• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
http://www.libimseti.cz/drahokam
tady máš toho Miloše slizouna
3. pro 2008 v 18:36  • Odpověz
dík to je fakt slizoun a na tá nahaté fuj bych na to nevlezla ani s trojkou v žíle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 18:54  • Odpověz
Teda,jestli ty naše výlevy někdo z nich čte,tak si to musí užívat.... :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak ohledně Gábiny a Mirka souhlasím se Sis,je to jen živočišné,ale myšlením jsou podle mě každý jinde,ale třeba nás nakonec překvapí.:slight_smile:))
3. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz
no určitě nemaj čas to číst :slight_smile:
ale určitě bych do takový soutěže nešla
jsem stydlivka
3. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz
Záložka Názory - Můj vzor - Miloš Dvořák :grinning: :grinning: :grinning: , hovado nebetyčný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . No comment.
3. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz
to je imbecilka ta gabina..jak ji slo o to, ze z ni nejsou tak posrani, ze by si ji nechali napsat na ten papirek....hlavne, ze jedna jela do Vidne, druha do Alp nebo kam a ta nejvetsi pizda na Djerbu.... :rolling_eyes:
3. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz
Ony si mohly samy vybrat,kam by chtěly jet,jo? :astonished: Tak to je teda luxus,to,co ty dvě ušetřily,promrhala ta třetí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz
holky ale já bych taky jela k moři byla jsem jen jenou na 3 dny ale pracovně..takže koupando a lehado se nekonalo jen sem se napila jestli se to fakt nedá pít.....
3. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz
A dá????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz
nedá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mno a to bylo moje první a poslední zatim móře no :grinning:
3. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz
Tak kdyby ti to s manželem neklaplo,přihlas se do Hledá se táta a máte se Sáruš moře jisté. :grinning: :grinning: Promiň,můj blbý smysl pro humor,doufám,že to chápeš jako vtip... :wink:
3. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz
jasan ale doufám že to doklapne až dokonce a já bych tam nešla radši bych si našla sama po čuchu
3. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz
Já si taky myslím,že je lepší vybírat pěkně pomaloučku,polehoučku,co kdyby byl naprd výběr,že? :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz
Holky podívejte se na profil Mirka,má tam nové fotky.Ta fotka o které jsme se tady bavily jak je na ní Mirek s Gábinou je z toho natáčení 5 proti 5 jak jsem říkala.Jsem detektiv a proto jsem z profilu Mirka dneska poznala jestli s Gábinou je nebo ne.Ale nebudu to tady psát,protože některé z vás nechtějí :grinning: Kdo má zájem tak IP a nebo si to taky vypátrejte :grinning:
4. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky všimli ste si u Mirka toho datumu u tý fotky 6.12.2008 ale ten datum ještě nebyl
5. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
si proste neeeeeejlepsiiiiii ozdoba priiiistresiiiiii :grinning:
5. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
andel25-Jo,taky jsem si všimla.Asi to měli na foťáku blbě nastavené.
5. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz
skuli já myslela v tom popisku
6. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
Dneska jsem vypátrala další profil.Je to Nadin Petr http://profil.lide.cz/profile.fcgi?auth=&akce=profile&user=LejdiP@email.cz

Jinak 5 proti 5 jsem viděla,byli jsme zrovna u tchýně na narozeninách :grinning:
7. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: holkyy expertky...zase na to cumim odznova..normalne Jana i Gabina byly na zacatku sympaticke docela :sweat_smile:
7. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz
emamamamu-No to jo,jen se nám postupně holky vybarvily :grinning:
7. pro 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
No tak holky,za chvíli to máme tady.................. :grinning:
9. pro 2008 v 18:21  • Odpověz
skuli ty si agent :grinning:
9. pro 2008 v 18:33  • Odpověz
kurna holky ja musim cekat az do zitra do vecera :grinning: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :grinning:
9. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
emi čemu?
9. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
no nemame telku..takze az zitra na streamu :pensive: a vy uz toho budete vedet tolik :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
a čemu nemáte telku?????
sem vlezlá co?
9. pro 2008 v 19:01  • Odpověz
nejsi..:slight_smile:
nevim, nemame nepotrebujeme...:slight_smile:
stejne tam hrajou jen blbosti a co ma hlavu a patu se da okouknout na netu..(i kdyz pry ted budu davat Vymenu manzelek...tak asi napisu jeziskovi o telku :grinning: :grinning: :grinning: )
9. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
emi aspon neplatíte poplatek ze tv :grinning: ...pssst my taky ee
9. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
my prave platime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.