oporou stojí :slight_smile: Mám z toho strašnou radost. Ani to netvrvalo tak dlouho a krásně se rozhýbal :dizzy_face:
Jinak si užíváme léta a hezkého počasí (teda tento týden nic moc, ale jinak to šlo). Byli jsme několikrát plavat ve venkovních bazénech a jezdíme docela často někde po výletech. Je ještě třeba si to léto užít, než nám zase skončí. :wink:
13. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahojky holky,
díky za rady,tak uvidíme.
ivkan-supeeeer,Lukášek je fakt šikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To se máte,že si takhle užíváte :slight_smile:My jsme byli dneska taky na ,,výletě,,jeli jsme do Kolína pro tyče na záclony,tak jsme se stavili v Kutné Hoře v kostnici.Jednou za čas nás táta ,,vyvezl,, a já nevzala ani foťák :frowning2:U nás je to těžký,taťka je hoodně zaneprázdněnej :frowning2: No ale zase ,,vymetáme,,oslavy :slight_smile: Nedávno jsme byli na dvou 50.teď jdem v sobotu na svatbu.Už se těším.teda má to jednu chybičku,naši jsou pryč,tak nemáme večer hlídání.
Holky,tak siu zatím hezky užívejte sluníčka :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ivko, co jsem slyšela, tak cvičení opravdu rychle zabírá a děti rychle doženou pohybový vývoj. Určitě máte z Lukáška velkou radost. :wink:

Luci, jaká byla svatba?

My byli včera v Herálci na fesťáku Setkání v zámecké zahradě. Bylo to príma. Kačenka tam mohla běhat po trávníku mezi stromama a strašně se jí líbilo tleskat po písničkách. Neušlo jí jediný tleskání. :grinning: :grinning: :grinning: Původně jsme tam jeli s tím, že se za hodinku vrátíme domů, ale malé se tam líbilo, takže jsme tam nakonec vydrželi až do půl devátý. Ani se jí nechtělo domů. :grinning:
16. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Vero, to víš, že mi to dělá radost :slight_smile: On je tak živý, že mi teď každý říká, že jsem ho rozcvičila až nějak hodně :grinning:
Super, že se to Kačce v sobobtu líbilo. S dětma je fakt sranda, viď? A co to je za fesťák? Ještě jsem o tom neslyšela.

Luci, vy jste včera měli u Vás rádio Vysočina, viď? My jsme leželi celé odpoledne v HB na koupališti a poslouchali rádio, kde byly živé vstupy - z grilování na hřišti, hudbu apod. Byli jste tam taky? :slight_smile:
No a jak bylo na svatbě?
17. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojky holky,
ivkan-jojo,Vysočina tam byla,bylo to asi od 15h,my tam šli asi v půl šestý,říkali,že tam bude Dalibor Janda :slight_smile: No byl tam jen imitátor,ale zpíval úplně stejně a byl mu i podobnej,jen mladej a moooc hezkej :wink: :grinning: Bylo to hezký,různý soutěže pro děti,dospělý,fakt hezký.
Svatba byla moooc hezká,do odpoledne,než odvezli nevěstu do nemocnice :cry: (ne kvůli otravě alkoholem)pak se to trochu rozjelo,když bylo jasný,že bude vše o.k.ale po jedenáctý se končilo.Anetka asi od devíti spala v kočárku,takže hlídání nebylo nakonec potřeba.
17. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Ivko, byl to teprve druhý ročník a narazili jsme na to náhodou na netu. Jinak bychom o tom taky nevěděli. Příští rok se to chystá zase, akorát už to nebude v zámecké zahradě. Asi ji koupil nový majitel a ten si tam další fesťák nepřeje. Je to škoda, protože místo pro takový folkový koncerty je to jak stvořený.

