• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
sis ja jeste tu postavicku nezkoumala..:grinning:
me se docela libi zarostli chlapi...ma hezke rty..jako cernoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a je mi lito toho nevim jak se jmenuje..takova obludka..ale je hrozne hodny a proste Buh se mu pomstil oblicejem:frowning2: vis koho myslim?:grinning:
26. lis 2008 v 08:59  • Odpověz
Já na to taky koukám a nejvíc sympatická mi přijde ta nejstarší.Ta Gábina mi přijde povahově jako puberťačka a sama řekla že se bojí vztahu,a ta Jana,ta mi přijde namyšlená a opravdu vidí chyby jen na těch chlapech....já bych asi neměla sílu do toho jít....
26. lis 2008 v 08:59  • Odpověz
emi řekni řekni řekni..a jak to víš?????ty ji znáš????tak písej ip
26. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
kurna ja jeste nevim, kdo je Brian..se sem stavim vecer, az to bude na Streamu...jsem mimo...o jeden dil pozadu..citim se blbe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
ema:jj..je malej a hubenej :unamused: myslíš Radima?...Zubáče? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
ema: Brian je syn Mirka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jako Brian...ty voe :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
emi radim :grinning: se měl narodit jako kůň a pán bůh si to v poslední chvíli rozmyslel :grinning: ale ne fakt chudák..ale čučím že doišel tak daleko
teri tak to by se ti líbil hany když zaroste tintítko není :grinning:
26. lis 2008 v 09:01  • Odpověz
sis..no joooo Radimek..jak so borok hral s tim malym od madam G..:grinning:
ze zacatku jsem se za nej stydela..(jsem skoro z Ostravy..:grinning: ) ale ted uz ho mam i rada..jako kamarada ale, na to bacha.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 09:02  • Odpověz
sis ty me napinas..co je s tim Brianem?:grinning:
26. lis 2008 v 09:03  • Odpověz
jak včera furt říkal v tom dole: "Mám tě jako v srdíčku..a srdíčko mi říká :stuck_out_tongue_closed_eyes: tohle do mě někdo hustit..tak nevim no..já si na tyhle kecy nepotrpim :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
hééé já už to véíímmmmmm emi dík :grinning:
26. lis 2008 v 09:03  • Odpověz
ema:no nic jako...ale to jméno..Brian z Ostravy :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
lucenek.mame velky tajem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a vite co se mi libilo?:grinning: kdyz rek ten, co posral tu podlahu "myluju gabynu" :grinning: :grinning: on sedel na zahrade a rek to do kamery...myslim, ze to bylo v tom dize zrovna s tou podlahou :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 09:04  • Odpověz
sis když jsem byla na praxi na porodním na škole, tak byla éra Esmerald , Kevinů a Pamel...vše kofolky
26. lis 2008 v 09:05  • Odpověz
mně to přijde děsně vtipný, když se dávaj takovýhle jména...omlouvám se všem, kterým se to líbí..ale mně to u Čechů přijde děsný :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Gábina myslím říkala,že kdyby si u Radima odmyslela kejháky,tak že je nejvíc podobný manželovi
Brian :unamused:
26. lis 2008 v 09:06  • Odpověz
jj..to říkala :wink: stejně bydlet s tchanovcema..asi nic moc..ta její matka působí jak generál :confused:
26. lis 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
sis...preesne...miluju vsechny Vanessky Isabellky (Novakove) Johnatany, Christophery..me to prijde tak traaapne :grinning:
jo..jeden soused rom)) ma syna Kevina..ale puvodne to mel byt Curtis po 50 centovi... :grinning: :grinning: :grinning:
a jinak jsem najivni, ale myslela jsem si, ze ma syna s nejakou zahranicni ucastnici zajezdu..a oni jsou z Ostravy..chudak kluk :grinning:
26. lis 2008 v 09:07  • Odpověz
hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...po 50Centovi....I love NY :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
ema:počkej kecám..on je z Rýmařova :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
to je jedno sis..proste jeho zena nebyla cizinka..to staci... :grinning:
26. lis 2008 v 09:11  • Odpověz
holky bruntál rýmařov to je všecko kusek :grinning:
26. lis 2008 v 09:11  • Odpověz
joa ze zacatku mi bylo Jany lito, ze ji ten Tomas nebo jak se jemnovat tak ubliiizil a jak je chudinka a blabla..a podle me co vidim, tak ji nic zasadniho urcite neudelal...dyt ona je takova zaujata proti kazdemu chlapovi....a neverim tomu, ze je to z jednoho krachleho vztahu...
26. lis 2008 v 09:14  • Odpověz
ne..jí se fakt nelíbí nic..když se snaží, tak se podle ní zavděčuje..když se nesnaží, tak to je taky špatně..a hlavně ona taky čumí podle mě jenom na vzhled...proto chtěla Bohouše :wink: ale ona sama taky není žádnej zázrak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
dyt ona po nem jela jak po uzenym uz od zacatku a to ho vubec neznala :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
no..a pak chlapi typu Martin, Radek atd., který už od druhýho dílu tvrdili, jak Janu milujou :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: jak ji psal ten zrzek ty dopisy...:grinning: pak tam zrejme byla i nejaka eroticka vlozka, protoze to strihli.....anebo jak se mu hrabala doma v tech vecech a pak se bala u nej spat :grinning: :grinning: komedie stara... :grinning:
26. lis 2008 v 09:30  • Odpověz
no ten zrzek s básničkama..ten by šel u mě hned ven :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
Janičko..ty jsi moje sluníčko :sweat_smile: a boucha mi z tebe srdíčko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
u me by asi neprosel vubec nikdo:frowning2: jsem nejak na uplne jine chlapy...zustanu svobodna matka asi, sakra :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.