• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
Já jsem dneska u nás na trzích potkala kluka,který vypadal přesně jak Mirek,ale co by dělal tady.Ale fakt bych se i vsadila,že to byl on. :grinning:
16. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz
Sloboda Anton :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: od Jany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

betu ona si asi chtela dokazat, ze uz je ok..a akorat tam chlapum zatocila hlavu...(nechapu.com :grinning: ) a zase s brekem odesla...:grinning:
16. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz
Tak si holka pobrečela a zase šla,no. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Na Antona se musím podívat,co to bylo zač. :grinning:
16. pro 2008 ve 23:14  • Odpověz
ema: ty něco takového založ..ona se přihlásí určo :grinning:
16. pro 2008 ve 23:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten je jak Genzr v Tele tele...:grinning:
niiikkyyyy to bylo na tebe...:grinning:
ema: 24
Tak Lorenc a Rosťa jsou drsnííííííí :wink:
Emi-jj mám malýho.jediný muž v mém životě :slight_smile:
jakoubko, no radši pomlčet :grinning:
musím akorát kroutit hlavou

mně se líbilo, jak si každý našel někoho (a doktor kytaru) a byl klid :grinning:
a mimojiný, ten "vyhořelý" - tomu bych přál asi všechno

a Jana v některých věcech trapná jak schody ve výtahu
16. pro 2008 ve 23:16  • Odpověz
niky vypadas takova mladoucka :dizzy_face:
jakubi a co ten pan s delsimi vlasy tvem albu?:grinning:
soused?:grinning: no syn je bez komentare...toho pak Dorka snad sbali...:grinning:
nobody..nejmenujes se Filip?:grinning: to same rikal ten muj, ze tomuby pral i dve najednou...:grinning:
16. pro 2008 ve 23:18  • Odpověz
Mě ho bylo,tak líto,že jsem mamce říkala,ať to zkusí mu napsat.Je fakt,jak říkal o svém životě,tak j :frowning2: sem i brečela
No Anton je taky masakr,tý jo,ještě se musím podívat na tu Radimovu sestru,akorát nevím,ve kterém byla díle. :grinning:
jakoubko chces mit slavneho nevlastniho tatu jo?:grinning: ja napisu Radimkovi...:grinning:
16. pro 2008 ve 23:19  • Odpověz
jj to je táta malýho,ale ....... :frowning2:
no já jdu raději na kutě...jinak tady ještě vydržet tak se počůrám smíchy :grinning: už teď mám patu zaraženou dole aby něco neuniklo :grinning: tak dobrou
betu koukas na to na streamu?
emamamamu a tatamaemu
nee :slight_smile:
mějte se a nezlobte :grinning:
niky..ty jedna..teleci zeno...:grinning: dobrou..a pamatuj..si proste neeeejlepsiiiiiiii, ozdoba priiistresiiiii :grinning:
16. pro 2008 ve 23:20  • Odpověz
Emu-néééééééééééééééééééééééé.Raději sama sobě si.Nikoho nehledám a Radimka už vůbec ne.Přece bych to nemohla udělat tvé kolegyní :grinning:
16. pro 2008 ve 23:20  • Odpověz
ema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mi doma pějě manžel když mě chce nasrat :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 23:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
že já blbec jsem vůbec vlez :grinning:
16. pro 2008 ve 23:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: vzdycky bylo mym snem byt ozdoba pristresi..nebo rovnou strechy... :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 23:22  • Odpověz
Emo,musím to na streamu najít,já propásla první díly,tak jsem na ně koukala tam,jinak v telce,ale ségru jsem nějak propásla. :grinning:
nobody....ze tys taky soutezil..a ted zjistujes, jak ses n tom u poctivych zen na rodicovske?
Nobody,je ti tady snad špatně? :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 23:23  • Odpověz
betu..to nevadi..vypada jako miniponicek :grinning: :grinning: Radim je oproti ni krasavec prekrasny...:grinning: je to tak tri dily nazpet--zkusim to najit:slight_smile:
16. pro 2008 ve 23:23  • Odpověz
ema: taková ta majka nebo jak se tomu nadává :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: barevný melítŕ a šup s tebou na střechu :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2008 ve 23:24  • Odpověz
emo, tak zaprvý bych tam ani nevlezl a za druhý jsem známější než všichni dohromady :grinning:
nee, takový soutěže, to je masakr ---už i miss se mi nelíbí, tak tam dělaj ze sebe stádo ...
asi stárnu ..sakra, 27 na krku :grinning:
čaute
16. pro 2008 ve 23:24  • Odpověz
No to snad ani nejde,aby byl proti někomu Radim krasavec,ne? :grinning: :grinning: :grinning: já vím,příroda je mocná čarodějka,tomu bych se smát neměla,asi se půjdu podívat do zrcadla aby mě ten smích přešel,taky to není kdo ví co. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 23:25  • Odpověz
jako nevim co ta priroda zkousela zrovna kdyz byla Radimova mama snazilka...:grinning:
16. pro 2008 ve 23:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.