• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
Símo, já jsem ráda, že se zase něco děje, už jsem se bála, že budu rodit až v červnu.
22. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz
autor
Neboj neboj já si myslim že do konce týdne bude u tebe mimi na světě, teda aspoň ti to přeju když máš takovýhle bolesti jo a mohla bys mi na sebe taky poslat číslo abysmi pak dala vědět smskou a já tobě na Páji mám. Pošli mi ho do schránky, teda jestli ti to neva, taky by mohla být náhoda že můžeme spolu ležet v nemocnici a nebudeme o tom vědět.
22. dub 2008 v 15:11  • Odpověz
Símo o.k. číslo posílám do IP
22. dub 2008 v 15:13  • Odpověz
autor
o.k díky já taky
22. dub 2008 v 15:57  • Odpověz
Holky mam tam nějaky fotky tak jukněte :slight_smile: zatim jich moc neni. Dodam později a už se těšim na ty vaše broučínky :slight_smile: Tak šup rodíme :slight_smile:
22. dub 2008 v 16:43  • Odpověz
autor
Pavlí Martínek je úžasnej krásné miminko závidim ti to já už se modlim aby to na mě přišlo, protože když vidim jak všechny kamarádky tu přenášej tak je mi z toho špatně a jsou na tom daleko hůř já už sice po prvním termínu mám, ale 30.4 je ten klíčovej a do té doby musim mlčet a doufat, taky jsem musim přidat nějaké fotečky mého těhu, vykašlala jsem se na to tak to musim na poslední chvíli dohonit.
22. dub 2008 v 17:54  • Odpověz
autor
Tak holky dala jsem sem konečně fotečky z průběhu těhotenství mám jen asi z šesti různých týdnů, ale poslední je nejaktuálnější. Tak můžete juknout až bude mimi budu fotit poctivěji. pa
22. dub 2008 v 18:23  • Odpověz
Pavlí, Martínek je krásňoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Simo, taky máš pěkný pupendo, tipuju ti holčičku :wink:
22. dub 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
dík taky mi to každej říká že ještě neviděli tak velký břicho každý mi řiká jestli nečekám dvojčata, ale mě zase nepřijde tak velký asi už jsem si na něj zvykla, no uvidíme co to bude je mi to jedno hlavně už aby to bylo a jak se ty dnes cítíš je ti líp nebo poslíčci zlobí
22. dub 2008 v 19:47  • Odpověz
Holky díky!Hlavně je hodnoučkej v noci spinká 5hodin v kuse takže se fakt vyspíme :slight_smile: Ale přes den pořád kojíme takže asi v noci odpočívá!
Simo krásný bříško a neboj se já jsem přenášela týden a ještě se to dalo ale jsou to nervíky když se to potom blíží a nevíš kdy a co ale odměnou ti je tvoje miminko a pak už jenom radosti a starosti tak si užívej klídek a hodně odpočívej to se ti bude hodit!
Andy ty už to máš taky za pár tak šup jseš na řadě!Andy docela je to v pohodě docela dost odpočívám takže mi ani nepřipadá,že mám ty děti tři!Jsou super mám vlastně dvě chůvičky takže to zatim zvládáme no uvidíme za dva tři měsíse co budu říkat!Ale fakt musim říct,že jsem ok zatim! :slight_smile:
Držim palečky a dejte vědět jo!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak malej už se budí na papáníčko tak já se loučím mějte se a opatrujte se! :slight_smile:
22. dub 2008 v 19:53  • Odpověz
ahoj děvčata!taky vás po delší době moc zdravím.
pájí,móóóóc velká gratulace!!!a rodila si v jaké porodnici?martínek je opravdu hezoučkej.a taky hodnej,že vás takhle nechá spinkat.no a jak přivítali martínka kristýnka s péťou?to muselo být hezký...
simonko,teda ty máš fakt pěkný pupendo:slight_smile: ale sluší ti to:slight_smile: už to může přijít každou chvíli,co? a andy taky...holky,přeju pohodovej porod,ať vás mimískové moc netrápí při porodu :grinning:
a co ivkan?dlouho se tu taky neukázala.už ti roste bříško.koukala jsem,že už jsi v 18 týdnu,to je hrozný,jak to letí.