Luci, tak jste si to nakonec užili dobře. Tak jestli s nevěstou všechno dobře dopadlo, tak budou mít aspoň na co svatebčani vzpomínat. :grinning:
17. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Holky, k tomu plavání...........my běhenm těch dvou let vystřídali Janu, Katku i Radku..... :sweat_smile: a vždy ta změna byla pozitivní-měla pozitivní vliv na soustředění Adámka. Když totiž už něco trvá dlouho, on si zvykne, pak už to dělá automaticky, je si sebou moc jistý, nedává tolik pozor a zlobí. Radka mi vyhovovala, protože ona byla zvyklá plavat s většími dětmi a bere to více technicky. Což myslím po té době, co žabičky navštěvujeme už je k těm 3 letým dětem vhodné. :wink:
S malým Ráďou bych taky chtěla začít chodit plavat, ale vidím to až na to jaro. Zdá se, že jako pravý červencový ráček bude mít vodu rád.Stejně jako jeho brácha :grinning:
17. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
vero,jestli všechno opravdu dobře dopadne je zatím ve hvězdách.Na co vzpomínat určitě bude,protože svatbu bez nevěsty a ženicha,který jel okamžitě za ní asi jen tak někdo nezažije :frowning2:
18. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Luci, já myslela, že se nevěsta vrátila ještě ten den na oslavu. Tak to je teda hodně blbá záležitost. :frowning2:
18. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Nene,bohužel,stále je v nemocnici :frowning2:
18. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak snad to bude brzy OK. :unamused:
18. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky zdravím. Tak my budemem chodit opět pátky tentokrát asi od 10:45. Trochu jsme se přimlouvali abychom měli Tvrdíkovou. Měli jsme Radku nebylo to špatné, ale Katka byla originál docela mi chybí. Už se docela těšíme doufám že jsme z toho moc nevypadli. Holky nevíte kdy se začíá hned ten první týden??
19. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Simope: koukni se na stránky žabiček, všechno tam je napsáno :slight_smile:
21. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
holky co jste chodily do žabiček, mám dotaz-v čem děti plavou?v plavkách nebo těch spešl plínách?nechce se mi to shánět na poslední chvíly díky:slight_smile:
jinak maru už je lepší a lepší-vojtění je fakt super!!! už udrží hlavu při přitahování do sedu,plazí se -sice stylem obouruč:slight_smile: a už je i na kolínkách tak jsem zvědavá,kdy se rozleze..:slight_smile:
28. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahojky,
hani, většinou takhle malé děti plavou v plínce do vody. Koupíš jí buď v drogérii (balík po 10 ks) nebo prodávají přímov Žabičkách Huggies po 1 ks za Kč 16,- (v drogérii vyjdou 10 ks na 190,-).
Můžeš malé ale i klidně koupit plavky, ale tam hrozíí to, že je může pročůrat. I když jsem viděla některé děti, že v tom plavou. Přes tu plínku do vody se to neprosákne a i to případně zadrží něco většího :sweat_smile: .
Já dokonce jsem si vždycky plínku po koupání nechala uschnout a když jsem viděla, že není počůraná, tak jsem jí použila třeba ještě jednou.

Jsem ráda, že Maruška už je tak šikovná. My už jsme se po Vojtovce taky rozplazili (taky obouruč) :slight_smile: , už se dostaneme na čtyři, už si umíme sami sednout a pořád se někde k něčemu stavíme. Byli jsme v pátek na kotrole a už nemusíme cvičit. Já jsem tak šťastná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Luci, jak to vypadá s nevěstou? :pensive:
30. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojky holky,
hani,tak super,děláte pokroky-gratulka :slight_smile:

ivkan.taky veliká gratulka,to Ti věřím,že jsi šťastná,super,že jste to tak zvládli :slight_smile: Nevěsta je zatím ťuk,ťuk, i s miminkem v pořádku :slight_smile: už je doma.

jinak u nás nic novýho,roste nám třetí zoubek a zatím se teda neplazí :frowning2: jen se točí dokola a válí po místnostech sudy
31. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Luci, to je dobře, že je nevěsta v pořádku. Snad se už nic nestane.

Gratuluju k pokrokům dětiček. :wink:

My byli o víkendu v Českém Krumlově. Přespali jsme tam s manželem jednu noc v penzionu a vrátili jsme se včera večer. Byl to nádherný výlet. Snad po třech letech jen ve dvou. :sweat_smile: :grinning: A bylo to príma.
31. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
vero-tak to jste si užili :slight_smile: V Krumlově je to moc hezký :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
ivi díky za odpověď :slight_smile: se straaaašně moc těším na plavčo :dizzy_face:
včera jsme byli i na kontrole na rehabce a marušátko je šikula :dizzy_face: no sice budeme cvičit do doby než bude chodit...ale co...vím, že je to pro její dobro :slight_smile:
bála jsme se jestli styl obouruč vpřed je ok-a je je to styl tuleň :grinning: a na 4 je pořád,ten náš malý neřád :dizzy_face: nemám ohrádku takže tady asi budu za chvíli šílet :sweat_smile:

