• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
no jasně,míša byl celý dopolene venku.musi psat jen jednou rukou,mám tady asistentku :grinning:.třeba letos nebude v létě tak strašný vedro.kdžtak doporučuju zatáhnout a zavřít okna a koupit si větrák.kdyby jsme si ho nekoupili,tak asi fakt leknu :sweat_smile: .kdy máš termín.
20. bře 2008 v 10:53  • Odpověz
jdeme papat :slight_smile:
20. bře 2008 v 10:57  • Odpověz
Termín mám zatím dle posledního ultrazvuku vypočítaný na 26.9., takže budu muset přečkat celé léto. Ale to neva. Poslední týdny před porodem stejně už budu na mateřský, tak to snad nebude tak hrozný :wink: Ale přece jenom jsem vždycky chtěla, abych měla mimčo na léto - aby se narodilo tak květen. To pak musí být fajn. Není moc práce s oblíkáním a tak. A i na tu zimu je potřeba větší výbavička.
20. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
Ahojky, Ivy už jsi přemýšlela jestli nebudeš chodit na kurz pro těhuilky? vřele doporučuji nemá to chybu a poznáš spoustu mamin já jsem strašně spokojená. Jezdm do Chotěboře
21. bře 2008 v 07:45  • Odpověz
Ahoj, jo už jsem přemýšlela, ale zatím jsem se nikde neptala. Je pro mě i novinka, že to probíhá v Chotěboři. Dala bys mi nějaké bližší info? Kde se optat atd? Díky moc předem
Jinak jezdime celkem často do bazénu v HB a včera jsem se ptala, jestli tam neprobíhají nějaké hodiny přímo pro těhulky (plavání ale třeba i cvičení) a v Kotlině nic není - to mě celkem překvapilo a i zklamalo. Objednala jsem si ale DVD pro těhule, tak se hejbnu aspoň kapku s tim :sweat_smile:
A co ty - jak je . . . .?
21. bře 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
Ivy určitě bych se na kurz zeptala svého gynekologa nevím kam chodíš, ale každopádně kdyby o tom nevěděl tak bych ti dala kontakt nebo bych se pokusila ti sehnat přihlášku na kurzu, ale je to opravdu fain máme to každý čtvrtek hodinku a půl hodky vždycky cvičíme a půl hodky povídáme to povídání mě baví víc, protože teď jsem jak koulička a už u toho spíš hekám, učíme se i dýchat a podobně je to dost dobrý a líbí se mi to, kdyby tě zajímalo něco konkrétního napiš a já ti na to odpovim.
21. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky!!tak už to nějak nezvládám tady sedět všechno mě bolí tak začínám doufat,že už to brzy přijde,dneska jsem si vyžehlila poslední věcičky tak už máme uplně všechno!! :slight_smile: ahoj simi tak co jak ti je ještě pořád pracuješ??
21. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
Ahojky, docela tě lituju musí to být už úmorné, já už tolik nepracuju už jsem to zabalila, chci si ještě taky stihnout odpočinout mám jen pár klientů pár minutek týdně a to snad zvládnu. Včera jsme měli zabíjačku a tak jsem se trošku přecenila snažila jsem se ještě pomoc, ale ve 4 hodiny jsem přišla domů vykoupala a zalezla do poslete totálně vyřízená už to na mě není, asi budu muset opravdu víc odpočívat všechno mě bolelo a pak jsem akorát protivná já se něchci vidět za pár týdnů, Pavli fakt tě obdivuju dvě děti doma třetí na cestě to bych asi vypustila duši, takže se drž a jakmile přijedeš z porodnice těšíme se na info a kdyby náhodou už jsi nestihla napsat tak na tebe myslíme. pa pa
22. bře 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky,dneska jsem nějaká bez nálady.Doufám,že se to zlepší.Měla jsem tu ségry kluka,je mu 9 a s našim prcek strašně zloběj.velkej vymejšlí krávoviny a malej to oakuje a ještě do toho lítání kolen Terezky.Už jí nebaví jen ležet.Musí se nosit madam a všechno sledovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no ale teď je tu klid.Malá spí,ale dlouho asi nebude :sweat_smile: a kluky jem odvezla.našeho k babičce do Miřátek a ségřinýho k bejvalýmu do Habru.Tak se můžu chystat na barvení vajíček. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Musi teda nejaký nechat Míšovi,on rád pomáhá.Ale jen když se mu chce. :unamused: No tak jsem se trochu vykecala a je mi líp.Jak jste na tom vy?Rodíte,nebo barvíte vajíčja? :grinning: :sweat_smile: :grinning:
