• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
Ahoj, sledujete tuto reality show ?
A co na to říkáte ?
Myšlenka je sice silně ujetá, ale docela jsem se do toho pořadu zakoukala a začíná mě bavit, trošku taková studie lidských duší....
A komu "fandíte"? Mě je nejvíc sympatická asi Naďa (nejstarší), Gábina mi připadá ještě taková trochu nevyzrálá a hodně ovlivněná rodiči a Jana zase až moc náročná,na každém vidí spoustu chyb- ale jinak sympaťačky.
A chlapy- taky sympaťáci, ale divím se ,že se tak spolu kamarádí, když každý tvrdí,jak jsou do těch holek zamilovaní a přitom jsou pohromadě i s konkurencí..
25. lis 2008 ve 22:50  • Odpověz
Já na to koukám už od začátku a taky jsem na tom nějak zavislá jelikož musím vydět každý díl :grinning: :grinning: :grinning: Jana je mi nějaká nesympatická :unamused: Gábina je takové telátko, ale jina je fajn. No a ta Naďa je už ženská která ví co od života chce. :wink:
25. lis 2008 ve 23:45  • Odpověz
Jo jinak u některých chlapů se musím smát třeba ten co minule u té Gábiny vyměřoval tu podlahu. Co to proboha bylo. Tá jeho histerická scéna :grinning: :grinning: Tou scénou se ještě víc ztrapnil. No a ten jak si našel po iternetu tu holku :astonished: :astonished: No nějací kluci jsou tam fakt divný :grinning: :grinning:
25. lis 2008 ve 23:47  • Odpověz
no mně ti chlapi přijdou jako mega tragédi..jedinej, kterej se mi líbil byl ten Bohouš od Jany..a ted tuším Mirek od Gábiny..jinak děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jana mi přijde silně nesympatická :zipper_mouth:
26. lis 2008 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz
Nekoukám na to,ale podle toho co jsem viděla ve spotech...Jana je hodně nesympatická,ta nebude spokojená nikdy s žádným chlapem.
26. lis 2008 v 08:00  • Odpověz
No hledá se táta,co k tomu.Čumím na to každé úterý.
Siss-máme stejný vkus. :wink:
U gábiny se mi líbí -Mirek
U Jany-to byl ten Bohouš a teď celkem je sympaťák ten Martin
U Naďi-je mi sympatický ten Petr s tím psem

A holky?Gábina mi připadá hodně nevyzrálá
Jana-škoda mluvit
Naďa-to je ženská na správným místě :slight_smile:

jinak ti chlapi to je konečnáááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten Radim žádnou krásu nepobral,ale vypadá hodný a rodinný typ :slight_smile:
26. lis 2008 v 08:00  • Odpověz
já jsem akorát neviděla minulej díl..jinak všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a holky..ten brutálě ušatej..s obřím nosem a žlutejma zubama..ten byl taky jedlej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jakoubka: Gabina je stejně stará jak ja... :sweat_smile: a vyzrálejší určitě nejsem :sweat_smile:

jinak ten Jirka od Gabiny je fakt milej..ale chudák ženská..je fakt pěkná ještě..a mít s takovym chlapem sex si teda nedokážu představit :zipper_mouth:
26. lis 2008 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz
tragedie uplne celkove..jak napad tak osazenstvo tak koncepce cela
26. lis 2008 v 08:07  • Odpověz
jo..ale musela jsem se tlemit..jak Jana vypakovala toho Radka..tomu bych taky teda dala korunu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
taky na to obcas koukam, nada je fajn, jana fakt nepusobi uplne sympaticky, ale rozhodne aspon vi, co chce a prijde mi, ze to ma v hlave srovnany, ale gabina to je tele neskutecny, je sympaticky, ale fakt jeste nevyyzrala... nejvic me dostava jeji mamina, to je kometa, takovou tchyni bych nechtela mit :slight_smile:

z chlapu se mi asi nelibi nikdo, bohous byl docela dobrej, jinak je to spis prumer..

