• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
ahojky holky,
foogy-já chodím k panu doktoru Štěpánkovi,mě se nezdá,že by to byl morous,o tom,o čem jsem potřebovala jsme si s ním popovídala dobře :slight_smile: No není to jako ,,v ordinaci v růžové zahradě,, :grinning: ,že by se patl co doma.....Sestřička je tam taky moc příjemná.Záleží,kdo jak komu padne do oka :wink: Každej je jinej.

hani,vero-my jsem si nedávali říct,co to bude,takže co jsme měli předem,bylo v neutrálních barvách.známá má čtyři děti-poslední je holčička-je jí něco přes rok a teprve teď,nosí i jinou barvu,než růžovou( a takvých,,případů,,znám víc.Vždycky jsem si říkala,že takhle to teda dělat nebudu.No snažím se :grinning: ,ale jak píše vero,ty malý holčičky jsou fakt nejhezčí v tý růžový :sweat_smile: Navíc většinou se ani opravdu hezké oblečení nesežene jiné,než růžové,nebo modré :angry: viz.next,od toho není snad nic neutrálního :angry: a mě se moooc líbí
10. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Hanko - já chodím ke Klatovskému, ale od té doby, co jsem těhule, tak jsem s ním silně nespokojená, protože mi nic neřekne, nic ne vysvětlí a když se na něco zeptám, tak mi dost odsekává. A právě jsem slyšela, že přibírá akorát Přibyl a Janovská a k těm nechci.
Hani a prosím tě, poraď mi, mě Klatovský na žádný screening neposlal a ty píšeš o té nemocnici, tam se mám objednat nebo jak se to dělá?
Poslal tě na to Klatovský?
Já si to klidně zaplatím - do zdraví ráda investuju a hlavně budu mít klid.
Chodím tady na koníkovi do diskuze duben a všechny holky tam mudři posílají, jenom mě ne. Tak jsem z toho taková vyjukaná, to víte, poprvé těhule :wink:

O Havlíčkovi jsem nic neslyšela, vůbec nevím, že tady v HB někdo takový ordinuje? :sweat_smile:

vero - a jo! Vidíš to! Jsme od sebe 3 týdny :wink: :dizzy_face: Ať se ti daří!!! A bříško hezky roste!
10. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Foogy, nápodobně. :grinning:
Tak já si to spletla - jmenuje se Přibyl. :grinning: :grinning: :grinning: Věděla jsem, že je to takový český jméno, ale zamíchala jsem do toho Havlíčkův Brod. :grinning: :grinning: :grinning:

Já chodím do JI k Poustkovi. U Kačenky mi tenkrát screening nenabízel. Dřív (před třema rokama) se to nějak moc asi nedělalo. Dělali se spíš jen tripple testy a případně odběr plodovky. Tentokrát mi hned při první kontrole oznámil, že doba pokročila a nabídl mi výběr z tripple testů a screeningu. Poustka to dělá sám, takže možná i proto to takhle nabízí hned, že je to pro ně kšeft. To nemůžu posoudit. Každopádně je to určitě pohodlnější v tom směru, že výsledky jsou mnohem spolehlivější než u tripple testů a taky se je dozvíš o něco dřív, takže máš klid na duši taky dřív. :slight_smile: Já za to platila 1200, ale částka se liší dle doktorů.
10. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
vero - k Přibylovi nechci, pač moje 4 kamarádky u něj měly fakt problémy, takže nee.
Já právě přemýšlím, jestli nepřejít k někomu do Jihlavy nebo do Ledče nebo Humpolce. Ale už to bude blbý s dojížděním, no.
vero - právě, právě, jde mi o klid v duši.
Já se totiž ke všemu 8.října vdávám a pak bysme chtěli na svatební cestu, tak ty testy chci, abych byla v klidu :wink:
A jak jsem psala - zaplatím cokoliv - klidně i 5.tis. Já jsem na tohle fakt praštěná, ale zdraví je zdraví! :wink:
10. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Jééé, Foogy, tak to je krásný. To už máš za pár. :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
ahoj holky,
já myslela,že sceeningové vyštření je snad povinné u všech těhulek???Já bych se toho doktora na to zeptala.
foogy-gratulka :slight_smile:,ať přípravy i svatba dobře dopadnou :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
foogy klatovský ti na to žádnou žádanku psát nemusí...já kdybych nebyla praxi v nemocnici, tak bych taky nevěděla, že to tam dělají...takže normálně si zavolej na tohle číslo 569 472 398 tady je odkaz na stránku http://www.onhb.cz/article.asp?nArticleID=15&nDepartmentID=54&nLanguageID=1 a objednej se. dělá se to nejvýše do 13+4 myslím takže to stihnete :slight_smile: za vyšetření se nic neplatí :slight_smile: jen za fotečky pokud budeš chtít. může jít s tebou i přítel :slight_smile: jen když by to bylo špatně vidět břišní sondou, tak bude muset použít vaginální sondu-ale to přítel zvládne ne :slight_smile: jen se tady nedělá stanovení beta HCG a PAPP,ale to nevadí-ono už stačí když víš jak je velké šíjové projasnění a zda jsou nosní kůstky. a čtvrtečka je hodně velký poctivec a moc šikovný :dizzy_face:

