• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
autor
Ahoj Pavlí, no tak to se ti nedivim pravděpodobnost že tě to chytne v tomhle termínu je velká, a když by to náhodou bylo dřív nebo dýl pojedeš do Brodu nebo do Jihlavy, mě vlastně začíná 37 tt ve čtvrtek a to je dle termínu 30.4. a na monitoru jsem ještě nebyla asi je to u každého jinak já mám pohyby stále stejné takže třeba i proto to bylo vše v pořádku tak mě nikam nežene, uvidíme zítra jdu na kontrolu. Tak se drž
2. dub 2008 v 11:19  • Odpověz
Už jsem byla v jihlavě,moje dr mě tam už předala vzhledem k tomu ,že prý musí!!Tak nevim jak to je!A hlavně druhý termín mám 11.4. takže to fakt riskovat nebudu,takhle jdu na ko zase do ji a uvidíme jaky to tam bude i když ten HB mě mrzí!A monitotor je hodně důležitej tak když tě tam ted nepošle tak si na tom trvej!!V HB ti ho normalně natočej v porodce!Jinak taky držim palečky a kdyby něco tak dej vědět pa!Třeba ještě porodíš dřív než já! :grinning: :grinning:
2. dub 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
Já jdu zítra k doktorce ale prohlížet mě bude jen sestra protože mám jít na nějaké testy a abych tam nemusela být prý celé dopoledne tak mám přijít na určitou hodinu a to tam doktorka nebude, ale zeptám se na to, každopádně si myslim že kámoška chodila až od 38 tt, a s tím že porodím dřív než mě nestraš jo já mam čas a necítím se na to jít rodit, akorát jsem se dneska docela vylekala byli jsme v bance a řešili něco ohledně auta a jak jsme tam půl hoďky seděli a pak vylezli tak mě šíleně ztvrdlo břicho a začla mi křeč do podbříška, bolelo to asi minutu a od té doby pokoj tak nevím jak to mám brát a jestli to něco znamená každopádně břicho mi teď tvrdne čím dál častěji, dneska jsem taky mluvila s kamarádkou má druhý termín 6.4. čekají holčičku a je nešťastná kvůli tomu Brodu 1.4 měla termín první je to prvorodička tak taky uvidíme kdy to na ní přijde každopádně vás lituju to že musíte na Jihlavu
2. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
Ta Jihlava neni zas takové zlo!Je to tam docela pěkný tak uvidíme co a jak tam praktikujou,já jedu dneska s Týnou k babičce ,bude u nich asi týden tak už ted se mi stejská!No nic musim jít odpoledne se ozvu pa pa!
3. dub 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahojky, koukám, že se máte všechny moooc droře. Já taky :slight_smile: Všechno je bez problémů a vesele mi začíná pomaloučku bříško.
Pavlina - já si taky nemyslím, že by Jihlava byla tak špatná. Slyšela jsem dobré ohlasy a hlavně tam jsou prý doktoři odborníci :wink: Takže moc drží pěstičky ať je všechno O.K.
Simope - letí to jak voda, viď? Blíží se to moc a moc? Proč už bys nechtěla rodit? Baví tě to s pupíkem ? :slight_smile:
3. dub 2008 ve 14:36  • Odpověz
autor
Ahoj, Ivy no né že by mě to s pupíkem přímo bavilo, ale zase to ještě není tak strašné a hlavně se mi nechce až do Jihlavy, ale dnes jsem byla na kontrole a mám prý čas hlavičky je ještě dost vysoko, stejně věřim že to bude na čarodějnice a nebo 1. května. Jinak si to hezkly užívej chodíš ještě do práce nebo už jsi doma? A Pavlí ty se drž
3. dub 2008 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky, teda ještě že sem sem zavítala. Tak mezi 7. - 11.4. nesmím rodit, protože já jinde rodit nechci. Jinak mě je teď docela fajn, až na to, že mám hoooodně častý bolestivý poslíčky, všechno mě bolí a bříško už fakt překáží. Jinak jezdím teď do Havlíčkova Brodu na kontroly každý týden k Mudr. Přibylovi. Nechodíte k němu některá. Mě tam poslali od nás, protože už si tady se mnou nevěděli rady. Včera jsem byla na prvním monitoru. Mimčo bylo vzhůru, takže jsem tam byla jen 10 minut. Byl se mnou manža i Jiřík a máme to natočený na kameře. Já děsně ráda poslouchám jak tluče mimískovi srdíčko.

