• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
Tak to by mě tá tvá spolpracovnice zajímala :grinning:
Týnka byla smutná,mamka žádnýho nechce,ale na návštěvy jezdí Jirka :wink:
16. pro 2008 ve 22:43  • Odpověz
jj ptala se ho co s tím rotopedem proč ho nezaplatil a že 3týdny neměl ani čas..no udělal ze sebe trotlíka....takže totál do háje
16. pro 2008 ve 22:45  • Odpověz
no ale kvuli rotopedu?:grinning: to ji jako rek, ze je tlusta a klidne ji zaplati odtucnovaci kuru?:grinning:
jakoubko stav se na ni podivat...:grinning:
pry je super a hodny...a ze to mysli dobre vsechno...:grinning:
16. pro 2008 ve 22:46  • Odpověz
Tynka byla zas na ránu s těma culíčkama :grinning:
16. pro 2008 ve 22:48  • Odpověz
To sice je,teda byl,ale bohužel u mě by nepřeskočila jiskra :grinning:

No s tím rotopedem ,nevím jak na to přišel,ale u mě by to opostatnění mělo :grinning:

To víš,že se přijedu podívat,ale až na jaře se chystám do Prahy :grinning:
16. pro 2008 ve 22:50  • Odpověz
Nik-culíčků jsem si nevšimla,měl jen cyklo helmu,ne?
16. pro 2008 ve 22:52  • Odpověz
jakoubko nevadi..to uz mozna budu kotna...:grinning:
prijed mi zolaudovat bricho...:grinning:
Tinka je pulina..bych ji vypleskala vzdycky..pritom tak fajn mamca..a bracha..a ona takove strevo....:grinning:
a Jana se teda litovala a litovala az se dolitovala bude do konce zivota sama?...:grinning:
16. pro 2008 ve 22:55  • Odpověz
Holky a co vám vlastně vadí na Týnce? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Myslím,že to o Janě přesně řekl ten Martin,mluvila jak a co hledá a když jí to byl ochotný někdo dát,bylo to špatně,holka ale asi moc dobře ví,že je problém hlavně na její straně,mně byl ten Martin moc sympatický.
16. pro 2008 ve 22:59  • Odpověz
Emu-jasan :wink: Tak ať to brzy vyjde :slight_smile: :wink:

S tou Janou je to špatný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přitom Martin byl sympaťák.Ale zas chápu,když nic necítila ,tak proč to lámat přes koleno,že?

Teď mě tak napadlo,jastli ty baby znají modrýho koníka a čtou to :grinning:
16. pro 2008 ve 22:59  • Odpověz
culíčky měla jak šla do školy ne???

bych jí fakt každé ráno propleskla :sweat_smile: ty joo snad to ten můj cucel v břiše neslyší :grinning: aby se nebál vylézt :grinning:
16. pro 2008 ve 23:00  • Odpověz
no tak ten doktor, to byl totální magor
16. pro 2008 ve 23:00  • Odpověz
betu..Tina je takova na facku proste..neni jineho popisu...:grinning:
a stvou me velmi ty jeji vlasy..hned bych ji to rozcesala, sotva vidim uvodni znelku...:grinning:
16. pro 2008 ve 23:01  • Odpověz
na Týnce? já nevím..prostě jí vidím a dostala by jí..nevím,je mi nějak nesympatická..takový telátko neomalený :sweat_smile:

doktor je hustej taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 23:02  • Odpověz
nobody-tak to bylo plně špatný.Co si dovolil říct,že ženy si od pradávna dělají z lásky živnost.A s Markytánkou tomu dal korunu :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2008 ve 23:02  • Odpověz
hele jak jí v té znělce nebo medailonku co měla na tom bowlingu..jak jí tam matlá těma rukama po vlaskách..to mě užíralo :grinning:
16. pro 2008 ve 23:03  • Odpověz
Tak musím říct,že u mně jsou adepti na průplesk úplně jiní. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Třeba ten Petr-lišty,maminka Zlatuše a Radim. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 23:03  • Odpověz
jakoubka..tak to Gabiny bych kazdopadne nerekla, ze zna konika, kdyz si ani nepamatuje jmena svych deti..Nada ma asi jine starosti (gor ted, kdyz ma navstevy...:grinning: ) a Jana ta by mela jit na vzpamatujse.cz... :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 23:04  • Odpověz
Jo a jasný favorit byl pan zpěvák a jeho názory na ženské.Ten mě s+al a ani nemusel mluvit ale jak promluvil a ještě k tomu zazpíval,tak si to podepsal úplně. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 23:05  • Odpověz
ema : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele ale Naďa je hustá..potřebovala hlídat,tak si ho vzala domu a pak poslala do prdelky :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 23:06  • Odpověz
vite ktery byl jeste super?:grinning: takovy Fero nebo jak se jmenoval..uplne na zacatku..uplne macho a rikal snad na Janu, ze je docela inteligentni....:grinning: a on byl jak opicak...:grinning:
16. pro 2008 ve 23:07  • Odpověz
jakoubko ... no já to viděl podruhý (byl jsem donucený :grinning: )
ale teda haluz jako prase ..
doktor - magor číslo jedna
chlápek s vláčkama - magor číslo dvě

jinak ta Jana nebo jak se jmenovala neměla do toho asi chodit- když má problémy sama se sebou, tak co tam dělat , nevím, ten Martin byl v pohodě ..
a matka příroda si dala asi pauzu u Radima
jinak nevím, ta 44letá mi není sympatická, Gábina trochu
asi nejvíc Martin, ..a to jsem hetero :grinning:

a ten borec, jak vyměřoval u gábiny roh, tak to bylo něco :D
no to by asi stačilo z mý strany
Emo,ty jo,tu stránku si nech zaregistrovat,to by bylo dooost dobrý. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bych určitě občas nakoukla. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak toho si nepamatuji :astonished:
Äle nepoznala jsem dnes toho od Nadi jak vyhořel.vypadal nějak jinak
16. pro 2008 ve 23:09  • Odpověz
betu no ja nejsem moc pripravena nalabilni jedince, kteri se neustale lituji...:grinning:
mozna kdyby se vzpamatovala.cz, tak nebuli, ze se neumi zamilovat...podle me ji tamten zaaaase toooolik nemoh ublizit aby z toho byla tricetileta zenska tak v prdeli... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
16. pro 2008 ve 23:09  • Odpověz
jakoubko..to se uplne radoval ten muj, ze ten vyhorely ma zenu...:grinning: jemu ho bylo hrozne lito...:grinning: a mas nejake pekne ty chlapy ne? tuz to je prehanka...:grinning: a nniiiikkkyyyy kolik ti je?:slight_smile:
16. pro 2008 ve 23:10  • Odpověz
nobody: dobrý souhrn :grinning: odpovídající :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 23:10  • Odpověz
nobody-mašinka tomáš měl taky dost(ríša),no ten byl taky jedlej.

U mě vedli Martin a Mirek :wink:

Emu-jdi do businessu a stránko založ :grinning:
16. pro 2008 ve 23:12  • Odpověz
Emo,podle mě,když už lezu do televize hledat tátu,musím mít vyřešenou minulost a vědět,že do toho jdu s čistou hlavou.
16. pro 2008 ve 23:12  • Odpověz
to nniiiiikkyyyyy je na mě? :grinning: nebo už vidím víc písmen? :grinning:
16. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.