no a klatovský co neví nepoví..ale se mnou má smůlu-jsem malutko z oboru,takže mě teda neodbývá...ale jinak by se mnou byl asi taky rychle hotový... a jsem na něj děsně naštvaná, protože mi v 35.t. vyšly negativní kultivace na Streptococus agalactiae-a maruška měla novorozeneckou sepsi,musel mi udělal akutního císaře, nevím co by se stalo kdybych nakonec ještě porodila spontánně....takže nevím jestli neumí nabrat kultivace,nebo udělala labina chybu....no při příštím těhu to od něj budu chtí udělat 2x + 14 dní před termínen nasadit antibiotika,protože tohle už fakt nechci zažít :pensive: :pensive: :pensive:
11. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
jinak se jde na tohle vyšetření objednat do brna na veveří k dr. vlašínovi-je nejlepší http://www.znamylekar.cz/13837/mudr-vlasin-pavel/diagnostika/brno ale tam už se za to platí-nějak do 2000kč a udělají ti i odběr na beta HCG a PAPP a pokud to budeš mít všechno ok,tak už pak odmítni tripl testy v 16.t. protože tohle vyšetření je spolehlivé skoro na 90%!!!
11. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Holky, díky moc!!!!
Já si myslím, že to všechno dopadne dobře! :wink:
Hlavně už si ani jeden nemůžeme nic rozmyslet, když spolu čekáme mrně, ne? :grinning:

Hanko - a tobě mooooc díky za ten podrobný popis, jdu si tam hned zavolat! Ani nevíš, jak se mi ulevilo. Slyšely jste tu ránu? To mi spadl kámen ze srdce. Jdu si tam zavolat. Díky moc!
11. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Hm, tak jsem tam volala a pan doktor má teď dovču a v úterý tam má naobjednané lidi od půl 9 do odpoledne, takže mě sestřička neobjednala, ale prý si mám zkusit zavolat přímo jemu a třeba mě prý vezme. Ach jo!
11. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
foogy a kolik jsi dneska těhu přesně? a určitě mu zavolej! on se dá krásně ukecat :slight_smile: on je fakt moc hodný.
a nebo zkus ještě to brno...my taky jezdíme na rehabky do brna a vlakem :sweat_smile: a za rodiči do ovy taky vlakem :grinning:
a kdyby tě nemohl vzít vlašín, tak tě veme jiný-je jich tam snad 3 nebo 4 doktoři-jen teda na některé nadávají, že nejsou moc citliví...ale to na to kašli-hlavně, že udělají ultrazvuk a vemou krev :wink:
11. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
hani - dneska jsem přesně ve 12tt
Tak právě nevím, jestli to mám nechávat ještě na úterý na toho Čtvrtečku a nebo se dneska rovnou objednat do Brna, pač teda moc času není... :frowning2:
11. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Jsem ještě koukala, jestli to taky nedělají v jihlavské nemocnici, mají tam obrázek a napsáno Prenatální diagnostika, ale podrobnosti tam nemají a nikde jsem to nenašla. Jdu se zeptat holek na Jihlavu, jestli o tom něco nevědí.
11. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
já být tebou zkusím ještě to brno a když bude narváno i tam,tak pak zavolat čtvrtečkovi-a hlavně mu zdůraznit,že svatbu už jste měli domluvenou drříve než těhu i tu svatební cestu-a že už to nejde zrušit :grinning: a že se bojíte,aby miminko bylo v pořádku-jako není možná,aby vás nevzal :slight_smile: uháněj ho hned od pondělí!! a fakt si myslím, že by vás vzal :wink:
11. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
už jenom když ti i sama sestrička řekla,ať mu zkusíš zavolat :slight_smile:
11. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
hani - tak jo, dám na tebe, budu ho od rána v pondělí bombardovat telefonem a uvidíme, co mi řekne.
Sestřička říkala, že si právě myslí, že jí možná doktor i zprdne za to, že mu lidi naobjednala už od půl 9 až do odpoledne, když mají jenom od 9 do půl 3 :wink: :grinning:
Je blbý, že to dělají jenom v jeden den! To moc jako nechápu!
11. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
no protože tahle ultrazvuková mašina je tam nejlepší a kdyby ji furt blokoval čtvrtečka,tak by neměli radost...tohle sono je hned vedle příjmu-takže se dělají příjmové ultrazvuky + těhotné co jsou na rizikovém těhotenství...takže proto :frowning2: už tak je dobré,že tohle vyšetření dorazilo i tady :slight_smile:
držím pěsti,ať to vyjde a pěkné předsvatební přípravy :slight_smile:
11. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
hani - tak díky moc, ani nevíš, jak moc jsi mi pomohla!!!
V pondělí mu budu volat a pak vám dám hned vědět, jak jsem dopadla.
11. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
hanko - tak jsem mu volala a ani jsem ho nemusela ukecávat, jenom jsem se zeptala, jestli by mě tam ještě někam nevmáčkl. Tak nejdřív řekl, ať přijdu za půl hodiny, ale já vůbec nejsem asi 2 týdny oholená, tak jsem mu řekla, že můžu kdykoliv, klidně i odpolko, tak mám přijít ve 2 hodiny, ale prý budu čekat, že mají nějaké konzilium, či co. Ale to mi neva, hlavně, když mě vezme, že? Já mám takovou radost, že mě vezme, se mi uleví.
A moc ti Hani děkuju!!!!! Máš to u mě :wink:
14. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Čau holky, u Mudr. Čtvrtečky jsem taky byla na screeningu ve 12. týdnu a je to úžasný doktor.
Foogy gratuluju k těhu i ke svatbě :slight_smile:
Holky, já mít holčičku, tak jí mám taky převážně v růžových věcech. Já to na nich zbožňuju. :sweat_smile:
Jinak já chodím na gyndu do Chotěboře (měla jsem to nejblíž) ale jako dvakrtá spokojená nejsem. Když jsem nebyla těhu, tak dobrý, ale v těhotenství jsem se nic od něj pořádně nedozvěděla a na co jsem se nezeptala, tak řekl ani ty základní věci, takže jsem chtěla právě teď přestoupit k MUDr. Přibylovi, protože jsem slyšela, že je hodně dobrý a snad i přibírá, ale teď jste mě teda zaskočili s tím, že tam je dost lidí nespokojených :astonished:
Foogy pak písni, jak se ti líbil prcek na ultrazvuku :wink:
14. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
ivkan - jak píšeš - Mudr. Čtvrtečka je úúúúúúúžassnej!!!!! Fakt snad nejlepší!!!
ivkan - já osobně ti Přibyla fakt nedoporučuju, jak jsem psala, mé 4 těhu kamarádky fakt zanedbal. Ale třeba s ním budeš spokojená.
A to chodíš k Pospíšilovi? Já chodila v Chotěboři k Melounové, ale jak se objevily problémy, tak jsem od ní odešla, protože byla na prd, ani UTZ v ordinaci nemá.