tak holky,mějte se a smějte se :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem zpět z kontroly a chce se mi brečet. Na monitoru mám kontrakce, tvrdne mi bříško, ale prý to stejně na porod ještě nevypadá, že se s největší pravděpodobností uvidíme ještě příští týden. Dneska jsem měla zase šílenou noc, tak si tak říkám, jestli takhle mám vydržet ještě týden, tak mi nezbudou na porod síly. Ale taky říkal doktor, že když mám v neděli termín, tak mi může do té doby prasknout voda, tak uvidíme. Chjo, ty poslední dny jsou fakt strašný.
23. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
Ahoj, Andy teda jsi chudák, já jdu na kontrolu zítra tak jsem zvědavá co mi řekne. Dneska porodila další moje kámoška, já už z toho asi nebudu, všichni rodí a u nás se pořád nic neděje je teda fakt že je ještě do posledního termínu 7 dní, ale to je jedno já už bych jela tak uvidíme, tak se drž a já dám zítra vědět. pa
23. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz
Símo, tak až přijdeš z kontroly, tak dej vědět. Já jsem měla zase krušnou noc. Dost bolestivě mi tvrdne břicho po 10-20 minutách, ani spát mě to nenechalo, tak třeba se ten porod nakonec rozjede, i když tomu moc nevěřím, spíš si myslím, že takhle budu fakt trpět ještě týden.
24. dub 2008 v 08:58  • Odpověz
Ahoj, Andy, Simope, držím Vám palečky, ať to utíká, ať máte co nejmenší bolesti, ať brzky porodíte, ať je všechno O.K. a můžete se radavat z miminek.
24. dub 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
už aby to bylo
24. dub 2008 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky tak jenom nakukuju a hned zase jdu.
moc vam preju at uz to mate zasebou a miminka u sebe :slight_smile:
nam uz bude v nedeli 14dni strasne to leti,bojim se ze nam nestaci mlicko zacina plakat tak po hodince tak jsen z toho trochu nervozni tak mozna budeme muset prikrmovat,aby Martinek nebrečel hlady!
tak se opatrujte pa :slight_smile:
25. dub 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
Ahoj Pavlinko, držím pěstičky aby jste to zvládli a malej neměl hlad, dneska jedu na monitor tak doufám že vše bude o.k. ve středu naposledy na kontrolu a pokud se nic do té doby nestane tak 2.5. bych měla prý nastoupit už začínám mít trochu depku, tak se držte a ahoj
25. dub 2008 v 11:25  • Odpověz
Ahojky tak doufam,že ti to dobře dopadlo!Tak to je fajn aspon vis na čem jsi a co se bude dit!Tak moc držim palečky at vše dobře dopadne! :slight_smile:
26. dub 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
Děkujeme Pavlí? A jak vy jak zvládáte? :slight_smile:
27. dub 2008 v 07:35  • Odpověz
Ahojte holky!
Tak jak se máte?Tak máme U.mlíčko malej nepřibral ani tuk a tak se nedá nic dělat!Mě se mlíčko nedodělává je to škoda trápila jsem se celej týden a ted je malej napuclej a spokojenej takže jseme už v pohodě! no budeme i nadále bojovat třeba se to ještě rozjede,ale moc tomu nedávám!
A co těhulky? jak vám je? :slight_smile:
29. dub 2008 v 10:29  • Odpověz
ahojky maminy:slight_smile:
dneska jsem s Vojtíkem byla na kalmetizaci-vůbec jsem nevěděla,co to je:frowning2: ale v poho.Dr.koukala,jestli ma jizvičku po očkování TBC,kdyby jí neměl,tak jde na přeočkování ve 3 letech,ale jelikož je vše jak má být,tak jde až v 11-ti letech.
