• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Havlíčkobrodsko

(Zamčená)
26. května 2010 
jj marcel nakonec to bylo rychlí, první porod trval 3,5 hodiny a tenhle porod byl asi 2,5 hodiny, takže další porod zvládnu za hoďku :grinning:

Símo, přeju ti, ať jdete co nejdřív domů, v nemocnici to je otrava.
20. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem sem přidala nějaké fotečky, jsou jen z mobilu, protože ty z fotáku tak na ty nemám tady v noteboku program takže s emi to zase o den pozdrží, tak aspoň něco dobrou :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz
ahojky!
mam Martinka na ruce čekáme na krkanec a jdeme do hajan! :grinning:
simi tak se drž!Radeček je krásnej a jak je vlasatej!To Martínek je uplně plešatej! musim taky přidat nějaký fotečky,ale pořad nějak neni čas! tak at jsi brzo v pohodě! :slight_smile: :slight_smile:

Krásnou dobrou noc! :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz
Simope - držím palce. Radeček je nádherný miminko a těch vlásků co má - to se jen tak nevidí. Máte se z čeho radovat :slight_smile:
21. kvě 2008 v 06:47  • Odpověz
Símo, moc hezký fotéčky. Na té první vypadá Radeček jako tříměsíční miminko. Je to krásnej vlasateček. Má to ale Anežka hezkého ženicha :grinning:
21. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz
Símo,to je vlasů :slight_smile: Moc se vám poved :slight_smile:
21. kvě 2008 v 10:21  • Odpověz
Tak jsem taky konečně přihodila nějaký fotečky!
Dneska jsme měli uplakaný den tak konečně usnul tak jdu dát sprchu a jdu taky tak se mějte moc hezky pa pa :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz
Pavlí máš moc hezký fotéčky a Martínkovi ta chlupatá kombinézka s ušima mooooc sluší.
23. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz
Andy díky to zrovna nebylo moc pěkně tak jsem mu ji navlíkla! :slight_smile:
Tam jak je Anežka s Jiříkem ta je super jsem se smála tan velikostní rozdíl!! :grinning: :grinning:
23. kvě 2008 v 18:32  • Odpověz
Nj pavlí a není to tak dávno, co byl Jiřík takovej jako Anežka. Letí to letí. Jinak mi máme takovu čepici chlupatou s ušima, na Jiříka jsem jí užila je v lednu, ale Anežka jí asi neunosí. V zimě jí bude určitě malá.
23. kvě 2008 v 18:37  • Odpověz
ahoj holky, tak kde jste kdoooo???
simčo,radeček se vám povedl a těch vlásků...hezoučkej:slight_smile: noa už jste doma? a jseš v poho?
dneska a další dny má být prej nádherný počasí, tak to je super.konečně už jsou pryč ty deštivý dny, to bylo na palici:grinning:
tak užívejte hezkýho počasí a písejte...pááá a pozdravujte mimísky:slight_smile:
27. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak už jsme z nemocnice doma, doufám že už tam nepůjdeme. Díky moc potěší to když někdo řekne že je Radeček krásnej je to mazlíček sice mě teď trošku zlobí už tři noci máme otočené přes den chrupe a v noci většinou tak od půl osmé od večera do šesti do rána kouká, takže jen chováme přebalujeme a kojíme a já u toho usínám. Dneska jsem konečně přidala fotky z fotáku malej je venku s babičkou tak mám čas. jinak se mějte fain a až bude čas zase písnu pa
27. kvě 2008 v 17:07  • Odpověz
Jůůů Símo, tak to jsem ráda, že už jste doma a držím všechny 4 palce ať už tam nejdete. Jdu ti okouknout fotéčky.
27. kvě 2008 ve 20:45  • Odpověz