ivkan - no, byl nejkráááásnější! To je přeci jasný :grinning: A má obě ručičky i nožičky, juch.
14. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
foogy tak super :dizzy_face: a čtvrtečka je skvělý :dizzy_face: no oni jsou tam všichni skvělí!! primář,holec,rafaj,švarcová-ta je přímo nadbožská :dizzy_face:, jedině koho teda moc osobně nemusím je mašková :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pauk :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a pak je tam jeden dáreček jménej miligec :stuck_out_tongue_closed_eyes: k porodu jsem si moc přála,aby sloužil čtvrtečka nebo švarcová,nebo primář-a na toho jsme natrefili :slight_smile:
no,ale k maškové musím objdenat marušku..se ji dělá srůst kolem poševního vchodu,tak ať to máme co nejdříve pryč.sice já poctivo roztahovala,používám teď momentálně půl na půl papírovky a látkovky..a i tak tam se tam mrzák udělal :frowning2:
14. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
hani - jojo, moooooooooc díky! Fakt super!
Já teda byla dole na ambulanci, ale sestřičky super, Čtvrtečka super!

hani - to jsem vůbec nevěděla, že se holčičkám něco takového dělá. A co jí s tím bude Mašková dělat??
14. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahojky,

foogy: jo, chodím k Pospíšilovi. Jde to tam jak "na běžícím pásu". Ale sestřička je celkem dobrá. No a k Melounový chodí mamka a ségra. Mamka nikdy neměla problém, takže dobrý, ale ségře léčila zánět rok :unamused:
Je to někdy těžký se všema doktorama.

No jinak Švarcová zrovna měla službu když jsem rodila. To je super doktorka. A taky Pauk mě přišel jako sympaťák. Sice se s tim nemaže, ale fajn chlap. Nikdy ale nezapomenu na mou porodní asistentku Milenu Blahošovou. Byla s námi od začátku až do uplného konce a mám na ní krásný vzpomínky. Kdybych rodila podruhý, tak bych si přála ať je tam zase :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
ahojky holky,
foogy -super,že to všechno takhle dobře dopadlo.

holky bavíte se o doktorech v nemocnici-když jsem přijela do nemocnice,vyšetřoval mě myslím Pauk.To je vše,co si pamtuju,ani jak se jmenoval doktor se kterým jsem rodila,ani porodní asistentka.oba byli teda moooc milí :slight_smile: Byla jsme totálně mimo :sweat_smile: .manžel k porodu nestihl,ale nevím,jestli bych si vůbec všimla,že tam je.Byla tam snad i dětská doktorka.
15. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
ivkan - takže Pospíšil taky nic moc, jo? Ach jo! Ti doktoři....
Jsem zvědavá na svůj porod :wink:
luci - díky, taky jsem moc ráda!
15. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Jéééé, Luci, to povlečení s těma kolouškama je suprový :grinning:
15. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
foogy neboj určo bude dobrý :slight_smile: já doufám, že někdy naše podruhé už bude taky pěkný zážitek....protože porod skončil nakonec akutním císařem,naštěstí jsem měla píchlý epidurál,takže jsem slyšela jak se maruška rozplakala-a mně spadl mega balvan ze srdce......no a taky jsem se konečně dozvěděla cože mě tam ty měsíce kopalo :grinning: a krásné je, že tady pokud je dítě ok po císaři tak maminku nahrazuje tatínek-klokánkuje-svlékne se do půl těla nahý, sedne si do křesla,mimčo mu dají na hrudník taky nahulaté jen v plínce a čepičce a mazlíkujou se :dizzy_face: maruška chuděrka hledala bradavku :grinning: a nenašla,ale od spolubydlící manža byl malej chlap a jemu tu bradavku jejich chlapeček našel a žužlal :grinning: :grinning: :grinning: no měl z toho vánoce a byl teda dojatý :dizzy_face: láďa byl taky z maru hotový a šťastný a brečící-a přiznám se, že mu tyhle první chvilky závidím :pensive: tak tfuj tfuj tfuj, že podruhé už si to snad "užiju"normálně a taky si toho tvorečka hned poňufám :dizzy_face:
15. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
jo a v čem myslíte, že šla maru včera oblečená na poradnu-totál růžová :sweat_smile: jako my jsme dostali tolik růžových bundiček,kalhot,ponožek,čepiček...byla jak zmrzlina :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Hanka128 - vlož si do albíka nějaké fotečky ať se pokocháme :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.