• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
autor
Teda Pavlí jsi chudák myslíme na tebe a drž se.
12. dub 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj Pavli,to je teda síla.To ti to nemůžou vyvolat?Taky tomu prý pomáhá prošťouchnutí :dizzy_face: ,že by jste to doma s taťkou zkusili :sweat_smile: :grinning:
12. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
Tak děvčátka informace od pavlana01: Psala mi smsku že dnes v noci v 1.29 hod se jim narodil Martínek 3500g a 48 cm a že moc zdraví a že porod byla brnkačka, takže to má už za sebou, ale asi si protrpěla, napíše až bude doma. Takže Andy jsi na řadě!!!!
13. dub 2008 v 07:38  • Odpověz
Že moc gratuluju :slight_smile: Ať jsou oba zraví :slight_smile:
13. dub 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahoj Simope, zrozvna jsem šla psát, že Pavlí už nám porodila a koukám, že si mě předběhla. Jo, teď jsem sice na řadě, ale dneska to na porod nevypadá. Tak klidnou noc, jako dneska jsem nezažila ani nepamatuju. Ani teď mi nic není. Tak se mějte a Pavlínce s Martínkem hoooooodně zdravíčka.
13. dub 2008 v 10:06  • Odpověz
Pavlínce moooc gratuluji a ať Martínek roste jenom k radosti:slight_smile: jinak Andy a Simčo,i na vás myslím a zvládněte to v pohodě:slight_smile:
dneska je hezky,tak jdeme na prochajdu,škoda sedět doma:slight_smile:
13. dub 2008 ve 14:59  • Odpověz
autor
ahoj holky jak pak se vede? Mě zatím docela fain. Teda jde to. Co vy jak se máte co ty Andy ještě nerodíš? A Marcelko jak vy se máte, kdyby jsi měla čas můžeš sem dát nějaké fotečky toho vašeho cvrčka a't se máme na co těšit.
14. dub 2008 ve 14:39  • Odpověz
Ahojda

Simo, bohužel ještě nerodím a poslední 2 dny to na porod ani náhodou nevypadá. Ve středu jdu zase na monitor a kontrolu, tak jsem zvědavá, jak jsme postoupili. Jinak tady: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1323647&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D640%26vOrderBy%3D2 je fotka Martínka od Pavlínky. Poslala mi MMS tak jsem to dala do albumu dubňátek 2008, tak jukněte. Je krásňoučkej.
14. dub 2008 v 17:50  • Odpověz
autor
No malej Martínek je opravdu úžasnej a krásnej to je tak hezký miminko já už se snad nedočkám.. strašně se těšíme :slight_smile: drž se andy
14. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky,
Pavlina01: moc moc gratuluju k narození Martínka a přeju hodně zdravíčka a ať se mu na světě líbí :slight_smile:
A jak vy holky?
Simope1: jak jsi na tom? Už je asi na všem zřejmý, že se to už blíží viď? Jak se říká "Už to klepe na pupek" :slight_smile: To tak strašně utíká? Věřím, že se tolik těšíte. Tak si užívej poslední dny (teda možná týdny :slight_smile: s bříškem a ať je vše O.K. A kdyby něco, tak musíš dát honem vědět :wink:
16. dub 2008 v 08:57  • Odpověz
autor
ahoj Ivy jo jo už se to dost blíží dneska jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co mi řekne, bříško mi dost kleslo, tak doufám že hlavička už sestupuje, tobě ať se taky daříéa užívej těhotenství
16. dub 2008 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jdu oznámit, že jsem včera byla na kontrole a monitoru. Tak mimčo se zaseklo a je přesně tam, kde před týdnem, takže se ven nechystá. Prý se s panem doktorem uvidíme ještě příští. Já doufám, že už to bude naposledy a pak už jen porodka. Jinak Pavlínka by měla jít dneska domů, tak se těším, až nám popíše svůj rychlej porod.

Simo, koukám, že si včera byla taky na kontrole, jak si dopadla?