..holky a ony si zencky musi kazda vybrat jednoho a nebo ve finale nemusi?

nedokazu si predstavit, ze bych do takovyho poradu sla...:grinning:
26. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
mari_m: no jednoho vybrat musí, ale jako chodit s nim nemusíš..já bych si teda nevybrala :zipper_mouth:
26. lis 2008 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
sis, no to bych si teda taky nevybrala...:grinning:
26. lis 2008 v 08:10  • Odpověz
tak ale je jasný, že se tam přihlášej většinou tragédi :confused: páč když už se někdo neseznámí aspon po netu..tak to už je fakt ztracenej případ :sweat_smile: a nejlepší jsou ti padesátiletí..svobodní, bezdětní..co bydlí s maminkou :sweat_smile: :pensive:
26. lis 2008 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
jako ale nechapu, ty chlapci, co nakonec v tom poradu figurujou, to je jako to nejlepsi, co se tam prihlasilo? :grinning:
26. lis 2008 v 08:13  • Odpověz
teda nejlepsi z toho, co se tam prihlasilo :grinning:
26. lis 2008 v 08:14  • Odpověz
marie_m: ony si nejdřív vybíraly podle fotek a nějakých dotazníků :wink: z toho si vybraly myslim nějak 20chlapů..a pak to tříděj :sweat_smile: jo..ještě se mi líbil ten Milan, co se líbil Nadě...přišlo mi, že by k sobě šli...jenže on zas nechtěl ji :zipper_mouth:
26. lis 2008 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
jinak holky..já vim, že na vzhledu moc nezáleží..ale teda u některejch tam bych to fakt nepřekousla :pensive: :sweat_smile:
26. lis 2008 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
sis, na vzhledu zalezi, co si budeme povidat, ze?...nemyslim tim, ze by to pro me bylo to hlavni, ale pro me treba dulezity
26. lis 2008 v 08:17  • Odpověz
a všimly jste si, jak je většina těch chlapů malejch? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
myslím,že na začátku bylo,že ty holčiny si vybraly sami ,koho chtějí jako adepty.
Nevíte-kam zmzla tá čtvrtá holčina co měla účinkovat?

Siss-ty jsi vyzrálejší bež Gábina,aspoň co se tvých názorů týče. :wink: Prostě mi jen přijde někdy jako tele,ale to neznamená,že proti ní něco mám.
26. lis 2008 v 08:20  • Odpověz
no Radim fakt moc krásy nepobral...a ta jeho ségra..to byl masakr docela...bych se bala, že to bude dědičnný :fearful: :confused:
26. lis 2008 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz
Než se ta reality show rozjela,tak to vypadalo že tam budou 4 holky..nevíte proč tam není ta jak dělala v lékárně a měla syna,myslím Štěpán se jmenoval.Měla pěkný vlasy :slight_smile:
26. lis 2008 v 08:20  • Odpověz
jakoubka: no nevim nevim, já taky bydlim s rodičema :sweat_smile:
26. lis 2008 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz
jakoubka:dobrá shoda :slight_smile:
26. lis 2008 v 08:21  • Odpověz
jo..na tu jsem taky myslela..třeba si někoho našla už předtim :slight_smile:
26. lis 2008 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz
Siss-já po rozchodu s přítelem taky bydlím s mamkou :grinning:
26. lis 2008 v 08:22  • Odpověz
jakoubka: tý jo..vy jste se rozešli? :unamused: Já se tohohle děsně bojim :unamused: taky to u nás v poslední době není nejrůžovější :unamused: ...ale to je of topic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
Někde jsem četla,že dostala jinou šanci na seznámení,ale nic víc.A tá se mi líbila
26. lis 2008 v 08:23  • Odpověz
by mě zajímalo, kdo by se přihlásil na mě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to by byl masakr :sweat_smile:
26. lis 2008 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
Spíš on se mnou po 7,5 letech.Když měl Kubík rok.A důvod-už tě nemiluji :frowning2: .Ale myslím si,že máme teď hezký vztah i když já ho pořád miluji.
26. lis 2008 v 08:25  • Odpověz
jakoubka: :unamused: děsná situace...a přemejšlíš o tom, jak se seznámíš s někym jiným?Já bych si fakt připadala s děckem odepsaná :unamused: a chlapa s dětma..nevim no..teda jako nevadily by mi..ale musela by je mít v péči jeho ex..jako starat se ještě o jiné dítě bych nedala..už takhle toho mám plný brejle :pensive:
26. lis 2008 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 21
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.