• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
autor
Ahoj děvčátka tak jak to jde? U nás zase nic, nic se neděje. Žádné známky toho že bych měla už jet. Dneska je taky hezkej datum, odpolko jedu na monitor tak uvidíme co nám řeknou doufejme že to bude všechno v pořádku, já mám ještě slíbenou kontrolu u svého doktora ve středu a pokud do té doby nic tak prý nástup už asi definitivní v pátek 9.5. takže se taky moc netěšim pokud to bude muset jít uměle, ale už si přeju to mít opravdu za sebou. Mějte se super a já zas písnu pa pa
2. kvě 2008 v 05:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak já pořád nic, zítra nastupuju do porodky, tak nejpozdějc ve středu bude snad prcek na světě.
5. kvě 2008 v 11:01  • Odpověz
Ahojky Holčiny

Andy tak to je super konečně po těch týdnech tak at ti to dobře dopadne moc na tebe budu myslet a dej vědět co tam s tebou vyvádějí jo!!
Simi a co ty? jak se máš?

Holky já jsem strašně ráda Martínek konečně přibral,když teda jsme na um,ale je to super!!
Naše Dr říkala,že konečně přestal držet dietu a pořádně se napucne!!
Tak moc vám držim palečky a dejte vědět!!!!!
Já zase letim jdu něco dělat dokud spinka!Pa! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2008 v 16:19  • Odpověz
ahoj holky...andy,simčo,tak už máte svoje miminka u sebe?dejte nám vědít:slight_smile:
já byla dneska s vojtíkem na rehabilitaci s tou hlavičkou, sestrička ho tam trýznila až mi z toho bylo do breku.a teď ty cviky cvičet.chuděrka malá,vždycku u toho hrozně pláče,sotva jsme si na jedny cviky zvykli, tak máme cvičit jiný...ach joo....!!!až jsem z toho taková nějaká roznrzelá, za chvílu příjde přítel z práce a asi to schytá on, tu mojí blbou náladu. :frowning2:
pavlí a co martínek?jak roste?ok?
tak se mějte hezky a pište,ať to tu není tak prázdný...páá :sweat_smile:
7. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz
Holky už asi rodí,že tu dlouho nebyly. :dizzy_face:
8. kvě 2008 ve 14:18  • Odpověz
Tak vám musim napsat,že Simope i Andy mají mimísky u sebe,rodily holky skoro na stejno,ale blbne mi telefon a ty zpravičky se mi smázli se z toho po. tak jenom vím,že Andy má Holčičku Anežku vážila 4100 a Simope chlapečka Radečka 3800 asi moc se omlouvám,ale fakt to nevim přesně!Jinak jsou všichni v pořádku akorát simi to měla nějaký komplikovaný a zakončený císařem!Ale jsou oba v pořádku!
Takže obrovská gratulace k miminkům! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz
gratulace veliká!!!už se těším na fotečky mimísků:slight_smile: užívejtesi slunka,odpo mám taky naplánovanou prochajdu.v tomhle počasí škoda sedět doma:slight_smile:
a pak přítelovi sbalit kufřík, v neděli nastupuje de brna do nemocnice a v pondělí mi ho budou operovat:frowning2: jak nám bude smutno!!ale snad si pro něj brzo pojedeme :grinning:
9. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz
Móóóóóóóc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .To se někdy musíme konečně sejít.
9. kvě 2008 v 15:26  • Odpověz
Ahoj, já taky moooooooc gratuluju. Já na ně v pátek na obě myslela, jestli už mají za sebou. Jen tak instintivně, protože Sima psala, že když nic nepřijde, tak v pátek nastupuje.
Takže ještě jednou veliká gratulace :slight_smile:
12. kvě 2008 v 07:17  • Odpověz
Ahojky holky, tak nás včera pustili z porodnice. Simope by měli pustit dneska. Jinaka Anežka se narodila 8.5.2008 ve 4:15, vážila 4190g a měřila 49cm. Dala si na čas holka, ale stálo to za to. Dala jsem si pár foteček do albíčka. Jinak Simope opravdu rodila hned vedle mě. Jen se chudinka strašně dlouho trápila a nakonec musela na císaře. Nám se naštěstí povedlo porodit normálně. Až bude čas, popíšu porod. Zatím se mějte, páčko
14. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz
Ahojky Andy!