Krásný fotéčky :dizzy_face: a Radeček je hezoučkej. Má to ale Anežka krásnýho ženicha :wink:
27. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj, krásný fotky. Malej je úžasnej. Uplně mě to rozhodilo, jak se taky těšim :slight_smile:
Přeju ať máš všechno v pořádku a Radeček ať krásně roste a nezlobí mamku. Jste krásná rodinka :wink:
28. kvě 2008 v 06:52  • Odpověz
Ahojky. Ivkan, neboj však se taky dočkáš. Vždyť už jsi za půlkou :wink: . Uteče to jako voda. Mě přijde jako včera, když jsem manželovi mávala před obličejem těhu testem s dvěma čárkama a najednou mi tady leží skoro 3týdení miminko. A Jiříka jako bych si nedávno přivezla z porodnice a ono je mu 3,5 roku :confused:
28. kvě 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky díky, já jsem už zase dneska vyřízená dnes jsem malého uspala až o půl desáte ráno celou noc jsme zase nspali to jen krmim a chovám u krmění schrupneme na chvilku oba jakmile ho chci dát do postýlky tak řev no mazec, snad se to srovná ted spí tak jdu se najíst a poklidit zítra Radečkovi i Anežce budou tři týdny to to letí je to hrůza, ale my jsme o pár minutek starší, ale stejně je to sranda že máme Andy děti takhle narozené blízko sebe a ještě ke všemu vedle v místnosti v porodnici, Ivy ty se dočkáš neboj a pak to začne teď nestíhám skoro nic tak se tu mějte pa pa
28. kvě 2008 ve 12:07  • Odpověz
Símo, zkus Radečka dokrmit Bebou na noc. Asi mu to tvoje mlíčko fakt nestačí. Ale být tebou, tak to zkusím přes stříkačku s takovou tou hadičkou. To si dáš ten příkrm do stříkačky, na to se nasadí taková hadička (v lékarně to určo budou mít a poradí ti, nevím, jak se to přesně jmenuje) no a tu hadičku si dáš k prsu a malej bude tahat z prsa a až tam nebude mít, tak vytáhne to s ten příkrm z tý hadičky. Jinak to fakt hrozně letí. A s stím, že jsou děti pár minutek od sebe a ještě se narodili vedle sebe, tak je to sranda. Kdo by to čekal viď? Já měla rodit pomalu o měsíc dřív a nakonec to takhle dopadlo.
28. kvě 2008 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky tak jdu taky pozdravit!
Simi to je dobře že jste doma !Krásná rodinka ste já nemam čas ani na to focení jinak mi už vážíme 4400 a měříme 53 takže nejsme zase tak dlouhý ale jsme baculatý a to je dobře!!
Včera jsme byli na KO kyčlí a máme vše ok!
Mějte se krásně!!!
28. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz
ahojky holky,simi,radeček na některých fotkách vůbec nevypadá jako 3-týdenní miminko,ale jako 3 měsíční:grinning: to určo dělají ty vlásky...fešák:slight_smile:
no všechny naše dětičky jsou frajeři a frajerky:grinning: :grinning:
holky, potřebovala bych radu - já vůbec nevím,jak mám malýho oblíkat v tomhle počasí.mám strach,aby mu nebyla zima bo naopak vedro....když v kočáře jen leží...já z toho mám úplný trauma-děs!!!
pavlí,fain,že máte kyčle v poho:slight_smile:
dneska jsme byli celé odpo venku,tak malej právě usnul tak ho jdu následovat.
dobrou noc a klidnou neproplakanou noc:slight_smile:
28. kvě 2008 ve 20:47  • Odpověz
Marcel, já myslím, že ty už můžeš Vojtíška oblíkat do bodýčka s krátkým rukávkem a nějaké lehké kalhoty. U nás menších miminek bych to ještě na ten krátký rukáv neviděla, ale super do těhle veder jsou prý klasické košilky. Naštěstí mám taky 3 doma ještě po mě.