JInak Pavlí,my máme taky UM,v porodnici jsem měla mlíka na rozdávání a jak jsem přišla domů,tak den ode dne míň a míň:frowning2: jaký mlíčko mu dáváš?taky jsem bojovala,odsávala,ale nic:frowning2: ale tobě držím palce,ať se ti to alespoň trošičku rozjede:slight_smile:
no a co těhulky,nejste už maminy?HODNĚ ŠTESTÍ!!!! :grinning:
29. dub 2008 v 11:02  • Odpověz
autor
Ahoj děvčata já stále nic, zítra poslední termín tak uvidíme co se buide dít, jinak se cítím stále dobře až na trochu otoků, ale dokud chodim tak to neřešim. Dneska máme poslední cvičení tak ho snad stihnu po cvíču půjdeme ještě na pizzu s holkama a zítra bych ráda vyrazila, ale holt plánovat se to nedá. Pavlí jak ty jsi to vlastně měla tobě to vyvolávali? nebo ne, popiš nám taky tvůj porod až budeš mít čas no nic jdu něco dělat tak se tu mějte pa pa
29. dub 2008 v 11:17  • Odpověz
Ahojky, tak já taky nic a dneska byla dokonce klidná noc, normálně jsem tomu nemohla uvěřit, ale ani jednou jsem se nevzbudila. Dneska mi akorát tvrdne bříško, ale jen tak občas, ale mám divný tlaky v podbříšku, tak si říkám, že by to mohlo něco naznačovat. No uvidíme, až to přijde, tak to přijde. Zítra jdu na monitor, doktor tam nebude, tak se zeptám aspoň PA co jako se mnou bude dál. Já už jsem druhý den po posledním termínu.

Pavlí, nebuď smutná, Jiřík vyrostl taky na UM, mě se mlíčko neudělo vůbec a teď je to kluk jako buk, nemocný jsme jen opravdu vyjímečně a to většinou v létě s angínou, ale to mám po mě, já jsem na to jako dítě taky trpěla. Jinak jsme celou zimu nebyli nemocný ani nastydlí nic.
29. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
Ahoj děvčata jak se daří, nám stále stejně, dnes jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co se teda dozvim. Co ty Andy ještě taky nic? Já už bych fakt jela dneska v noci slouží porodní asistentka co nás měla na kurz a mimochodem je naprosto skvělá tak bych ji ráda stihla, ale asi mi to opět nevyjde.
30. dub 2008 v 08:37  • Odpověz
Ahojky!
Marcel dáváme Nutrilon myslim,že je nejlepší pro tyhle prtata!
Simi neboj dočkáš se :slight_smile: :slight_smile: porod jsem popisovala na dubnovkách ale ted nevim jaká je to stranka ale juknu a napišu at si tu naší rychlovku můžete přečíst!
To by bylo super,ale zítra by holky bylo hezký datum!Tak se snažte a mějte se krásně!
Jo jinak mi kojíme jenom v noci přes den nemam vůbec nic a už tomu vůbec nic nedávám,sice bych byla moc ráda,přes den přikládáme,ale tahá a nic moc z toho neteče takže řve tak mu dávám um ale v noci mu to stačí sice kojíme po hodce a pul ale pořád se snažíme no nevim takhle to vydržim do šesti neděl a když to bude pořád to samé přejdeme na to UM tohle je spíš trápení než kojení! :slight_smile:
30. dub 2008 v 09:02  • Odpověz
Tak je to April/Duben 2008 VI strana 68 tak tam jukni!
30. dub 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
Pavlí držim pěsti aby se Vám to mlíčko rozjelo a určitě juknu.
30. dub 2008 v 10:03  • Odpověz
simope: Ahoj, prosím, chtěla bych tě poprosit o telefoní číslo nebo internetové stránky atd. na ten kurz pro těhule? Nemůžu nikde nic v chotěboři nalézt a k doktorovi jdu až za 2 týdny, abych se zeptatla tam.
Díky moc a drž se ať je vše o.k.
30. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky, tak jsem byla dneska na monitoru, měla jsem tam pořádný stahy po 7 minutách, tak to prej vypadá nadějně, ale kdybych náhodou neporodila, tak mám 6.5. v 8:00 nástup do porodky. Tak snad porodím. Na vyvolání se mi moc nechce a představa dalšího týdne s bolestivýma stahama mě děsí.
30. dub 2008 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.