• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
ale fuj, nemluv o tom....ona s nim asi nebude spat, ne? :grinning:
ale jako rodinny..no to on je...ale rikal, ze chodi do hospody :grinning: :grinning: :grinning: tipne byo jak si hral s tema detma...:grinning:
ale tititit nebudes pinkat az popapame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
nedá mi to ,abych se taky nepřidala. Souhlasím s váma všema!!!!! Já slyšela, že za Gábinou teď jezdí nějaký kameraman nebo někdo ze štábu :grinning: :grinning: Nevím, co je na tom pravdy, ale docela bych tomu věřila :wink:
10. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
nika: no to bylo taky dobrý s tou rukou :grinning: já se tu tlemila jak debil :grinning: a suverenka gábinka jak ho představila...tak Vám ho vedu..no už je jen on no... :grinning: :grinning: a ta máma její..to je řízek hele.ten neví kam leze :grinning:

sistin: no nechutná představa :sweat_smile: to musí být síla :grinning: než by se vykoktal co chce,byl by hotovej :zipper_mouth:
10. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
fuj holky.. to je proste sila.. :grinning: :grinning: a Nada ta měla taky samé uchvatné kusy... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudák holky, myslim ze by se kni snad nikdo nehodil a musim rict ze mela moc sikovného syna Dana - fakt sikovný klucina :wink:
10. pro 2008 ve 13:22  •  3 děti  • Odpověz
geor:jj..ten Dan je fakt super kluk :dizzy_face: škoda, že jí to nevyšlo s tím Milanem..ten byl fajn :unamused:
10. pro 2008 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
mě vadila ta její dcerunka..bych jí každé ráno propleskla :sweat_smile: prostě na mě působila divna,taková šmudlinka :sweat_smile:
10. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
jj..ta Týnka je teda fakt divná :sweat_smile:
10. pro 2008 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Mě se zdá fajn i ten Petr, třeba to spolu ještě zkusí
A Jana- ta se do toho pořadu vůbec neměla přihlašovat, podle mě je ještě zamilovaná do toho bejvalýho-dělá to na mě ten dojem..
Gábina-no comment- to je pěkná dorota,myslím si,že i ten Mirek to poznal a ještě z toho zavčas vycouval. S Radimem myslim taky nebude-vůbec nevypadá,že by jí přitahoval, ale asi by to bylo opravdu blbý,aby si ani jedna nikoho nevybrala, tak možná zatlačil ten štáb...
A nevím,co mělo znamenat to extempore s tou čtvrtou maminou,to jsem nepochopila

ale těšim se moc na našeho pana hudebníka ( ...víno na kuráž a pomilovat markytánku...) Jaromíra :grinning:
10. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz
kalu: no z něj chčiju..už aby bylo úterý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a jak se u toho šklebí zapáleně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. pro 2008 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
chtěla bych vidět ženskou,která by s takovym "chlapem" mohla bejt...i kdyby byl poslední na světě... :grinning:
10. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz
kalu: mě ale fascinuje, jak si o sobě myslí, že je strašně inteligentní, výjimečnej a sexy nebo co :sweat_smile:
10. pro 2008 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no Tynka je na facku..to porad rikam.. :grinning: :grinning:
10. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz
ona tak divně vypadá..tak možná je proto nesympatick...ale tak..je to malý dítě :pensive: :sweat_smile:
10. pro 2008 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ono to tak většinou bejvá, že ty největší exoti si o sobě nejvíc myslej..... :grinning:
10. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz
kalu: no Jaromír je fakt mega drsnej :sweat_smile:
10. pro 2008 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
To jo, to se ani nedá věřit,že to myslí vážně...já nejdřív myslela,že jde o nějakou recesi...
10. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz
kalu: a nepřipomíná ti toho od Vondráčkový? :sweat_smile:
10. pro 2008 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
Booooze holky to zas bolo vcera som sa nasmiala.Gabina si vybrala kona :grinning: On sa jej bude starat o deti a ona si bude uzivat inde.Jana to je katastrofa sama o sebe.A Nada potom v ukazke hovorila ze sa niekto k nej nastahoval alebo som to blbo pochopila :confused: No kazdopadne tesim sa na dalsi tyzden co to budu za hlody.
10. pro 2008 v 15:00  • Odpověz
Ta Gábina si asi fakt myslí,že jim to bude s Radimem klapat :sweat_smile: Naďa i Jany udělaly dobře,že si nechaly zadní vrátka otevřená a nevybraly si nikoho.
10. pro 2008 v 16:13  • Odpověz
Jaromír je kapitola sama o sobě.Chtěla bych mít čtvrtinu jeho sebevědomí.
10. pro 2008 v 16:14  • Odpověz
tak vcera to byla zase zabava :slight_smile: nejak sem nechopila tu 4 zenckou, proc to bylo takhle udelany?..nevite nekdo?
10. pro 2008 v 16:36  • Odpověz
mno ta nová 4 mmina mi přijde..no bylo vidět že je před kamerou nervní..ale celkově je divná..asi se na ni přihlásili jen 3 a všichni teda budou bojovat
10. pro 2008 v 16:41  • Odpověz
a co se s tou ctvrtou teda stalo?
10. pro 2008 v 17:28  • Odpověz
to se ještě neví...asi to bude pokračovat 4 maminkou a 3 nápadníkama a pokračováním volného života těch třech...ae po včerejšku u mě naďa hodne stoupla fakt....ta jediná má opravdu v hlavě mozek a mylslí především na děti a ten její klučina je děsně chytrej i když týna je rozežranec ale bylo mi líto Martina jak tam bulel...Jana s Gabinou sou fakt prdky :grinning:
10. pro 2008 v 17:31  • Odpověz
ctvrta maminka se dala na drahu malire a spadl ji kyblik s barvou na hlavu :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 17:33  • Odpověz
Já viděla všeho všudy dva díly. Ten včerejší a ten před tím. Jany jsem se ještě minule zastávala, že je na kluka sama a občas nervy ujedou, ale po tom včerejším dílu je normálně zralá na chocholouška. Gábina je debilka. To jsem fakt nepochopila tohle její jednání. Taky mi přijde na to, že děcka narve tomu degenovi a půjde někam pařit. No a Naďu jsem taky moc nepochopila, když tam tomu jednomu říká, že jí fyzicky nepřitahuje. Chápu, že to není všechno, ale tak si taky podle toho měla vybírat, když jí to vadí ne? :rolling_eyes:
10. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
mobina-Podívej se na všechny díly na Streamu,stojí to fakt za to.Takhle ze dvou dílů toho moc o nich nevíš.Ten Radim chudák za to nemůže jak vypadá,ale i povahově je divný.Takový tichý.neumí se vyjádřit,jeden aby z něho všechno páčil heverem.Ale je šikovný na práci a nechá si od Gábiny nasrat na hlavu,tak proto si ho asi vybrala.Ona si bude chodit na diskotéky a Radimek ji bude doma hlídat děti,vařit a ulkízet :grinning: Naďa je správná ženská,která ví co chce.Jako jediná to všechno podnikala s dětmi.Jana je zralá na Opavu,ale je mi jí líto.Podle mě ještě miluje toho bývalého manžela a tohle všechno dělala jen proto,aby sama sobě dokázala,že to není pravda.Poznala,že to pravda je a teď je z toho na prášky.Není zralá na nový vztah.
10. pro 2008 v 18:57  • Odpověz
Jinak holky Gábina i Petr mají nové fotky v albumech :grinning:
10. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: agent skuli prevliknuty za kojici matku :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
petrovo album neznam :confused:
10. pro 2008 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.