Tak ještě jednou veliká gratulace k Anežce je nádherná!
Nějak nestíhám když je takle hezky tak jsme pořád venku a večer jsem ko tak snad až bude horší počasí tak se sem dostanu!Mějte se moooc krásně! :slight_smile:
14. kvě 2008 v 09:38  • Odpověz
andy,gratulujeme ještě jednou!!!Anežka má krásný papulky,je fakt hezoučká.
Simope,chuděrka,ale hlavně že je všechno v poho a Radeček jí dělá jen a jen radost.
My jsme taky skro pořád venku, musíme využívat počasí. Tak ahóój :grinning:
14. kvě 2008 v 10:17  • Odpověz
Ahoj, já taky ještě jednou moc gratuluju. Moc Vám závidim.
Na mě se pupík začíná už taky pořádně zakulacovat. Jsem 21 týden.
Holky, kde jste kupovali těhotenské kalhoty? Nebo je lepší si je nechat ušít? Já byla jen v Havl. Brodě v Horní ulici v tom krámečku, ale žádné mi pořádně nepadli. Další obchody jsou prý snad až v Jihlavě.
14. kvě 2008 ve 13:41  • Odpověz
iví,já jsem si jedny kupovala u vjetnamců:slight_smile: pod drymlem v dolní ulici...sportovní a na bříško mají široký pás.bohatě mi posloužily:slight_smile: a stály myslím něco kolem 300 kč,takže na běžný nošení paráda... :wink:
a druhé jsem si kupovala v kolíně,obchod DANIELA,je to i na natu:slight_smile:
14. kvě 2008 ve 14:22  • Odpověz
a holky,taky se u vás blíží bouřka?já teď byla s malým na přehradě a začal foukat pěknej fičák a hřmělo,tak jsme radši pádili domů :grinning: no jestli to bylo zbytečný, tak se snad zblázním:grinning:
14. kvě 2008 ve 14:23  • Odpověz
marcel: díky moc za typ. Mě jde spíše o nějaký společenský do práce. Mám už jen jedny poslední kalhoty, které jakž takž obléknu a dávám jim tak týden :slight_smile: O tom Kolíně jsme slyšela. Je to obchod se vším všudy pro těhotné, výbavičkou pro maminka a tak viď?
No jinak tady v Chotěboři se taky nějak podivně zatáhlo, zatemnilo a po obloze se z jedné strany (od Havl Brodu :slight_smile: přihrnuly tmavý mraky, takže možná asi sprchne :unamused:
14. kvě 2008 ve 14:27  • Odpověz
jo jo,v tom kolíne je všechno.
tak u nás už sprchlo,pěkně.teď je tak krásnej vzduch,že jsem všude otevřela okna a větrám a nasávám :grinning:
ivi,už víte pohlaví míma?bo si to nenecháte říct?a jak se cítíš?
14. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
Andy-moc gratuluju,jste moc krásný holky :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 ve 20:26  • Odpověz
Marcelahb - necháme si to říct. Chceme oba. Budu to vědět v úterý - to jdu na velký ultrazvuk. Tak snad to mimís ukáže a nebude se schovávat :slight_smile: Jinak mi je celkem fajn. Docela často cítím velkou únavu, bolí mě bříško a tak. Doktor mi řekl ať se šetřim. Zdravotně je ale všechno O.K. - jen mít klid :slight_smile:
15. kvě 2008 v 07:07  • Odpověz
autor
No ahoj, tak jsem tu včera nás konečně pustili z porodnici, už jsem se tam docela nudila, ale pobyt tam byl dobrej spíš jsem si tam připadala jako na rekreaci, takže oznamuji přesně, máme klučinu Radečka narodil se 8.5.08 ve 4:03 hod (takže pár minutek před Anežkou-vedle na por. sále) měli jsme 3860g ale pár dnů jsme nekojili nebylo potřeba a a ni to nešlo rozjížděli jsme se až třetí den a tak jsme shodily na 3380g ale už máme zase přes 3450g takže fain jo a měříme 51 cm fotečky sem dám jakmile budu redy a bude chvilka času, Porod byl sice dlouhý trval 20 hodin a nakonec skončil císařským řezem, ale stál za to Ráďa je krásnej a dělá nám radústky a nebylo to zas tak strašný šla bych do toho klidně znova, stahy po dvou minutách jsem měla celých 20 hodin takže masakr, ale šlo to prodýchávat no nic rozepisovat se nebudu, ale jakmile bude chvilka všechno to sem napíšu tak pa pa a držte se a ty Ivy se máš na co těšit.. :slight_smile:
15. kvě 2008 v 07:19  • Odpověz
Ahojky simo!
Tak to je fajn,že jste doma já se sem moc nedostanui moc času neni!
Hlavně že jste oba v pořadku,to je nejdůležitější,až bude víc času tak pokecáme mějte se krásně a moc blahopřeju k obou miminkum samozřejmě!
Ivy držím palečky at máš vše ok! :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2008 v 08:51  • Odpověz
simope moc gratuluju :slight_smile: .Sis asi užila co?Ale hlavně,že to všechno dobře dopadlo a jste oba vpořádku :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj maminky a mimísci! Jdu vám jenom popřát krásný víkend!Manžel dnes předělává topení tak máme o zabavu postaráno! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je tady bordel jako v tanku tak at už je to hotové!Tak já zase letim mějte se krásně pa! :slight_smile:
17. kvě 2008 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem sepsala porod, kdo chcete, jukněte

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=55371&vGroupOffset=0&=&vOffset=4470

Jinak simope je v nemocnici, prý má něco se slinivkou, tak leží na chirurgii a malého má na dětském a vozí jí ho jen na kojení. Chudinka malá :frowning2:
19. kvě 2008 v 19:09  • Odpověz
Ahojte všichni!
Tak to já jí musím písnout sms tak to je hrozný tak at je brzy ok!!Andy už jsem to psala v dubnovkách a porod super moc hezky napsané!
tak se mějte moc hezky! :slight_smile: :slight_smile: A Simi at je brzy doma v klidu :slight_smile:
20. kvě 2008 v 09:41  • Odpověz
:cry: Chuděra simope.Je to hroznej pocit,když nejste se svym mimi. :cry: :cry: :cry: Ať jsou brzy spolu :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 12:15  • Odpověz
A jak jí na to vlastně přišli? :confused:
20. kvě 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
Čau holky tak píšu opět z nemocnice andy dala zprávu tak fain, ležim tu od soboty našli mi zánět na slinivce tak se učim pomalu jíst jinak jsme v pohodě je mi veselo malého si sice moc neužívám, ale on stejně pořád jen spí vozí mi ho po 4-7 hodinách na krmení tak se tu vždycky tak hodku a půl muckáme a pak ho zase odvezou ted si pro nej už budu hodit sama, bála jsem se že to bude strašný ale je to v pohodě protože fakt jen spí, doma taky docela spal, ale pobyli jsme tam jen tři dny tak žádný režim jsme zatím neměli. Jinak mě už nic není, manža mi sem dovezl notebok takže jsem se z pokoje píchla na net tak jsem ve svém živlu dneska mám v plánu se konečně pusttit do fotek tak snad najdu čas sem jich pár dát. Jinak se mějte super maminy a i budoucí maminy.pa pa :grinning:
20. kvě 2008 ve 12:48  • Odpověz
20. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz
andy,hezky si porod popsala,byla to rychlovka,že?
simčo,je mi to líto,ale hlavně,že si v pohodě.zvládáš to statečně,holka šikovná:grinning:
přeju,aby ses už co nejdřív s radečkem muckovala doma:slight_smile:
těším se na fotky.
20. kvě 2008 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.