Jinak mi jsme včera taky vážili, máme 4650g a 54cm. Je to malá obřice.
29. kvě 2008 v 08:09  • Odpověz
andy,děkuju...já mu furt šahám na ručičky,hlavičku,jestli je nemá studený...no fakt děs... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz
Marcel, jestli je mimčovi zima se pozná, když mu šáhneš na nos. Když ho má studený, tak je mu zima. Ale podle ručiček se to nepozná. Některý miminka mají studený ručičky i ve 35ti stupňových mrazech. Malá včera měla v kočárku na sobě jen lehký dupajdy a bavlněnou mikinku a byla spocená jak blázen. Ale na krátkej rukáv je ještě maličká. To Vojtíšek už je starší.
29. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz
tak díky za radu s tím nosánkem...budu to kontrolovat podle toho:slight_smile:
29. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
ahoj holky dobrý rady, taky z toho mám trauma do třech týdnů jsme malého cozila v takovém okrasném fusaku nebo jak se to jmenuje ale teplo tam v tom neměl, ale ted v těhlech hycech už mi leží jen na peřince a jak mám do kočárku takovou tašku vyndavací tak je jako by v ní odkrytý neleží ale už mu dávám i body s krátkým rukávem byl propocenej nosánek má teplej tak je to dobrý ručky už taky, ale je fakt že dost dlouho je měl studený ale někdy i doma je strašněj hic a má je ledové ještě prý se mimčům dá sáhnout jako ze zadu na krček. No jinak já nestíhám jako obvykle, malej mě pěkně borcuje stáváme v noci skoro po dvou hodinách z toho 1,5 hodiny kojíme a půl hodiny spíme mazec, chce spát jen v kočárku v postýlvce mi moc nespí, jinak dneska jsme byli na převážení tak vážíme 4160g a měřili nás naposledy minulý týden v pondělí a to měřil 56cm strašně roste a dneska si myslim že už určitě měl víc je to obřík, ale hubenej po mě není, tak se mějte já jdu na nádobí než mi ho babča přiveze jsou spolu venku tak pa
2. čer 2008 v 15:04  • Odpověz
Ahojky!
Tak já jako vždy taky nic nestíhám jdu vás jenom v rychlosti pozdravi!Jinak v těhlech vedrech jsme měli na sobě už i krátký rukáv jinak byl strašně spocenej! Tak se mějte všichni moc hezky a doufám až budou miminka větší tak se tu stavíme víckrát! :slight_smile: :slight_smile:

Simi to je krásný jak přibírá! Jinak taky saháme na nosánek a myslim že to fakt funguje!
3. čer 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahojky. Pavlí, tak malá už bývá v těhle hrozných pařácích jen v šatičkách s ramínkama.

Símo, Radeček váží skoro to co Anežka když se narodila :slight_smile:

Jinak já mám nemocnýho Jiříka. Asi z toho horka nějaká viroza. Dva dny měl horečky a zvracel. Ale dneska od včerejška od odpoledne už je to dobrý.
3. čer 2008 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsme byli dneska s Anežkou v poradně. Tak už vážíme 5050g, přibrala mi za 14 dní 800g. Myslela jsem, že to je hodně, ale dr říkal, že je to předpisový, když je na UM.

Jinak Jiřík už je v pohodě za to já mám horečky, bolí mě v krku a sotva lezu, tak pořád jen polehávám. Je to docela záhul starat se o dvě děti, když je mi tak mizerně.

Tak já jdu zase ležet

Páčko
4. čer 2008 v 16:58  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak mám zase chvilku babička je s malim venku má neschopenku a od dvou do čtyř vycházku tak je ráda že může vypadnout ven a já tak y že mám chvilku času, máme se fain rosteme jako z vody , dám sem zase pár nových foteček tak můžete juknout. zase to promažu andy tak to krásne vylež musí to být zápřah dvě děcka mě stačí jedno.tak se mějte a pa pa
6. čer 2008 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak už druhý týden neodstříkávám mlíčko do flašky, ale úspěšně kojíme (přes kloboučky) a dokrmujeme bebou. Já si to nějak neuvědomila a snědla jsem hromadu jahod. Malá vždycky MM vypila jen trošku a včera mi jako na potvoru vysela u prsou hodinu a sosala a sosala a nedala si to vzít. Ráno se vzbudila celá opupínkovaná. Jahody nebyl dobrý nápad. Ale v noci spala teda ukázkově. Najedla se v 1 a vzbudila se mi až v 7 ráno. Takhle by to mohla praktikovat každý den :grinning:

Simo a co ty? Ještě jen kojíš, nebo už si dala Radečkovi na noc trošku UM?
10. čer 2008 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.