Tak já se loučím a brzy se zase ozvu.

Páčko.
3. dub 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
ahoj andy tak to asi nechceme žádná, už jsme o tom tady taky diskutovali pavli kvuli tomu pojede do Jihlavy no a já snad mám ještě čas neboj to nějak zvládneme, a kdy máš ty termíny máš jich víc nebo jen toho 27.4 cop máš uvedeno?
5. dub 2008 v 17:15  • Odpověz
Ahojky Holky jdu Vás jenom pozdravit a popřát krásnou neděli!
Simo už jseš 37tt to strašně utíká,já mám dnes termin a nic mi neni,takže budu přenášet,hlavně mi vůbec nic neni,žádný příznak,že bych měla rodit! Tak se mějte krásně! :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
ahoj Pavli, no letí to hrozně jak to že si ještě doma, držíme pěstičky ať ti vše dobře dopadne, že mi písneš smsku viď až se to narodí pošlu ti číslo na mobil do schránky. myslíme na tebe
6. dub 2008 v 10:23  • Odpověz
Simo máš to v IP!
6. dub 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
ahoj holky prosím Vás vy zkušené maminy, můžete mi některá popsat jak vypadají ty poslíčci a jak často jsou a kdy jsou? Mě by to zajímalo ať vím co čekat, taky nevím jestli už třeba nebyli ale budu rodit poprvé takže opravdu nevím.
6. dub 2008 v 18:01  • Odpověz
simonko,mě tvrdlo bříško a ze dne na den mi padlo dolů...jinak jsem žádný neměla.takže je to asi individuální,u každé maminky jinak.
a až ti pavlí napíše,tak to písni semka,jo?ať taky víme:slight_smile: jinak se holky opatrujte a pozdravujte miminka:slight_smile:
6. dub 2008 v 18:15  • Odpověz
Ahojda,

simope, já mám termínů víc, podle MS mám 27.4., podle pohybů 20.4., podle posledních dvou UTZ mi to prý vychází kolem 10.4. tak uvidíme jak to bude. Já jsem si vybrala termín 13.4., to máme s manžou výročí svatby, tak by to nebylo špatný.
Jinak poslíčky mám tak, že mě tvrdne a bolí bříško jako při silně MS. Napřed se mi objevovali jen občas, většinou v noci, teď se mi objevují častějc. Až si kolikrát myslím, že pojedeme.
6. dub 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
Andy díky za info, jsi na to s těma termínama asi jako já já je mám od 20.4. do 10.5. takže taky mazec.
6. dub 2008 v 19:00  • Odpověz
ahojky těhulky:slight_smile: tak andy a simco,jak se cítíte?pavli se ještě neozvala?my jsme v sobotu oslavili vojtíkoi 4 měsíce:slight_smile: jak to utíká,to je hrozný:slight_smile: začali jsme chodit na rehabilitaci,slehl si hlavičku,tak jí má na jedne straně trošku křivejší,ale rehabka říkala,že pravidelným a poctivým cvičením se to vyrovná.tak svičím jak divá.ale cvičíme vojtovu metodu,hrozně u toho pláče.chuděrinka malá.ani neví,že mě to bolí víc jak jeho:slight_smile: ale na bolest se zapomenene,horší by bylo,kdyby měl křivou hlavičku:frowning2: což nedopustím.dobrou noc:slight_smile:
8. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
Ahoj Marcelko, tak hlavně aby jste byli v pořádku a vše se mu srovnalo. Já se cítím jak kdy přes den to jde,a le večery jsou horší třeba dneska mi celej den strašně tvrdne břicho a teď momentálně taky pořád a ještě se tam mrňous tak strašně mele že nevim co si o tom mám myslet, ale už se mu ani nelíbí když sedim a ležet mě nebaví protožě mě bolí záda, no po pravdě už to asi začne být náročné, Pavlínka zatím nepíše, že by už rodila, naposledy jsme spolu komunikovali v neděli tak snad už to taky na ní přišlo tak dobrou.
8. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já dnes byla na kontrole a monitoru. Na monitoru jsem měla opět slabé kontrakce, ale pan doktor říkal, že se asi ještě uvidíme příští týden. Tak uvidíme, jestli do té doby porodím nebo ne. Já bych hrozně chtěla rodit v neděli, to máme s manželem výročí svatby a taky už bude otevřená havlíčkobrodská porodka.