17. dub 2008 v 08:26  • Odpověz
autor
Ahoj taky už se těším až nám to Pavlínka popíše. No a jinak já jsem tedy včera na kontrole byla nedozvěděla jsem se nic závratného jen to, že ikdyž mi bříško dosti kleslo, hlavička je stále vysoko k porodu toi zatím ještě není, neotvírám se akorát s emi prý povolilo nějaké hrdlo nebo co, to nechápu co to je a nějak jsem to nerozebírala, prý bych měla ještě za týden v klidu dorazit tak uvidíme, Andy my se tam třeba opravdu sejdeme uvidíme, je teda fakt že já žádné příznaky, které by porodu měli směřovat zatím nemám tak uvidíme. :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2008 v 10:24  • Odpověz
Ahoj simo, tak to tak vypadá, že se tam asi doopravdy sejdeme. Říkal mi včera pan doktor, že by se před třemi týdny vsadil, že do 14 dní porodím a teď to nevypadá ani náhodou, takže máme za týden obě kontrolu a pak jdeme na to, co ty na to?
17. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz
autor
Ahoj Andy, no uvidíme třeba jo já si teda ještě nějak nepřipouštim že bych měla jít rodit, nijaké zvláštní příznaky nemám, ale přenášet nechci, nejraději bych byla kdyby to bylo v termínu a to 30.4. uvidíme, řikám si večer se ještě půjdeme podívat na ohýnek a v noci pojedeme a 1.5 se to narodií tak jsem zvědavá jestli to vydržim, spíš mám opravdu strach aby to nebylo déle už tak mimčo bude alespoň 4 kilové no jo co se dá dělkat hlavně aby to bylo vše o.k
18. dub 2008 v 06:28  • Odpověz
Simo, tak já bych rodila klidně hned, protože se právě děsím toho, že budu mít velký mimčo. Podle mého gyndr. už jsem měla být v porodnici, ale jak mě předal do toho brodu, tak ten nový doktor o vyvolání vůbec nemluví. Taky pevně doufám, že mě aspoň nenechá přenášet. Mě se to teď všechno zastavilo a jak jsem měla pořád poslíky, tak teď už skoro týden nic.
18. dub 2008 v 10:20  • Odpověz
autor
Andy v Brodě je tohle opravdu sranda kamarádku nechali přenášet 18 dní a včera se jí narodila holčička 4,15Kg ale museli jí to vyvolat asi opravdu lepší když to přijde přirozeně, taky se děsim že to bude veliké, ale co se dá dělat hlavně aby už to bylo, na jednu stranu bych byla radši kdyby mě to chytlo a neřešila bych termín první mám teď 20 a pak po pěti dnech tak uvidíme
18. dub 2008 v 10:48  • Odpověz
Simo, já mám 20 druhý termín, tak přemlouvám mimíska, že bude úplněk, tak ať už se vyleze podívat se na měsíček. Já doufám, že mě přenášet nenechají, já se nedám, já bych přenášet neměla. Mám ten vysoký tlak a zvýšený cukr v krvi, tak by mě neměli nechat. Uvidíme.
18. dub 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
To já taky nechci, ono se to ozve každopádně ti přeju aby to na tebe už co nejdřív přišlo ať to máš odbitý. Taky bych raději dřív než přenášet 14 dnů, ale bojim se že si asi vybrat nebudu moc.
18. dub 2008 ve 14:12  • Odpověz
autor
ahoj holky, jak se vede? Andy jak jsi na tom?
21. dub 2008 v 08:37  • Odpověz
Ahoj Simo,

u mě se nic nezměnilo. Akorát mě v sobotu ráno strašně bolelo břicho a záda, tak jsem si říkala, že by se snad mohlo začít něco dít, ale ono to přešlo a od té doby nic. Tak uvidíme ve středu, co mi řekne pan doktor na kontrole. Jůů, koukám, že už ti taky naskočil 40tt, tak šup, šup, miminka, už máte čas :grinning:
21. dub 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
Ahoj Andy, celý víken jsem byla v proudu a řikám si včera že už mám všechno hotový tak že to klidně může přijít a nicm ale je fakt že v noci už jsem měla bolesti vzbudilo mě to bolest jako v boku a šlo to do zad tvrdlo při tom břicho, ale bylo to asi 30 minut a pak jsem usnula a ráno dobrý tak nevim jestli to jsou poslíčci nebo ne já se bojim že to nepoznám, ach jo už ab to bylo, dneska jsem taková rozlámaná už se mi ani nechce nic dělat.
