• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
Jsem vás tady dočetla a málem se počůrala smíchy.Jdu se na to kouknout,ať nejsem tak moc pozadu.
17. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
chcichi..chudinka Jana...ale tak nejak ji trochu verim..ovsem povahu stab podle me nedokazal zmenit...:slight_smile:
skuli tobe to prislo vtipne jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz
Dobry bol aj hlod od Prazaka co robi v nemocnici.Prislo mi hodne e-mailu ani to nepocitam ale ten 61 ma zaujal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2008 v 15:19  • Odpověz
To snad není možné jaký je ten Radim gekon :grinning: Nechápu,jak si ho Gábina mohla vybrat a ještě snad doufala,že jim to bude klapat.Vždyť ze sebe nevysouká jedinou rozumnou větu.Jak tam koktal na té lavičce :sweat_smile: Škoda,že to skončilo.Ale psal mi Petr od Nadi že se už natáčí další díly,tak snad je to pravda.
20. pro 2008 ve 23:12  • Odpověz
Ahojky, tak Mirek má na lidech nové fotky a vypadá s přítelkyní šťastně. Přeji mu to. :wink: Hezkej večer přeji :slight_smile:
27. pro 2008 ve 22:24  • Odpověz
Holky dneska jsem našla článek,který psal Miloušek Dvořák.Zajímavé.Je pravda,že je to v pořadech tohoto typu sestříhané tak,aby to mělo co největší sledovanost a že z vět,které ti učinkující vypustí z úst jsou schopni udělat větu úplně jinou.Překvapilo mě ale to,že na tom letišti to tak vůbec nebylo,že by se s Gábinou nerozloučil.To jsem mu měla nejvíc za zlé.A to jak píše o dárku pro syna Gábiny,jestli to je pravda,tak to je hnus největší. :angry: A o tom placení.Přečtěte si,jsem zvědavá,co na to řeknete :wink:

http://hotstar.cz/hotstar/2008/12/17/exkluzivne-pravda-o-poradu-hleda-se-tata-tatinek-milos-promluvil/
1. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
skuli,co na to říct,najednou se jeví úplně jinak než jak jsme ho viděli my :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
renda71-že jo?oni se nesměli bránit před tím,než to skončilo v televizi,to měli ve smlouvě.myslím si,že by si to nevymyslel.jako že by lhal.a my ho tady chudáčka tak pomlouvaly :grinning:
1. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
skuli: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. dub 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
sisstin-se moc neškleb a napiš mu za nás všechny omluvný email :grinning: A zeptej se ho na to pohlaví-vyholené nad 17 cm :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
skuli: haha..ehm, tím jsi mi připomněla dokument na viasat explover myslim, a bylo to o mega ptácích :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeden měl obvod koulí 55cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je spíš do anomálií co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: ježíš :grinning:
1. dub 2009 ve 13:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jinak k článku....Televize si to vždycky upraví tak, aby se jim to nejlíp hodilo na obrazovku, takže mě to nepřekvapuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 13:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No upravit si to můžou,ale né to úplně obrátit a lhát.Jako když je něco bílé a oni nám budou tvrdit,že je to černé.Já vím,že si to udělají k obrazu svému,ale co je moc,to je moc. :rolling_eyes:
1. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.