• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
tak to vůbec nechápu..... :grinning: neáte tv a platíte..no to mě pos....
9. pro 2008 v 19:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: lepsi nez mt a neplatit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: no my to mame jeste po dedovi..ten sice taky telku nemel a platil,...ale to uz je jedno...podstatne je, ze jsem zavisla na tatovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo spis zoufalych maminkach? :grinning: a dokonce jsem poctivke znovku cumela na vsechy dily od zacatku :grinning:
9. pro 2008 v 19:09  • Odpověz
emo ty mi dáváš :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
:sweat_smile: :confused: pardon, nudim se, jsem v praci a nemuzu s nikym mluvit :sweat_smile: :confused:
9. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
tak co tak co tak co?
9. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
emu Jana a Naďa si nevybraly nikoho a Gábina si vybrala Radima
9. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz
Ta Jana je fakt nepoužitelná :sweat_smile: a Gábina - nemám slov, pěkný páreček :grinning:
9. pro 2008 ve 22:28  • Odpověz
Ty jo Nikuš...ještě, že to Jana o sobě sama řekla, co??? Člověk by si toho fakt nevšimnul :grinning::grinning:
Nooo fakt nechápu, že si ho Gábina vybrala...já vím, vzhled není všechno...ale co je moc, to je moc :grinning:
9. pro 2008 ve 22:29  • Odpověz
no tak nechápu :confused: :sweat_smile: výběr absolutně jiný než bych tipovala :pensive:
9. pro 2008 ve 22:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá,jak toto všechno bude.
V upoutávce na příště dá Radim Gábině srdíčko zpět,no toto :sunglasses:

A Jana -no comment
9. pro 2008 ve 22:31  • Odpověz
tak na toto reagovat musím...tu Gábinu jsem nějak nepochopila.....Otík jak vyšitej..sotva mluví :sweat_smile: Stejně to ale vypadá,že spolu nejsou dle ukázky co?
9. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz
tý brdo tak Gábina me docela dost šokla a , Jana je pproste trochu rozlítaná v citech si yslim ze se to srvná a s Danou 100%souhlas :wink:
9. pro 2008 ve 22:33  •  3 děti  • Odpověz
Gábina :confused: :confused: :sweat_smile:
9. pro 2008 ve 22:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ta její mamka nebyla nadšená což? prej jak on už se těším až se sem nastěhuju :sweat_smile:
9. pro 2008 ve 22:39  • Odpověz
No tak Gábina to udělala na oko, jakože frajerka, která nelpí na vzhledu, což jako dobře, ale Radim je prostě jednodušší, to ať se na mě nikdo nezlobí. Tak to měla udělat jako druhé baby, že si nevybere ani jednoho, Radimovi říct, že nepřeskočila jiskra a basta. Navíc to vypadalo jako truc proti Mirkovi. No já být chlap, tak bych Gabinu doma nechtěla mít, ona je fakt čůza :sweat_smile:

niikky, spíš se mi líbil tatínek jak podal Radimovi ruku: ,,Tak tě vítám, synu!" a okamžitě odvrátil hlavu na uplně druhou stranu a do země :sweat_smile: chtěla bych vědět co se mu tam honilo :sweat_smile:
9. pro 2008 ve 23:02  • Odpověz
Holky to si děláte prdel,ne?Gábinka si fakt vybrala zubajdu?Ještě jsem to neviděla,čekám,až to bude na Streamu.Se poseru :grinning:
10. pro 2008 v 09:39  • Odpověz
holky..a hlavně příště bude pan Doktor, jak hraje na kytáru.. :sweat_smile:
10. pro 2008 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
Mě to teda zklamalo, si myslím,že možná na Gábinu zatlačili, ať si někoho vybere, to by jinak bylo trapný, kdyby si ani jedna nikoho nevybrala :sweat_smile: Je jasné, že jim to spolu nevyjde.. Jana to teda fakt nezvládá, Danuše je dobrá a fandím jí!
10. pro 2008 v 09:48  • Odpověz
Jaká Danuše?
10. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
Myslela asi Naďu :grinning:
10. pro 2008 v 10:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
a jakto, ze si nada nevybrala nikoho?na janu se ani neptam..to je debilka...:grinning:
hele a diite se te Gabine???ja ne..rikala, ze vypada jako jeji byvaly muz....hele Radim je za ni vdecny a bude se snazit, podvest ji nepodvede a na hlavu si od ni nasrat necha..bude vydelavat aby je uzivil a nebude proti aby bydlel se Zlatusi :grinning: :grinning: ..neni pravda?
10. pro 2008 v 10:12  • Odpověz
v ukázkách bylo, že se Gabina od rodičů odstěhovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nejvíc se fakt těšim na pana Doktora a jeho Markytánku :sweat_smile: :sweat_smile:
10. pro 2008 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
doktora jsem si normalne vsimla az kdyz jsme se koukala od zacatku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako jak mluvil na tom Karlstejne :grinning: :grinning:
no a ona se jako odstehuje za Radimem do domecku? :grinning:
10. pro 2008 v 10:20  • Odpověz
ema: to nevim :sweat_smile: já jsem chcípala z kulturního projevu na kytáru..jsem šla spát..a musela jsem se tlemit děsně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bude masakr :sweat_smile: ...a třeba něco přihodí ze staročeštiny jako bonus :sweat_smile: :sweat_smile:
10. pro 2008 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: ten byl top :grinning: az se rozejdu s Filou, tak mu urcite napisi spanily dopis o tuzbe me :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hoooolky ja to uvidim az vecer..kurna :grinning:
a proc si nada nevybral?ona bude kamosit a pak uvidi co z nich vyleze co?
10. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
ema: Jirkovi řekla na férovku, že ji nepřitahuje fyzicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s Petrem se asi chce vídat dál :confused:
10. pro 2008 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
jirka vypada jak bezdak..i ta jeho kamoska doubravka byla takova..no....bezdomoviteho typu :grinning:
ale je mi ho lito..on uz si asi nikdy nikoho nenajde....
to je hrozne, tahne t na sedesat a nemas deti nic...
10. pro 2008 v 10:30  • Odpověz
ema: ale víc si jich pak našlo přítelkyni... :stuck_out_tongue_closed_eyes: i ten starej od Nadi..a Pavel od Jany :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ty jo..ale kůn, jakou měl na to vyhlášení vestičku..a slzel :grinning:
10. pro 2008 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
opravdu plakal? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale chuuudak.konecne si nekoho nasel..vysvetlila Gabina, proc si vybrala jeho? Dyt Mirek je takovy hezky chlupaty hodny ne?
10. pro 2008 v 10:34  • Odpověz
ema: já ti ani nevim, ale zdálo se jí, že se jí na tý dovolený nevěnoval..a prej Radim je rodinný typ..a má o ně zájem...nevim no...trošku IQ tykve má :stuck_out_tongue_closed_eyes: a představa sexu s nim mi nahání hrůzu :sweat_smile:
10. pro 2008 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.