23. bře 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
Ahoj Pavli, máš toho asi taky dost viď. My jsme tu dnes měli návštěvu tak spíš člověk odpočívá, Velikonoce nějak extra s manželem neprožíváme, každý rok jsme jezdili k manželově babičce na návštěvu, bydlí trošku a dál a letos se doma zavřeme, uděláme si pohodlí a budeme sledovat pohádky, takže nějaéé barvení vajíček něprožívám, manžela nebaví někde chodit po pomlázce a já jsem ráda že si konečně lehnu a odpočinu, ale už se těšim až bude mimi, protože pokud by to byl kluk tak určitě ty příští velikonoce budou už mnohem veselejší. A pokud holčina tak určitě taky. Přeju vám ať vám všem ten zítřejší den uteče a prožijete si to každá dle svého. Pa pa pa
23. bře 2008 v 18:30  • Odpověz
Ahojky! Všechny Vás moc zdravím!! :slight_smile: Velikonoce jsou super,včera jsme barvili vajíčka,děti pomáhali,dneska ráno koledoval kluk a byl nadšený chodilo hodně dětiček takže nám ani vajíčka nestačili!!A jinak jsme celé odpoledne odpočívali takže taková velikonoční pohodička!! :slight_smile:
24. bře 2008 v 16:50  • Odpověz
autor
ahoj těhulky tak jak to jde a hlavně co ty Pavli nehorázně se to blíží co, jsi ještě celá?
26. bře 2008 v 10:05  • Odpověz
Ještě se koulim celá!! :slight_smile: Včera jsem teda měla pocit,že asi porodim,ale zaspala jsem to,na jednu stranu jsem ráda,ale tu druhou bych to už měla za sebou!Ono se říká že vícerodičky mají ty poslíky horší a častější!Zítra jdu na kontrolu tak uvidim co mi řeknou a příští týden už do brodu do porodnice,protože budu začínat 40tt tak doufám,že do té doby porodim a nebudu přenášet!! :slight_smile:
26. bře 2008 v 10:47  • Odpověz
Ahojky, takže screening v prvním trimestru dopadl O.K. Ručičky, prstíčky, nožičky srdíčko je na svém místě. Jen jedna hodnota měření vyškla o krapet víc než měla a tak tam jdeme ještě příští týden.
Chtěla jsem se zeptat. Je potřeba se registrovat v Havl. Brodě v porodnici? Ptám se protože se o tom všude píše, tak nevím, jestli se to dělá i v HB.
26. bře 2008 v 15:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky, teda Pavli asi to je už děs co, co mě to ještě čeká, dneska taky hekám, musela jsem si dát vanu strašlivě mě rozboleli záda a trochu i v podbříšku začíná to být nepříjemné, jinak se drž Ivy já jsem se nikde neregeistrovala tak nevím jinak gratuluji že máte vše v pořádku užívej si těhotenství je to hezké, akorát já bych si ho asi lépe užívala kdyby mi nebylo špatně teď se mi vrací zase každopdenní nevolnosti měla jsem měsíc pokoj bylo mi zle jen jednou za dva dny večer a teď se to vrací na téměř celý den a každý den snad už to překlepeme tak se držte děvčata pa pa
26. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz
ahojky maminy:slight_smile: no já jsem se též nijak neregistrovala do porodnice,nevím jestli to za tebe udělá gynekolog a nebo to vůbec není třeba?nevím...jinak símo a pavlí,držím palečky při porodu,už se vám to fakt pekelně blíží:slight_smile: jo a símo,mě na záda pomáhal nahřátej ručník, tak to zkus-třeba taky pomůže.
jinak vojtík je pěkný číslo,dopoledne vůbec nespí,odpo tak 2-3 hodky a jinak je furt vzhůru a chce si hrát,povídat,blbnout...ale zase spinká celou noc, zhruba tak od 20:00-7:00.takže se s přítelem vyspíme:slight_smile: ani v kočárku nespí,to kouká okínkem ven...a holky,až síma a pavlí porodí a trošku se s mimiskem zžijí,nedáme nějakej ten srazík? :sweat_smile:
27. bře 2008 v 10:00  • Odpověz
jsem ale pitomá,mám tam chybu jak hrom!!takže oprava: SŽIJÍ :slight_smile:
27. bře 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
ahojky, Marcel díky za radu, no je fakt že se to blíží docela rychle, s tím srazem nic slíbit nemůžu teď mám sice čas, ale jak bude mimi tak nevim nevim, začínáme do toho stavět a já mám práci i doma ve které chci poi porodu pokračovat tak uvidíme.
