• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
Asi jo,princezna.
Valím taky do princeznovského lože,papa a dobrou noc :wink:
17. pro 2008 v 00:05  • Odpověz
tak to byl masakr...nejlepší byl pan Doktor..to jsem se málem pochcala smíchy...miluju hudbu..a většinou jsou skladatelé muži..takže vlastně přeneseně miluji muže :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2008 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
jo..a ten Petr..ty vole..mladá kočka :grinning:
17. pro 2008 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
Ty jo Petr získal vlastně nejvíc,mladou kočenu s dítětem a ještě se mu po 25 letech přihlásil vlastní syn :astonished:
17. pro 2008 v 08:32  • Odpověz
v noci sem normálně myslela na pako doktora jak vlastně řekl že ženské jsou od nepaměti ku.vy a on je asi homouš....no éro první třídy variot :grinning:
17. pro 2008 v 08:48  • Odpověz
taky mě tím dostal,kretén :angry:
17. pro 2008 v 08:56  • Odpověz
atzečka písnička o markytánce..vypatlanec, pochybuju že bude mít ještě nějaký vzath
17. pro 2008 v 09:10  • Odpověz
lucenek: tak nějaký krávy na tyhle rádoby chytrý kecy letěj :sweat_smile:
17. pro 2008 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
ale osobnost....naprostý egoistický bezcharakterní hovado??? no tfuuuj
17. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
mě dostávalo, jak mluví spisovně a gramaticky správně :sweat_smile:
17. pro 2008 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
sis hlavně jak to měl naučený i s tonem hlasu..jako přednes asi chtěl někoho uhranout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 v 09:19  • Odpověz
ja mu napisi... :dizzy_face:
17. pro 2008 v 09:36  • Odpověz
Emu-ty chceš být markytánka?
17. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
ema: a jsi žena ctnostná, věrná, dobrosrdečná a schopná ho brát s jeho všemi mužskými nedostatky? :slight_smile:
17. pro 2008 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
jesisi sisstin tys mi dala..ne..jsem superextraluxusni kost...:grinning: jsem bez sance, vsak? :frowning2:

jakubi..ale dyt ja prece jsem od nepameti..a ty taky...:grinning:
17. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
Ty brďo,Emo,ty nakonec ještě díky pořadu najdeš životní štěstí,co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 09:43  • Odpověz
on je doktor čeho? medicíny, advokacie, nebo přírodních věd???
17. pro 2008 v 09:43  • Odpověz
betu..jsem totiz neeeejlepsiiiiiiii :grinning: :grinning: hooolky, ja vas pak pozvu na hostinu, nebude nikde jinde nez na Kadlstejne :grinning: a kytaaasy sbou..i loutny..balalajky..jak se na takovou veselku slusi a patri :dizzy_face:
17. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
viděla bych to .že filozofie :slight_smile:
17. pro 2008 v 09:46  • Odpověz
O tom není Emo pochyb,že jo. :wink: Na Karlštejn je to teda odtud pěkná dálka,ale samozřejmě vaši svatbu musímvidět,to bude zážitek století. :grinning:
17. pro 2008 v 09:48  • Odpověz
betu a prijdes i s Radimem, nebo bude hlidat malou? :confused: :sweat_smile:
17. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
Já a s Radimem?No to ani omylem. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale kdyby mě chtěl doprovodit Mirek nebo Miloš,tak neodmítnu,že jo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ještě byste nás s Radimem od sebe nerozeznali. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
Mirek se mi "libil" nejvic, ale me jeho nos pripominal penis v klidu :frowning2:
ty si pako:D:D:D:D:D to by bylo jak kraska a zvire pokracovani.....:grinning:
17. pro 2008 v 10:33  • Odpověz
Dost dobré přirovnání,budu se na něj muset ještě jednou kouknout,jestli mi ten nos taky něco nepřipomíná. :grinning: :grinning: :grinning:
S tou kráskou a zvířetem si nějak nejsem jistá,ale díky. :grinning: :grinning: :grinning:
Kdyby Miloš vydržel nemluvit o své práci,tak bych šla teda s ním,ale nesměl by se vyslíkat do půl těla,ta fotka mi neudělala dobře.:slight_smile:)))
17. pro 2008 v 10:36  • Odpověz
jezisi..no ja bych Milouse poslala do prdele hned po pul hodine....on mi byl tak nesympaticky...takovy nafoukany tatar...
hlave jak machroval, ze Praha je stred vesmiru a ze by se z ni nehl a v dalsim dile uz bydlel ve Warsave... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 10:40  • Odpověz
ahojky, suepr přirovnání,ael já emla spise z Mirka strach ze mu ty plne rty prsknou, to se mi uz pak moc nelibilo.. :confused: a jinak Miloš stejne Gabinu nechtel nebyla jeho typ. Proste v tom poradu se seslo tolik nehezkých chlapu ze to jsem snad ani najednou na nádrazí nevidela no jo slet z cele ČR :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 10:41  •  3 děti  • Odpověz
Jj,Georgine,souhlasím,byla tam velká koncentrace ne zrovna přitažlivých chlapů,že jsou hezcí bych řekla asi o dvou a sympoši byli tak max 2. :grinning: Jasně,jen o vzhledu to není,ale člověk se kterým chci mít vztah se mi musí líbit.
17. pro 2008 v 10:45  • Odpověz
dyt i Nada rekla, ze by s nema nesoulozila:grinning:
17. pro 2008 v 10:52  • Odpověz
To řekla?Kurnik,já jsem u toho chrápala,že půlku věcí nevím? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
prave koukam na novy dil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten Radim to je ZRadim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a markytanka je nejlepsi... :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.