21. dub 2008 v 11:20  • Odpověz
Símo, neboj až přijdou pravý porodní bolesti tak je 100% poznáš. Bude to bolest která bude přicházet v pravidelných intervalech, bolest se bude stupňovat a intervaly zkracovat. Když budou intervali mezi bolestí cca 5 minut, tak vyraž do porodky. Tohle v noci byli poslíčci. Jinak, mi na dubnátkách už děláme dřepy :grinning:, že prý to pomáhá na urychlení porodu, tak to zkoušíme. Zatím to nepomáhá
21. dub 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
Takže pokud tomu dobře rozumím, tak ty poslíčci jsou někdy daleko horší než bolesti k porodu pokud jsou teda v intervalech třeba po 7 minutách a to jako třeba minutu je bolest a pak to na 5 minut ustane a nic nebolí nebo jak to je Andy ty jsi zkušená
21. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz
Símo, poslíčci většinou chodí nepravidelně a bolest může trvat i půl hodiny, hodinu, pak ti to může dát na několik hodin i dnů pokoj, kdežto porodní bolesti začnou chodit třeba po 20ti minutách a bolí tě to třeba 2 minut, pak se intervali mezi bolestí zkracují na 10 minut, 7 minut a když budeš mít bolesti po 5ti minutách, tak bys měla vyrazit. Uvidíš, že to poznáš.
21. dub 2008 ve 12:50  • Odpověz
autor
No tak to pak jo, já jsem na ty porodní bolesti fakt zvědavá jestli je vydržim, ale asi budu muset, no jo co se dá dělat ale už aby to bylo a ty Andy ještě máš poslíčky nebo se ti to zase uklidnilo.
21. dub 2008 v 18:40  • Odpověz
Símo, dneska jsem měla zase noc :frowning2:. Měla jsem poslíčky asi od tří do šesti, až sem vzbudila chudáka manžu, jak jsem tam skučela. Se leknul, že jako už jedeme, ale nic z toho nebylo, tak jsem ho musela uklidňovat, že to nic není. Teď mě zase od rána bolí břicho, tak uvidíme, jestli se z toho něco vyklube.
22. dub 2008 v 10:12  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: tak jsme od čtvrtka doma,ale tak nějak pořád nestíhám,připadá mi,že bud kojim nebo uklízim a vařim,tak sem písnu až budeme v klidu a trošku se zadaptujeme,jinak malej je zlaticko v noci spinká 5hodin takže se vyspíme,porod byl uplně v pohodě mela jsem to za hodku za sebou takže horší byli ty dva dny před tim porodem :slight_smile: simi a Andy držim palečky at to máte vše v pohodě a dětičky u sebe!Jinak jsme bez nástřihu a porod probíhal bez léků absolutně přirozeně,což jsem teda fakt nečekala,tak se mějte krásně a až bude chvilka tak určitě písnu pa.Fotky jsem ještě nevložila ale určitě to napravim během týdne! :slight_smile:
22. dub 2008 v 10:22  • Odpověz
Ahoooj Pavlí, už jsem si říkala, že ti zkusím napsat, jestli si Vás tam nenechali. Týýý jo, až budeš mít chvilku, tak mi musíš napsat, jak to zvládáš se třema dětma, jestli si taky máme pořídit ještě jedno, nebo to tímhle ukončit. Ale 3 bysme chtěli.
22. dub 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
Andy tak to tě lituju já zatím klid, teď byla zase klidná noc, jen jednou na záchod tak taky nevim kdy to přijde, ale asi je ještě čas, jinak Pavlí docela závidim že už jste doma, včera jsem ti taky chtěla písnout jestli už jste doma a jak se máte takže se těšíme na popis porodu a hlavně na fotečky.
22. dub 2008 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.