• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Ahoj holky,
Luky děkuje za pochvalu k chození :slight_smile:
8. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Holky, co budete prckům kupovat k vánocům? :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahoj ivi, tak my doma mame uz vetsiho prcka, takze budeme kupovat malymu dospelackou postel :wink: a pak urco nejake auticko a vlacky, na ty je malej ujetej :grinning:
12. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojyk
ivkan-tak to bych taky ráda věděla :wink: :grinning: Teď narozkám dostane boby,odrážedlo,kostky.K vánocům mám tahací mašinku,co mají v žabičkách,s tím ,,pískacím,, komínkem.No asi větší autosedačku,ale z tý asi jásat nebude.Jinak nevím,mě přijde,že mají všude hračky spíš pro mimina,nebo pak pro větší děti.Ještě se mi docela líbí stavebnice Geomag.
13. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
např.http://www.e-kulecniky.cz/inshop/geomag-stavebnice/[id-086-2-5CCB]-stavebnice-geomag-baby-farm-medium.html
13. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
nevím,proč se mi to nechce zbarvit celý :sweat_smile: Je to ta geomag baby.Mě se líbí ta se zvířátkama.
13. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Marci, my kupujem taky velkou postel. Zatím jsem byla ráda, že malá vydržela tak dlouho v postýlce, ze který aspoň neuteče. Ale v březnu ji budem potřebovat pro mimčo, takže malá dostane k vánocům postel. Jinak bych ji klidně ještě rok nechala v malý postýlce. Jinak máme v plánu ještě větší kočárek pro panenky (zatím má jen golfky), panenku s funkcema, dětskou kytaru, hopsadlo - zvířátko, kolo (i když možná nakonec koupíme jen odrážedlo - kolo bez šlapek, aby se naučila nejdřív udržet rovnováhu) a pak samo dostane spoustu drobností od rodičů, ale musíme to letos hodně selektovat, protože loni toho bylo šíleně moc a malá z toho byla akorát pořádně rozhozená.

A my jsme dávali k prvním vánocům houpacího koně, plyšový křesílko - medvídka a pak spoustu dalších menších dárků jako třeba dětský knížky, nějakýho plyšáka apod. Už si ani nepamatuju, co všechno.
13. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Veru a můžu se zeptat, jakou postel kupujete? Já pořád brouzdám po netu, oběhávám nábytky v Brodě a nemůžeme se rozhodnout. Vojtíka bych taky klidně ještě nechala v postýlce, ale přítel už bručí, že už je velikej. Pro mě to bude nezvyk jak blázen nemít vedle sebe postýlku, To asi budu padat z postele, jak jsem na ní zvyklá :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Marci, my jsme chtěli bukovou postel, protože máme dveře a parapety bukový. Jinak v pokojíku je korková podlaha a bílý nábytek. Ale další dřevo jsme do toho míchat nechtěli. Takže jsme se rozhodli pro tuhle postel: http://www.postele-matrace.cz/marek-letiste-buk-jednoluzko-p-4252.html
Našli jsme na netu nejlevnější asi za 4000. Ale prodávají ji i v Ráji spánku v JI na Žižkový, tak jsme tam zašli. Měli ji tam teda asi za 4500, ale dali nám slevu, takže nás to vyjde na 4050. Kupujem rovnou dvě, abychom pak měli dvě stejný, když budou obě děti spát spolu v pokoji. A k tomu matračku asi za 3800. ještě musím pořídit peřinu a polštář, to bude další dvoutisicovka. Takže peníze jen lítají. A to nemusím kupovat povlečení a prostěradlo, protože to mi koupili naši teď v Prioru v JI, když tam měli 20 % slevy.
Jinak tuhle postel mají i ve smrkové podobě a je o dost levnější. Těch bukových moc není, takže jsme neměli ani moc na výběr.
A Kačenka spinkala sama od 15 měsíců, kdy jsme si pořídili novou ložnici a přestěhovali jsme se tam s manžou. Malá zůstala v pokojíku, jak byla zvyklá. Naštěstí se spaním problémy neměla, takže v klidu prospala celou noc.
14. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj,
taky přemýšlím o houpacím koníkovi nebo něčem takovém, ani by to nemusel bý koník. Pak koupíme dětské nářadíčko, které vydává zvuky jako opravdové (jako vrtačka atak.) protože Lukášek je na to uplně ujetý. Pořád by s taťkou někde něco opravoval apod. No zkrátka kluk. :slight_smile:
Ta stavebnice taky není určitě špatná. Dětem se tak rozvíjí fantazie a zručnost.