luci to teda měli chudáci svatbu :frowning2: tak je jenom dobře,že jsou v pořádku :slight_smile:

vero závidím :grinning: taky bych vyrazila,ale naše prsofilka se jen tak nedá,mno a já bych ji tady zase nevydýchala nechat jen s tchýní-to fakt ještě nezvládnu :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Hani, Kačenka je taky o rok a půl starší než vaše malá. :wink: Neboj, taky se dočkáš. Já si právě musím užít, dokud to jde. Příští rok budu sedět opět doma a nedostanu se nikam.
2. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Holky, můžu se vás zeptat, ke komu v Brodě chodíte na gyndu? Zajímalo by mě, ke komu chodíte a jak jste s ním spokojené. Díky moc!
8. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Foogy, já neporadím. Já chodím do JI k Poustkovi a zatím jsem spokojená. Z HB znám jen podle jména Havlíčka (tuším, že se tak jmenuje). Někdo si ho chválí, ale jednu kámošku dost vystrašil (a zbytečně), když potřetí otěhotněla a měla za sebou dva císaře. Takže od něj odešla k Peschoutovi do JI. Ale pár holek k němu chodí pořád, takže jsou asi spokjený. Jinak v HB nikoho neznám.
8. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Foogy, koukám, že čekáte taky březňátko. :sweat_smile: Už máš první trimestr taky skoro za sebou, tak blahopřeju. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
ahojky fooogy většinu gyndařů znám :slight_smile: takže štěpánek má ordinaci na poliklinice-je dobrý,ale děsný morous...mně je hodně nesympatický-no jako jediný dělá screeningové sona ve 20. a 32.t,takže se potkáte-tak se připrav, že toho moc nenamluví...
vedle něj má ordinaci gyndařka-teď si sakryš nemůžu vzpomenout na jméno..ale je stará a hrozná..takže tu fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pak klatovský-má ordinaci na ostrově, k tomu chodím já...výhoda nemá objednávání-čímž je nevýhoda čekání :sweat_smile: ,ale těhule bere rychleji. je dobrý, sice toho taky moc nenamluví,ale když se zeptáš, tak vždy vše dobře vysvětlí :slight_smile:
no a pak nevím kdo má v brodě ještě ordinaci....
z doktorů v nemocnici má mašková ordinaci ve žďáru-ale mně je hodně nesympatická :sweat_smile:
pak pauk ten je v přibyslavi.
a jdeš na prvosemestrální screenig, který se dělá mezi 11.-13.t? v nemocnici ho dělá každé úterý dr. čtvrtečka-je skvělý :dizzy_face: ale dělají jen ultrazvuk, odběr krve ne. ale každopádně je to zadara-teda jen za fotečky ze sona se myslím platí 100kč-ale udělá jich hodně :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
vero to já vím, že je kačenka starší,ale já to hlídání nedám asi ani za ty 2 roky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a vidím, že nechcete vědět co čekáte-my taky nechtěli vědět-je to nejkrásnější věc co může člověk zažít :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Hani, my si to u Kačenky nechali říct. A už tehdy jsme se s manželem domluvili, že u druhýho si necháme překvápko. Abychom vyzkoušeli obě varianty. :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
no protože já už u pár porodů byla a fakt je to síla zážitek :dizzy_face:,tak proto jsem nechtěla vědět co na na nás vykoukne,prostě jen zažít tu radost, že se mimi narodilo a neřešit jestli je to holčička nebo kluk...a oba dva nemáme moc rádi-růžové holčičky a modré chlapečky...nám stačila ta růžová záplava co jsme dostali po porodu...a nevím kolik by toho bylo,kdyby se vědělo co čekáme-pomoooc :sweat_smile:
a dneska jsme se zapsaly na to plavčo-teda tam bylo mamin a dětí jako smetí :grinning: a hned jsme se přihlásily i vedle do MC, tak budeme mít aktivity :dizzy_face:
9. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Hani, tak to by se ti u nás asi taky moc nezamlouvalo. Kačenka je skoro pořád v růžovým. :grinning: Prostě jsem neodolala a zabředla do klasiky - nemůžu si pomoct, ale holčičky jsou v té růžové prostě nejhezčí. U starších holek už je to víc jedno, ale ty malinký jsou prostě slaďoučký v růžovým. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem ze začátku kupovala hodně neutrální barvy. :grinning:
9. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.