Marcel, gratuluju ke 4 měsícům. Máš pravdu, že to hrozně utíká. Jakoby to bylo včera, když jsem manželovi mávala před obličejem těhu testem s // a teď už jen čekáme na porod. Taky držím palečky, ať se Vojtíškovi hlavinda brzy srovná a nemáte trápeníčko.

Simope, vydrž, za chvilku to bude za námi a až budeš držet ten uzlíček v náručí na všechnu bolest zapomeneš.

Pavlínka psala ještě včera na duben2008 a pořád nic, tak uvidíme, snad už holka porodí.
9. dub 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahojte holky!já prostě asi neporodim,asi jak pořád říkám,že už další miminko nebude tak se mě to drží a nechce ven!V párek jdu opět na monitor a kontrolu tak doufám,že už budu vědět na čem jsem! :slight_smile:
Marcel taky gratulace ke čtyřem měsícům at krásně rostete a z hlavičky si nic nedělej dáte to do pořádku cvičeníčkem a bude!
simo nepřišlo!!Se asi už zbláznim!!!!!
Já ted ale nějak nestíhám,ale určitě dám vědět!!Mějte se a opatrujte se papa!
Andy já vůbec nic na monitoru,ani kontrakce ani prostě nic tak nevim!!
Si fakt připadám jako ten slon,mám strach,že nakonec timhle přenášením bude mimísek velikej a ani ho nepordim! :wink: No uvidím v pátek po kontrole sem písnu papa!
9. dub 2008 ve 13:35  • Odpověz
autor
Holky držte se, já už taky začínám skučet hlavně v noci se budim a dneska v noci nevím zda se to dá brát jako poslíčci, ale šíleně mě bralo břicho od zhora dolů v podbříšku do toho tvrdnutí břicha a asi 2 minuty v kuse a to sem myslela že ani nevydržim hrozná bolet, když si pomyslim že to bude ještě horší je mi z toho na nic, akorát je fakt že jakmile to přestalo bolet tak byl klid a za dvě minuty jsem nevěděla a na sobě nepociťovala že mi něco bylo, ale v noci jsem se kroutila jako žížala, děs, pořád si říkám bude hůř, tak se držte a Pavlí dej vědět pa
9. dub 2008 v 16:06  • Odpověz
Pavlí, neboj, to přijede, ale je divný, že si třetí mimčo dává takhle načas.

Simo, hůř sice ještě bude, ale dá se to vydržet.
9. dub 2008 v 19:02  • Odpověz
jůůůů porodnice Havlíčkův Brod mi píše:

Od čtvrtka 10.4. je plně obnoven provoz naší porodnice. Omezení provozu bylo způsobeno malováním prostor porodních sálů a lůžkové části oddělení. Rodičky čeká krásnější a příjemnější prostředí. Děkujeme maminkám za pochopení.
10. dub 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
Ahooj holky tak jsem chtěla napsat že porodnice je už v poho dneska jsem tam byla na monitoru a fain cvrčkovi bije srdíčko jako o závod a všechno v pořádku, byla jsem taky na kontrolním UZ paní doktorce se zdálo, že miminko není až tak veliké a kvůli upřesnění termínu tak mě tam poslala a opravdu není moc velike (myslím to ironicky( jsem 38 tt začátek dneska a máme 3560g což je teda dost na to že ještě klidně můžu měsíc čekat, andy nebyla jsi taky na UZ nevíš kolik máte? Tak držím pěsti a mějte se
10. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz
Simope, já byla na UTZ když jsem byla 35+1tt a měli jsme 2746g, takže teď bysme měli mít tak 3300g podle toho, jak má mimi přibírat. Ale Simope já nebyla na UTZ v nemocnici ale u svého gyndr. Když jsem byla v Havl. Brodě v 30tt tak mi tam tvrdili, že mám strašně velké mimi a že vypadá o 3 týdny starší. Tvrdili mi, že mimčo váží 2070g, a měli jsme mít něco mezi 1500g - 1700g. Takže bych tomu UTZ v nemocnici moc nevěřila. No, uvidíme. V Praze u Apolináře měli hodně přesnej UTZ. Tam mi tři dny před porodem Jiříka navážili, že bude mít Jiřík 4070g a narodil se s váhou 4030g.
11. dub 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
Andy mě se to zdá strašně moc na to že jsem 38 tt on tedy říkal plus mínus půl kila, ale stejně kdo to bude rodit, ikdyž doktor ani moje doktorka neříkali že by to bylo nenormální ale mě to přijde veliký uvidíme, bavila jsem se o tom s porodní asistentkou a ta říkala že klidně mimi může mít těžké kosti proto to naskočilo a je fakt že by mohlo po mě já měla vždycky tak o 15 kilo víc než holky které vypadali naprosto stejně jako já tak třeba to bude drobeček malinkej ale 4,5 kilovej a Andy jak ty se cítíš? Myslíš že už se to blíží? Otevíráš se? A co hlavičku už ji máš nízko? Já ještě pořád nic takže snad ještě chvilku čas. Pavlí a co ty ještě jsi doma nebo už rodíš??
11. dub 2008 v 10:03  • Odpověz
Simope, já už se otvírám, mimčo už je hodně dole a poslíčci jsou čím dál častější a silnější, takže už bych byla hrozně ráda, kdybych už porodila. A co se velikosti mimča týče, tak plus, mínus půl kila je rozdíl. Já mám zas mimčo asi extrémně dlouhý, protože podle délky stehení kosti jsem teď už 40+6tt, tzn. asi o 3 týdny větší. Taky si myslím, že to nebude tak horký, protože s manželem nejsme žádný velikáni. Mě v Havl. Brodě v tom 30tt taky vystrašili, že předpokládaná porodní váha bude kolem 4,5 kila, ale teď už to zas tak nevypadá. Tak se nechám překvapit.
11. dub 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
Tak Andy držíme ti pěsti ať ti vše dobře dopadne a pak nám sem dej vědět jo. A hezky si to užij v nově vymalované porodnici.
11. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
Simope díky, určitě dám vědět.
11. dub 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
Ahoj děvčátka tak jak to jde? Mě už začínají otékat nožky a začínají bolet tak už to i někdy je otrava, ale musí se to nějak vydržet. Napište něco pěkného třeba že už máte dětičky na světě! Pají nepíže že by už konečně?
12. dub 2008 v 09:06  • Odpověz
Ahojky holky!!
Chci se omluvit,ale blbne mi PC a to máme půl roku a dali jsme za něj nekřestansky prachy!!Ale to je jedno!!
Včera jsem byla na ko,ale poslali mě ještě domu s tim,že jsem zkušená mamina a že bych tam mohla být zbytečně ještě třeba dva dny!Tak jsem myslela,že je nakopnu!Po tom vyšetření jsem málem nedošla do auta!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to hrůza včera jsem měla celej den bolesti jako prase,ale nepravidelný takže se nikam nejelo,aby mě zase poslali domu tak no jsem neměla nerva!Večer se to uklidnilo ,ráno jsem si připadala,že snad ani nejsem těhotná jak mi bylo dobře a ted to začíná znova takže uvidíme!No užívám si plnými doušky tak na mě myslete a at vy to máte v pohodičce zase se ozvu papa!
12. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.