Jinak máte vymyšlené moc hezké věci. Vero, ta postel je moc pěkná!
15. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ivko, ještě mě napadla taková ta kostka na vhazování tvarů. Jestli teda nic takovýho nemáte. Malá si s tím začla hrát teda tuším mezi rokem a půl až dvěma lety. Jo, a klidně bych šla do odrážedla - motorky (nejlepší je Enduro menší, protože nemá tak široká zadní kolečka, takže děti do nich nekopou - jiná odrážedla jsou na tohle horší). Naše malá na něm začala drandit už kolem jednoho roku.
15. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Kostku i odrážedlo už máme. Lukášek využívá a hraje si s obojím. :slight_smile: Dostal to k prvním narozeninám.
15. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak to jo. Jen mě to napadlo, kdybyste to náhodou neměli doma. :wink: Jinak mě nic většího nenapadá. Jen k narozkám jsem vlastně kupovala ještě golfky, ale to už maminy věšinou mají ještě před prvním rokem. :sunglasses:
16. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Všechny Vás zase po delší době zdravíme :slight_smile:
Jak se máte? Užíváte adventního období? Já letos docela jo. Loni jsem to nějak neproživala v tom shonu o mrňousa a tak, ale letos už si to začínám užívat :slight_smile: Dělala jsem věnec a výzdobu, dnes budeme s Lukáškem vystřihovat vločky z papíru na okno a je to takový hezký :slight_smile:
Počasí je pořád docela fajn, ale nějaký sníh bych už brala. Prý má být až v únoru. V polovině ledna jedem na hory, tak tam sáňky snad užijeme. :sweat_smile:
Jinak Lukášek už přejde půl místnosti. Sám si stoupně v prostoru, sedí na bobečku a já se na něj nemůžu vynadívat, jak mu to jde :slight_smile:
A co vy ostatní? Co je nového?
1. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky
ivkan-hory-závidím :wink: :slight_smile: Hlavně,abyste měli sníh.My už jsme taky vybavený-sněhulky,boby a vločky nikde.asdi si taky budem muset nějaké vystřihnout.Já už pomalu vzpomínám,jak to bylo loni,že jsem za pár hodin jela do nemocnice.Skoro se mi chce brečet :sweat_smile: Hrozně to uteklo.
Lukýsek je šikulka,jak už mu to ťape :slight_smile: Musím se pochlubit,že Anetka od pondělka taky zkouší pár vrtkavých krůčků :slight_smile: Máš pravdu,je to krásný ty prcky sledovat.
2. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
S Lukáškem přejeme Anetce k dnešním 1. narozeninám
hodně zdravíčka, radosti, hodné rodiče a krásnou narozeninovou oslavu :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
ahojky ivkan-moooc díky :slight_smile: hodné rodiče???Snad hodného tatínka,copak maminky umí zlobit? :grinning:
3. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
No já bych ti mohla vyprávě, jak já umim zlobit :grinning: Když mě povolí nervík, tak mám se sebou co dělat :sweat_smile:
Ale naštěstí to není často a Luky mě dráždí jen málo :dizzy_face:
Měli jste oslavu včera nebo bude o víkendu?
4. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ivko, Lukášek je šikulka. :wink: A nestraš se sněhem v únoru. Já doufám, že jaro začne hodně brzy, abych pak nemusela tlačit kočárek v závějích. :unamused:

Já jsem letos taky docela tvořila dost adventní výzdoby. Dělala jsem i adventní věnec na stůl a Kačence adventní kalendář.

