• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
Ten Miloš tam má -velikost mužství nad 17 cm a pohlaví vyholené :grinning: Hlavně že tam nemá ani jednoho kamaráda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz
Jdu ven blejt,to je moc i na mě.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 22:58  • Odpověz
ja chcípnu..fakt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz
no se těším na příští týden
to se zase pobavím :grinning: dobrou
2. pro 2008 ve 22:58  • Odpověz
holky... :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 22:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
no nic..jdu do hajan..díky za lepší náladu :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: Já se těším na zítra,až to uvidím.Máte nade mnou navrch :grinning:
2. pro 2008 ve 22:59  • Odpověz
Brutus :angry:
dobrou...... :slight_smile: a ať se ti nezdá o Milošovi, to by ses moc dobře nevyspala :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 22:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ten Miloš je kretén
taky jsem s epobavila čuc příští týden :wink:
Dobrou,teda,o čem se budeme bavit,až to příští týden skončí... :angry:
2. pro 2008 ve 23:01  • Odpověz
Už ten nick co si tam dal svědčí o mnohém.Prý Drahokam :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 23:03  • Odpověz
Tak jsem asi kecala,v programu na netu jsou ještě tři díly,konec 23.12. :astonished:
2. pro 2008 ve 23:04  • Odpověz
jo?to je dobře
ale určitě si najdem zase jiný pořad,který nás chytne všechny :wink:
2. pro 2008 ve 23:08  • Odpověz
lenerka-To jo.Od ledna začínají nové díly Výměny manželek :grinning:
2. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja se z vas doseru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
Čau holky,
tak jak se mi Miloš doteď líbil,tak mi včera nějak vypadl z oka. Choval se jak kretén. U něj je to opravdu všechno (jeho ego,sebevědomí) jen o penězích.. (a navíc to přirození.........že o tom vůbec píše......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
U Jany jsou sympaťáci oba dva, asi by se mi víc líbil Martin
U Nadi je mi sympatický ten Petr s malamutkou-myslím,že by se k sobě opravdu hodili. Ten druhej je až moc hodnej a nevýraznej a maminčin mazánek...

Jinak že si gábina nevybere ani jednoho,tomu bych věřila, ale že by se odstěhovala od Zlatuše ? To se mi nějak nezdá...
3. pro 2008 v 10:54  • Odpověz
kalu, no já myslím, že si jednoho vybere z těch ukázek, co byly včera, kde říkala, že asi našla někoho, kdo má o ni a o její rodinu opravdu zájem a teď už je to jen na nich :sweat_smile:
Naďa si určitě vybere Petra a Jana myslím Martina, ale ta to chuděra dost nezvládá psychicky, tak kdo ví, jestli spolu zůstanou :sweat_smile:

A s tím Milošem jste mě teda pobavily, ta fotka bez trička je psycho :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
marinka - jaká fotka bez trička? :sunglasses:
3. pro 2008 v 11:13  • Odpověz
jo už jsem to mašla jsem to hledala na lídé.cz :grinning: tak to je hnus :grinning:
3. pro 2008 v 11:20  • Odpověz
skuli

výměna manželek jo?
no na to jsem taky čučela
koukám,že jsme tu všechny televizní maniačky
co dělají vaši manželé?koukají s váma?
ten můj né,by se z toho vypupínkoval :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
raději si zapne Pc a hraje s klukama hry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz
lenerka, na Výměnu manželek manža koukal, ale hledá se táta ho nebaví :slight_smile:
3. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz
lenerka-Tak já mám ráda takové kraviny,nedívám se na americké seriály.Na výměnu se ten můj díval,ale to hledá se táta by asi nedal :grinning: My nemáme Primu,já se na to dívám na Streamu.On se zase dívá na válečné dokumenty,které já nemusím.

Tak mám tady kafíčko a jdu se dívat na ten 11.díl.Jsem zvědavá na toho Milouška.
3. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz
no to se pobavíš :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz
prima je dobrá,docela se zlepšili
koukám na ně častěji než na Čt 1
3. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz
Tak jsem dokoukala.Miloš je totální trotl,alespoň ahoj ji mohl říct.Prošel kolem,ani se na ni nepodíval,jako by to byl úplně cizí člověk.Přitom spolu strávili určitý čas a bojoval o ni,tak se měl podle toho zachovat.Jana u mě trošičku stoupla tím,že si dokáže taky přiznat chybu a ví,že to s ní není docela jednoduché.Měla ještě počkat a nehledat si teď partnera.Není na to psychicky připravená.Měla by si vybrat Martina,asi by jí dokázal z toho všeho dostat.Moc hezky se zachoval,když brečela,že ji vzal okolo ramen a povzbudil jí.To potřebuje slyšet každá ženská,když je v háji s nervama.Naďa by si měla vybrat Petra.Gábina nevím.Ta v tom má hokej,chtěla by Mirka,ale pořád se s ním hádá.
3. pro 2008 v 15:21  • Odpověz
s Mirkem by si zaprcali..a tím by to zhaslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
sisstin- :grinning: Sexem se všechno spraví
3. pro 2008 v 15:25  • Odpověz
skuli: no ne..mezi nima je fakt jiskření erotický...ale názorově by to podle mě nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
holky hoďte odkaz na pochňapanýho drahokama Milouše, nějak nemohu najít
3. pro 2008 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.