• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
kechkat-Fotky na profilu lidé.Má nick octavian.skoda a má tam i fotky s Gábinou.Jedna je ze 17.11.což už asi bylo po natáčení.
2. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz
kechkat-My nemáme Prinu,tak se na to dívám na Stremu,což je internetová televize.Je tam i diskuse,lidé tam píši názory a tak.Píše tam i Mirkova sestra.A Petr od Nadi.Gábina má profil HOLYY.
2. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
skuli - to je mazec! :grinning: jsem zvědavá jak to dopadne :wink:
2. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz
kechkat-To je,já taky :grinning: Jinak ještě Miloš od Gábiny má profil s nickem drahokam.Ještě k té Gábině a Mirkovi.Oni spolu prý natáčeli pořad 5 proti 5 ,tak to se mohli spolu vyfotit,nemusí to znamenat,že jsou spolu,když tam mají tu fotku.Nebo měli špatné datum na foťáku :grinning:
2. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz
Kde jste všechny?Čučíte na to,co? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz
skuli - mě ten drahokam to nebere, teda že nechodí na lidé.cz to je škooda :unamused:
2. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz
skuli - a co si myslíš o Janě? ta nechodí na lidé? :wink:
2. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz
Jana mě dneska celkem překvapila,jsem si mylsela,že je bezcitná,ale jak se rozbrečela,tak u mě poprvé získala trošku sympatiíí.Být Naďou,tak si nevyberu ani jendoho,oba mi přijdou nemastní neslaní,Janě bych dala Martina a Gábině asi taky ani jendoho,kdybych už musela vybrat,tak Nadě Petra a Gábině Mirka,i když ten Radim se moc hezky chová k dětem,těžko říct...
2. pro 2008 ve 22:26  • Odpověz
mně se líbí Mirek, myslím, že Gábina je celkem dost náročná, nevím, co by po nich ještě nechtěla a já bych si na tabulku taky napsala jméno dítěte a příjde mi to právě krásný, že tam MIrek napsal jméno svého syna, to ukazuje, že je dobrý táta a že na něho myslí... :dizzy_face:
2. pro 2008 ve 22:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
holky..já jsem taky na lidech..jdu se na ně podívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz
taky bych v tom neviděla nic špatného že si tam napsal svoje díte :unamused:
2. pro 2008 ve 22:31  • Odpověz
siss - taky jsem tam šmírovala :grinning:
2. pro 2008 ve 22:31  • Odpověz
už je maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jako, s tim jménem mi to přišlo vyloženě trapný..to je fakt pipina :sweat_smile:

mně je ten Milouš děsně slizkej :unamused:
2. pro 2008 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz
tak to byl zase mazec
jana je hysterka-Martin je kus chlapa,ale jestli si ho vybere,tak on jí bude milovat a ona mu bude jen ubližovat!
Nada?no nakonec si vybere toho s tím pejskem a to schvaluju
budou dobrej pár i děti ho milujou
a Gábina?holky počkejte ona si nakonec vybere toho Radima :wink: není hezkej ,ale hodnej no uvidíme uvidíme
2. pro 2008 ve 22:33  • Odpověz
jsem teda dala Mirkovi jahůdku,aby neřek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
Taky se mi líbilo,že si tam nechal napsat jméno syna,asi si Gabča myslí,že se točí celý svět jen okolo ní. :grinning: Mě to napadlo,ale i kdybych byla v její kůži,tak bych si to nechala pro sebe. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz
Miloš je vtěrka
byl i na prime v jednom pořadu 5proti 5 byl tam trapnej,hroznej frajer
2. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz
Jak už jsme psala,nevím čím,ale něčím mě bere. :grinning: Ale schvaluju Gábině,že ho poslala i s kufrem do kopru,to není rodinný typ,ale solista. :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 22:37  • Odpověz
betule: mně je fakt slizkej těma vlasama nebo nevim :sweat_smile: a hlavně nesnášim týpky, který si myslej, že když maj jakýsi prachy..že se z toho každej posadí na prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz
Miloš se chtěl prostě zviditelnit je to frajírek to je viudět, ten byt, auto, chování, atd :slight_smile:
2. pro 2008 ve 22:38  • Odpověz
a ty jeho hadry :zipper_mouth: jak dělal ten "karetní" trik..to bych blila :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz
mně se teda líbí Mirek, myslím, že je taky docela hodnej, Radimovi začíná narůstat hřebínek, já bych si ho nevybrala, ten s pejskem je v pohodě.
2. pro 2008 ve 22:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki:mně se taky nejvíc líbí Mirek..jako povahově.. :slight_smile: v obličeji pěknej..ale já fakt nepřekousnu hubený :sweat_smile: a Kůn je prostě vesnickej balík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz
Miloš je frajírek , ale chápu, že ho tam nechalala tak dlouho.... :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 22:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Sis,je fakt,že ty vlasy jsou drsné,ego má taky v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: ,prostě nevím,čím to dělá....Každopádně,se mnou ať nepočítá,jsem vdaná. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A hlavně nesnáším chlapy,co neumí ani vyměnit žárovku. :grinning:
2. pro 2008 ve 22:42  • Odpověz
sisstin v obličeji je fakt moc pěknej, fakt můj typ a to že je hubenej mi neva :sweat_smile: :sweat_smile: můj miláček je taky hubenej...ale Radim to je vesničan jak vyšitej...nic proti :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 22:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jak vždycky čučí..a má otevřenou pusu..a čuměj mu ty zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: to vypadá, že neumí do 5počítat :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
Tak,zkoukla jsem na Mirka i na Gábinu na lidé.
Milouš neníííííí můj šálek čaje-důležitej jak vřed na prdeli
Mírovi-taky se mi líbilo,že si nechal napsat jméno syna.
Janě dneska ruply nervičky jako někdy mě :unamused:
2. pro 2008 ve 22:44  • Odpověz
Miloš s Gábinou se stejně k sobě vůbec nehodíli...co vona by v takovým bytě dělala, to si neumím představit :grinning:
2. pro 2008 ve 22:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
siss :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 22:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.