Anetce taky přejem všechno nejlepší. Ať je pro všechny pořád takový sluníčko. :wink:
4. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tak jak jste prožili Mikuláše? Nad moje očekávání dnešní návštěvu Mikuláše s andělem a čertem Kačenka zvládla vcelku dobře. Ze začátku teda měla náběh na brečení, ale nějak to ustála a dokonce pak zazpívala asi tři písničky a jednu říkanku. Celou dobu teda byla napnutá a trochu se třásla, ale nerozbrečela se. Když odešli, tak to z ní spadlo úplně a měla strašnou radost ze sladkostí. Takže celkově spokojenost. Byla jsem na ni hrdá. :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky, tak my prožili Mikuláše Vojtího oslavou, dnes má 2 roky...utíkám to nějak rychle:frowning2: kupovali jsme mu dospěláckou postel a furt se poníválí,hraje sinaní, tak uvidíme, jak to bude se spaním na ní:slight_smile: jestli to nebude boj:grinning: v týdnu půjdu nakupovat ježíška, už teď nevím, co kupovat, nechcete mi poradit? :slight_smile:
5. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Marci, přejem Vojtíškovi všechno nejlepší k narozkám. :slight_smile: Už dva roky? To snad není možný. No, my budem v červnu slavit už tři. Hrozný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marci, máte třeba dílničku? Něco na způsob kuchyňky, ale v klučičím podání - ponk s nářadím. To se mi pro kluky líbí.
6. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky,
díky za gratulky,
ivkan-no jo,nervy občas povolí :wink: .Oslava byla včera-super,bylo nás 14,navečer dokonce neplánovaně přišli čerti-malá koukala :sweat_smile: ,ale nebrečela,ještě tomu nerozumí.Až bude chvilka,hodím fotky.

Marci-taky přejem jen a jen vše nej,ať je Vojtíšek hooodně veselej a spokojenej :slight_smile:
6. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Luci,opožděně Anetce vše neeej!!!
6. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Veru, nad ponkem jsem taky přemýšlela, vůbec ještě nevím. A nebo od Wadera městečko se silnicema, tunelama apod. V úterý jedu do Jihlavy, tak snad něco nakoupím. Ani nevím,kde tam je třeba hračkářství:slight_smile: budu tam pěkně bloudit.A to jsem v Jihlavě chodila na stření a vlastně odmala u Jih.vyrůstala,ale teď tam asi zabloudím:grinning:
6. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Marci, hračkářství je přímo v Cityparku, pak je jedno u brány, další je v Husovce vedle Grandhotelu. Případně ještě nějaký hračky mají i v Prioru. Tak ať něco hezkýho najdeš. :wink:
6. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky,
u nás Mikuláš v pohodě. Luky se na ně šklebil a četovi šahal na masce na zuby. Já měla staženej žaludek za něj :slight_smile: Hned pak všechnu nadílku vysypal v obýváku na zem a snědl půlku čoko mikuláše, lipo a dvě mandarinky. :slight_smile: Musela jsem to pak schovat, protože by to snad snědl všechno :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Dobrý den,
chtěla bych Vám nabídnout super pojistku pro Vaše dětičky za 300,- kč měsíčně a denní odškodné je 1000 za nemocnici + 1000 za úraz.... Koukněte se na své pojistky a zjsistíe že se Vám to vyplatí... já měla malou pojištěnou, ale bohužel ne na úraz... dělá to hodně pojišťováků že uzavírají pojistky na smrt a mají z toho vysoké provize ale ne na úraz.... Pokud budete mít zájem ozvěte se mi.... pak se nemusíte bát že když půjdete z práce na paragraf že nebudou penízky....
13. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky,
přeji všem rodinkám
******Krásné Vánoce,hodně štěstí,zdraví,lásky a splněných přání v Novém roce.Dětičky a chlapi ať nezlobí a dělají Vám jen samou radost :slight_smile: ***********
23. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.