27. bře 2008 v 11:10  • Odpověz
Ahojte holky, jdu juknout, co je u Vás nového.
27. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
Ahoj Andy no to si nám toho moc nenapsala, jak se máš? Jak se cítíš?? Jinak berušky Pavlin a Andy nevím jestli o tom víte ale dnes jsem u byla u doktrorky a od 7.4-11.4 jsou Brodské porodní sály uzavřené kvůli malování takže si porod plánujte až potom nebo předtím ptali jsme se na to a kdo bude rodit v tomto termínu musí buď Jihlava, Chrudim nebo Čáslav nebo tam kam to bude mít nejblíž takže Pavlin nevím jestli tě to potěší.
27. bře 2008 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky! Diky za info,ale už jse byla obeznámena!Takže s tím tak nějak počítám asi zvolím nakonec tu Jihlavu mluvila jsem dneska s mojí dr a ona mi Jihlavu vřele doporučila takže uvidíme!!Třeba to stihnu do toho 7.4. mám termín 6.4. tak bych ráda,ale musím někam na ko ve čtvrtek!Takže když do té doby neporodim,tak jdu do Ji!Holčiny mějte se!Ahojky andy!! Jinak u mě beze změny pořád se cítím stejně:to znamená už to chci mít za sebou!!!Pa. :slight_smile:
27. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
Pavlí držíme pěsti a myslíme na tebe, zvládni to a pak se nám ozvy. Pa
28. bře 2008 v 08:05  • Odpověz
ahojky!! :slight_smile: Určitě se ozvu!zatim jsem v pohodě a připadá mi že snad ani neporodim! :grinning: Ale ten 40tt to je hrůza!!Mějte se maminky a budoucí maminky!!! :slight_smile:
29. bře 2008 v 11:34  • Odpověz
Pavlí,držím palce!I Vojtík:slight_smile: A Símo,jak se cítíš? Co nevolnosti,furt?Už se ti to taky krátí...kdyby to na tebe přišlo dřív,též ti držíme palce.A andy,tobě taky:slight_smile:
30. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
Marcel nestraš to si nedovedu představit rodit dřív, nejbližší termín z posledního UZ mám sice 20.4. ale předpokládám že dřív jak 30. dubna to nebude, když si to uvědomim tak těch 8 měsíců strašně rychle uteklo, ale čím víc se to blíží tím víc se těšíme na prcka.
30. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz
simčo,pro jistotu měj tašku do porodniceu dveří :grinning: A počkej,jak Vám to budeutíkat až budete mít mimíska na světě!jee,a nemrkla sem pavlína,tak snad už není v porodce? :wink:
31. bře 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
ahoj, no takšku už mám sbalenou teda skoro, utíká to takovým kvaltem že nevím co dřív, Pavli se neozývá že by????
1. dub 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahojky Holky :slight_smile: :slight_smile: ještě né asi budu jako slonice!!!nechám si to až do června a bude!! :grinning: :grinning: dneska mi dr řekla,že mám ještě čas tak fakt nevim co jí spadlo na hlavu,když mám prvni tt už tuhle neděli!!Jinak je mi ted docela fajn akorát nějak nemůžu spát!no dám vědět když něco bude!Simi už chodíš na monitor?
1. dub 2008 v 17:27  • Odpověz
autor
Pavlí a my už mysleli že rodíš, je to asi otrava co, ne ne já ještě na monitor nechodím od kdy se vůbec chodí.
1. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz
Má se chodit od 36tt,ale jestli ho nemá dr u sebe tak by tě měla poslat do porodky já nakonec zvolila Jihlavu takže budu rodit tam bojim se aby to nevyšlo do HB zrovna na to až tam budou malovat tak to rači riskovat nebudu! :slight_smile: Mějte se pa pa!
2. dub 2008 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.